Başak Haftalık Burç Yorumu (14-20 Haziran)

Bu haftanın gündemi: İdeallerin uğruna başı şeyleri gözden çıkartabilirsin.

İşlerin yoluna girmeye başlıyor.

Haftanın ilk günü gökyüzünde Güneş-Neptün karesi var.  Bu etki seni uyanık olmaya davet ederken, amaçların konusunda net fikirlere sahip oluyorsun. Maddi anlamda huzura ermene yardımcı olan işler, hizmet sektöründe çalışanlar hızlı bir akışın içine girecekler. Kariyer açısından olumlu etkilere sahip olacaksın. İplerin kopma noktasına gelen ilişkilere kesinlik kazandırabilirsin.

Hayatın gerçek anlamda değişebilir. 

Yaza hazırlıklar başlasın. Haziranın yoğun yükünden bir an önce kurtulmak istiyorsan kendini gelecek birkaç hafta için hazırlıyorsun. Bazı şeyleri arkada bırakmak için güzel bahanelerin olacak. Hem güzelliğini teyit eden hem de özel hayatına değer verecek ilişkiler kuruyorsun. Önemli olan bu dönem yeniliklerin peşinden gitmen.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 20953

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA