AKREP BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Kişisel farkındalığının artmaya başladığını hissediyor musun? Gökyüzü, kendini bil, kendini tanı, harekete geç mesajı veriyor. Hayatın akışı sana adeta rehber olacak, gözünü dört aç! Sosyal ilişkilerinde daha net, kararlı, güçlü bir rol üstleneceksin. Politik olmadığını, açık davranmaktan yana olduğunu, kendine has düşüncelerini ve doğrularını koruyarak ifade edeceksin. Tüm bunlar gerçekleşirken duyarlılığından, samimiyetinden ödün vermeyeceksin. İkili ilişkilerde diyalogların artarken, zaman zaman alınganlığın artabilir. Hayata karşı ciddi bir bakış geliştirdiğin için bazen hayatın esprili yanlarını kaçırıyor olabilir misin?

Hayatını yeniden şekillendirmeye başlayacaksın.

Korku insanı yarı yolda bırakır, unutma! İşte bu ay biraz olsun esneme, seni endişelendiren, kaygılandıran duvarları yıkma zamanı! Temmuz ayında bir süredir beklediğin haberleri alabilir, üzerindeki yükten kurtulduğunu hissedebilirsin. Hafiflemek, bireysel huzurunu artırmak adına gündelik yaşamındaki meşguliyetlerini artırmaya başlayacaksın. Kendine yeni ilgi alanları belirleyebilirsin. Kendine yenilik katma yolunda ilerlerken hedeflerini etrafındakilerin kabul etmesi zor olabilir. Her ne olursa olsun hayatını yeniden şekillendireceğin bir aydan geçiyorsun. Sen sen ol, insanların ne düşündüğünü çok da umursama!

Bazı sosyal medya paylaşımları seni şaşırtacak.

Temmuz ayındaki hareketliliğin, sosyal medyayı daha aktif bir şekilde kullanmana neden olabilir. Öyle ki kendine bir blog sayfası, yeni bir hesap açabilirsin. İlgi alanlarını, uğraşılarını, gezdiğin gördüğün yerlerin fotoğraflarını paylaşarak, popüler bir sayfa oluşturmaya çalışabilirsin. Diğer yandan sosyal medya hesaplarındaki bazı kişilerin konuşmaları, yorumları ve paylaşımları seni şaşırtacak. Nerden nereye geldiler, demeden edemeyeceksin. Temmuz ayı hızla akıp giderken, sorgulayıcı ve şaşırtıcı bir ay olacak. Toplumsal değişim ve olayların etkisiyle çevrendeki insanların farklı bir ruha büründüklerini, tuhaf çıkışlarda bulunduklarını gözlemleyebilirsin.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 41276

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI