MERKÜR TERAZİ BURCUNDA!

MERKÜR TERAZİ BURCUNDA

HAK EDEN KAZANSIN!

İletişimi, konuşmaları ve sosyal ilişkileri yönlendiren Merkür, 7 Ekim itibariyle Terazi burcunda hareket etmeye başlıyor. Merkür; öncü bir burçta liderliği üstlenirken, bu sefer karar alırken daha seçici davranacağımızı işaret ediyor. Haksızlığın katiyen tolere edilmediği bir süreç başlıyor. Eşitlik, adalet temaları ve diplomatik uzlaşmalar gündeme oturuyor. Önümüzdeki günlerde siyasette beyaz bayrak çıkarmak moda olacak, demedi demeyin.

Hadi gel barışalım!

Peki, Merkür, hayatın içine nasıl yansıyacak? Eğer bir davanız varsa veya bir hukukçuysanız belli başlı tartışmaları ve uyuşmazlıkları bu dönemde görebilirsiniz. 2012’den bu yana davalı olduğunuz bir konu varsa, bu durum size önümüzdeki günlerde kazanca dönüşebilir. Aynı zamanda uzun zamandır ev alamayanları da bu transit destekleyecek. Eğer eğitim hayatı devam eden bir çocuğunuz varsa bu dönemdeki dağınıklığından yorgun düşebilirsiniz.

Kök söktüren kararsızlığını bir kenara bırakırsak, Merkür bu sefer güzel haberlerin habercisi olacak. Bu cömertliğin ve sosyalliğin ön plana çıktığı döngü; dertli, kafası karışık, mutsuz, yeni ayrılmış, yüreği ikiye bölünmüş kim varsa herkesin yüreğine su serpecek. Aklımıza koyduğumuz her ne varsa, Terazi burcundaki Merkür bunlarda başarı elde edeceğimizi işaret ediyor. Yeter ki ertelemeyin! İlişkilerin onarılmaya gittiği, uzlaşma ortamı hayatın her alanında ön plana çıktığı günler başlıyor bugünden itibaren.

MERKÜR TERAZİ’DE IN:

‘İletişim candır!’

MERKÜR TERAZİ’DE OUT:

‘Aramazsan arama yar!’

ÖNEMLİ TARİHLER

Ajandalar hazır mı? Not almayan bin pişman!

Merkür, özellikle bu tarihlerde yukarıdaki etkilerini baskın bir şekilde hissettirecek.

11 EKİM! (5 YILDIZLI BİR GÜN)

14 EKİM! (SERT BİR GÜN AMAN DİKKAT!)

16 EKİM! (BOL AKSİYONLU VE GERGİN BİR GÜN)

20 EKİM! (YOK ARTIK DEDİRTEN BİR GÜN!)

07.10.2016

Yazının Her Hakkı Saklıdır

Astrolog Zeynep Turan

Sayfa görüntülenme : 22790
70%
12%
4%
4%
4%
3%


YORUM YAP

Yorumlar

Büşra Örnek - 08-10-2016 06:25:48
İyiki varsınız Zeynep Hanım. Yazılarınızı kaçırmadan okuyorum, bilgi birikiminiz aktarmanız sohbetleriniz neyse doğru direk saptırmadan söylemeniz çok güzel. Sizi ofisinizde de ziyaret etmeyi düşünüyorum. İşinizde kolaylıklar diliyorum. Boğa burcu'na kıyak geçip biraz daha fazla kaleme alırsanız da ayrıca sevinirim..

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA