Başak Haftalık Burç Yorumu (6-12 Temmuz)

Bu haftanın gündemi: Kalabalıkların arasında kendini yalnız hisseden bir şövalye gibisin.

Dilekler gökyüzüne karışsın…

Geçmişten gelen para konuları için bazı çözümler üretmek zorunda kalabilirsin. Ancak yalnız değilsin çünkü senin hayatında önemli bir yeri olan aile büyüğün bu konuya şahit oluyor ve yardım elini uzatabilir. Merkür-Mars karesi 8 Temmuz’da etkili olurken yaşamın bir yerden aldığını, bir yerden de kazançlar sağladığını gösterecek. İşte bu günlerin tam olarak özeti bu olabilir. 

Elin güçleniyor…

Haftanın ortasına geldiğinde çıktığın tatilin keyfini çıkartmaktan yana olabilirsin. Ancak, 12 Temmuz sabahına çok dikkat etmelisin! Merkür düz seyrinde ve bazı anlam veremediğin  tartışmaları artık bitiriyor.  Çok eskileri konuşmak zorunda kalmayacaksın. Derdine derman olmayan eşine ya da ailene bir konudan dolayı küstüysen, sulh nihayet oluşuyor. Sana kardeşler açısından bu hafta çok iş düşüyor.

Tavsiyeler:

Ertelediğin konulara eğilim göstermen evliliğin konusunda arada kalmana neden olabilir. Bu konuları şimdilik irdelemenin zamanı olmayabilir. Telefon elinden düşmüyor hafta sonu birden fazla insana ilişkisine dair tavsiyede bulunurken yorulabilirsin, dikkat.

İyi haftalar.


Toplam Görüntülenme : 27501

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR