2021 AKREP BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Eylül Ayının En Gözlemcisi Sensin

Birçok sorun ile karşılaştın.  Ancak yılmadın. Yılmazsın da ama bu ay neyin doğru neyin yanlış olduğunu bir kez daha düşünmeni gerektirecek detayları fark edeceksin. Kimler için nelerden vazgeçtiğini bir kez daha gözlemleyeceksin.

Olumsuzluklar Son Buluyor

Duygusal açıdan karar veremediğiniz türlü türlü davranışlar sergilemenize neden olan kaygılı ruh halinizden kurutulacaksınız. Aldığınız kararlar netliği ifade temsil edecek. Ruhunuzdaki dalgalanmaların son bulması rutinlerinize olan motivasyonunuzu artıracak. Yoğun düşüncelerin içinden sıyrılarak kendinize vakit ayırmanız ne kadar yıprandığınızı fark etmenize sebep olacak. Kapalı havanız bir anda açık güneşli bir havaya dönüşecek. Fedakarlıklarınızı ve emeklerinizi doğru yönlendirmeye başlayacaksınız. Hayattan ne istediğinizi amacınızın ne olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Bu da size hareket kolaylığı sağlıyor. ‘’Sabrın sonu selamettir’ sözüne Eylül ayında siz vakıf olacaksınız. Çünkü sancılı bir süreç ardınızda bırakmış olabilirsiniz. Bu süreç iş hayatınızı, aile hayatınızı ya da eğitim hayatınızı ilgilendirmiş olabilir. Sonbahara girerken içinizdeki kuvvet size baş etme gücü verecek her şeyden önce… Gelecekten beklentilerinizin karşılanması adına bugün aldığınız sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getireceksiniz. Yanlış ilerleyen süreçleri durdurmak gerektiğinde finalini vermek isteyeceksiniz. Çünkü size huzursuzluk veren olgulara değil, motive eden odaklara ihtiyacınız var. Sızlanan şikâyet eden memnuniyetsiz davranan biri olmadınız. Bu sizin olgunluğunuzdan kaynaklanıyor.

  • Ailesi ile arasında sorunları olan bir Akrep burcuysanız, yanlış anlaşılmaların arınızda bir perde olduğunu öğreneceksiniz.
  • Geri kaldığınızı düşündüğünüz bazı özelliklerinizi revize edeceksiniz. Yoğun bilgi öğrendiğiniz kendinizi geliştirdiğiniz bir Eylül ayı geçireceksiniz.
  • Eski ilişkinizden çıkardığınız dersler; bugün yaşadığınız ilişkinizde aynı hataları yapmanızı engelliyor.
  • Ufkunuz genişliyor. Kariyer yaşantınız için karamsar düşüncelerden kurtulacak ve teklifleri değerlendireceksiniz.
  • Çalışan bir Akrep burcuysanız ve sektörünüzden memnun değilseniz işinizi değiştirmek içine elinize fırsat geçebilir.
  • Evli bir Akrep burcuysanız, kendinize kızdığınız bazı sorunlarda eşinizin üstüne düşeni yapmadığı fikrini doğurabilir.
  • Eğitim gören Akrep burcuysanız, aldığınız eğitimin yelpazesini genişleteceksiniz.
  • Arkadaş grubunuzdaki bazı kişilerin kötü alışkanlıkları kafanızda soru işareti oluşmasına neden olabilir. Kendinizi onlardan sakınmak isteyeceksiniz.
Eylül ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Toplam Görüntülenme : 35239

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA