Akrep Haftalık Burç Yorumu (6-12 Temmuz)

Bu haftanın gündemi:Gelişmeler büyük bir oranla şifalanmanı sağlıyor.

Duygularını gizlemekten yana hiç becerikli değilsin…

 Hemen tepkilerini yüzüne vuruyorsun. Haftanın ilk günü kırılganlıkların yeniden ortaya çıkıyor. Annen ya da saygı duyduğun bir büyüğünle ilgili yaşadığın çelişki kariyerine nerdeyse perde oluşturmasına neden olabilir. İstediğini yapmak için bazı şeylerden vazgeçmen gerekebilir. Küçük bir işletmeciysen şansını daha çok zorlama ihtiyacı duyabilirsin.

Kendini geliştirecek faaliyetlere çok açısın.

Merkür Retro’su bu haftayı başka türlü etkiliyor; 12 Temmuz’dan itibaren hayal gücünü ortaya koyabilirsin ve bu konuda işlerde yapabilirsin. Özellikle partime çalışanlar ya da dışarıdan işlerini yapabilenler için bu dönem verimli geçecek. Bir yandan yeni yerler görmek ve gezmekten çok keyif alabilirsin. Haftanın sonlarında görüntünde yapmak istediğin değişiklik bir kez daha ortaya çıkartıyorsun.

Tavsiyeler:

Kafa karışıklığına izin vermeden düşüncelerini eşinle paylaşmak taraftarısın. Sık sık görüştüğün arkadaşınla oluşan doğal mesafeyi bitirmek için girişimde bulunmak sana yakışşır. İnsanlara destek olmak, fikir vermek, tavsiyelerde bulunmak yaşamlarında bir nebze kolaylık sağlayacaktır.

 İyi haftalar.

 


Toplam Görüntülenme : 24647

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR