Yükleniyor . . .

İKİZLER KADINI, AŞK HAYATINI HANGİ BURÇLA, NASIL YAŞAR?

Bir İkizler kadınının nasıl dikkatini çekersin!

Yönetici gezegeni Merkür’dür… 

Elementi TopraktırZamansız tepkilerin değişken hava grubu üyesidir.

İkizler kadını neşeli, enerjik ve hareketli yapısıyla her zaman dikkat çeker.

İkizler burcu kadını çok yönlü, son derece ilgi çeken kadınlardır. Her konuda fikir yürütebilecek bilgi birikimine sahiptirler. Ancak bazen anlamak zor olabilir kendisini, bir an için neye, neden sinirlendiğini kestiremiyebilirsin. Böyle bir kadını seviyorsan, mutlaka önce onu iyice tanımalısın. Zekâ ve hareket yıldızının idare ettiği bu kadının kafası fevkalade çalışır. Kıvrak zekâları sayesinde, karşılarına çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmekte ustadırlar. Dirençli ve hırslıdır. Bağımsızlığına düşkün olduğu için de kendisine bir iş veya meslek mutlaka seçer.

İkizler kadını tez canlıdır ve hareketli yaşamayı sever.

İkizler burcu kadını, çok genç yaşta aşık olur. Yaşadığı tecrübelerin heyecanına kapılması bazen yanlış tercihler yapmasına ve pişman olmalarına neden olabilir. Tatlı sözleri, zarif tavırları ve yaşam sevinçleriyle nasıl davranacaklarını iyi bilirler. Merhamet duyguları oldukça gelişmiştir. Sadık dostlardır ve sevdikleri için herşeyi gözealabilirler.

Onu etkilemek istiyorsan; İkili ilişkilerde oldukça fedakârdır, sadık bir partner görünümü verirsen uzun soluklu ilişkiler onun için zor olmayacaktır. Çünkü özende iyi bir anne olmak ve iyi bir sevgili ya da eş olmak vardır.  Bilgi küpü bir erkek olursa karşısında etkilenmemesi mümkün değil, ancak akılcılığın yanında zekâda istikrarı da takip eder… Şık, hoş görünümlü ama spor giyimli beylerden hoşlanır. İyiliklerinin ve fedakârlıklarının karşılığında bir çiçek ile gelsen, asla seni kalbinden kolay kolay çıkartmaz. Yapılan hiçbir şeyi unutmaz, iyi insan olmayı erdem olarak görür. Çevrene karşı ne kadar dürüst olduğunu merak edebilir. Meraklı halini tolerans edecek bir yapıda isen, bu iş olmuştur diyebiliriz.

İkizler Burcu Kadını İçin En Uygun Burçlar Ve En Uyumsuz Burçlar

İkizler ve Terazi; bir anda birbirinize karşı sıcak duygular besleyebilirsiniz!

Sevgili Terazi, espri anlayışın ve pozitif hayat görüşünle, bir İkizler kadının gönlünü hemen fethedebilirsin. Hatta evdeki hâkimiyeti ve sorumluluğu hemen senin üzerine gönül rahatlığı ile bırakabilir. Öyle tatlı kendini ifade eder ki Terazi erkeği, tane tane konuşmalarından İkizler burcunun etkilenmemesi mümkün değildir. Bir İkizler kadınının duygusal tarafını keşfedersen, tadacağın tüm hazlardan daha kıymetli olacağını görebilirsin. İkizler kadınının başarılı insanlar ve hedeflerine ulaşmış kişiler, her zaman dikkatini çeker. Böyle bir Terazi erkeği her zaman dikkatini çekecektir. Ayrıca, saatlerce konuşabileceğin, seni dinleyen ve önemseyen bir erkeği kim geri çevirmek ister ki! Bu ikili mal mülk peşinde olmasa bile, yüksek gelir ve bunun getirdiği şartlar ve sosyal ortamlarda olmaktan hoşlanacaktır. Hızlı ve atak halleriniz tam karşında kişinin beklentilerini karşılamada harika etkenler oluşturacaktır. Bir erkekte ilgini çeken; sanata merakı ve bilgisi, şık bir salon erkeği havası ve tavırları ruhunu hep hoş tutmaya vesile olacaktır.

İkizler ve Kova; her şeyi göze alabilen biri var karşında!

Sevgili Kova, şimdiye kadar İkizler kadının tanıştığı en sıra dışı burç sen olmalısın, hümanist ve insancıl yapın onu çok etki altına alacağını unutmamalısın. Dünyanın nasıl güzelleşeceği ile ilgili birlikte düşünerek kafa kafaya verip hayatınızın yönüne doğru ilerleyebilirsiniz. Sizi sakinleştirecek olumu ve yapıcı tarafı, onun yanında kendinizi rahat ve güvende hissetmene neden olacaktır.

Sevgili İkizler burcu kadını, karşında senin fikrini de önemseyecek ve seni uzun uzun dinleyecek bir erkek var. Bu harika değil mi sence de… Sabit kalmaktan yana olmayan bir Kova erkeği seni her zaman ileriye doğru taşıyacaktır. Değişimden korkmayan bu iki burç aynı fikirde ilerlerse, ortaya harika bir uyum çıkabilir. Bağımsız tarafların ona asla yabancı gelmeyecektir. Kısıtlayıcı olmayan bir erkek modeli seni her zaman özgür bir birey olma hakkından alı koyamayacaktır. Böyle biri ile ömür boyu beraber olmak isteyebilirsin.  Derin aşk onun için şefkattir. Dostluk ise hayatın önemi, aynı sende olduğu gibi. Farklı sanat akımları ve kitap zevki ortak alanlarınızdan biridir.

İkizler ve Yay; İki zıt kutup, hem didişmek hem anlaşmak ister ama...

Zıt kutuplar birbirini çekerse böyle olur. Yayların bireysel özgürlüğünü sevmesi, ortak bir hayat için iyi bir temel olabilir. Çok sportiftir ve yenilmekten hoşlanmaz, bunun için yaşamında devamlı yenmeye çalışacaktır. Çok gerçekçi düşündüğü ve enerji dolu olduğu için bazen ona yetişmekte güçlük çekeceksiniz. Seyahat etmeyi sever ama dur durak bilmeyen biri değildir.

Eğer kendinizi değiştirmeye karar verirseniz, size yardımcı olacaktır. Ayrıca sizi yönetmeye de çalışmayacaktır. Eğer bu size yeterince sevilmediğinizi düşündürürse, bu onu şaşırtır, çünkü onun fikrince siz kararları kendiniz verip hayatınızı istediğiniz gibi yönlendirmelisiniz. Yaylar düşündüğünü söyleyen, dürüst, iyi huylu ve geniş insanlardır. Değişime ve heyecana ihtiyaç duyarlar! İkinizin de farklı ilgi alanları olduğu için aranızda doğacak bir kopukluk tehlikeli olabilir.

Mitolojide İkizler burcu ve temel içgüdüsü!

İkizler, Yunan mitolojisinin haberleşme Tanrısı Merkür’ün ruhunu taşır. Hikâyenin başka bir versiyonunda Castor ve Pollox kardeşlerden bahseder; biri savaşçı diğeri dövüşçüdür. Bu yüzden iki karakter taşıdığı düşünülür İkizler burcunun. İkizler, ruhuna uygun partner arayışı içinde olurken, değişken halleri başka bedenlerde vücut olmak arzusundadır. Cinsellik dürtü olmanın dışında deneyimdir, bunu yaşarken çekinceleri de vardır. Bazı tabuları kolay kolay aşamayabilirler, değişken kişilikleri farklı arayışlar içinde olmaya meyil eder.  Bu yüzden sizin de renkli bir kişilik olmanız gerekir. Beynini rahatlatabileceği ve sinirlerini gevşetebileceği bir araçtır seks onlar için. İkizler insan ilişkilerinde çok başarılı olup, kolayca arkadaşlık kurabilmesine rağmen, özel ilişkilerin sürekli olanlarından kaçar.  Romantik olmak onlar için teslimiyet duygusu yaratır, bu yüzden sadece eğlenmek için sekse zaman ayırmayı tercih edebilirler.

 

Astrolog

Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

13.11.2015

 

Günün Ruh Hali
Ay Terazi burcunda. Lüks tüketime yönelim artabilir. Uzun süredir bakımını ihmal edenler, güzellik salonlarına koşacaklar. İlişkilerinde belirsizlik yaşayanlar, net kararlar alabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...