Başak Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Eylül)

Bu haftanın gündemi: Kendine yaptığın eziyetleri sonlandıracaksın.

Yalnız kalmak istiyorsun…

İletişim yönünü ve yaratıcılığını güçlendiren bu süreç ile hayal bile edemeyeceğin yerlerden insanlarla iletişime geçebilirsin! İş hayatında verimin ve enerjin her ne kadar yüksek olsa da kafanı kurcalayan birtakım sorular var. Burcunda meydana gelen Yeniay, ''harekette bereket var'' sözünü işlemeni sağlıyor.

İnsanlara mesafeli yaklaştığın, yalnız başına olmak istediğin günler.

Bu hafta odak noktan ilişkilerin olacak. 17 Eylül itibariyle aşk ve evlilik hayatında mücadele, hırs ve etkileşimi tetikleyecektir. Sosyal ilişkilerini yakından ilgilendiren gökyüzü ise ilişkilerini mercek altına alıyor. Kendini düşünerek hareket etmen gündelik işlerini toparlamanı sağlayacak.

Haftanın tavsiyeleri:

 Sevdiklerini affetmen sana ihtiyacın olan huzuru ve dinginliği getirecek.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 20019

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR