YENGEÇ BURCUNDA YENİAY

24 HAZİRAN, YENGEÇ BURCUNDA YENİAY

Yengeç burcunda meydana gelen Yeniay burçları nasıl etkiliyor?

Yılın su grubunda gerçekleşecek ilk Yeniay’ına hoş geldiniz. Bu Yeniay aslında Temmuz ayının ruhunu belirlerken adeta yazın gündemini de oluşturacaktır. Renkli, kendinden çok bahsedilen, gündemi farklılaştıran bir havası olacağını şimdiden söyleyebilirim. Yengeç burcunda meydana gelen Yeniay burçları nasıl etkiliyor? Ayrıca Haziran ayının bitmesine çok az bir zaman kalmışken gürültüsüyle, şaşasıyla yeni bir aya başlayacağımızı da vurguluyor. Öncü nitelikteki bu Yeniay, tam bir su grubu hakimiyetinde olacak. Güneşin Yengeç burcuna geçmesi ve aynı zamanda yaz dönencesine denk gelmesini birlikte kutlayabiliriz. Türkiye’nin yükselen burcunda etkili olan Yeniay, ülkemiz adına da iddialı gelişmeleri işaret ediyor.  Dünya basının da çok konuşulacağımız bir dönemin habercisi olabilir. 

Yeniay’ın meydana geldiği gün itibariyle arife ve bayram telaşına kapılıyoruz. Yaşamlarımıza başka türlü bir heyecan ve telaş katarken, bu döngüye gökyüzü beklediğimizden daha farklı bir şekil verebilir. Kendimizi olduğumuzdan daha dağınık, karışık, koşturma halinde bulmamız mümkün. Şimdiden yola çıkacak olanlara uyarım olsun; gerekli eşyalarınızı, evraklarınızı, kontrollerinizi yaptığınızdan emin olun, son güne hiçbir şeyi bırakmayın!

Ne zaman gerçekleşiyor?

Yengeç burcunda meydana gelen Yeniay, saat: 4:41 sularında, anın yükseleni İkizler yönetirken, 2 derece ile oluşuyor.

Hedef kitlesi nedir?

Aile, çocuklar, kadınlar, ilişkiler, ortaklıklar, miras konuları, kamu personeli ve kamu daireleri, sağlık, estetik, alışveriş, pahalı olan her şey, tatil sezonu, yatırım yapmak, ilkim şartları, su, deniz ve okyanuslar, yollar ve seyahat etmek, liderler, üst düzey yöneticiler.

Neler yok ki!

 • Kırgınlıklar, küslükler için ilişkileri onarmak adına harika bir dönem başlayabilir.
 • Yolculuklar, tatil gündemi ve coşkulu kavuşmalar tam da bayrama yakışır atmosferde olabilir.
 • Çocuklar, kadınlar ve yaşlılar bu dönem ön planda oluyor.
 • Hayatımıza renk, hareket ve farklılık giriyor.
 • Kendini dinlemek isteyenlere fırsatlar tanıyor.
 • Organize olabilene özgürlük, dağınık insanlara biraz daha düzenli olmaya davet ediyor.
 • Zihninize duygularımıza farklı bir bakış açısı katıyor.
 • Kalıplaşmış düşüncelerin yerine esneklik geliyor.
 • Yeni insanları yaşamlarımıza dahil etmek kolaylaşıyor.

Tüm bunlar aslında bir sürecin başladığını işaret ediyor. Empati oluşturmak, yeteneğimizi geliştirmek, duygusal anlamda gereken yoğunluğu yaşamak hem yaşam stilimize, hem görüntümüze hem de kararlarımızda etkili olacaktır. Yeniay sayesinde savunduğumuz doğrular, değerler aslında bir kat daha değer kazanabilir. Spritüal bir etkisi olduğunu da bu açıdan gökyüzü vurguluyor. Bu yüzden toparlayıcı, yatıştırıcı yapıdaki kişilerin bu dönem daha kazançlı çıkacağını da işaret ediyor.

Eğlenceye zaman ayırmamıza çok fazla imkan vermeyen Yeniay; aslında eğitici, kendine göre doğruları olan, sorumlulukların peşinde, yarım bırakılan işlere odaklanılması gereken bir dönemi de vurguluyor. Planlı ve disiplinli olabileceklerin biraz daha rahat nefes alabileceği bir dönem olduğunu yeniden vurgulamak doğru olur.

İklim değişiyor!

Öncü ve su grubu etkisindeki bu Yeniay, mevsimin gidişatına aykırı hava koşulları oluşturabilir. Özellikle toprak ve su elementinin birbiriyle harmanlaması ağırlıklı ilkim değişimini etkisi altına bırakabilir. Birçok yerde benzer süreçlerin yaşanabileceği su ve toprak katmanlı hareketlenmeler ve gelişmeler oluşabilir.

Dünya’ya sesleniş!

Bu süreçte siyasetçiler farklı bir yüzle dünya gündeminde yerini alıyor. İnsancıl, yapıcı, hümanist ve kesin konuşmalarıyla kamuoyunu meşgul eden konular hakkında görüşmelerini ya da açıklamalarını yapabilirler. Bu döngüde samimi duygular tartılırken aynı zaman da fedakâr insanların niyetlerini görebilmek mümkün olabilir. Zaafları olan insanları bu dönem fark etmek ve kavramak bir kat daha kolay olabilir.

Zaaf demişken!

Güneş Yengeç burcunda yer alırken meydana gelen Yeniay, gündemde yer almamasına rağmen önceden yapılan planların değişime uğrayabileceğini işaret ediyor. Konumuzun dışına çıkabiliriz, hazır olmadığımız durumlar ile karşılaşabiliriz, insanların başına ne geliyorsa şu zaafları yüzünden olduğuna tanık olabiliriz. Bu dönemde birçok sorunu çözmek kolay olurken yaşamlarımızda dalgalanmaların kaçınılmaz olacağını da vurguluyor. Bağımlı yaşayanların, duygusal zaafları olanların, odaklanma problemi ile karşı karşıya kalanların kendilerine bir yol haritası çizmeleri gerektiğini işaret ediyor. Her ne kadar nazik, yatıştırıcı ve spritüal yanları baskın bir Yeniay’da olsa dağınık yaşayan hayatları nizama sokmayı hedefleyebilir.

 • Plansızlar,
 • Alınganlar,
 • Gevezeler,
 • İşten ve sorumluluktan kaçanlar, bu Yeniay’ın etkilerini dikkate alın derim.

Bu Yeniayın kimyası olabildiğince duygusal!

Çocuklar, kadınlar ve yaşlılar ön planda…

Yeniay’ın temasında çocuklar, kadınlar ve korumaya muhtaç olan yaşlılarda var. Gerilimi yüksek tutan etki ise Plüton’un geri hareketine bağlayabiliriz. Tepkisel olaylar, toplumu yakından ilgilendiren normlar, bedensel ve ruhsal yapılarını korumasını gerektiren olayları tetikleyebilir. Tepkileri yönetirken inatçı, ısrarcı, özgüvenli, rekabetçi alanları geri planda tutabileceğimiz gibi çocukları, kadınları ve yaşlıları yakından ilgilendiren gelişmeler gündemde sıcak haber olarak yer alabilir. Tepkiler net ve keskin olacaktır! Bunun yanı sıra aniden gelişen sakarlıklara ve kazalara karşı da dikkatli olmak gerektirebilir.

Yeniay’a hangi gezegenler eşlik ediyor? Neleri etkiliyor?

Zamanın organize ettiği konuları yaşatan Yeniay, neleri planlıyor? bizlere neyi vaat ediyor?  Anın Yükseleni İkizler olan bu etkide kendisine eşlik eden Merkür ve Mars Yengeç burcunda konumlanıyor. Güneş’inde Yengeç döngüsünde olduğunu yukarda belirtmiştim.

Sağlığı etkiliyor!

Anlayacağınız gökyüzü bizleri ve yaşamlarımızı su elementi ağırlıklı bir sürece teslim ediyor. Hassas, duygusal, bir yandan mantıklı, sorumluluk sahibi, değerlerine sahip çıkan, sevilmeyi hak eden, hakkını savunan, kendini ifade eden bireyler olmamızı sağlıyor. Duyguları tamir ederken aslında fiziksel olarak sağlığımıza bir o kadar önem vermemiz gerektiğini ifade ediyor. Söyle ki; su hafızayı tutan bir elementtir geçmişten gelen rahatsızlıkları, arka plana atılmış, ihmal edilmiş problemleri yeniden ortaya çıkartabilir. 

 • Ödem
 • Şeker rahatsızlığı
 • Böbrek sorunları,
 • Tansiyon sorunu
 • Damar hastalıkları
 • Kan dolaşımı
 • Ve su kazalarına bu süreçte daha çok dikkat etmemiz gerekebilir.

Planları etkiliyor!

Duyguları, yaşam biçimini, zihni ve mücadeleyi yöneten gezegenlerin hepsinde Yengeç etkisi görmek farklı ve denenmemiş bir tecrübeyi oluşturuyor. Aynı zamanda geri giden Plüton’un karşıt burcunda yer alması, Juno ve Astreya kafa tutması, Satürn’ün ucundan işleri karıştırması bazı şeyleri toparladığı gibi arka planda birçok dağınıklığı ortaya çıkartacaktır. Herkes kendi ajandasına bu süreçleri not eder ve benimle sosyal medya hesaplarından paylaşırsa sevinirim. Plüton’a geri dönecek olursak su grubu ile karşıtlık oluştururken Yeniay’ın meydana gelmesi Temmuz ayının sıradan geçmeyeceğini işaret ediyor. Herkesin hak ettiği gibi yaşamasını, baş döndürücü olayların ardı ardına gelebileceğini, özel günlerden geçerken iddialı yaklaşımlar olabileceğini işaret ediyor.

İlişkilerimizi etkiliyor!

Sosyal yaşamınızda adeta oradan oraya koşturan kelebek gibi olacağız. Ön sezilerimiz artabilir, maddi-manevi destekler artabilir, manevi anlamda daha barışçıl ve çözüme yönelik olacağımız. Özellikle 1984-1998 arası doğanlar olduklarından daha asi, isyankâr, inişli-çıkışlı tavırlar sergileyebilirler. Natal haritalarına göre bu döngüde doğan kişilerin karşısında Neptün etkisi yer alıyor. Bu vesile ile Yeniay’ın kattığı renkler farklı bir ruh haline bürünmemizi sağlıyor.

Yeniay gerçekleşirken bir yandan konuşkan olacağız, gündüzümüz gecemize karışıyor, saatlerce telefonda ya da sosyal medya platformlarında arkadaşlarımızla, sevdiklerimizle, yeni insanlar ile zaman geçirebiliriz. Uyku düzenimiz, sağlığımız bu süreçte kontrol etmezsek sıkıntı gündelik rutinimizi etkileyebilir.

Aile birliği ve ortaklıkları etkiliyor!

2016 yılında yıkılan hayaller yeniden yeşeriyor!

22 Haziran’da Uranüs’ün Ay Düğümleri ile yaptığı istişare uzun zamandır miras, ortaklık problemleri, ortağı ile karar aşamasında olan kişileri, alacakları olanları merkezine çekmeye hazırlanıyor. Yani Yeniay aslında gündemini bu tarihten itibaren göstermeye başlayabilir.  2016 yılında issiz kalmış, itibarini kaybetmiş kişileri bir anda umut besleyebilecekleri somut gelişmelerle karşılaştırabilir. Dolayısıyla 2016 size bedel ödettiyse, bu sefer kazananın siz olma ihtimali var. Geçen yıl hayal kırıklığı yaşadığınız olaylar bu Yeniay’ın etkisiyle birlikte yaralarınızı sarabilir. Uzun yıllardır kariyerinde ve işinde sorunlar yaşayan kişilere yollarını başka şehirlere, ülkelere, sektörlere açabilir.

28 Haziran önemli bir tarih olabilir!

Özellikle kamusal alanlarda, sarsıcı ve detayları kafa karıştıran gelişmeler yaşanabilir. Üst düzey yöneticilerinin bazı bilgileri açığa çıkabilir. Hatta kamuoyuna mal olmuş, güvenirlik konusunda testi geçmiş kişilerin bile hiç akla gelmeyen konularda gündeme geldiğini görebiliriz.  Bu süreçte teknoloji alt tabanlı sıkıntılar devam ederken, doğa mı yoksa teknoloji mi dedirtecek su temelli sorunlar gündemde yerini alabilir.

Yeniay hak ettiğine ödüller dağıtırken, bazılarımızı maddi anlamda refaha da kavuşturabilir. Bazı insanlara da farklı sorumluluklar veriyor. Bu döngü açıkçası sürprizlere oldukça açık bir sinerji yayıyor. Topluma mal olmuş kişilerin sağlık ve özel yaşam haberleri ile neler yaşadıklarını merakla izleyebiliriz.

Kimler dikkat çekiyor?

İddialı kararları, yön değiştiren mizaçları, kariyer ve ilişkiler anlamında etkileyici açıklamaları ile basında yer alabilirler.

Ülke

Kazakistan

Rusya

Azerbaycan

Türkiye

Almanya

Liderler

Merkel

Ünlüler

Sezen Aksu

Kızanç Tatlıtuğ

Melania Trump

Cem Yılmaz

Beyazıt Öztürk

Seda Sayan

Deniz Seki

Tuba Büyüküstün

Yengeç burcunda meydana gelen Yeniay burçları nasıl etkiliyor?

Koç: Eşi ve ailesi için kariyerini feda edecek.

Boğa: Kardeş ya da kardeş gibi yakın gördüğü insanlara desteği artacak.

İkizler: Kariyer anlamında büyük bir sıçrama yaşayacak.

Yengeç: Hayatına engel oluşturan insanlara yol gösterecek.

Aslan: Sağlığın hafife alınacak bir durum olmadığını anlayacak.

Başak: Topluluk içinde barışçıl ve yapıcı olacak.

Terazi: 2016 yılında kaybettiği prestiji ya da işini geri kazanacak.

Akrep: Miras ve ortaklıklar yüzünden ayrışmalar yaşanacak.

Yay: Yıllardır sakladığı bir sırrı ortaya çıkacak.

Oğlak: Evlilik fikri artık o kadar uzak gelmeyecek.

Kova: Sosyal yardımlaşma ve hizmet alanlarında başarılar kazanacak.

Balık: İlk defa ya da yeniden çocuk sahibi olacak.  

NOT: Siz de burcunuzu belirterek yazının altına yorum bırakabilirsiniz.

Zeynep Turan

7-06-2017

Yazının Tüm Hakkı Saklıdır.

 

 

 

 

 

Sayfa görüntülenme : 109865
74%
13%
4%
3%
1%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Binnur Kuyucu - 14-06-2017 08:09:05
1980 boğa
Binnur Kuyucu - 14-06-2017 08:08:55
Zeynep hn. Sizi çok yakından takip ediyorum. 1980 boğa burcuyum. Kariyer hayatımda ne zaman sıçrama yaşarım çok merak ediyorum
BAHAR KUMCUOĞLU - 14-06-2017 08:08:46
merhaba okuduklarımın tamamı dün itibari ile bende gerçekleşmeye başladı,balık burcuyum, daha hassas daha kırılgan duygusal ağlamaklı alıngan ,biraz savunmacı ve inatçı ,hakkımı yedirmem tavırları oluştu bende ,mantıklı ve sorumluluğumun bilincindeyim,bu detaylar hem şirkette hemde erkek arkadaşımlar ilişkilerimde oluştu,ağlamaklı bir halim var :)sevmedim bu beni
Esra Birlik - 14-06-2017 08:08:34
Aslan burcu ve 1986 doğum tarihim
Şermin Coşkun - 14-06-2017 08:08:27
Zeynep Hanım sizi uzun süredir tv ve çeşitli sosyal medya platformlarından takip ediyorum, 02.04.1977, yaklaşık 17.00 civarında doğmuş bir Koç burcu kadınıyım, bu süreç kısaca bana neler getirebilir, eğer cevap verebilirseniz memnun olurum, iyi çalışmalar dilerim,
Şermin Coşkun - 14-06-2017 08:08:19
Zeynep Hanım sizi uzun süredir tv ve çeşitli sosyal medya platformlarından takip ediyorum, 02.04.1977, yaklaşık 17.00 civarında doğmuş bir Koç burcu kadınıyım, bu süreç kısaca bana neler getirebilir, eğer cevap verebilirseniz memnun olurum, iyi çalışmalar dilerim,
satu b. - 14-06-2017 08:07:12
merhaba zeynep hanım sizi beğenerek takip ediyoruz.terazi burcu biri olarak hem iş,hem ilişki anlamında çok zorlayıcı bi yıl geçirmiştim geçen yıl.kopmadık ama evlenemedik de .umarım bu yeni ay bizi yuva sahibi yapar.emeğinize sağlık.
Hilal Çağlar - 15-06-2017 10:26:43
Burcum ve yüklene burcum başak. yüklene burcumun derecesi 23. terazi burcunun yorumları bazen bana daha cok uyuyor! umarım terazideki yorum gerçek olur, çünkü ben 2016 da hem işimi hemde itibarımı bir dolandırıcı yuzunden çok feci şekilde kaybettim. inşallah bu ay bana haksız yere kaybettiklerimi geri verir. iş için başvurmadığım yer kalmadı.
Hilal Çağlar - 15-06-2017 14:43:34
Burcum ve yüklene burcum başak. yüklene burcumun derecesi 23. terazi burcunun yorumları bazen bana daha cok uyuyor! umarım terazideki yorum gerçek olur, çünkü ben 2016 da hem işimi hemde itibarımı bir dolandırıcı yuzunden çok feci şekilde kaybettim. inşallah bu ay bana haksız yere kaybettiklerimi geri verir. iş için başvurmadığım yer kalmadı.
Hilal çağlar - 15-06-2017 14:43:27
Güneş ve yükselen burcum başak. Yükselen burcumun derecesi 23. Başak tan cok zaman zaman terazi burcu yorumları bana daha çok uyuyor. Bende 2016 da bir dolandırıcı yüzünden işimi ve itibarımı kaybettim. İnşallah bu yıl haksız yere kaybettiğim işimi ve itibarımı geri kazanırım...
Sevgül can - 15-06-2017 14:39:59
Yay burcuyum 03.12.1981 yukselen balık tüm paylaşım larinizi takip ediyorum Ne gibi sırlar merak ettim
SerÇin Akgün - 15-06-2017 14:38:41
1993 Boğa Zeynep hanım
Basak donmez - 15-06-2017 14:38:35
Zeynep hanim 18.06.83 dogumluyum ve isle ilgili bu yasima kadar hep skntilr yasadim nezaman duzeleck bu durum yorumlarsaniz cok mutlu oldum
F.berna sevin - 15-06-2017 14:38:17
Burcum başak yükselen akrep ay burcum ikzler 15.09.1968 en sokı takşpçiniz
F.berna sevin - 15-06-2017 14:37:20
Burcum başak yükselen akrep ay burcum ikzler 15.09.1968 en sıkı takşpçiniz
Semra Kılıçtaş - 15-06-2017 14:36:55
O1.08.1974 sabah 8'de doğmuşum.KONYA.Çok zorlu bir dönemden geçiyorum merak ediyorum neler olacak ilerde.Daha sürecek mi bu ?
Elif - 15-06-2017 14:36:44
Ben 11.11.1984 doğumlu bir akrep burcuyum. Üzerimde gezinen bu karabulut kat özellikle aile hayatımı etkiliyor bu ne zaman biter. Birde evlilik yilim 2007. Miras gibi bir problem yok. Çocuk ev aile hayatım özellikle merak ediyorum
Gönül alper - 15-06-2017 14:36:37
Burcum Başak 12.09.76 , zeynep hnm hergün düzenli olarak takip ediyor yazılarınızı okuyorum eşimide kendimide olabildiğince karşımıza çıkacak sorun yada olaylara karşı daha temkinli yaklaşmamız gerektiğini söylüyorum dikkat ediyorum yer yerde hayretler içinde kalıyorum emeğinize sağlık teşekkür ederiz
Gönül alper - 15-06-2017 14:36:26
Burcum Başak 12.09.76 , zeynep hnm hergün düzenli olarak takip ediyor yazılarınızı okuyorum eşimide kendimide olabildiğince karşımıza çıkacak sorun yada olaylara karşı daha temkinli yaklaşmamız gerektiğini söylüyorum dikkat ediyorum yer yerde hayretler içinde kalıyorum emeğinize sağlık teşekkür ederiz
Asiye Duyar - 15-06-2017 14:36:14
1989 boğa
Yağız soykan - 15-06-2017 14:36:05
Merhaba Zeynep hanım; bir aslan burcu olarak çok yorucu bir yıl geçirdim. Güvendiğim bütün çevremle bağlarım bir anda koptu insanlar beni yordu. Son 5 aydır ağır depresyondayım. Ve işsizim. Burcum Aslan
Buse Ar - 15-06-2017 14:35:55
24 haziran 1990 doğumluyum yükselenim balık.
Leyla mert - 15-06-2017 14:35:12
Yengeç
Funda ileri - 15-06-2017 14:35:00
Burcum balık yukselen başak 13.03.66 istanbul koruyucu anneyim 7 senedir .30 senelik evliyim burcumun karşısında ilj defa yada yeniden 1çocuk yazınca olmayacak ama yinede heyecanlandım
Funda ileri - 15-06-2017 14:34:51
Burcum balık yukselen başak 13.03.66 istanbul koruyucu anneyim 7 senedir .30 senelik evliyim burcumun karşısında ilj defa yada yeniden 1çocuk yazınca olmayacak ama yinede heyecanlandım
Funda ileri - 15-06-2017 14:34:44
Burcum balık yukselen başak 13.03.66 istanbul koruyucu anneyim 7 senedir .30 senelik evliyim burcumun karşısında ilk defa yada yeniden 1çocuk yazınca olmayacak ama yinede heyecanlandım
Leyla mert - 15-06-2017 10:28:55
Merhaba Zeynep hm 1981 15 temmuz 10 la 1 arası öğlen doğmuşum 2014 yılından beri çok zor zamanlardan geçiyorum ailevi daha ne kadar sürecek ☺️ Yükselen burcumda bilmiyorum yardımcı olurmusunuz
Şennur Kurban - 15-06-2017 10:28:48
1982- 25 ekim doğumluyum,, Tabiri caizse ; her yer her yerde Zeynep hnm , ne olacak bu akreplerin hali
Şennur Kurban - 15-06-2017 10:28:37
1982- 25 ekim doğumluyum,, Tabiri caizse ; her yer her yerde Zeynep hnm , ne olacak bu akreplerin hali
Ayşe Tosun - 15-06-2017 10:28:30
Terazi burcuyum yukselen im boğa is ve aşk hayatım karmakarışık. Bu yeniay bana doğru Karalar aldırır mı
Ayşe Tosun - 15-06-2017 10:28:21
Terazi burcuyum yukselen im boğa is ve aşk hayatım karmakarışık. Bu yeniay bana doğru Karalar aldırır mı sağlık problemleri düzelir mi
Esra Balli - 15-06-2017 10:28:14
Zeynep Hanim;27 Mayıs 1981 ikizler burcuyum. Yukselen burcum aslan.6 aydir.issizim.onun 2 yil öncesinde de cok mutsuz islerde çalıştım. Kariyer bitik,ruh halim çökük depresyonun eşiğindeyim. Benim icin guzel gunler ne zaman gelecek?
Güldali Çakır - 15-06-2017 10:28:06
Zeynep hanım sizi internet siteniz, tv programları ve sosyal medya hesaplarinizdan takip ediyorum 09.04.2983 doğumluyum geçen sene ve bu sene zorlayıcıydi iş kariyer ve duygusal hayatımda neler olucak merak ediyorum.
Güldali Çakır - 15-06-2017 10:27:58
Zeynep hanım sizi internet siteniz, tv programları ve sosyal medya hesaplarinizdan takip ediyorum 09.04.2983 saat 9.35 doğumluyum geçen sene ve bu sene zorlayıcıydi iş kariyer ve duygusal hayatımda neler olucak merak ediyorum.
Güldali Çakır - 15-06-2017 10:27:47
Zeynep hanım sizi internet siteniz, tv programları ve sosyal medya hesaplarinizdan takip ediyorum 09.04.2983 saat 9.35 doğumluyum geçen sene ve bu sene zorlayıcıydi iş kariyer ve duygusal hayatımda neler olucak merak ediyorum.
Rezzan Kurt - 15-06-2017 10:27:35
Burcum ikizler yükselen akrep ay yay yani ne bilim iyice başıma acaba ne gelecek dedim
Zerrin kayabaşı - 15-06-2017 10:27:24
Zeynep hanım sizin sıkı takipcinizim. Çocuklarım hakkında sizden mümkünse vakit ayırabilirseniz yorum rica ediyorum. Oğlum 23.6.1992 saat 21.00 doğumlu. Kızım ise 23.1.1996 saat 12.30 ile 13.00doğdu şimdiden teşekkürler saygılar sevgiler...
Aynur - 15-06-2017 10:27:14
Akrep
ESRA BALLI - 15-06-2017 10:27:05
Zeynep hnm. merhaba. 27 Mayıs 1981 İst. doğumluyum. Yükselen burcum Aslan. 6 aydır işsizim.öncesindeki 2 yıldır mutsuz işlerde çalıştım.maddi olarak dipte, Kariyer itibar çöküşte depresyonun esiğindeyim. benim için güzel günler ne zaman gelecek?
Zeynep - 15-06-2017 10:26:53
06 mart 1985 balık yükselenim terazi
tulin tasci - 15-06-2017 10:25:06
Merhaba Zeynep Hanim 28 haziran 1985 dogumluyum saat olarak gece ikide dogmusum yengec burcuyum sizi buyuk bir ilgiyle takip ediyorum cok basarilisiniz basarilarinizin devamini dilerim iyi calismalar...
Esra özkan - 15-06-2017 10:23:42
Kova. 1982
Sara bilgen - 15-06-2017 10:21:40
Merhaba,Zeynep hanım sizi takip ediyorum.yazınızı okudum beğendim,ben 27,6,1959 doğumluyum burcum yengeç yükselen Aslan ay burcum balık bu sıralar biraz zorlandım,acaba bu Yeniay bana mutluluk getirecekmi ?Sevgiler,
Sara bilgen - 15-06-2017 10:21:29
Merhaba,Zeynep hanım sizi takip ediyorum.yazınızı okudum beğendim,ben 27,6,1959 doğumluyum burcum yengeç yükselen Aslan ay burcum balık bu sıralar biraz zorlandım,acaba bu Yeniay bana mutluluk getirecekmi ?Sevgiler,
Serap aydoğdu - 15-06-2017 10:21:19
Zeynep her yeni ay ve dolunay da ne yazdınız die elimde telefon bekliyorum resmen ve yazdığınız gibi oluyor herşey o yüzden okuyup hareket ediyorum ✌
Serap aydoğdu - 15-06-2017 10:21:07
Zeynep her yeni ay ve dolunay da ne yazdınız die elimde telefon bekliyorum resmen ve yazdığınız gibi oluyor herşey o yüzden okuyup hareket ediyorum ✌
Sara Bilgen - 15-06-2017 10:20:57
Zeynep hanım merhaba sizi severek takip ediyorum.yazınızı okudum çok beğendim,ben 27.6.1959 doğumluyum burcum yengeç yükselen Aslan ay burcum balık uzun süredir sıkıntılıyım bu yeniay beni nasıl etkileyecek değerli bilgileriniz ile beni aydınlatırsanız sevinirim,saygılar.
Zahide GENÇ - 15-06-2017 10:20:25
Merhaba lar Zeynep Hanım.sizi cok sevdim tevafuk sizi ilk kez bir sabah programinda izledim tanidim malum çalışırken tv izleyemiyordum fakat işimde ciddi bir sorun yaşadım evdeyim 2aydır inşallah düzelicek.siz cok samimi ve dogalsiniz maşallah.basarilarinizin devamini dilerim hoşçakalın
Sebahat ercan - 16-06-2017 07:21:15
Terazi
Sebahat ercan - 16-06-2017 07:21:03
Terazi 1980
Duygu yıldırım - 16-06-2017 07:19:08
Koç burcu yükselen yengeç,ay burcum oğlak. 82 doğumluyum
Duygu yıldırım - 16-06-2017 07:19:02
Koç burcu yükselen yengeç,ay burcum oğlak. 82 doğumluyum
Duygu yıldırım - 16-06-2017 07:18:55
Koç burcu yükselen yengeç,ay burcum oğlak. 82 doğumluyum
Menekşe bakırcı - 16-06-2017 07:18:20
16.04.1980 iş hayatimda istegim basariyi nezaman yakalayacagim
Nihal Sümbül - 16-06-2017 07:18:11
Merhaba Zeynep Hanım... Bir Terazi burcuyum ve 1988 dogumlugun evet bu aralar gergin ve asiyim birazda isyankar galiba... Umarım bu yeni ay bana iyi gelir...
hilal karslı - 16-06-2017 07:17:35
emeğinize yüreğinize ilminize sağlık.. oğlak burcu.. kendi hesaplamama göre ay burcum yengeç yükselenim terazi.. 26/12/1977 02:05 ankara.. iş hayatımda sabrımın taştığı dönemdeyim.. hatta dün çıkışımı dahi istedim ki işimi de severek yapıyorum.. doğru mu yaptım acaba demek istemiyorum henüz çıkışımı da vermediler gerçi.. acaba bu yengeç burcunun etkisi mi? hayatına engel olan insanlara yol gösterecek !!!
HTC ycl - 16-06-2017 13:36:37
Merhaba Zeynep hanım kardeşim 95dogumlu 28 Haziran'da kız isteme olacak uygun bir gün mu
Hatice ycl - 16-06-2017 13:36:30
Merhaba Zeynep hanım kardeşim 95dogumlu 28 Haziran'da kız isteme olacak uygun bir gün mu
Filiz akbaş - 17-06-2017 08:35:35
29.07.1982 aslan burcu genel yorum istiyorum.
BERNA Karadogan - 17-06-2017 08:35:27
01.09.1975 saat 20:50 izmir
Esra - 17-06-2017 08:35:12
Oğlak burcuyum
AlevŞahbaz - 17-06-2017 08:34:57
Merhaba ben başak burcuyum yukselenim akrep . Yengec burcu için hayatına engel olan insanlara yol göstericekler yazmışsınız bu tam ne demek ben hem burcu hem yükseleni yengeç burcu olan biriyle birlikteyim
nergis metin - 17-06-2017 08:34:14
1984 Dogumluyum Balık Burcuyum..Pazardan Pazartesiye Baglayan Gecede Dogmuşum ..Saat=01:00 'da Bu Yeni Ay Bana Neler Getirecek ...
Güler kahraman filiz - 17-06-2017 08:34:04
Koç 11.04.1984 saat 00:10
Aylin Ascioglu - 17-06-2017 08:32:53
Merhaba Zeynep Hanım, 24.05.1967 , ikizler yükselen basak
Tuğba öztürk - 17-06-2017 08:16:37
Koç
Güldali Çakır - 17-06-2017 08:16:30
Merhaba zeynep hanım 09.04 1983 antalya elmalı 9.35 dogumluyum koç burcuyum 2 yıldır zorlayıcıydı iş .kariyer aşk ve evlilik olarak neler olucak bu süreç nasıl gidicek .neler yapmaliyim iş durumum nasıl olacak.
Şeyma Dağ - 17-06-2017 08:15:20
Aslan burcu, 1997
Fulya Cengiz - 17-06-2017 08:12:57
16.11.1994 Akrep D.S 13.40 Aşk,iş,sosyal hayat
Melike gedik - 17-06-2017 08:12:49
Zeynep hanim ben 15.11.1991 dogumluyum. 16.40 dogum saatim. Kariyer hayatim nasil olacak dogrusu cok merak ediyorum kpss gibi bir bela basimizdayken
Melike gedik - 17-06-2017 08:12:29
Merhaba zeynep hanim ben 15 11 1991 dogumluyum. Dogum saatim 16.40 is hayatim nasil olacak dogrusu cok merak ediyorum malum basimizda bir kpss belasi varken
Özlem şeref - 19-06-2017 08:07:25
24haziran doğumgünüm beklediğim kamusal haberler var iş ile ilgili umarım gercekleşir...
tuğba özdemir - 19-06-2017 06:44:47
Merhabalar sizleri severek takip ediyorum bi sorum olacak. Yay burcuyum bi sır ortaya çıkıcak demişsiniz bu kötü sonuçmu doğrucak iyi birşeymi olcak?
tuğba özdemir - 19-06-2017 06:44:39
Merhabalar sizleri severek takip ediyorum bi sorum olacak. Yay burcuyum bi sır ortaya çıkıcak demişsiniz bu kötü sonuçmu doğrucak iyi birşeymi olcak?
Ümit Güneroğlu - 19-06-2017 06:44:29
Zeynep Hanim sizi surekli takip ediyorum sizi cok seviyorum Rabbim gonlunuzden gecen butun guzellikleri yasamayi nasip etsin insaallah mutlu kalin saglikli kalin eksik olmayin
Feyzan şahinler - 19-06-2017 06:23:55
03.12.1986 cuma günü doğdum , yay burcuyum
Sema ozkan - 19-06-2017 06:23:22
20 mayıs 1974
Sema Özkan - 19-06-2017 06:23:12
20 Mayıs 1974 saat 5.50
BurçAk çetintaş - 19-06-2017 06:23:05
21 ağustos 1985 aslan burcu kadınıyım.fakat çok karmaşık bir yapıya sahibim.yukselen burcunun etkisini çok görüyorum. Hayatımdaki olanlari en çok hangisi yönlendiriyor çözemiyorum. Kısaca değerlendirirseniz sevinirim. Internet üzerinden bulduğum yükselen burcum balık. Şimdiden teşekkür ederim.
Burcu çakır - 19-06-2017 06:22:56
Güneş burcumbaşak yükselenim ikizler bu yeniaydan nasıl bir etki alacağım hakkında bilgi verebilir misiz ?
Bey za - 20-06-2017 05:52:24
Merhaba Zeynep Hanım , 28 şubat 1988 // Doğum saatim sabah 09:20 Balık Burcuyum Yükselen burcum Boğa Umarım cevap yazarsınız :) İyi çalışmalar .
Ipek camci - 20-06-2017 05:52:02
Kova
Simge Müşerref Ekmen - 20-06-2017 05:51:41
27 Eylül 1992 Saat:18.30'da dünyaya gelmişim. Sizi çok seviyorum, yakından takip ediyorum.
Elif D. - 20-06-2017 05:51:33
Oğlak
Dicle - 20-06-2017 05:51:24
1992 terazi burcuyum 3 gün önce sevgilimden ayrıldım ciddi iliskimiz vardi belki acele ettim tartışarak bitti karşı taraf oğlak 1987 doğumlu sizce benim icin tekrar cabalar mi cok üzgünüm:(((
Nevcihan küçükbayraktar - 20-06-2017 05:51:07
Merhaba zeynep hnm 4/5/82 almanya dogumluyum sabaha karşı 4 te dünyaya gelmişim sizi takip edeli sadece bir kaç gün oldu fakat bende olumlu duygular uyandırdınız.belkide uyanışa geçme vaktim gelmişti.iş hayatım ve kariyerim yaklaşık 4 yıldır çok iyi gitmekte fakat özel yaşamtımda doğru insanı bulamadım artık şans yüzüme gülsün istiyorum
Arzu öztürk - 20-06-2017 05:50:57
Burcum aslan bu yeniayda neler le karşılaşıcam lütfen detaylı bir şekilde yorumlar mısınız lütfen olum lu şeyler yaşamak istiyorum artık
Tate - 20-06-2017 05:50:49
Bu yeni ayın etkilerini uzun uzun yazmanız çok hoş emek verdiğini için teşekkürler .ben tipik oğlak burcuyum ve yazdilarinizla bazen umutlaniyorum.yukselenimde oglak burcumla ilgili yorumlarınız uyusmazlik var pek uymuyor ama okumadan edemiyorum
ilknur Atik - 20-06-2017 05:50:20
21.12.1966 saat 14.00 te doğmuşum yay burcuyum ne zaman maddi anlamda rahata ercem ayrıca kanser tedavisi görüyorum sağlığımda düzelme olacakmı şimdiden çok teşekkür ederim zeynep hanım
Özge G - 20-06-2017 05:49:56
1993 doğumluyum ve koç burcuyum. Çok sallantılı bir dönemdeyim. Hem iş hem aşkta! Artık mutlu olmak istiyorum bu yeniay bana iyi gelsinnn
Neşe Gökduman - 20-06-2017 05:49:46
Aslan burcuyum 1994 doğumluyum.
Neşe Gökduman - 20-06-2017 05:49:40
Aslan burcuyum 1994 doğumluyum.
ruşen gezgin - 20-06-2017 11:59:11
05/09/1959 doğumluyum sizi sosyal medeyadan takip ediyorum bozulan iş düzenim ve ilişki durumum bayan arkadasımla ayrılık oldu bu iki konunun düzelme durumunu merak ediyorum
ruşen gezgin - 20-06-2017 11:58:56
05/09/1959 doğumluyum sizi sosyal medeyadan takip ediyorum bozulan iş düzenim ve ilişki durumum bayan arkadasımla ayrılık oldu bu iki konunun düzelme durumunu merak ediyorum
Sevgi - 21-06-2017 05:10:52
06.08.1975 Ankara sabah saat 05:00.Burcum ve yükselenim Aslan.Ay burcum Yengeç.2016 yılında haksız yere işten çıkarıldım.Üzüntüden 2017 5 Ocak'ta reaktif hipoglisemi atağı geçirdim.En ufak duygusal dalgalanmalarda stresli durumlarda şekerim aniden düşüyor.Aktif,dinamik heyecanlı biriydim, ne hale geldim. Umarım 2016 da kaybettiklerimin ödülünü alabilirim
Sevgi Ç. - 21-06-2017 05:10:43
06.08.1975 Ankara sabah saat 05:00.Burcum ve yükselenim Aslan.Ay burcum Yengeç.2016 yılında haksız yere işten çıkarıldım.Üzüntüden 2017 5 Ocak'ta reaktif hipoglisemi atağı geçirdim.En ufak duygusal dalgalanmalarda stresli durumlarda şekerim aniden düşüyor.Aktif,dinamik heyecanlı biriydim, ne hale geldim. Umarım 2016 da kaybettiklerimin ödülünü alabilirim
Serap çidem - 21-06-2017 05:10:18
01.07.84 doğumluyum eyvah eyvah diyorum üç ay sonra evlenicem iş olarak yeni bir sürece girdim hadi hayırlısı diyelim
Serap çidem - 21-06-2017 05:10:11
01.07.84 doğumluyum eyvah eyvah diyorum üç ay sonra evlenicem iş olarak yeni bir sürece girdim hadi hayırlısı diyelim
Gülçin temel - 21-06-2017 05:09:41
Ikizlerim kariyerimle ılgili neler olucak çok merak ediyorum bu arada sizin takipçinizim çok seviyorum sizi saygilarimla
Gülçin temel - 21-06-2017 05:09:34
Ikizlerim kariyerimle ılgili neler olucak çok merak ediyorum bu arada sizin takipçinizim çok seviyorum sizi saygilarimla
Huriye çakıroğlu - 21-06-2017 05:09:25
25.11.1988 doğum tarihim yorumlarınızı bekliyorum
Merve erbay - 21-06-2017 05:08:24
17.06.1997 Kayseri. Her defasinda yorumlarin bana uymadigini dusunuyorum . Cunku kendimi karmaşık buluyorum burcum ikizler yukselenim balik ay burcum akrep ve hicbir istedigim olmuyor burçlara cok inanıyorum. Sadece birgun benim burcumdada cok guzel seyler olacagina inanip bekliyorum
Metin yılbaş - 21-06-2017 05:08:09
23 09 1966 izmit doğumluyum teraziyim zeynep turan hanım sizin yorumlarınızı çok beğeniyorum maddi manevi neden hiç şansım yok
Metin yılbaş - 21-06-2017 05:08:02
23 09 1966 izmit doğumluyum saat öğlen olmadan annem öyle demişti yükselenim hesabıma göre yay galiba teraziyim zeynep turan hanım sizin yorumlarınızı çok beğeniyorum maddi manevi neden hiç şansım yok
Ozlem unsal - 21-06-2017 05:07:50
Zeynep Hanım 69 yay evlilik hayatı ne olur.. teşekkürler..
Lale - 21-06-2017 21:30:52
Yay burcuyum ve yillardir gizledigim bir sir ortaya cikacakmis. Merak ettim ve ürktüm açikcasi...
Evren - 22-06-2017 06:11:34
Zeynep Abla, ben oğlak olarak uzun vadede evlenmeyi düşünmüyorum. :) (çok salladım, çok büyük konuştum. hayatımda biri yok, ne olur böyle bir yola da girmeyim.)
tulin tasci - 22-06-2017 06:11:22
Yengec burcuyum 28 haziran 1985 gece saat 2 de dogmusum...
Gökçe Elden - 22-06-2017 06:10:59
Merhaba burcum boğa yükselenim terazi.öğretmenim atama bekliyorum.iş hayatım nasıl gelişme gostericek yorumlayabilir misiniz :)
Gökçe Elden - 22-06-2017 06:10:49
Merhaba burcum boğa yükselenim terazi.öğretmenim atama bekliyorum.iş hayatım nasıl gelişme gostericek yorumlayabilir misiniz :)
Tuğçe Taşkın - 22-06-2017 06:10:19
Zeynep Hanım 1995 Boğa Burcuyum okul ve aşk- arkadaşlık ilişkilerim bu süreçten nasıl etkilenecek merak ediyorum.
Sedased - 23-06-2017 06:12:05
Zeynep Hanım merhaba 06.04.1986 doğumluyum aşk ve iş hayatım nasıl etkilenecek bu süreçte sevgilimle 4 aydır ayrıyız yorumunuzu çok merak ediyorum sevgilerimle
Fulden ural - 23-06-2017 06:10:01
24.12.1990 doğumluyum ask ve kariyer hayatım hakkında bilgi almak istiyorum
Emine özkaya - 23-06-2017 06:09:50
14 haziran ı 15 hazirana baglayan gece itibariyla öfke problemleri yaşıyorum. Hersey gözüme batıyor siz alınganlık deyin. Ben gözüm yeni açılıyor diyeyim. Dilim sivrileştı. Belkide ilk kez kendimi haklı görüyorum. Ama hala içim soğumuyor. Ağlama krizlerim sebepli sebepsiz oluyor. Uyku problemim var. Kafami toplayamıyorum. Cok sevdigim kişi ile olan iliskimi bitirdim
hüseyin can - 28-06-2017 10:16:55
17/06/1967 doğum saat 00 45 adana dogum yeri
hüseyin can - 28-06-2017 10:16:43
17/06/1967 doğum saat 00 45 adana dogum yeri
hüseyin can - 28-06-2017 10:15:08
17/06/1967 doğum saat 00 45 adana dogum yeri
Gizem unluturk - 28-06-2017 10:14:48
12 ocak 1987 Ankara da saat 17 : 00 da dogdum.agustosun 6 sinda kamu sinavina girecem bu yeni ay bana sinavim icim sans getirecek mi? Ya da is ariyorum bulabilecek miyim? Ozel hayatimda karsima evlenecek biri cikacak mi? Simdiden tesekkur ederim:).
nursen demir - 28-06-2017 10:13:20
31.10 1969 yukselenim balik ask ve is hayatim nasil olcak.isyeri kendimin kalp bos daha dogrusu platonik takildifim kiai var ama beni dost olaraj goruyor
Gizem unluturk - 28-06-2017 10:12:50
12 ocak 1987 ankarada 17:00 dogdum is bulabilecek miyim? 6 agustosta kamu bankasi sinavina girecem olacak mi?simdiden tesekkur :)
Esra - 28-06-2017 09:32:12
Kova
Esra - 28-06-2017 09:31:29
Kova
Ulbiyeağaç - 28-06-2017 09:31:17
14-02-1968 sabah 9-10 arası doğdum burcum kova yükselen Koç ay burcum Aslan teşekkür ederim @twitburc.com.tr
Ülkü şen - 28-06-2017 09:31:01
Aslan yükselen yay. Ay burcum terazi
Gulben Akar - 28-06-2017 09:30:49
3 kasım 1966.akreplere yeni ayda yaptığınız açılımı negatif yönde mi algilamaliyim.anlayamadım.inşallah iyi bir acilimdir.
Nilay - 28-06-2017 09:30:12
10.06.1987 06:30 Dönüşüm
Serpil - 28-06-2017 09:30:01
Terazi burcu yükselen yengeç kadınıyım ,son iki haftadır uzun yıllardır görüştüğüm tüm insanlar tek tek hayatımdan çıkıyor iyi mi kötü mü bilemedim ama sanki geçmişin izleri siliniyor her ne kadar üzücü de olsa hayat kendini yeniliyor
Ülkü soyalp - 28-06-2017 09:29:46
Başak burcuyumm zeynep hanim merak ediyorum rica etsem 9.9.79 ankara salı sabah 4 civarı. Bu yılin nasıl olacak
Nazife Hamarat - 28-06-2017 09:27:21
1984 boğa burcu ne zaman düzenli bir ilişkim olacak ayrıca memurluk için yıllardır çabalıyorum olacakmı
Deniz - 28-06-2017 09:27:09
27 eylül 1980 saat 23:50
çiğdem kaba - 28-06-2017 09:26:56
iyi bayramlar zeynep hanım yazılarınız için teşekkürler. 1986 kova burcuyum özellikle iş, aşk ve genel anlamda tüm ilişkilerim gittikçe karmaşıklaşıyor yoksa ben mi abartıyorum bilemedim. genelde yapıcı bi yapım olmasına rağmen bazen işin içinden çıkamıyrm. ne zaman düzeleck bu durumlar? en azımdan biri düzelse :)
çiğdem kaba - 28-06-2017 09:26:43
iyi bayramlar zeynep hanım yazılarınız için teşekkürler. 1986 kova burcuyum özellikle iş, aşk ve genel anlamda tüm ilişkilerim gittikçe karmaşıklaşıyor yoksa ben mi abartıyorum bilemedim. genelde yapıcı bi yapım olmasına rağmen bazen işin içinden çıkamıyrm. ne zaman düzeleck bu durumlar? en azımdan biri düzelse :)
Özlem - 28-06-2017 09:26:26
Zeynep hanım çoook güzel yazıyorsunuz,hergün merakla yazılarınızı okuyorum koç burcuyum aralık ayindan beri yeni ay oluyo dolunay oluyo gökyüzü bi hayli hareketli ama benim hayatım sanki durmuş gibi hiçbise ilerlemiyor gayet stabil
Fatma imamoğlu - 28-06-2017 09:26:11
12-4-1971
Feride horan - 28-06-2017 09:26:00
1989 yay burcuyum yukselenim basak. Kariyer ve iliski anlaminda ileride neler olacak merak ediyorum.
Humay mamedli - 28-06-2017 09:25:44
1996 aslan
Nuran öz - 28-06-2017 09:25:32
Yengeç
Ayşegül Üstalan - 28-06-2017 09:25:16
19.08.1986 doğumluyum zeynep hanım. Sevgiler :)
Selin Akyol - 28-06-2017 09:23:48
Merhaba Zeynep hanım...25.07.1985 çarşamba günü akşam saat 17.00 civarlari veya sonrası doğmuş olabilirim.saat konusunda emin değilim..Gelecek bana neler gösterecek ve nasıl bir tavır almalıyım yaşayacaklarım karşısında..biraz fevri biriyim ve ilişkilerimi birden koparabiliyorum..bana önerileriniz neler olur..teşekkür ederim şimdiden.bu arada E-posta adresimi kullanmıyorum yorumlariniza nereden ulaşabilirim..
ebru durmaz torenci - 28-06-2017 08:45:02
02.08.1983 dogumluyum aslan burcuyum yukselenim yay bu siralar gercekten de saglik sorunlariyla bogusuyorum 2014 agustosta baslayan problemli gebeligim 2015 subatta problemli olarak son buldu o zaman tani koyulamayan bebegimi kaybetmememe neden olan saglik problemim sanki yeniden yasaniyor tek fark gebe kalmadan once yapilan dr kontrollerinde tani konulmasi ve henuz sorun cozulmedi rsim 29.11.1985 dogumlu yay yuksrleni akrep bu aralar gercekten inis cikislari cok fazla agustosta tatile gidicez ama d3vam eden maddi ve saglik problemleri nedeniyle sanki depresyondayiz esim de bende
Perihan Kabil - 28-06-2017 08:43:09
Merhaba Zeynep Hanım 87 balik bildiginiz nokta atışı olmuş gene :) 2016 çökme noktası gibiydi hem kariyer hem ilişki hemde para umarım artık düzene geçer daha önceki yazılarınızda okumuştum hazirandan sonra yeni bir dönem olucaktı diye inşallah teşekkürler
Pakize - 28-06-2017 08:42:37
19.08.1986 Aslan burcuyum, Yükselen Balık, Ay burcu Kova
Pakize - 28-06-2017 08:42:19
19.08.1986 Aslan burcuyum, Yükselen Balık, Ay burcu Kova
Filiz - 28-06-2017 08:41:47
05.08.1977 / Aslan Burcu / Doğum saati 17:30 / Yukselenim sanırım Oğlak,öyle biliyorum ama !
Zeynep kılıç - 28-06-2017 08:41:35
Benim burcum yengeç 06/07/1973 haritamabakarmisiniz sizin yorumlarınız beğeniyorum
Ozden Şener - 28-06-2017 08:27:44
05.01.1969 Oglak,Yukselen Yengeç(izmir 1730)Hep bi şiş ayaklarim,kilo vermek istiyorum.Ama başarili degilim diyette.Bir ergen bir de konusma problemi yasayan iki ogluma hem anne hem babayim 3 senedir.Ve 3 senedir gergin telasli depresif..story de dediginiz gibi güven duygum yerlerde....Nasıl toparlanirim bilmiyorum..Her yazinizdan kendime pay cıkarmak en azindan rahatlatiyor beni..Iyi tatiller.Oglunuzu öpun koklayarak..
Sevil tığ - 23-04-2018 06:03:10
Agzina yuregine saglik zeynep hanım .sizinle huzur buluyorum inanin terapi takipteyim .1976 oğlak

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA