Yükleniyor . . .

YENGEÇ BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

2019 yılının yarısını yavaş yavaş arkanızda bırakırken, içsel muhasebenizi de yapmaya başlayacaksınız. Hayatın sizi köşeye sıkıştırdığı alanları tek tek tespit ederken aslında bir taraftan da kazançlarınız ortaya çıkacak. Şaşıracağınız olaylara yenileri eklenirken gücünüze güç katacağınız gelişmeler ile sizin için artık her şey çok daha farklı olacak. Burcunuzda yaşanacak Güneş Tutulması ile gökyüzünün desteğini arkanıza alarak ilerlemek ise çok daha kolay olacak. Artık hissettiklerinizi asla ikinci plana atmayacaksınız. Ancak işlerinizi yoluna koymak adına sosyal hayatınızı geri plana almanız gereken günler olabilir. Gelin detaylara beraber bakalım.

  • 2 Temmuz’da burcunuzda gerçekleşecek Güneş tutulması yakın çevrenizle olan iletişiminizi etkileyecek. Güneş tutulurken içinizdeki fırtınaları da tetikleyecek. Bu süreçte sözünü sakınmayan biri haline gelebilirsiniz. Merkür gerilemesi temmuz ayı sizi tekrarı olacak olaylar yaşatabilir.
  • Yaz ayları sizin için son derece hareketli olacak. Geçtiğimiz yaza atıfta bulunacak olaylar yaşanabilir. Yani geçtiğimiz yılda bazı sitemlerin ve aile içerisindeki ufak tefek dedikoduların bu yıl yerini bulduğunu görebilirsiniz.
  • Keskin konuşmalar 2019 yılının son aylarında sizden sorulacak. Otoriter kişilere karşı tavrınızı hatırlatan gökyüzü, idare etme şeklinize reform kazandırabilir. Pozitif insanlarla birlikte olmak size iyi geliyor, dertli ve tasalı insanları çekmek istemiyorsanız nazikçe onları eleyebilirsiniz.
  • 2019 yılının ekim ayı sizin için aşkın, ilişkilerin ayı olacak. Geceleri kafanıza takılan detayları düşünmekle geçirebilirsiniz. Kendinizi bile tanıyamayacağınız bir aya hazır olun, diyor gökyüzü. Geçtiğimiz 7 yıla vurgu yapan bir döngüyü selamlıyorsunuz.
  • Yılın geri kalanı için sizi uyaran bir gökyüzü var ancak endişe etmenizi de istemiyor. Kasım ayından itibaren tedbirli olun, sırlarınızı saklayın ve uç düşüncelerden uzak durun.
  • Yılın son tutulması ile yılın son ayına giriş yapacaksınız. Ayın son günlerinde yaşanacak 7.evinizdeki Güneş tutulması, yılın başındaki Güneş tutulmasına vurgu yapacak. Bu yüzden yansımalarını ve etkilerini henüz meydana gelmeden gösterecek. Kaynaklarınızı, sevdiklerinizi, duygularınızı, hayata bakış açınızı yeniden düşüneceksiniz.

Astrolog Zeynep Turan

 
 

 

 

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...