Yükleniyor . . .

MARS – SATÜRN KİMLERE KIRMIZI KART GÖSTERECEK (2021)

MARS – SATÜRN KİMLERE KIRMIZI KART GÖSTERECEK (2021)

Savaş Gezegeni Mars, öğreten gezegen Satürn ile karşı karşıya gelecek. Bu karşıtlık öyle sıradan bir karşıtlık olmayacak, Dünya’da ve Türkiye’de futbol en çok konuşulan konular arasında yer alacak. Mücadele gezegeni ve öğreten gezegenin karşıtlığı, 2022’nin 6 Mart tarihinden itibaren Mars bugünkü pozisyonunun tam karşısına geçtiğinde konuşulanlar havada kalmayıp somuta dönüşecek. Kulüp başkanları, şu konularda kendilerine çelme takabilirler;   

 • Transfer politikaları
 • Medya demeçleri
 • Özel hayatları
 • Para ilişkileri

Mars – Satürn, Karşıtlığı Kimlerin Haritasını Ofsayta Düşürecek?   

Mücadele gezegeni Mars ve öğreten gezegen Satürn, Temmuz ayında birbirine meydan okuduğunda olmazları oldurur. Değindiği konular ise daima gündemin seyrini değiştirecek niteliktedir. Kuralları, sorumlulukları, tedbirleri, gecikmeleri, otoriteyi ve disiplini vurgular.

 • Şenol Güneş (1 Haziran 1952)

Haritasındaki Kuzey Ay Düğümü - Plüton karşıtlığını tetikleyecek. Üzerindeki baskılar ve eleştiri okları sert söylemleri de ardı ardına getirebilir. Sanmayın ki başarısız olacak, gelecek onun da yüzünü güldürecek.

 • Nihat Özdemir (5 Nisan 1950)

Mars’ın meydan okuması haritasındaki Venüs – Jüpiter kavuşumunu aktif edecek. Özdemir’in eski konuşmaları ve yeni açıklamaları birbiri ile uyuşmayacak. Yeni kararlarına olan tepki ise düşündüğünden daha fazla olacak.

 • Cüneyt Çakır (23 Kasım 1976)

Satürn karşıtlığından geçerken Mars’ın müdahalesine maruz kalacak. Cüneyt Çakır’ın başarısı yer değiştirecek. Avrupa’da eleştiri, Türkiye’de ivme kazanacak.

 • Rıdvan Dilmen (15 Ağustos 1962)

Mars – Satürn karşıtlığından geçecek. Eski defterleri açarken öyle hikayeler anlatacak ki eski gazete küpürleri ile bir bütünlük oluşturacak. 90’lardaki konuların yeniden gündeme gelmesi futbolda da çeşitli ifşaları ortaya çıkaracak.

 • Ali Koç (2 Nisan 1967)

Haritasında bolca karşıtlığı olan ve burcu da ateş olan Ali Koç’u yoğun bir gündem bekliyor. Yorgunluğu da sitem ile karışacak. Diline dolayacağı isimler gündemi değiştirecek.

 • Ahmet Nur Çebi (10 Ağustos 1959)

Güneş – Uranüs kavuşumunda doğmuş Ahmet Nur Çebi, Mars – Aslan savaşından yenik çıkan isimler arasında olacak. Kimseye yaranamadığını ve hak ettiği şampiyonluğu kursağında bıraktıklarını fark edecek.

 • Galatasaray Spor Kulübü (30 Ekim 1905)

Satürn döngüsünden geçen Galatasaray Kulübü baştan aşağıya yenilenecek! Mars’ın ateş hali Temmuz ayında sahneye çıkarken yeni başkanın da dili sürçecek. Galatasaray, 2022’nin Mart ayına kadar eşine zor rastlanır günlere ev sahipliği yapacak.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

22.06.2021

Günün Ruh Hali
Ay toprağın değişkeninde. Neden-sonuç ilişkisi kurmak isteyeceğimiz bir gün! Evde hummalı bir temizlik yapmak isteyeceğiz. Saman altından su yürütenler hayal kırıklığına uğrayabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...