YILIN GERİ KALANINDA HANGİ ÜNLÜLER EZBER BOZACAK?

YILIN GERİ KALANINDA HANGİ ÜNLÜLER EZBER BOZACAK?

Yılın kalanında ezber bozacak ünlüler arasında hepimizin 7’den 70’e tanıdığı isimler ön plana çıkacak. Peki hepimizin yakından tanıdığı ünlüler, bildiklerimizin dışına hangi konularla dikkat çekecek?

Seda Sayan

Oğlak Stelyumunda dünyaya gelmiş olan Seda Sayan, yılın geri kalanında konuşulacak isimlerin başında gelecek. Ay burcu Terazi olan Seda Sayan’ı 2021 yılının sonuna kadar farklı projelerde, ekranlarda göreceğiz. Hiç beklemediğimiz projelerde karşımıza çıkabilir. Sayan’ın geçmişte sorun yaşadığı kişilerle ilgili konular yeniden gündeme gelirken, küslüklerin sona erdiğine dair haberlere hem televizyonlarda hem de sosyal medyada rastlayabiliriz.

Gülben Ergen

Türkiye’nin en çok bilinen isimlerden diğer bir toprak burcu ünlümüz de Gülben Ergen. Başak Stelyumunda doğan, Güneş’i ve Mars’ı Başak olan yanı sıra Dolunay döngüsünde dünyaya gelmiş Ergen tekrar ekranlara geri dönecek. En önemlisi ise özel hayatıyla da gündeme gelecek. Aynı anda birçok projede yer alması magazini en çok yapılacak ünlüler arasında yer alacağını işaret ediyor.

Demet Akalın

7’den 70’e herkesin tanıdığı 23 Nisan 1972 doğumlu burcu Boğa, Ay burcu Başak olan Demet Akalın da önümüzdeki günlerde özel hayatıyla gündeme gelecek. Aynı zamanda eskisi kadar keskin açıklamalar yapmayacağına da şahitlik edeceğiz diyor haritası... 2022’de özel hayatıyla ilgili keskin kararlar alan, yaşamında birçok değişiklik yapan ve farklı ekranlarda, farklı kişilerle yan yana gelen ünlüler arasında yer alacak.

Hülya Avşar

Mars Terazi döngüsü, 10 Ekim 1963 doğumlu Hülya Avşar’ı yakından ilgilendiriyor. Çünkü Güneş’i, Venüs’ü ve önemli asteroitleri Terazi olan Hülya Avşar, önümüzdeki günlerde, farklı dizilerde yer alırken siyasi yorumlarıyla da dikkat çekecek. Eskiden birlikte olduğu kişilerle yeniden yan yana gelmesiyle özel hayatı da mercek altına alınan ünlüler arasında yer alacak.

Cansu Dere

Evlenecek! Başarısı ile son yıllarda ivme kazanan Cansu Dere dijital dizileriyle de çift yönlü başarılar elde eden ünlüler arasında yer alacak. 14 Ekim 1980’de Terazi Stelyumunda doğmuş Cansu dere, özel hayatıyla sadece ilişkisi ile gündeme gelmeyecek. Gelinlik giyen, evlenen hayatını kuran güzeller arasına da katılacak.

Burcu Terzioğlu

9 Mart 1980’de Mars Retro’sunda doğmuş, haritası Başak ağırlıklı olan Burcu Terzioğlu da ekranlara dönüşünün dışında dijital projeleriyle de dikkat çekecek. Dizisi yurt dışında izlenen ve takip edilen bir ünlümüz olacak. Projelerinde inişler çıkışlar yaşasa da özel hayatındaki belirsizlikler dağılacak. Yılın sonundaki tutulmalar Ay burcunda etkili olurken Terzioğlu’da gelinlik giyen ünlüler arasında yer alacak. Kendi gibi ünlü birisiyle evlenecek.

Hande Erçel

24 Kasım 1993 doğumlu haritasında Akrep Stelyumu olan ve Dolunay döngüsünde dünyaya gelmiş Hande Erçel’ de 2022’nin başında gelinlikle göreceğimiz ünlüler arasında yer alacak.

Serenay Sarıkaya

1 Temmuz 1991’de Aslan Stelyumunda doğan Serenay Sarıkaya, özel hayatıyla gündeme gelirken, uzun bir aradan sonra ekranlara keskin dönüş yapacak. Sevenleri kadar onu eleştirilere de maruz kalan Serenay’ın, özel hayatı projesinden daha çok konuşulacak. Kendisi kadar ünlü bir isimle Türkiye gündeminde bomba etkisi yaratacak.

Cem Yılmaz

23 Nisan 1973 doğumlu Güneş Venüs kavuşumunda dünyaya gelmiş Cem 2022’ye hızlı giren isimler arasında yer alacak. Hem filmleri hem özel hayatı ile yine Türkiye’nin diline düşecek. Keskin eleştirilere maruz kalan bu sefer Cem Yılmaz olacak. 

Sertab Erener

4 Aralık 1964’te Yay Yeniayında dünyaya gelmiş olan Sertab Erener, yılın sonundaki son Ay tutulmasından sağlık konularıyla gündeme gelen ünlüler arasında yer alacak. Genç sanatçı adayları ile yapacağı düetler dilimize dolanırken ailesini etkileyen sağlık konularından da yorgun düşebilir.

Tuba Büyüküstün

5 Haziran 1982’de Mars - Satürn - Terazi kavuşumunda dünyaya gelmiş ve malefik gezegenleri hava burcunda toplanan Büyüküstün ’ün özel hayatı mercek altına alınırken, Dolunay döngüsünde doğmuş olmanın verdiği cesaretle kendisi kadar ünlü birisi ile yeni bir ilişkiye yelken açacak. Ekranlara, magazine ve sevenlerine görünürlüğünü ve paylaşımlarını artıracak. 2022 yılına özel hayatıyla hızlı giren ünlüler arasında yer alacak.

Elçin Sangu

18 Ağustos 1985’de Merkür Retrosu’nda doğan güzel oyuncu Elçin Sangu 2021 yılının sonunda, ilişkisinde büyük dönüşümleri de beraberinde yaşayacak. Bir dargın bir barışık giden ilişkisinde net ve keskin kararlar alırken, kendi gibi oyuncu olan birisiyle yeni başlangıçlara imza atabilir.

Kıvanç Tatlıtuğ

27 Ekim 1983 doğumlu, Güneş’i, Satürn’ü ve Merkür’ü Akrep olan yakışıklı oyuncu, yılın sonundaki Boğa - Akrep aksındaki tutulmada gündeme gelecek ünlüler arasında yer alacak. Ekranlara dönecek ünlüler kervanına Kıvanç Tatlıtuğ da katılacak. Ekranlara hızlı bir dönüş yapacak olan Kıvanç Tatlıtuğ, haritasındaki Venüs-Mars kavuşumuyla birçok sete yetiştirmek için uğraşacak. Hem dijitalde hem de TV’de Birden fazla projede karşımıza çıkacak. Bunun yanı sıra ailesi ve kardeşi ile de gündeme gelebilir.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

15.09.2021

 

Sayfa görüntülenme : 10543
45%
27%
22%
4%
0%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA