2020 AKREP BURCU OCAK AYLIK YORUMU

Bir yılı daha geride bıraktınız. Evet, belki kalbinizden de böyle geçiyordur. Başarılarınızı, emeklerinizin karşılığını ilmek ilmek işleyerek aldığınız zorlu zamanlardan geçtiniz. Mücadele etmekten çekinmediniz ancak bazı konuları kendinize gereksiz gere dert edindiğinizi anladığınız gelişmeler yaşadınız. Sizi asıl yoran detay ise etrafınızdaki birçok kişinin mantığınıza yatmayan davranışlar ve konuşmalar içine girmesi oldu. Bu doğrultuda herkesle her şeyin konuşulmayacağını, herkese sırların emanet edilmeyeceğini fark ederek sınırlarınızı yeniden belirlemek zorunda kaldınız. 2020 yılına ise iddialı bir giriş yapacaksınız. Ocak ayından itibaren odak noktanıza yalnızca kendinizi alabilirsiniz. Çünkü bu ay size ben demeyi unuttuğunuzu, kendinizi epeydir ihmal ettiğinizi hatırlatacak nitelikte olabilir. Yaşam alanınız, özel ilişkileriniz, kariyeriniz, sevdikleriniz, hayallerinizin her biri sizin için aynı dengede önem arz edecek.

Yeni niyetlerle başlayacağınız 2020 yılına azminizle damga vuracaksınız.

Daha gerçekçi ve daha somut kararlarla yaşamınızı baştan uca yenilemek isteyebilirsiniz. Ocak ayında sosyal tarafınız yeni ve kalıcı dostlar edinmenize vesile olabilir. Tavırlarından rahatsızlık duyduğunuz ya da fazlasıyla egolu, bencil olduğunu düşündüğünüz birileri varsa, hayatınızdan tek kalemde çıkarmanız an meselesi. Bu süreçte her ne kadar iletişim konusunda güçlü olsanız da sabrınızı zorlayan durumlarda tartışmalar ve keskin çıkışlar yaşanabilir. Ocak ayında kişisel ve mesleki gelişiminizi daha da iyi hale getirmek ve uzmanlaşmak adına yeniden eğitim sahalarına dönebilirsiniz. Sadakat, samimiyet ve güven gibi temel değerler ise önceliklerinizi oluşturmaya devam edecek. Deyim yerindeyse sizi zorlayacak, aklınıza da kalbinize de iyi gelmeyecek hiçbir şeye geçit vermek istemeyeceksiniz.

Somut gelişmeler gücünüze güç katarken, kazanımlarınız da artacak.

2020 yılı hayatınızda çok iddialı bir yıl olacak. Bu yıl elinizi attığınız birçok konuyu çözeceksiniz. 2020 yılının bazı aylarında zorlanacak olsanız da keskin Retrolar ve tutulmalarla karşı karşıya kalsanız da yıla hepsinin üstesinden gelebileceğiniz tılsımlı bir transitle başlıyorsunuz. Yönetici gezegeniniz burcunuzda hareket ederken 2020 yılına merhaba diyorsunuz. Mars’ın burcunuzdaki hareketiyle kapılarını araladığınız 2020 yılı aslında size birçok konuda şans getirecek. Somut gelişmeler gücünüze güç katarken, kazanımlarınız da artacak.

Ocak ayında gökyüzü bir hayli şaşırtıcı, ilginç gelişmeler taşıyacak. Aşk hayatınızdan kariyer hayatınıza varana kadar merak ettiğiniz ne varsa Ayrıntılı Aylık yorumunu okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 50564

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR