Akrep Haftalık Burç Yorumu (14-20 Haziran)

Bu haftanın gündemi: Hızlı başlangıçlar bu hafta gündemine yerleşiyor.

Her şey aydınlığa kavuşabilir.

Sosyal hayatında bu kadar başarı ve endişe bir arada yaşanırken, alacağın haberler seni bir üst mertemeye taşımaya hazırlanıyor. Eğer yeni mezun biriysen, akademik olarak devam etmen için teklif alabilirsin. Beklemediğin kadar övgü alman sosyal hayatında güzel ambiyanslar yakalamana neden oluyor. Daha soğukkanlı ve çözüm üretici olacaksın.  Seni gecen ay zorlayan konularda net kararlar gelişebilir. Gündelik alışkanlıklarını değiştirirken kendine belli kurallar koyabilirsin.

Sağlığına bu sıralar dikkat etmelisin.

Yorgun düşen bedenin biraz dinlenmeye ihtiyacı var. Ailen bu konuda seni destekliyor. Sende rutin kontrollerini aksatmadan özellikle mide ve bel bölgesindeki ağrılarının nedenine çözüm bulmalısın. 18 Haziran’da Ay-Mars 60’lığı sana biraz kenarı çekilip, kafanı toplaman adına zaman tanıyor. Arkadaş derdin mi vardı, bundan dolayı sınanan biriysen, onların dışında yapacağın günlük sosyal faaliyetler bireysel tercihin olarak görünecek. İstemediğin her hangi bir şeye “hazır” demek senin için kolaylaşacak.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 19384

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA