Boğa

Günün Ruh Hali: Aşk Konusunda Beklentilerin Gelişiyor

BoğaSevdiklerinin ya da kardeş gibi yakın gördüklerinin eğitim veya iş hayatlarıyla ilgili planlarında onlara yardımcı olabilirsin. Aşk hayatında ise yeni kararlar alacak olabilirsin. Belki yeni bir aşka yelken açacaksın belki de yorgunluk bayrağını göğe çekeceksin. Bunlardan birini yapmadan önce iyi düşün. Çünkü bugün dışarıya göstereceğin duyarlılık, kararlarını biraz fazla etkileyebilir. Sevdiğin insanların sana karşı olan düşüncelerini duyabilir, onlara olan duyguların değişebilir.

Aşk Uyumu

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR