2021 AKREP BURCU MART AYLIK YORUMU

Mart Ayı Sizin İçin Dönüm Noktası Olacak

Baharın ilk ayı olan Mart ayında pratik tarafınızı konuşturacaksınız. İşinizde, aile ilişkilerinizde içiniz içinize sığmayacak. Sürekli yeni fikirler yeni yöntemler geliştireceksiniz. Hiçbir sorun sizi yıldırmayabilir. Çevrenizde bulunan insanlar sizin bu halinizde güç alacak. Arkadaşlarınızın ve yakın çevrenizin sorunlarına bir bir yetişecek ve onlara yardımcı olacaksınız. Sezgileriniz güçlenirken bu özelliğinizi kendinize kılavuz edindiğinizi fark edebilirsiniz. İstekleriniz, hayalleriniz sizin için daha cazip ve mutlaka ulaşılması gereken hedefler olacak. Azminiz artacak. Yaşam koşullarınızı iyileştirmek ve sosyal statünüzü korumak isteyebilirsiniz. Gönül ilişkilerinizde ve arkadaş çevrenizde detaylar sizin için önemli hale gelecek. Fakat bu durumu abartmamalısınız. Mart ayında geleceğinize yön veren önemli kararlar alacaksınız. Bu nedenle sizin için dönüm noktası olan bir ay olabilir.

  • Arkadaş çevrenizde aktif olacaksınız. Konuşkan ve munis tavırlarınız aranana ve özlenen bir kişi olmanızı sağlayacak.
  • Çalışan bir Akrep burcuysanız işinizde size verilen sorumlulukları yerine getirmeye çalışacak ve bu konuda azimli davranacaksınız.
  • İlişkisi olmayan bir Akrep burcuysanız heyecanlı ve arzulu halinizden etkilen biri size duygularını açıklayabilir.
  • Hobilerinize ve sürekli yaptığınız aktivitelerinize sürekli ağırlık vereceksiniz.
  • Evli bir Akrep burcuysanız evliliğinizdeki özel günleri mutlaka kutlamak isteyebilirsiniz. Detaylar sizin için önemli olacak.

Hisselerinize Kulak Vereceksiniz

13 Mart’ta değişken su burcunda Yeniay gerçekleşecek. Hayatı kucaklamak isteyeceksiniz. Kendinizi donanım anlamında güçlendirmek isteyeceksiniz. Entelektüel birikiminizi pekiştirmek için adımlar atabilirsiniz. Eğitime verdiğiniz önem her şeyden fazla olacak. Sosyal statünüzün değişmesi yeni gireceğiniz ortamların zeminini hazırlayabilir. Hisleriniz ile hareket etmek size gelecek. Tutkunuz artarken bu durumu ilişkinize ya da evliliğinize yansıtabileceksiniz. Maddi anlamda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Anlaşmazlıkları gidermek için vizyonunuzdan bolca bahsedeceksiniz.  Kariyerinizde olumlu yaşanacak gelişmeler sosyal statünüzü tamamlayıcı etkide olan gelişmeler olabilir.

  • Aile şirketinde çalışıyorsanız finansal anlamda görüş ayrılıkları yaşayabilirsiniz.
  • Çalıştığınız iş yerinde terfi istiyorsanız iş yerinde kuracağınız samimi bağlar yetenekleriniz ile birleştiğinde size yeni bir mevki kazandıracak.
  • Dayanışmadan ziyade sorunlarınız bireysel olarak çözme eğiliminde olabilirsiniz.
  • İlişkisi olan bir Akrep burcuysanız ipleri elinizde tutmak daha çok söz sahibi olmak isteyebilirsiniz.
Mart ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Toplam Görüntülenme : 22582

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR