ŞUBAT AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR?

Şubat Ayı Yeryüzüne Neler Taşıyor?

Arkanıza yaslanın ve sakince yazıya odaklanın, bir taraftan da hayatınızı, değerlerinizi düşünün. Çok emek verdiniz çok da bitkin düştünüz. Çevrenizdeki insanların sizi anlamadığını düşünüyor, siz de artık onları anlamaya çalışmaktan yavaş yavaş vazgeçiyorsunuz. En yakınınızdaki insanlarla dahi aranıza mesafe koydunuz, hayallerinizi, hedeflerinizi ertelediniz. En son ne zaman gönülden bir şey istediğinizi dahi hatırlamıyor olabilirsiniz.

Gökyüzü yoğun bir gündemden geçerken, hepimizi etkisi altına aldı. Şimdi kimimiz ne yapacağını bilmiyor kimimiz ise çoktan bir şeyler yapmaktan vazgeçti. Aslında tam şu an yeni bir şeylere başlamanın zamanı. Gökyüzünün yoğun etkisini kendinize destek alarak, hatta yarım kalmış işlerinizi, hikayelerinizi geride bırakarak yeniden başlamaya ne dersiniz.

Gökyüzü bu kadar güçlü iken bizler neden güçsüz olalım!

  • Öncelikle hayatta sahip olduğumuz değerlere, insanlara sıkı sıkı sarılalım. Merak etmeyin bu yaşananlar bu yüzyılda herkesin derdi.
  • En son ne zaman pişman olduğunuzu hatırlamaya çalışmayın. Yaşandı ve bitti. Bir daha aynı hatayı yapmayacağınızı biliyor olmanız size yetmez mi?
  • Hepimizin en çok çabaladığı yüzyıldan geçtiğimizi fark etmemizde fayda var. Aklınıza hemen kötü şeyler gelmesin, ama gelin görün ki bu zaman diliminin başka türlü bir zaman dilimi olduğunu ne kadar çabuk kavrarsak, o kadar çabuk kendi hayatımız için yapacaklarımızı da görebiliriz.
  • Birbirimize karşı olan minnettarlık duygularını neredeyse kaybettiğimiz bu yüzyılda, öncelikle kaybettiğiniz veya kendinizi suçladığınız konu ne ise o noktaları çözerek işe başlayın.
  • Kendinize yeni yollar bulmayı deneyin. Endişe duysanız dahi yürüdüğünüz yolun yeni olduğunu hatırlayın.

Hepimiz bir şeylere yetişmeye çalışıyoruz büyük küçük demeden! Öyle ki biraz kendimiz ile baş başa kaldığımızda, boşluğa düşüp sıkılmaya, bunun bir sorun olduğunu düşünmeye başlayacak hale geldik. Başkalarına zaman tanıdığınız gibi kendinize de zaman tanıyın. Bakın, görün her şey nasıl da güzelleşecek.

Astrolog Zeynep Turan

24.01.2018

Yazının her hakkı saklıdır.

 

 

Sayfa görüntülenme : 75971
66%
25%
2%
2%
1%
0%


YORUM YAP

Yorumlar

Özlem yilmaz - 31-01-2018 14:40:23
Yildiz haritama bakilmasini istiyorum tikandim
Özlem yilmaz - 31-01-2018 14:40:17
Yildiz haritama bakilmasini istiyorum tikandim
Ebru özedincik - 04-02-2018 13:15:32
24 .08.1975......Yeni girişimler yapmalimiyim
MelteM - 07-02-2018 15:22:31
Merhabalar...zeynep hanim Ben aylık burç yorumu yaptirmak istyorumm bilgi verebilirsenizcok sevinirim.selam sevgiler..

Popüler kelimeler

Şubat, Yeryüzü, İnsan, Güneş, Ay, Tutulma,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA