2022 AKREP BURCU OCAK AYLIK YORUMU

Ocak Ayının En Yüzleşeni

Hayatınızda süre gelen konuları bir kenara bırakma vakti. Sizinle süre gelen birçok geçmiş meseleyi hayatınızdan çıkarıyorsunuz. Ocak ayı sizin için yeni bir sürecin kapısını aralarken, hiçbir konunun da aklınızda kalmasına müsaade etmeyecek. Ocak ayının “En Yüzleşeni” siz olacaksınız.

Mücadeleyi Elden Bırakmıyorsunuz!

Yorucu bir yılın ardından hızlı bir giriş yapacağınız yıla adım atıyorsunuz. Bu durumu belki de en başta fark edemeyebilirsiniz. Ama sabrınızın karşılığını aldığınızı hissedeceksiniz. Emeklerinizin karşılığını almak sizi gururlandıracak. Kendinizi yeniden keşfedeceğiniz günler yakın sevgili Akrepler. Hayatınızın en renkli, en hızlı dönemlerine başlayacağınız bu süreçte güvendiğiniz kişilerin size sağladığı destek, yolunuzu açacak. Adımlarınızı daha bir şevkle atacak ve üzerinizdeki pozitifliği herkese bulaştıracaksınız. Yorgun olabilirsiniz ama mücadeleniz size yorgunluğunuzu unutturacak. Retrolu bir yıl sonu ve yeni yıl başlangıcı kolay değil. Üzerinizdeki rehavetin kalktığını da bu yüzden kolay kolay hissedemeyebilirsiniz. Yılın ilk günlerinden itibaren, değişim hayatınıza sirayet edecek. Şüpheci tavırlarınızdan uzaklaşacaksınız.

  • Eğer çalışan bir Akrep burcuysan, mevcut işinden daha iyi koşullarda çalışma imkânı karşına gelebilir.
  • Maddi konularda belirli bir düzen oluşturacak ve bu düzenin dışına çıkmak istemeyeceksiniz.
  • Dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Fakat yine de harcamalarda ipin ucunu kaçırmamaya dikkat!
  • Kardeşi olan bir Akrep burcuysan, kardeşinizin hayatına ufak dokunuşlarda bulunabilir ve onu yönlendirmek isteyebilirsiniz.

Retro Sizi Sınava Tabii Tutuyor

Venüs Retro’suna eşlik edecek olan Merkür, geri hareketine başladığında takvimler ayın 16’sını gösteriyor olacak. Sizi yoran, düşünceler içerisine sokan konular bu döngüde tekrar karşınıza gelebilir. Bir sınav niteliği taşıyan bu konular, sizin önünüzdeki en büyük engelmiş gibi gelebilir. Ama siz sezgilerinizle bu durumun üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Merkür iletişim konularıyla karşınıza gelirken sorun çıkarmak isteyebilir. Ama siz Merkür’e geçit vermek istemezsiniz değil mi? O yüzden kontrolü bir an olsun elinizden bırakmamalısınız. Ufak bir sendeleme, ani çıkışlar beklenmedik reaksiyonlara yol açabilir. 21 gün sürecek Merkür’ün hava burcundaki seyri, size keskin bir dil kullanmak için geliyor.


Toplam Görüntülenme : 34331

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA