Başak Haftalık Burç Yorumu (8-14 Mart)

Bu haftanın gündemi: Güven duygusuyla hareket etmek istiyorsun.

Haftaya gergin bir başlangıç yapıyorsun!

Ay-Jüpiter kavuşumu; 10 Mart’la birlikte gruplar, sosyal çevre, arkadaş toplulukları gibi konular gündemine alacak. Aynı zamanda ailedeki gençlerin eğitimi, yurt dışı fırsatlarını da konu edecektir. Kendini şanslı hissedebilirsin ama senin gibi değişken biri için biraz sivri çıkışlar yapman söz konusu olabilir. Sevdiğin insanla yaşadığın gerginlikler bir yana çalışma ortamında gül gibi geçinip gittiğin çalışma arkadaşınla arandaki anlamsız imalar, anlaşmazlıklar hayli artabilir.

Bu kadar da olmaz…

Yeniay 13 Mart’ta Yeniay’ı değişkenin su burcunda meydana getiriyor.  Bu durum seyahati bol, kariyer ve sosyal hayatının yoğunlaşmasına neden oluşturabilir. Nisan ayının ortalarına kadar, özellikle ticaretle uğraşan bir Başak burcuysan, riskli işlere atılmak sana zor gelmeyebilir. Ayrıca yine bu süreçte iş ortamında seni aşağıya çekmeye çalışan insanları fark edebilirsin. İnsanları yönlendirmen kolay olacak. Gruplar içinde söz sahibi olmak ve sözünü dinletmen kolay olacak.

Haftanın Tavsiyeleri:

  • Umudunu sırtlanıp yoluna devam edebilirsin.
  • “Çözümsüz” kelimesini hayatından çıkartmalısın.
  • Sabrının sınanmasına ramak kalıyor!

Dikkat etmen gerekenler günler:

8 Mart kendini ikinci plana atmaktan vazgeç

13 Mart olsun diye beklediğin konulardan haber alabilirsin

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 10291

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR