Yükleniyor . . .

ZİHİN MANİFESTOSU

İnanmak Önce Zihinde Başlar!

Dünyaya geldiğimiz anla beraber, artık yaşama ortak olur, herkesin aldığı oksijeni bizde kendimize hak olarak görürüz. Bu ortaklıkta isteklerimiz önce fizyolojik olsa da daha sonra hem biyolojik hem de zihinsel gelişmemizle beraber ait olma, sevgi, başarı ve saygın olma gibi daha soyut isteklere yerini bırakır. Zihnimizin sınırları olmadığını fark ettiğimiz de ise artık görünmeyene ortak olarak, onunla beraber çalışmak isteriz. İşte bu noktada bilincimizi ve zihnimizi hayatımızın orta noktasına yerleştirerek, istediğimiz takdirde olmayacak hiçbir şeyin var olmadığını görürüz.

Kendimizi bulmamızla beraber düşünmeye ve hayatı hesap etmeye başlarız. Hedeflerimizle, zihnimiz arasında köprü kurarak, gerçek dünya ile arzularımızı kavuşturmanın aslında bizim elimizde olduğunu geç olsa da fark ederiz. Tecrübelerimizden yola çıkarak gördük ki, bilinçaltının yüklemelerine hâkim olmamız şart. Gerçek dünya ile arzularımızı kavuşturmak aslında bizim elimizde. Birisinin yolunda gitmeden önce kendimiz için en iyi olanı bilmemiz gerekir. Gelin, siz önce kendi yüreğinize inanın ve güvenin. Kendi yaşamınızda mucizeler yaratın. İnancınız, aklınıza ve kalbinize birlikte hâkim olsun. Ve kimseye teslim olmasın. Bırakın, hayalleriniz de dualarınız da sadece size ait olsun.

 • Size en çok ne iyi gelir, biliyor musunuz? Harekete önce bilinçaltınızı yöneterek yani olumsuz düşüncelerden kendinizi arındırarak başlayabilirsiniz.
 • Doğru yönlendirmelerle zihin ve bedeniniz şifa bulacağı gibi kendi içinize baktığınızda aydınlamayı fark edeceğinize de emin olabilirsiniz.
 • Eğer bir planınız olursa, ne istediğiniz de bilinçaltınız tarafından doğru kodlanır ve beyniniz size çözüm yolları arar.
 • Önce hayal et sonra inşa et! Başarının temeli istediğiniz herhangi bir konuda heyecan duyabilmektir. Vücudunuzun duyduğu heyecan zihninizi de doğru yönlendirecektir.
 • Sizin için inanç nedir? Zihninizde yarattığınız düşünceyi yakalayın ve inancınıza sahip çıkın! İnandığınız şeyler uğruna yapabileceklerinize siz bile şaşırabilirsiniz.
 • İnanç, neye odaklandığınız ile şekil alır; olumsuza yoğunlaşırsak olumsuz, olumluya odaklanırsak olumlu! Daha önceki deneyimlerinizden yola çıkarak istediğiniz gibi gitmeyen olayları şekillendirebilirsiniz.
 • İnsanın en bireysel hazinesi sahip olduğu düşünceleridir. Kendinizi ifade edebilmeniz için bu mükemmel aracı kullanmayı bilmelisiniz. Doğru soruları sorduğunuz takdirde beyniniz size istediğiniz cevabı verecektir.
 • Büyük resmi hayal edin. İçine dilek kutusunu yerleştirin ve zihninizle anlaşma yapın. Hedeflerinize sahip çıktığınız takdirde olmaması için hiçbir nedeniniz kalmaz.
 • Bilinçaltınız sizin gücünüzle bütünleşir. İnanç ise bunun temel yansımalarıdır. Bilinçaltınızı ve inancınızı doğru şekillendirdiğiniz takdirde iyileşmeye başlayabilir ve anlayış ile büyümeyi öğrenebilirsiniz.
 • Körü körüne inanmak mı doğru yoksa gerçeğe dayalı olması mı daha kıymetli? Her şeyden önce tecrübe etmenin farkını yakalayın! Hayatınızdaki farklı deneyimleri birleştirerek uyum yakalamaya çalışın.
 • En menfaatsiz niyet başkası için istediğin iyiliktir.  Birisi için sağlık ve mutluluk istediğinizde emin olun sizin içinde aynısı gerçekleşecektir. Evrenden başkası için ne istiyorsanız, hayat size de aynısını getirecektir.
 • Arzu ettiğiniz konuyla ilgili hayal kurmaktan çekinmeyin. Duaların karşılığı, inanmakla ve çok istemekle bütünleşir. Doğru zamanda olacağına inanmanız yeterli olacaktır. İsteklerinizi şimdi ki ana yönlendirin ve geleceğinizi şekillendirin.
 • İnsan karmaşık bir varlıktır ve zihin bu karmaşıklık içinde varlığımızla beraber ortaya çıkan bir olgudur. Kullanmak  sizin elinizde, nereye yön bulacağınızı kestirebilirsiniz. Önemli olan doğru niyetlerle istenilen amaca ulaşmaktır.
 • Başarı, sağlık ve güzel bir gelecek için önce zihninizi berrak tutun. Tazelendiğinizi hissettiğiniz her an hayat size yeni bir yol sunacaktır.
 • Bilinçaltı bir okyanus gibi derin ve engindir. Zekânız ise kapasitenizi belirler. Algılarınızın açıklığı kadar çevrenizden bilgi alır, etrafınızda olanların farkına varırsınız.
 • Eğer istekleriniz için öngörüde bulunabilirseniz, hayata bir adım önde başlayabilirsiniz. Ne istediğinizi bilirseniz, umudunuz ve inancınız size rehberlik edecektir. 
 • Zihnin her karesi ansiklopedi gibidir, sayfaları çevirdikçe yeni şeyler düşünmekten kendinizi alamazsınız. İnanç ise desteklediğiniz sürece hayallerinize kavuşabileceğinizi gösterir.
 • En derin duygular kendinizi en rahat hissettiğiniz anlarda coşar. Dualarınızı da aynı duygu ile edin. Kendi içinize ne kadar yönelirseniz, başarmak istediğiniz hedeflerinize o kadar çabuk ulaşırsınız.
 • En büyük zenginlik kalpten edilen şükürdür. Hedeflerinizi kalbinize koyarak, tüm benliğinizle edeceğiniz şükür, sahip olmak istediğiniz huzurun anahtarını size verecektir.
 • İstediklerinizi sesli dile getirmek, kararlılığınızı ve inancınızı gösterir.  Zihninizin, önünüze koyduğu engelleri aşacak güce sahipsiniz. Bu gücü fark etmekte geç kalmayın !
 • Ne kadar bağımsız olursanız, zihninizi o kadar özgür bırakırsınız. Sevmekten ve sevilmekten korkmayın !
 • Dünyayla savaşmaktan vazgeçin ! İstediğiniz uyumu savaşarak kazanamazsınız.
 • Var eden tektir.  Dünya ile uyum sağlamak için önce kendi yaşam mucizenizi görmeniz şart! İşte o zaman sonsuz sevgi ve huzuru bir arada yaşayabilirsiniz.
 • Doğru olduğuna inandığınız her şey hayata sizinle birlikte karışacaktır. İnsan kendi için ne istemeli, düşünün.  Eğer hala ne istediğinize emin değilseniz; yaşamda uyku halindesiniz demektir.

 

Astrolog 

Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

13.05.2016

Günün Ruh Hali
Ay Oğlak burcunda. Kurallarımıza ve değerlerimize sıkı sıkıya bağlandığımız bir gün. Çocukların okullarını değiştiren kişilerin sayısı artacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...