Yükleniyor . . .

MERKÜR YAY BURCUNDA

En Çok Ben Haklıyım!

Merkür Yay burcunda...

Gökyüzünün trafiği bugün kalabalık. Venüs’ün Oğlak burcunda hareketinin ardından iletişim gezegeni Merkür, Yay burcunda hareket etmeye başlıyor. Merkür’ün Yay burcundaki konumu aslında zararlı olarak nitelendirebilir. Çünkü Merkür, kendi doğasının tam zıttı olan bir burçta hareket etmeye başlayacağından kendi özelliklerini pek te yansıtamayacaktır. Tam aksine hepimiz önümüzdeki günlerde Merkür’ün karanlık tarafına tanıklık edeceğiz. Yay burcunda huysuzlaşacak Merkür; ikili ilişkilerdeki özellikle evliliklerde de ve uzun dönemli birlikteliklerde iletişimi bozmak, peşin hükümlü ve önyargılı düşünceleri hayatımızın bir parçası haline getirmek adına canla başla çalışacak! Fakat bu arada bilim ve teknoloji alanında gelişmeler gündeme gelirken, bu alandaki yetenekleriyle ön plana çıkacak isimleri de konuşabiliriz.

Merkür Yay burcundayken nelere dikkat etmelisiniz;

1.KONUŞMALARINIZA

Bu dönemde çok hızlı konuştuğunuz gerekçesiyle uyarılırsanız, şaşırmayın. Merkür Yay burcunda hareket ederken aceleci ve sabırsız tavırlar, konuşmalarımıza da yansıyor. Açık sözlü konuşmalarınız, pot kırmanıza neden de olabilir. Patavatsızlık 3 Aralığa kadar sınır tanımayacak!

2. İLİŞKİNİZE

Açık açık söyleyeyim önümüzdeki günlerde sevgilinizle orta yolu bulmakta ve uzlaşmakta gerçekten bir hayli zorlanabilirsiniz. Tıpkı Haziran ayında yaşadığınız gibi. Sorunları açıkça konuşmak olayları daha da köpürtürken, birbirinizle perde arkasından rekabete girebilirsiniz. Herkes ilişkide kendi kurallarını koyacak. Bu yüzden de mesafeleri aşmak daha da güçleşecektir.

3. İŞ GÖRÜŞMELERİNE VE ORTAKLIKLARA

Bugünden itibaren 7 Aralığa kadar birçok ortaklığın ve iş anlaşmasının fes edildiği haberini alabiliriz. Çünkü Merkür huysuzlaştıkça, iletişim alt yapılı her konuda bir pürüz çıkarmayı hedefliyor. Bu yüzden bugünlerde yapılan anlaşmalarda çok kalıcı bir niteliğe sahip olmayabilir. Ayrıca eğer önümüzdeki günlerde bir iş görüşmesine mülakata çağırılırsanız, olabildiğince az ve öz konuşmalar yapmaya çalışın. Hatta yapacağınız konuşmayı önceden çalışın. Aksi takdirde kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

4. VERDİĞİNİZ SÖZLERE

Bu dönemde tutamayacağınız sözler vermeye ve sorumluluklarınızı ihmal etmeye daha çok eğilimli olabilirsiniz.

5. 20-27 KASIM TARİHLERİNE

Unutmayın, Yay burcundaki Merkür ortalığı karıştırırken sert gezegen Satürn’den de destek alıyor olacak. Merkür ve Satürn’ün iletişiminin arttığı bu tarihlerde organize olmakta zorlanabilir, çok önemli detayları unutabilir ya da hata yapabilirsiniz. Özellikle eğitim hayatı devam edenlerin ve seyahate çıkmayı planlayanların bu tarihlerde daha ihtiyatlı olmalarını ve hiçbir işlerini son dakikaya bırakmamalarını özellikle tavsiye ederim. Ayrıca bu tarihlerde çok karamsar düşüncelere kapılabilirsiniz.

MERKÜR YAY BURCUNDA IN:

“Benim gibi düşünmüyorsan, uzlaşmamız mümkün değil!”

MERKÜR YAY BURCUNDA OUT:

“Senin önceliklerin benim için önemli!”

12.11.2016

Yazının Her Hakkı Saklıdır

Astrolog Zeynep Turan

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Sakinliğini koruyan önde olduğunu kanıtlayacak. Mesai saatinde işlerini yetiştiremeyenler, ofiste abur cubur tüketimini artıracak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...