AKREP BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

Yaşamına yeniden şekil vereceğin günler seni bekliyor.  Artık birileri için kaygılanmak, başkalarının sorumluluğunu taşımak istemeyeceksin. Üzerinde ağırlaşan yükleri atmanın zamanı geldi. Mayıs ayında telefonun hiç susmayacak desem yeridir. Peş peşe alacağın haberler, katılacağın davetler sosyal hayatına hız kazdıracak. Artık vazgeçtiğin, pes ettiğin, yarım kalmış ne varsa yeniden karşına fırsat olarak çıkabilir. Hayatın büyük sürprizlerle dolu olduğunu bir kez daha anlayacaksın. İyice güzelleşen havalarla birlikte yaşam alanında bazı değişiklikler yapabilirsin.  Örneğin oturma odana modern bir koltuk takımı alabilir ya da balkonuna yapacağın çiçek köşesiyle huzurlu bir ortam oluşturabilirsin.

Hataları telefi etmeye çalışacağın günler seni bekliyor.

Mayıs ayında hayatına dâhil ettiğin her ne varsa senin için önemi çok büyük olacak. Yeni tanışacağın insanlardan, alacağın küçük bir eşyaya kadar her şeyi titizlikle seçeceksin. Aklının köşesinde yer eden, hep yapmak istediğin hayallerini gerçekleştirmek için kolları sıvayabilirsin. Artık hiçbir şey içinde ukde kalsın istemeyeceksin. Bu ay geçmişle ilgili seni rahatsız eden hatalarını telafi etmek isteyeceksin. İstemeden kırgın, bir şekilde küs kaldığın bazı kişilerle yeniden görüşerek geçmişte yaşananlara bir sünger çekebilirsin. Büyük bütçeler gerektiren eşyalar almak gibi bir düşüncen varsa, bu ay ilanlara daha bir alıcı gözle bakmanı sağlayacak fırsatlar yakalayacaksın.

Dolunay senden yana!

18 Mayıs Dolunay’ı gizemli, sır kalmış, sözleri tutulmuş bazı konuların açığa çıkmasına neden olabilir. Duydukların seni üzebilir ama haksızlığa uğradığın da aşikâr… Bu yüzden ailen de dâhil irade göstereceğin insanlar olacak. Özel yaşamının bu kadar konuşulmasına tepki gösterebilirsin. Kırgınlıklarını ve söylenmeyenleri işte bu döngüde ifade etme zamanı…

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 32951

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI