Yükleniyor . . .

AY BURÇLARINA GÖRE ÇOCUKLAR

AY BURÇLARINA GÖRE ÇOCUKLAR

Masallara, romanlara, şarkılara, filmlere konu olan Ay sadece romantizmi değil içi dünyamızı da temsil ediyor. Gökyüzünde Ay hangi halde ise biz o hale bürünüyor, haritamızda hangi bölümden geçiyorsa o bölüme daha duyarlı davranıyoruz. Peki Ay’ın hali çocukları etkilemiyor mu, tabi ki etkiliyor. İkinci çocuğunu kucağına yeni almış biri olarak aslında bunun ne demek olduğunu sadece hesaplamıyor resmen yaşıyorum.  Bebeğinizin dünyaya geldiği günde Ay’ın konumu ne ise hangi burçta ise çocuğunuzun öz burcundan daha etkili olduğunu söylemek isterim. Özellikle bebeğiniz Dolunay’da ya da Yeniay’da doğmuş ise değmeyin o bebeğin hassaslığına. Bebeğinizin duygularının ne yöne yatkın olduğunu merak ediyorsanız internet sitelerinde doğum haritalarını açmaya çalışmayın.  Eğer bu yıllarda doğan bir bebeğiniz varsa Twitburc sosyal medya hesaplarından günün ruh halini bulup Ay’ın konumunu ve hangi burçta olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer Ay’ın fazı boşlukta değilse bebeğinizin iç dünyasını kolaylıkla hissedebilir hatta yorumlayabilirsiniz.  Unutmayın insan hayatından Ay’ın konumu adeta ruhun mayası gibidir. Sizde bebeğinizin Ay burcunu biliyor ya da geçmiş paylaşımlarımdan bulabiliyorsanız, işte size bebeğinizin Ay burcuna göre duyguları…

Ay Koç Burcu: Hiperaktif olmalarının yanında çabuk sıkılmaları ile meşhurdurlar. Düşünmeden hareket etmeyi severler. Bu sebeple ona karşı çok sabırlı olmalı ve üzerinde baskı kurmadan iletişime geçmelisiniz.

Ay Boğa Burcu: Güven duyguları gelişmiş olan Ay burcu Boğa çocukları her ne kadar sakin olsalar da iş sabretmeye gelince o kadar da başarılı olamazlar. Ebeveynlerinden bekledikleri ise kendilerinde olan aynı sakinliktir.

Ay İkizler Burcu: Ortalamanın üzerinde zekaya sahip olan Ay burcu İkizler olan çocuklar kolay adapte olamayan bir yapıya sahip olurlar. Bu sebeple ailelerinden sürekli tolerans ve derinlik beklerler. Bakışları derindir. Sıcacık gülümsemesi herkesin ilk günden itibaren dikkatini çeker.

Ay Yengeç Burcunda: Duygusal anlamda doyum isteyen Ay burcu Yengeç çocukları aileleri ile direkt temasta olmak isterler ve iletişimlerini sık sık dokunarak yaparlar. Sosyalleşmesi adına güvenini tamamlayacak davranışlarda bulunulması önemlidir.

Ay Aslan Burcunda: Liderlik vasfıyla öne çıkan Ay burcu Aslan olan çocuklar ailelerinin de onlara öyle davranmalarını beklerler. Onunla iletişim kurarken göz teması kurulması, sorularına cevap verilmesi ve sık sık onaylanması çok önemlidir.

Ay Başak Burcunda: Mantığı ön planda olan Ay burcu Başak çocukları sordukları sorulara da mantıklı cevaplar ararlar. Geçiştirilmekten ve umursanmamaktan hoşlanmazlar. Ona karşı kullanılan eleştirel tavrı kendisine saldırı olarak görebilir.

Ay Terazi Burcu: Yalnızlıktan hoşlanmayan Ay burcu Terazi olan çocuklar sosyalliği ön plana alırlar. Onlar için aileleri ile zaman geçirmek çok önemlidir. Uyumlu ve adaletli tarafının fark edilmesi hoşlarına gider.

Ay Akrep Burcu: Sezgileri ile hareket eden Ay burcu Akrep çocukları gizli olan her şeye karşı meraklıdır. Aynı merakı ve ilgiyi de ailelerinden de beklerler. Çevresindeki insanları anlamaya çalıştığı kadar kendisine de zaman ayırması gerektiği hatırlatılmalı.

Ay Yay Burcu: İçinde öğrenmeye karşı bitmez bir açlık hisseden Ay burcu Yay olan çocuklar farklı olan her şeye ilgi duyar. Özellikle maceracı tarafı bazen düşünmeden hareket etmesine neden olabilir. Kendisini ondan daha çok anlayan bir ebeveyne sahip olduğunu bilmek onu çok mutlu eder.

Ay Oğlak Burcu: Yaşına göre çok daha olgun olan Ay burcu Oğlak olan çocuklar yaşıtları ile iletişim kurmak da zorlanırlar ve bu sebeple kendilerinden yaşça büyük insanlarla bir arada bulunmak isterler. Ailesi ile istediği iletişimi kuramadığı takdirde kopukluk yaşayabilir.

Ay Kova Burcu: Özgürlüğüne en az anne ve babasına düşkün olduğu kadar düşkün olan Ay burcu Kova çocukları her zaman farklı fikirlere sahip olurlar. Desteklenmekten ve övülmekten hoşlanırlar. Doğru iletişim için duygusal bağ kurmak en iyi yoldur.

Ay Balık Burcu: Her şeyden çok kolay etkilenebilen Ay burcu Balık olan çocuklarını bazen kendilerinden dahi korumak gerekebilir. Özellikle merhametli tarafı çok baskındır ve duygularıyla karar vermeyi tercih eder. Bazen herkese evet demek zorunda olmadığı hatırlatılmalı.

Astrolog Zeynep Turan

16.11.2017

Yazının her hakkı saklıdır.

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...