Akrep Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Eylül) 

Bu haftanın gündemi: İnsan kazanmak para kazanmaktan elbette daha önemli…

Haftanın parlayan burçlarından birisin!

Haftanın ilk gününe Ay-Uranüs karesiyle başlıyorsun. Gökyüzünün karizması burcunun üzerinde olacağı bu günlerde, tüm gözler senin üzerinde olacak! Özellikle ilişkisi olmayan bir Akrep burcuysan, bu zamanı iyi değerlendirmeni öneririm. Ağırkanlı tarzın  biraz silkelenmeye ihtiyacı var. Uzak durduğun birinden bu günlerde sana fayda gelebilir.  

Önemli bir kariyer dönemi.

17 Eylül’de Yeniay toprak burcu ağırlığında oluşuyor. İraden, zevk aldığın alanlar, dışarıya yansıttığın imaj ınönemli olacak. Bu konularda gelişmeler olumlu yönde olacak. Medya, iletişim gibi bir alanda çalışıyorsan, projen hiç beklenmedik bir anda farklı bir boyut alabilir.

Haftanın tavsiyeleri:

Kendini çok iyi hissettiğin bugünlerde arkadaşlarınla dertleşmeyii düşünebilirsin.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 18298

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR