Yükleniyor . . .

YAY KADINI AŞK HAYATINI HANGİ BURÇLA, NASIL YAŞAR?

Bir Yay kadının nasıl dikkatini çekersin?

Yönetici gezegeni Jüpiter’dir… 

Elementi ateştir. Zodyak’ın dokuzuncu burcudur.

Yay Burcu Kadını

Kültürlü, alımlı, espritüel, duyarlı ve akıllı yönleriyle dikkat çeker.

Hareketliliği ile Yay kadını dikkat çekicidir. Özgürlüklerine düşkündürler. Kolay kolaybeğenmezler ama birileriyle tanışmak bir Yay kadını için çok kolaydır. Çünkü sıcakkanlı ve girişkendir. Yardımsever yapıları ile kimseye karşı kötü niyet beslemezler. Her konuda ben bilirim diye ortaya kendini attığını görebilirsiniz. Bu hareketleriyle ukala olarak algılansalar da yaptığı sevimlilikler ile gönül çalmasını da iyi bilirler. Yay burcu kadını, ailesini ve yakınlarını sever ve onlarla çok ilgilenir. Sevdiklerine karşı koruyucudur ve bu zaman içinde biraz kıskançlığa doğru da gidebilir . Evde de otursa, çalışsa da kendini oyalayacak bir konu bulacaktır. Bilgiye hayrandır. Bu nedenle okumayı, devamlı öğrenmeyi çok sever. Verdikleri sözleri ve sorumluluklarını yerine getirirler. Yay kadını ile asla sıkılmazsınız, neşeli ve rahat olmasının yanı sıra, hayat onunla renkli geçecektir.   

Onu etkilemek istiyorsan; Eğlence ve organizasyonlardan bahsedebilirsin. Dünya görüşün ve fikirlerine dikkat edecektir. Özgürlükçü yanına ket vurmamalısın. Hatta bireysel olarak özgür bırakman gözündeki saygıyı artıracaktır. Hafta sonları kaçamağı çok keyif almasına neden olacaktır. 

Yay Burcu Kadını İçin En Uygun Burçlar Ve En Uyumsuz Burçlar

Yay ve Koç: Bu ikiliden parlak kıvılcımlar çıkacaktır!

Bu çok iyi bir ilişkinin başlangıcı olabilir. İkiniz de ateş burcu olduğunuz için aynı temel özelliklere sahipsiniz ve birbirinizi nasıl mutlu edeceğinizi iyi biliyorsunuz. İkiniz de macera, tutku ve heyecan peşindesiniz! Hayatın sıkıcı olmaması gerektiğine inanırsınız. Yay burcu, heyecanlı ve egzotik yerlere seyahatler yapmak isterken, Koç erkeği buna rahatlıkla eşlik eder.  Sıradan bir hayat ikinizi de sıkar! İkiniz de hayatı dolu dolu yaşamayı severiniz. 

Yay ve Kova: Mantık olarak anlaşabilen yegâne ikili...

Beraber bir yere gittiğinizde hemen fark edilirsiniz! Kova burcu ile aranızda öyle bir uyum vardır ki herkes birbiriniz için yaratıldığınızı düşünür. İkiniz de politika, insan hakları, teknoloji ve topluma etkisi, çevre gibi konularla ilgilisiniz. Hayatı, kazanılmak olarak gördüğünüz bir gerçektir!

Yaşamı en verimli ve kaliteli hale getirmek için var olmuş iki karakter bir araya gelmesidir, bu kavuşum! İki sizde oldukça sosyaldir ve yeni yerler keşfetme konusunda birbirlerini beslerler. 

Yay ve Oğlak: Birbirinize zıt burçlarsınız! 

Fikir alışverişi yapabilirsiniz özellikle iş hedeflerinizle ilgili ama bir süre sonra Yay burcu, Oğlak’ın bu aşırı kararlı hallerinden sıkılabilir. Hatta kendini onun yanında kısıtlanmış gibi bile hissedebilir.  Yay kadını ona enerji ve iyimserlik ve zekâ ile mutlu edecektir. Ancak Oğlak burcunun soğuk halleri, anlaşılmaz bir hal alabilir bir Yay burcu için.  Onun her şeyi planlaması, senin ise başkalarına göre hesapsız ama kendinize göre düzenli yaşaman; karşılıklı anlaşmazlıklara sebep olabilir.

Mitolojide Yay burcu ve temel içgüdüsü...

Tanrılar Tanrısı Zeus bu burcun yöneticisi olarak bilinir. Zeus, her ne kadar uçarı ve çapkın bir tanrıysa da kızdırıldığında öfkesinden tüm alemler korkmuştur. Bu tipik bir Yay insanı karakteriyle özgürlükler ve güç noktasında bütünlük gösterir. Yay burcu, değişimi, farklı olanı deneyimlemek, ona yine farklı gelen şeylerin çekiciliğine katılmaktan kendini alıkoymaz. Bu yüzden duygusallıktan arınmış bir cinsel hayatı ve bakış açısı vardır. Ancak en iyi özelliği dürüst ve açık sözlü olmasıdır. Bu da kendisini olduğu gibi kabul eden insanlar için bir şanstır. Çünkü kendi gibi bağımsız ve ne istediğini bilen karşı cinse bağlılığı da uzun ömürlü olur.

Astrolog

Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

18.11.2015

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...