2020 AKREP BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Buzları Eritmek Söz Konusu…

Eylül ayının üzerinizdeki sorumlulukları azaltması için oldukça mesai harcayacaksınız. Gökyüzü arı gibi çalışan Akrep burçlarının en büyük destekçisi… Uzun uğraşlar sonucu elde ettiğiniz imkanlarınızı daha doğru kullanmak isterken duygusal anlamda da alışılmışın dışında bir ay yaşayabilirsiniz. Çevrenizden gördüğünüz geri dönüşler aslında iletişiminizin tamamına etki ederken, sözlerinizle birçok insanın hayatına sirayet edebilirsiniz. Sözlerinize olan saygı ve hürmet artıyor. Evli Akrep burçları eşleriyle yaşadıkları sorunları geride bırakırken aileler arasındaki buzlar da son hızla eriyecek. Yaşantımızın direksiyonunu sıkı sıkı tutmakla kalmayıp bilmediğimiz kestirme yolları tercih etmektense bildiğimiz uzun yolları seçeceğiz.

27 Eylül’de Merkür Burcunuza Geçiyor

Merkür’ün burcunuza geçmesiyle kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz. Eylül ayında karşılaşabileceğiniz karışıklıklar ve yanlış anlaşılmalar sizi yorabilir. Önemli sağlık soruları ve aynı anda birden çok iş yapmaya çalışmak zamanı kullanmak konusunda sizi ters ayakta bırakabilir. İyilik yapmaya çalışırken yanlış anlaşılmaların üstesinden geleceksiniz diyor gökyüzünüz… Anca siz Akrep burçlarının yorgunken daha kırıcı olabileceklerini unutmayın. Bu cümleyi 27 Eylül tarihinden önce aklınızda tutmaya çalışın. Çünkü emin olun sonrasında üzüleceğiniz şeyler yapmak istemeyeceksiniz.

  • Asılsız dedikoduların içinin boş çıkması sizi şaşırtmayacak
  • Güvendiğiniz bir arkadaşınızın başka insanlara olan tavırları aranızdaki ilişkiyi sorgulamanıza sebep olabilir.
  • Yanlış anlaşılmaktan korkmayacaksınız. Söylediklerinizin sonuçlarını bilerek diyaloğa girmek isteyebilirsiniz. 

Rüzgarı Arkanıza Alacaksınız

Haksızlığa gelemeyen ve tepkisini hemen belli eden yapınız haksızlık yapan kişilere karşı oldukça sert çıkışlar yapmanıza sebep olabilir. Karşınızda beğenmediğiniz davranışlar gösteren birisi varsa bu kişiyle inatlaşmadan edemeyeceksiniz. Mars Retro’nuz tarafından yönetildiğiniz için Mars’tan referans alırsınız. Yönetici gezegeniniz 10 Eylül’de geri gitmeye başlayınca tepkilerinizin keskinleştiğini daha iyi fark edeceksiniz. İki yıl aradan sonra Mars’ın geri gidiyor olması ve bu sürecin 67 gün sürecek olması ruhunuzu sıkabilir. Ancak bunu tıpkı bir diyet programı gibi sıkı bir süreç olarak algılarsanız rüzgarı arkanıza alırsınız.

  • Sağlık konusunda önemli aşamalar kaydetmek istiyorsanız, beslenme rutininizi baştan aşağıya değiştirmek isteyeceksiniz. Sebze ağırlıklı diyetler uygulayabilir, karbonhidrat detoksu yapabilirsiniz.
  • Göz ağrıları çekmenizin asıl sebebi teknolojik aletler ve ekranlara sıklıkla bakmaktan dolayı olabilir.
  • İlişkisi olan bir Akrep burcuysanız sevdiğiniz kişinin kendi arkadaşları ile olan iletişimini şaşkınlıkla gözlemleyebilirsiniz. Açıklama dinlemek için kendinizi ayrıca yorgun hissediyorsunuz.

Sonbahar Ekinoksu Sosyal Yönünüzü Destekleyecek

Hayata dair bütün düşüncelerinizi gözden geçirip ‘neyi, nasıl?’ yapmanız gerektiğini daha net kestirmek isteyeceksiniz. Kendinizi şımartmak istiyorsanız mutlaka 22 Eylül’ü, yani sonbahar ekinoksunun başladığı tarihi tercih edin. Kendinizi geliştirmek için ya da mental açıdan dinlenmek için farklı aktiviteler arayabilirsiniz.

Eylül ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 41030

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR