EKİM AYININ BURCU TERAZİ

Ayın Burcu Terazi!

Havadaki Venüs, yeryüzünde dengenin temsilcisi Terazi…

Terazi Burcunun Künyesi

Yönetici Gezegeni: Venüs

Grubu ve niteliği: Hava - Öncü

Mevsimi: Sonbahar

Taşı: Opal

Rengi: Gülkurusu, turkuaz ve pastel tonlar

Tarzı: Tasarım kıyafetler ve asimetrik kesimler

Kokusu: Orkide

Uyumlu burcu: İkizler ve Kova

Karşıt burcu: Koç

Aşk ve güzelliği temsil eden Venüs tarafından yönetilen Terazi burçları, onları diğerlerinden farklı kılacak ayrılmalarını sağlayacak bir estetik anlayışı ve fiziksel görünüme sahiptirler.  Etrafında nereye dokunsa, orayı güzelleştiren biri varsa mutlaka burcu Terazidir ya da doğum haritasında Terazi’ler çoktur. Terazi burçları güzelliğe ve uyuma önem verdikleri gibi, hayatlarındaki denge arayışı da oldukça baskındır. Duygularından bahsetmekte çok başarılı değildirler çünkü tarafsız durarak, sahip olmak istedikleri uzlaşma ortamına daha kolay erişirler.

Önce görüntü!

‘İlk intiba’ lafının bir Terazi’den çıktığını hiç şaşırmayız. Çünkü Terazi burçları önce görüntüye sonra karaktere dikkat ederler. Aynanın karşısından ayrılamamaları ve kendilerine yakışanı bulmakta zorlanmaları da kendileri için en mükemmeli aramalarından kaynaklanıyor.

Yalnız olmaktan hiç hoşlanmaz!

Çünkü ister bir yakın arkadaş olsun ister bir sevgili, kendilerinde olmayanı karşı taraftan edinmekten hoşlanırlar. Bu yüzden çok yönlü ve pozitif insanlar, onların en yakın dostu olur.

Çabuk sıkılır!

İlgisini canlı tuttuğu için renk, abartı, süs aksesuarlarında ve seçimlerinde mutlaka yer alır.  

2017 yılının şanslısı Terazi!

Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, 9 Eylül’den bu yana Terazi burcunda hareket ediyor. Şimdi hayallerini gerçekleştirme sırası Terazi burçlarında! 2016 yılının ekim ayından itibaren, 2017 yılının eylül ayına kadar ikili ilişkileri en çok konuşulacak Terazi burçları olacak. Gök kubbe bekârlara evlilik getirirken, evli olan Terazi burçlarının ayrılıklarıyla gündeme oturacaklarını vurguluyor.

Gwen Stefani! Güzelliğin ve yeteneğin mükemmel uyumu

Özgün tarzı ve güzelliğinden hiçbir zaman ödün vermeyen,3 Ekim’de doğumlu Gwen Stefani ayrıcalıklı ses yeteneğini ve onu meslektaşlarından ayrı noktada tutan niteliklerini tam anlamıyla Terazi burcundan alıyor. Aynı zamanda moda, güzellik ve diğer sanat dallarında da adına sıkça rastladığımız güzel şarkıcı, tipik bir Terazi özelliği olan, birden fazla alanda yetenek sahip olma özelliğini taşıyor.  Üç çocuk annesi olan ve bu yıl boşanan Gwen Stefani, zor günleri arkasında bırakacak. Gökyüzü, Stefani’nin önümüzdeki günlerde kariyer hayatında sağlam adımlar atacağını işaret ediyor. Ünlü sanatçı 2017 yılında başarıları ile en çok konuşulacak isimler arasında yerini alabilir. Üstelik sadece kariyeri değil, aşk hayatı ile de dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor.

Kim Kardashian! Kendine âşık bir Terazi burcu kadını

21 Ekim 1980 doğumlu Terazi burcu kadını Kim Kardashian güzelliği ve tarzı ile ön plana çıkıyor. Estetik görüntüsünü, kıvrımlarını ve biraz da sansasyon yaratan cüretkarlığını Güneş burcu Terazi’den alıyor. Çok konuşulan selfieleri ve giyim tarzıyla da adından sıkça bahsettiren Kardashian, 2017 yılında çok daha sıkı ve profesyonel projelerle karşımızda olacağa benziyor. Fakat başarıya ulaşmadan önce bir takım engeller le karşılaşabilir. Aşk hayatındaki çalkantılar, ona bazı kapıları kapatırken farklı fırsatların kapısını da eş zamanlı olarak aralayabilir.

Yazının Her Hakkı Saklıdır

Astrolog Zeynep Turan

Sayfa görüntülenme : 19038
65%
17%
6%
4%
3%
3%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA