Akrep Haftalık Burç Yorumu (20-26 Ocak)

Bu haftanın gündemi:Saadeti, huzur, güven duyduğun liman hepsini bu günlere topluyorsun.

Hiç akla gelmeyecek detaylar…

Güneş sabit burçta yer alacak. Ailene destek vereceksin. Onların yanında yer almak, manevi desteğini esirgememek önemli olacak. Huzur, güven, üstüne düşen görevler önemli olacak. Taşların yavaş yavaş yerine oturmaya başladığı, fırtınalı günlerin ardından nihayet karanın görünmeye başladığı bir döngü başlıyor.

İyi niyetinle kendini göstereceksin.

Bazı sırları ifşa etmenin sana sert geri dönüşleri olabilir. Bu kişilerin kimler olduğunu fark edebilirsin ve mesafe koyabilirsin. Bu günlerde her şeyi ikişer defa kontrol etmen, ister istemez kaygı oluşturuyor. Yeniay ile birlikte yuvanı güzelleştirmek, düzenlemek, birikimlerine sahip çıkmak önemli olacak. ‘’Hayal idi gerçek oldu’’ dediğin birinin gelişi keyfini üst seviyelere çıkartacak.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

  • Sürekli birileriyle iç içe olmak bir zaman sonra seni boğabilir. Şu günlerde, odaklanmak istediğin tek şey kendin olacak…
  • Evli bir Akrep burcuysan, günlük sorumluluklarını bir kenara bırakıp, eski arkadaşlarınla buluşabilirsin.
  • Hiç ummadığın insanların gözyaşları ile karşı karşıya kalabilirsin

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 24451

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR