2020 Yılının En Ünlüsü Balık Burcu!

2020 Yılının En Ünlüsü Balık Burcu

AŞK ★★★★★

PARA ★★★

SAĞLIK ★★★★

2020 yılı yaşamınıza yeni bir soluk katacak! Eski sizden eser kalmayacak. Artık yepyeni bir siz olarak 2020 yılını yaşayacaksınız. Hayatın yorucu ve karmaşıklığı içinde kendinize zaman ayıracak ve yeniş izden çok hoşlanacaksınız. Karmaşık duygularınızdan ve içinizi daraltan sorunlardan arınmaya hazırlanın. Gökyüzü, sizi tüm olumsuzluklardan azat edecek günleri barındırıyor. Yılın ilk aylarından itibaren yaşanacak somut gelişmelerle hayatınızın başka bir yöne doğru ilerlediğini hissedebilirsiniz. Çevrenize karşı daha dikkatli ve gözlemci bir pozisyona geçebilirsiniz. Şimdiye kadar size kimlerin destek olup kimlerin yolunuza taş koyduğunu fark edebileceksiniz. Bu durum da aslında yollarınızın açılmasına neden olacak.

Hayatınızın en yapıcı, iyimser, şefkat dolu günlerinden geçeceksiniz.

Samimiyetiniz, içtenliğiniz, vefalı oluşunuz size kalıcı dostluklar kazandırabilir. Manevi değerlerinize sıkı sıkı sarılacaksınız. Özellikle 2020 yılının ilk aylarında bir süredir sorun olarak gördüğünüz kişileri hayatınızdan çıkararak hayatınızın temizliğini yapmaya başlayacaksınız. Sizin için birileriyle yolları ayırma hiçbir zaman kolay olmamıştır. Ancak tekrar hatırlatırım ki siz artık yeni yılda bambaşka biri olacaksınız. Eğer kendinize bu iyi mi olacak yoksa kötü mü olacak diye soruyorsanız. Emin olun sizin için çok iyi olacak. Tazelenmek, yenilenmek ruhunuza iyi gelirken sizi sevenler de bu durumu far edecekler. İş hayatının, arkadaş ortamınızın aranılan ve istenilen kişisi olacaksınız. Bu ün size farklı iş kapıları da açacak. İçinizi ferah tutun sevgili Balık burçları!

Gezegenler sizi işaret ediyor.

Mart ayında Satürn’ün hava burcuna geçişi sizin de 12. evinize sirayet edecek. Acabalarınızdan, keşkelerinizden kurtulmanızı sağlayacak yüzleşmelerden geçebilirsiniz. Doğrularınızdan ödün vermeyişiniz ve adaletli tarafınız özgüveninizi arttıracak. Hukuki konular çözüme kavuşacak. Eğer son 8 yıldır bazı korkular, panikatak gibi duygusal, psikolojik sıkıntılarınız varsa kurtulabilirsiniz.  Yılın ikinci yarısından itibaren, özellikle de temmuz ayındaki tutulmaların etkisiyle hayata daha geniş bir pencereden bakabileceksiniz. Yurtdışı seyahatleriniz artabilir. Kariyerinizi toparlama evresine girerken diğer yandan aşk hayatınızda da kendinizi özel hissedeceksiniz. Aşka tövbe etmiş bir Balık burcuysanız, yakın çevrenizden gelecek aşk itirafı sizi bir hayli şaşırtabilir. Kalbinizin sahibinin çok da uzakta olmadığını fark edebilirsiniz. Evlilik hazırlığı içindeyseniz, organizasyon araştırmaları yapabilir, popüler ve çok konuşulacak düğün planları yapabilirsiniz. Evli bir Balık burcuysanız, eşinizle ortak birikimlerinizi yatırıma çevirebilirsiniz. Daha planlı ve programlı hareket edeceksiniz. Eğitim hayatınız devam ediyorsa, akademik alanda çalışmalar yapabilirsiniz. Bununla birlikte uzmanlık alanınızla ilgili seminer, kitap yazma süreçlerine girişebilirsiniz.

Yaşam alanınızda da büyük değişiklikler yapabilirsiniz.

Sizin için bir şeylerden, alışkanlıklarınızdan vazgeçmek zor. Ancak 2020 yılı artık öyle olmayacağını söylüyor. Özellikle ir süredir yaşam alanınızı değiştirmek, yeni bir eve çıkmak ya da şehir değiştirmek istiyorsanız yeni yıl size bu fırsatları sunacak. Gezegenlerin seyri yoğun günleri işaret ederken size de şimdi tam zamanı mesajı verecek. Hayatınızın her alanına konfor yaymak isterken doğru hamlelerinizle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. 2020 yıllı bütünüyle sizi yepyeni başlangıçlara sürükleyecek. Hızlı, yoğun gündemlerden geçerken iyi ki diyeceğiniz kararlar alabilirsiniz. İçsel potansiyelinizi ortaya koyarken sosyal ilişkileriniz de güç kazanacak. Pişmanlıklara yer vermek istemeyişiniz sizi daha temkinli ve ince düşünceli biri yapabilir. 2020 yılı sosyal olarak da oldukça aktif geçecek. Çeşitli organizasyonlar ve davetler ciddi çevrelere girmenizi sağlayabilir. Diğer yandan görüntünüzde dikkat çekici bir tarz yakalayabilirsiniz. Kaybetmekten korkmayacak ve 2020 yılında adeta küllerinizden yeniden doğacaksınız. Gezegenler en büyük destekçiniz olacak, hiç merak etmeyin.

2020 yılında en dikkat etmeniz gereken tarihler; 13 Mayıs- 25 Haziran tarihleri arası

2020 yılında en şanslı olduğunuz tarihler; 26 Şubat- 8 Mart tarihleri arası

 

Sayfa görüntülenme : 65531
69%
21%
3%
2%
2%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Sevtap İçli - 03-01-2020 18:06:06
Teşekkürler Zeynep Hanım.

Popüler kelimeler

2020, Balık,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA