Akrep Haftalık Burç Yorumu (27 Eylül-3 Ekim)

Bu haftanın gündemi: Bir sünger çekme zamanı geldi, sonrasında yaşamını kaliteli bir döngüye sığdırmaya çalışabilirsin.

Merkür geriliyor!

 28 Eylül’den itibaren yaratıcılığını devreye sokarak, yoğun bir çalışma dönemi başlayabilir. Estetik kaygın iş ve sosyal yaşamın da artacak. Bu hafta senin için hareketli geçecek. Beklediğin hatta umudunu yitirdiğin her konuda, gelişmeleri bekle ve kimselere randevu verme! Çünkü her an her şey olabilir. Bekâr Akrep burçları kendileri gibi iş kolik, sivil toplum ruhu olan biri ile karşılaşabilirler. Merkür 28 Eylül’den itibaren bir süre para, istikrar, alım-satım, pazarlama, iletişim konularda ağır aksak ilerleyeceğini ifade ediyor. Sık sık görüştüğün insanlarla bu günlerde iletişimin aksayabilir.

Fikirlerin netleşiyor.

Karşı karşıya geldiğin insanlara karşı fikirlerin netleşirken, onlara âdete savaş ilan edebilirsin. Merkür-Plüton karesi ilişkisi öz saygını zedeleyen insanlara karşı sert olacağını ifade edecek.  Sana tehdit oluşturacak kim varsa, gardını alacaksın. İnsanlarla uğraşırken günlük sorumluluklarını boşlamıyorsun.  Eğer bir öğrenci isen eğitim hayatında dikkat öne çıkıyor. Eğer uluslararası bir firmada çalışmak istiyorsan, yeniden cv’ni güncellemenin tam zamanı olabilir. Ödemelerini, mevzuatla ilgili kanunları, denetimleri ve kredileri yapılandırmaya gidebilecek gelişmeler olabilir. Disiplin ve başarı bu hafta odak noktan olacak.

Haftanın tavsiyeleri:

Herkesin kendi kararlarına göre hareket ettiği, inatçı olunabilecek bir hafta yaşayacaksın.

İyi haftalar.


Toplam Görüntülenme : 14740

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA