MARS, YENGEÇ BURCUNDA

4 HAZİRAN’DA MARS, YENGEÇ BURCUNDA

Mars, 4 Haziran – 20 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda hareket ederken, burçlara ve gündeme etkileri…

Başım dik, ayağa kalkmasını her halükârda başarırım.

Ben Mars, sizlere sesleniyorum; yaz aylarının oldukça iddialı geçeceğini adım adım size göstereceğim.  Hazırsanız size benim gibi güçlü ve mücadeleyi seven bir gezegenin, Yengeç burcunda ki misafirliğinde ne kadar karışıklık çıkarabileceğini anlatacağım.

İlişkilere sıcak bir esinti, duygulara manipülasyon katmaya geliyorum, hazır olun!

4 Haziran’da öncü burç Yengeç’e yerleşiyorum.

Akılınıza hemen esnek olmakta sıkıntı yaratan, depresyona ve melankolik ilişkilere zemin hazırlayan bir Mars etkisi gelecek. Ama ben bu sefer; sevgiyi göstermek, cömert olmak, tuttuğunu koparmak, eşine ya da sevdiğine bağlı kalmak için elinizden geleni yapmanızı sağlayacağım. Evrende saf tutmayacağımı, olup bitene müdahale etmeden duracağımı sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz! Döngü bana, sorunları gözünüze gözünüze sokmayı, size de üstesinden gelmek için çabalamayı işaret ediyor. Çünkü güdülerinize göre davranıp, duygusal hareket etmenize sebep olacak bir etki yaratıyorum. Kırılgan, alıngan, kinci, korumacı olmanıza neden olurken, size geçmişi yad ettirmeden rahata ermeyeceğim.  Şimdi tek tek bakalım, neler oluyor.

Kalbimi kıra kıra, bıraktın bir hatıra!

Kalbi kırık aşıklar, ilişkisinde yol alamayanlar, hedeflerini bilemeyenler, başkaları için fedakârlığı görev edinenler, tutkularını göstermekten çekinenler için de yeni yollar ve yöntemler geliştirmeye hazırlanıyorum. Gülüşünüzden, sahiplenişinize kadar bu telaşlı hallerinizin nedenini bana sorabilirsiniz. Çekinmeyin, içinize kapanmayın; çetin ceviz olmanın ne kadar işe yarayacağını tahmin bile edemezsiniz.

Mars, Yengeç burcunda neleri etkiliyor?

Siz, Zodyak’ın hassas ruhunu teneffüs ederken, ben savaşçı gezegen yani Mars; öfke, güvensizlik, bencillik, kahredici şüphelerin nedenlerini araştırmanız için sezgilerinizi kullanmanızı sağlayacağım.

Bağımsız, kabına sığmaz, cesur ve ergen bir kimlikte olmam ve öncü bir burç olan Yengeç hanesine yerleşmem, içinizdeki “beni” çıkartmaya vesile olacak. Aşktan, işten, kariyerden, gelecekten ne beklediğinizi bu süreçte hiç olmadığınız kadar düşünmenizi sağlayacağım.

4. evin konularını merkezime çekerken, bağımsızlık duygusunu, sınırlarınızı, ilkelerinizi, tutkuya ve aşka bakış açınızı, eşinize ve sevdikleriniz için ne kadar ileri gidebileceğinizi nelerden ne kadar fedakârlık edebileceğinizi de deneyimlemiş olacaksınız.

Ben bu sefer patlamaya hazır ergen gibi, gençliğini sonradan fark eden bir yaramaz çocuk gibi, anne rahminden çıkmaya hazırlanan bir bebek gibi; arzuların, çocukluğun, gençliğin, eski dostların, eski korkuların, o derin samimiyetini arayanların işini kolaylaştırmaya hazırlanıyorum.

Basitçe söylemek gerekirse; sizi besleyen, toparlayan, sizde bağımlılık yaratan her şeyi birbiriyle çarpıştırıp, kendinizle yüzleşmenizi sağlayabilirim.

Kılıcını Kuşanan Mars!

Sosyal açıdan topluma bakış açınızı, kültür savaşlarını, aile olgusunu yeniden tartışmaya açıyorum. Bu evrede kendinizi keşfetmek ve sınırlarınızı görmek için yaşamlarınıza şekil vermek isteyeceksiniz.  Uyarmak, uyanmak, harekete geçmek, kendinizi kanıtlamak, nelere öfke duyup nelere tepki verdiğinizi anlamak için bu dönemden iyisi yok. Önce beni çözün, sonra yaşamınıza şekil verin. Namıma yakışır bir şekilde sizleri birer savaşçı ve mücadeleci olmaya çağırıyorum.

4 Haziran’dan-20 Temmuz 2017’ye kadar; ev, aile, yakın ilişkiler konusunda gerginlikler ve değişimler yaşatmak için ideal bir dönemde olduğumu söylemeliyim. Sorunu çözerken biraz sıkılıp, içinize kapanabilirsiniz ancak Güneş Yengeç burcundayken Plüton’un da Retro halinde olması, atladığınız her detayı önünüze getirecek. Çözmek ve sonuca bağlamak için yapacağınız en iyi şey konunun üstüne gitmek olacak.

Aman dikkat bu süreç; alışkanlıklara, zaaflar, kendini başkasına adamalara, aşırı iyi niyete, korumacı hallere, aşırı hassasiyete ve taraflı olmaya neden olabilir.

Erkekler bir nebze daha maço ve ataerkil,

Kadınlar ise daha fazla kırılgan ve hassas bir dönem yaşayabilirler.

Büyük uyarılarım var!

İkili ilişkiler birbirlerinden ne bekliyor? Birbirinize kulak verin.

Aniden gelişen ve müdahale edemediğiniz konulara hemen atlamayın.

Geçmişte aldığınız yaraları “güven” duygunuzla sınamayın.

Yalnızlaşmamıza neden olan savunmalardan vazgeçin.

Kırın zincirleri ama freni patlamış araba gibi yaşamaya kalkışmayın.

Sevdiğiniz zaman ne kadar cömert olduğunuzu gösterin ama kimsenin gözüne sokmayın!

Size sunulduğu kadar güven verin, karşılığını da tatlı tatlı isteyin.

Burçları nasıl etkiliyor?

Koç; ailen, evliliğin, yeni bir iş ya da ev sahibi olmak gibi konularda atılımların olacak.

Boğa; kardeşler, eşinin ailesi, yakın çevre hatta komşuların gibi uzun zamandır bireysel sorunlar yaşadığın kişiler ile yüzleşebilirsin.

İkizler; kariyerin, para kazandığın alanlar, ortak işler, aile şirketleri gibi konular gündeme gelirken, kendini bu alanlardaki çatışmaların içinde bulabilirsin.

Yengeç; ben olma, kendini adadığın konular, haksızlığa uğradığın ilişkiler, yeni bir giyim tarzı, eğlence anlayışın gibi yaşamında devrim yaratacak yeniliklerin peşindesin…

Aslan; genetik rahatsızlıklar, aile büyüklerinin kararları, yeni bir ilişki ya da evlilik için verilen sözler arasında senden beyan bekleyen insanlar olabilir.

Başak; grup çalışmaları, dostların, yardımsever tarafın, evcil hayvan hassasiyetin yeni bir düzen ve yaşam stili kazanmanı sağlıyor.

Terazi; statü, mevki, kaybettiğin değerler, uluslararası ilişkiler, kariyerini geliştiren atılımlar için oldukça verimli bir döneme girebilirsin.

Akrep; yolculuklar, eğitim alanında başarılar, inançların, farklı kültürler ile ilgili girişimlerin için yeni yollar deneyebilirsin.

Yay; miras, hukuksal davalar, ortak gayrimenkul, terfi gibi konularda gelişmeler olurken, sahiplenme duygun ön plana çıkabilir.

Oğlak; eş, sevgili, aşk hakkında yargıların, geçmişte yaşanan hayal kırıklıkları ve yaşamdan ne beklediğini sorguladığın bir dönemi başlatıyor.

Kova; hizmet alanları, aile büyüklerinin sağlığı, alışkanlıkların, abartılı heyecanların derken başka bir tarz geliştirmen için kendine dönük bir dönem olabilir.

Balık; sağlık, ego çatışmaları, kendinle olan kavgan, bireysel zaafların gibi konularda yenilenmek ve dönüştürücü kararlar seni bekliyor.

Not: İlişkisinden, ortağından veya eşinden şüphe eden biriyseniz bu dönemde hisleriniz mi yanılıyor yoksa sizi mi yanıltmaya çalışılıyorlar anlayabilirsiniz.

Eğer eski sevgilinizin neden sizi terk ettiğini bir türlü öğrenemediyseniz bu süreçte öğrenebilirsiniz.

Eğer bir türlü çalıştığınız yerde yükselemiyorsanız ne ve kim yüzünden yükselemediğiniz ortaya çıkabilir.

Eğer aile ve akraba ilişkilerinizde miras konularında hakkını istemediğini düşündüğünüz birisi varsa şayet bu dönemde gerçekte ne düşündüklerini öğrenebilirsiniz.

Eğer çok dikkatli olduğunuzu düşünüyorsanız, bu süreçte neleri gözen kaçırdığınızı görebilirsiniz.

Eğer bu süreçte evleniyorsanız evliliğiniz çok alıngan bir zemin üzerine kurulabilir.

Tabi bunların 20 Temmuz’a kadar etkili olacak yorumlar olduğunu unutmayın.

Zeynep Turan

19-05-2017

Yazının Tüm Hakkı Saklıdır.

 

 

 

Sayfa görüntülenme : 62710
78%
7%
5%
4%
1%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Selen Pulatkan - 02-06-2017 08:30:46
Merhabalar. Benim doğum tarihim 23 Ekim ve ben halen hangi burç olduğumu bilmiyorum. Kimi meslektaşlarıniz akrep kimi ise terazi demekte. Sizin yorumlarınız benim icin çok değerli. Hangi burç olduğum konusunda bana yardimci olursanız cok sevinirim. Cok teşekkürler iyi çalışmalar.. Saygılar
Gülşen kuru - 03-06-2017 08:41:50
15eylül 1967 doğumluyum sabah 10 12 arasında doğmuşum yükselenim bilmiyorum teşekkür ederim
Gülşen kuru - 03-06-2017 08:41:38
15eylül 1967 doğumluyum sabah 10 12 arasında doğmuşum yükselenim bilmiyorum teşekkür ederim
tubayram - 08-06-2017 12:17:05
Sevili zeynep hanım,yorumlarınızı çok beğeniyle takip ediyorum.. Umarım trabzona da gelirsiniz.ben yengeç burcuyum.1981 20 temmuz pazartesi doğmuşum.uükselenim aslann.bu yengeçin durumu nolacak:(
tubayram - 08-06-2017 12:16:58
Sevili zeynep hanım,yorumlarınızı çok beğeniyle takip ediyorum.. Umarım trabzona da gelirsiniz.ben yengeç burcuyum.1981 20 temmuz pazartesi sabah 7 dedoğmuşum.uükselenim aslann.bu yengeçin durumu nolacak:(

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA