Başak Haftalık Burç Yorumu (27 Eylül-3 Ekim)

Bu haftanın gündemi: Eskiden tanıdıkların seninle yeniden iletişime geçmeye çalışabilir.

Hayallerine sahip çıkmalısın.

28 Eylül’de Merkür öncü burçta geri gidiyor.  Bu durum senin için bir avantaj, çünkü iletişim odaklı konularda becerilerin, ekstra para kazanma olasılıkların, yakın ailedeki rolün belli bir statü kazanabilir. Tüm bunları değerlendirme imkânı sunabilir. Yeni bir anlaşma ve iş başvurusu için oldukça uygun bir dönemde olacaksın. Başak disiplini burada çok işine gelebilir. Çünkü diplomatik ilişkiler kurmak, eğitim için çabalamak, kardeşler arasında diyalogu geliştirmek avantajın olabilir.

Rüyaların uykusuz kalmana neden olabilir.

Bu hafta daha çok dinlenmeli ve sevdiğin şeyleri yapmaya yönelmelisin. Uykusuz geçireceğin geceler olabilirken, bu düzensizlik günlerini de etkileyecek. Özellikle rüyalarına yükleyeceğin anlamlar aklının karışmasına neden olabilir. 1 Ekim’de Merkür-Plüton karesi sosyal hayatına yansıtacağın bu etkileri yakın çevrenle konuşmak, dertleşmek hatta akıl almak isteyebilirsin. Başarıya ulaşman oldukça kolay. Eğer mesleki anlamda hayatında çok radikal değişiklikler yaşanıyorsa, öğrendiklerin ile hayatında etkin olmaya başlamışsın demektir. Bu evrede yurt içi bağlantılı işlerinde finans ya da borsa konularında temkinli olacaksın.

Haftanın tavsiyeleri:

 İletişim kabiliyetlerin, hayatının her alanında ön plana çıkacak!

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 16167

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA