Aslan

Günün Ruh Hali: Önünü Daha İyi Görüyorsun

Aslan03.06 - 13.50 saatleri arasında Ay Boşlukta hareket edecek. Kulağın yurtdışından gelecek haberde iken yakın bölgeden gelen haberler sürpriz bazı değişimlerin habercisi olacaktır. Bazı gelişmeler, şirket içinde pozisyonların belirlenmesine kadar gidebilir. Kulaktan kulağa yayılan haberler aslında önümü görmen için faydalı olacak fikrine kapılmana yardımcı olabilir. Entelektüel tarafın daha çok sivrilebilir. Sergi, ilgi duyduğun organizasyonlar için para harcamaktan çekinmeyebilirsin.

Aşk Uyumu

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Kova Burcunda YeniAy
Kova Burcunda YeniAy

Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR