Yükleniyor . . .

Hangi Burç, Nasıl Aldatır?

Hangi Burç, Nasıl Aldatır?

Koç Burcu:

Koç burcu kolay kolay aldatmaz! Fakat; Koç burcu sevgilini fazla sahiplenip baskı altına alırsan aldatmaması olanaksızdır. “Nasıl anlarım?” dersen çok düşünme; Koç genelde giyimine, kuşamına her zamankinden daha fazla özen gösterip kendini hemen ele verecektir zaten!

Boğa Burcu:

Boğa burcu sadakatiyle bilinir fakat Boğa olan sevgilinin güvenini derinden yaralarsan hiç durmaz aldatır! Bunu da uzaktan birileriyle değil yakınında bulunan insanlarla yapabilir. Arkadaş ortamından bir tanıdığı ya da çalıştığı ortamdan birileriyle yakınlaşmada bulunabilir. Aldattığını nasıl hissederim diye soracak olursan telefon konuşmalarına dikkat etmeni önerebilirim.

İkizler Burcu:

İkizler aşırı kıskanılmak istemez ama ilgisiz kalmak da istemezler. İkizler olan sevgilini yalnız hissettirirsen aldatmaları kaçınılmaz! Telefonlar, mailler ve mesajlar onları kendiliğinden ele verecektir!

Yengeç Burcu:

Yengeçler aldatmaya pek yanaşmazlar tabii aşırı ilgisiz kalırlarsa bu durum hiç belli olmaz! Yengeç bir sevgilin varsa onun aldattığını ispatlamaya çalışma; o zaten ilgilendiği kişiye karşı gösterdiği aşırı ilgiyle kendisini açığa çıkaracaktır!

Aslan Burcu:

Aslan burcu liderliği zedelenirse hiç affetmez aldatır! Lükse, görünüşe, gösterişe düşkün olan Aslan bir sevgilin varsa kredi kartı extrelerini, yaptığı harcamaları takip etmelisin; eğer aldatıyorsa bunlar onu ele verecektir.

Başak Burcu:

Başak burcu kendi gibi eş ister. Ona özensiz yaklaşırsan üzgünüm ki seni aldatmaması mümkün değil. Başak sevgilinin aldattığını anlamak istiyorsan kendine gösterdiği aşırı özenden bu durumu açığa çıkarabilirsin. Ayrıca şunu da hatırlatmak isterim ki Başak hoşlandığı kişinin özelliklerini her konuşmasında muhakkak dile getirip kendini açık edecektir.

Terazi Burcu:

Terazi burcu bir sevgilin varsa şanslısın! Çünkü Terazi asla aldatmaya yaklaşmaz. Kaba ve ilgisiz tavır sergilersen soğur. Aldatmadan o ilişkiye noktasını koyabilir ve yeni aşka yelken açabilir. Bu yüzden de eski sevgilisi Terazi olan herkes bu durumu daima o beni aldattı diye yorumlar!

Akrep Burcu:

Akrep aldatır hem de hiç çaktırmadan aldatır! Eğer Akrep burcu sevgilin varsa onu fazla sıkboğaz etmeden bir de fazla dikine gitmeden kontrolün altına alırsan sorunsuz bir ilişki yaşayabilirsin.

Yay Burcu:

Yay burcu mantık insanıdır. Hayatlarında sosyallik ve heyecan isterler. Eğer Yay burcu sevgilin varsa ve seni aldattığını düşünüyorsan her yoldan yakalama olasılığın yüksek! Tek sorun; inkâr etmeleri!

Oğlak Burcu:

Oğlak burcu hayatlarında daima iyiyi isterler. Saygıda ve sevgide bir kusur görürlerse hiç durmaz giderler. Yaptıkları hiçbir şey için bahane üretmezler! Sana tavsiyem; aman dikkat!

Kova Burcu:

Aman dikkat! Kova bir sevgilin varsa sakın özgürlük sınırlarını ihlal etme! Aksi takdirde toplantıların saatleri uzayabilir, arkadaş ortamında geçen vakitler artabilir; bir bakarsın ki olan olmuş, biten bitmiş!

Balık Burcu:

Balık burcu değişkendir. Balık sevgilin varsa neye tepki vereceğini kestiremiyor olabilirsin. Bir gün çok samimi bir gün çok ciddi… Eğer Balık burcu olan biri partnerini aldatırsa kendini asla ele vermez! İş dikkatli olmana kalır; aman dikkat!

Astrolog Zeynep Turan

20.06.2015

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...