Başak Haftalık Burç Yorumu (24-30 Ocak)

Bu haftanın gündemi: Meselelerin özüne odaklanacaksın.

Aklına takılan konular olacak!

Bugünlerde entelektüel gelişimine katkıda bulunacak çalışmalar yapabilirsin. Eğitim hayatı olan Başak burçları için oldukça verimli günler. Mars toprak burcunda aktifleşirken yaratıcı projeler, fiziksel aktiviteler, enerjini doğru yerlere kanalize etmek anlamını taşıyacak. Takıldığın konular bu günlerde artabilir. Hobi, ev yaşamı, sosyal aksiyonun bir arada ilerleyecek.

·       Kendi işini yapan Başak burçlarının sayısı artacak.

·       Hobilerinden para kazananlar, ilişkiyi fırsata dönüştürenler olacak.

·       Aşk konusunda mantık devrede olacak.

·       Dernek, kulüp, organizasyon gibi alanlarda daha aktif olabilirsin.

Performansın dikkatleri çekiyor.

Özverili çalışmaların kişisel olarak ödüllendirilmene neden oluyor. Merkür yönetici gezegenin toprak burcunda 26 Ocak’ta geri gitmeye devam edecek. Bu etkiyle gündeminde; işlerin, kariyerin, çocuklar, arkadaşlar, tutkuların, sosyal hayatındaki konumun, şans ve risk bir arada olacak. Bazı konuşmaları gizli tutman gerekecek. Herkese güvenmemen gerektiğini fark edeceksin. Şans gibi gördüğün bir konunun aslında risk barındırdığını fark edemeyebilirsin. Çocuklarla ilgili sorumluluklar iki hafta boyunca artabilir.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 20117

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA