2019 AKREP BURCU ŞUBAT AYLIK YORUMU

Sahip olduklarını ve yeteneklerini sorgulamanın çözümlerini alacağın aya hoş geldin. Tecrübelerini bilgilerinle harmanlayacağın bu ay senin için çok kıymetli olacak. Hedeflerini ve hayallerini netleştirmen, önünü daha net görmeni sağlayacak. Hâkim olduğun, bildiğin alanların dışına çıkacak, kendine yeni ilgi alanları oluşturacaksın. İçindeki gücün açığa çıkacağı ve duygularının, aklının sınırlarını zorlayacağın günlere hazır ol! Keşkelerini, pişmanlıklarını rafa kaldıracak, eksikliklerini tamamlayacaksın.

Sezgilerin hayatına ışık olacak.

İletişim konusundaki etkin daha da artacak. Kuracağın diyaloglar, önemli başarılar olarak hayatına yansımaya başlayacak. Şubat ayının, hoş sohbette aranılan ismi sen olacaksın. Dönüm noktası niteliğinde günler yaşayacaksın. Geçtiğimiz aylarda katıldığın davetlerin, eğitimlerin, çalışmaların ve tanıştığın insanların büyük etkiler yaratmaya başladığını anlayacaksın. Kendini sık sık her şey bir anda olmuyormuş, her şeyin yeri ve zamanı varmış derken bulabilirsin. Önyargılardan, ben bilirim tavrından uzaklaştığında, sezgilerinin sana inanılmaz derecede derinlik ve sağduyu kazandırdığını fark edeceksin. Elbette ki bu ay zorlayıcı etkilerle de karşılaşabilirsin. Uzun zamandır merak ettiğin sır perdelerini aralamaya çalışmak, işlerini ters yüz edebilir. Aman dikkat! Dertsiz başıma dert aldım dememek için bazı konularda geri planda durmanda fayda var.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 33106

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI