AKREP BURCU KASIM AYLIK YORUMU

Oldukça hızlı ve yoğun geçecek bir Kasım ayına hazır ol!  Bu hızlı süreç sadece senden değil çevrendeki insanların yaşadıklarından da kaynaklanacak. İlişkilerinde sorunlar yaşayanların duygusal iniş çıkışları, kariyerinde hızlı kararlar alanlar, ekonomik sorunlar yaşayanlar, çevrende dönen dedikodular, küslükler günleri dolduracak. Hemen modun düşmesin. Kasım ayı baştan uca kötü bir senaryo yazmıyor. Güzel gelişmeler, aniden gelecek sevindirici haberler de ruhunu dinginleştirecek. Manevi duygular her zamanki gibi senin için ön planda olacak. Gök kubbe, para odaklı yaşayan kişilerin bu ay daha da gözüne batacağını vurguluyor. Para yüzünden insanların ne hale geldiklerini görmek sana keskin konuşmalar yaptıracağı gibi bu anlamda biraz daha kabuğuna çekilerek kendini korumaya alabilirsin.

2019 yılının ilk yarısı şanslı, eğlenceli, aktif, ikinci yarısı zor, mücadeleci oldu! Hayatını adeta mayın tarlası gibi yapan sınavların üzerinden çok sular aktı. Bu yüzden derlenip, toparlayan, işini, yaşam stilini zorlanmadan düzene sokabildin. Temmuz ayından beri sana yatırım yaptıran, işini kurduran, evlendiren, seyahate çıkaran döngü sağduyun ile yanında yer aldı. Bu ayı aşk, ilişki, yenilenme, doğum günü dilekleri ile geçirmeye hazırlan.

Kaybetmek istemeyen tavrın seni biraz yorabilir.

Sen kolay kolay kimseye kızmazsın, hayata karşı mümkün olduğunca olumlu yaklaşırsın. Sınırlarını göstermekten de çekinmezsin. Gel gör ki canın yandığında, haksızlığa uğradığında ister istemez madalyonun bir diğer yüzünü göstermek zorunda kaldığını sen de biliyorsun. Biriktirip biriktirip incir çekirdeğini doldurmayacak olaylarda büyük çıkışlar yapmak, keskin sözler sarf etmek ise seni haklıyken haksız duruma düşürebiliyor. Aşk hayatında mücadeleci tarafını ortaya koyacaksın. Kaybetmek istemeyen tavrın seni biraz yorabilir. Kalbinin çarptığı biri varsa ancak ona duygularını henüz açamadıysan, bu ay acaba imkânsız bir aşkın peşinde miyim? şüphesine kapılabilirsin.  13 Kasım’da gökyüzünde yerini alan Dolunay, karşıt burcunda yerleşiyor. Senin için değişimin haberciliğini yapıyor.  

Gökyüzü enteresan haberlere ve gelişmelere kapı aralıyor. Aşk hayatından kariyer hayatına, alacağın kararlara kadar merak ettiğin her detay için Ayrıntılı Aylık Yorumunu okuyabilirsin.  


Toplam Görüntülenme : 30214

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI