Akrep

Günün Ruh Hali: Fazla mı Mesafelisin?

AkrepSırlara ve gizemli olaylara meraklı olduğun bugün ise birçok arkadaşının kimseye anlatmadığı sırlarını öğrenebilirsin. Sessiz ve güven veren yapın, insanların sana kolayca açılmasına sebep oluyor. Kendine güvenin tam. Dışarıdan bakıldığında soğuk ama tanıdıkça sevdiklerine deli gibi düşkün biri olan sen, yeni tanıştığın insanlara o keskin bakışlarını atabilirsin. Gün içerisinde bel ve idrar yolu sorunlarına dikkat etmelisin. Sağlığın her zamankinden daha önemli bir sorun çıkarabilir.

Aşk Uyumu

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR