AKREP BURCU MART AYLIK YORUMU

Biliyorum, son zamanlarda bazı sorumluluklar seni yordu. İnsanların senden beklentileri arttıkça senin de hassasiyetin artı. Mart ayı yeryüzünü ısıtırken, aldığın sorumluluklardan bazılarını hayatından uzaklaştırmak isteyeceksin. Bu süreçte etrafındaki kişilerin bazı söz ve davranışlarının değiştiğini fark edeceksin. Sakinliğini korusan da insanların seni yeterince anlayamadığını düşünebilirsin. Duruma göre hareket eden, çıkarlarını ön planda tutan kişilerle açık açık konuşmaktan çekinmeyeceksin. Bazı kişileri hayatından çıkarma kararı alabilirsin. Her ne kadar bu uzaklaşmalar seni bu ay biraz zorlasa da ilerleyen zamanlarda ne kadar doğru bir karar verdiğini anlayacaksın.

İddialı yıllara zemin hazırlayacağın günler kapıda!

6 Mart’ta Yeniay gerçekleşiyor. Güneşinin karşısına yerleşen Uranüs ise sana devrim yaptıracak. Bugüne kadar yapmadığın her şeyi yapacaksın. Hoşgörünün de bir yere kadar olduğunu fark edeceksin. Tamamen kendin için koşturup, kendine odaklanacaksın. Kendini daha çok önemseyeceksin. Fedakârlıklarını, hemcinslerini, kardeşlerini tamamen geri planda bırakmak isteyeceksin. Çünkü ciddi bir döngüye girdin. Hayatının bu 7 yıllık döngüsü hem sezgilerine hem hayatına, geriye dönüp bakmamaya, maddi manevi kendine yatırım yapacağın en iddialı yılların olacağını işaret ediyor.

6 Mart’ta su burcunda gerçekleşen Yeniay cesur, iddialı ve yenilikçi atmosferiyle seni öncü tavırlar sergilemeye yönlendiriyor. Telafi niteliğinde olan bu döngü sırasında iletişim kabiliyetini etkili bir biçimde kullanabilecek, sorunların çözümünde aktif bir rol alacaksın. Ancak bu döngünün su burcunda olması iletişimlerde hassaslığı ve savurganlığı işaret ediyor.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 27116

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI