Yükleniyor . . .

20 EYLÜL VENÜS BAŞAK BURCUNDA

VENÜS BAŞAK BURCUNDA

İlişkilerin gezegeni Venüs, 20 Eylül itibari ile kendini güçlü, iyi, çok da özgür hissetmediği bir burca geçiş yapıyor. Gökyüzünün her yanını Başak burcu hakimiyeti altına alırken, aşk ve ilişkiler konusunda en ince detaya kadar düşündürmeyi planlıyor. Detaycı, eleştirmeyi seven, plansız hareket etmeyen bir burcun ruhuna bürünecek olan Merkür, iletişimde de aynı özellikleri gösterecek ve ikili ilişkilerde anlaşmayı zorlaştıracak.

Venüs’ün Başak burcundaki misafirliği süresinde ikili ilişkilerden çok kişinin kendisine odaklanması çok daha verimli bir süreç yaşamasına yardımcı olur. Yeni başlayacak ilişkiler de titiz davranmak ve tutucu tavırlar ön plana çıkarken, aynı davranışları kişisel gelişim, kişisel değişiklik, sağlık kontrolleri gibi kendimize özel alanlara çevirmeyi başarırsak çok daha olumlu bir süreç yaşarız.

Etkileri;

  • İnsanlara karşı ön yargılı davranmayı ve dış görünüşlerine göre değerlendirmeyi oldukça yaygın bir hale getirecek.
  • Yeni bir ilişkiye başlamak zorlaşırken, birilerini beğenme konusunda da egolu davranışlar ortada kol gezecek.
  • İnsan ilişkilerinde kişisel menfaatler ön plana çıkarken, ikili ilişkilerde güç savaşları yaşanacak.
  • Çevrenizdeki kişileri küçümseme, hor görme gibi olumsuz davranışlar hiç huyunuz değilken birden yaptığınızı fark edeceksiniz.
  • Duygusal sarsıntılar azalırken, kalbimizi dinlemek yerine mantığımızı devreye sokacağız.
  • Karşımızdaki kişiye karşı sevgimizi net bir şekilde gösteremeyebiliriz.
  • Aşırı ve yersiz eleştiriler ile hem kırılıp hem de kırılabiliriz.
  • Her türlü sosyal ilişkilerimizde emek temasını öne çıkarıp, emek sarf etmediğine inandığımız kişileri hayatımızdan kolayca çıkaracağız.
  • Sevgiyi hissetmek hepimiz için çok zor olacak ve ‘Beni seviyor musun?’ cümlesi her seferinde onay cümlesi olarak sorulacak.
  • Adaletsizliğe göz yummak artık söz konusu olmayacak.

Venüs’ün Başak burcundaki misafirliği sırasında, kendimize yük olduğunu hissettiğimiz, kullanmadığımız eşyaları hayatımızdan çıkarabiliriz. Kendi açımızdan bir nevi tazelenme yaşarken, entel davranışlarım yerini arabeske bırakabilir.

Nasıl olacak o derseniz, Game of Thrones izlerken kendinizi birden Orhan Gencebay dinlerken bulabilir, ruh değişiminize ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz.

20 Eylül’de Başak burcundaki misafirliğine başlayacak olan Venüs, 14 Ekim’ e kadar sınırları zorlayacak.

Bu tarih aralığı içinde ise özellikle 4 Ekim ve 10 Ekim tarihleri son derece zorlayıcı olacak.

Bu süreçte;

Cazibe (Out)

Durgunluk (In)

Astrolog Zeynep Turan

13.09.2017

Yazının her hakkı saklıdır.

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...