2020 AKREP BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Nisan ayında huzur, sakinlik, dinginlik en büyük mottonuz olacak. Karşılaştığınız engellerin, duygularınıza hücum eden olayların sizi köşeye sıkıştırmasına izin vermeden, kendi rotanızda ilerlemeye çalışacaksınız.  Duygularınızı yönetme çabanıza belki de en çok yine kendiniz şaşıracaksınız. Kendinizi ihmal ettiğinizi fark etmeniz; baştan uca yenilenme arzunuzu tetikleyebilir. Yaşama dair uzun vadeli, zamana yayacağınız planlar yapabilirsiniz. Ancak nisan ayında eleştiriye çok açık olmamak sizi sınava tabi tutabilir. İş arkadaşlarınızın, ailenizin ya da sevdiğinizin yönelttiği eleştiriler karşısında keskin bir tutum sergileyebilirsiniz. Kimsenin hayatınıza, kararlarınıza, fikirlerinize karışmasını istemeyeceksiniz. Bu noktada biraz daha esnek davranmanız gerekiyor. İyi niyetli kişilerden gelen yapıcı eleştiriler sizin için avantaj olabilir.

Hem zihinsel hem de kalben iyi gelen alanlara yönelebilirsiniz.

Umutlarınızı, şimdiye kadar yaptığınız iyilikleri, fedakarlıklarınızı, aldığınız sorumlulukları, emeklerinizin karşılık alıp almadığınız noktaları derinlemesine düşünebilirsiniz. Resme uzaktan baktığınızda, hiç olmadık zamanlarda hiç olmadık kişilere karşı fedakârlıklar yaptığınızı, özellikle geçmişte iyi niyetinizin suiistimal edildiğini fark edebilirsiniz. Kendinizi ifade etme şeklinizin bile değiştiği günlerden geçerken, size hem zihinsel hem de kalben iyi gelen alanlara yönelebilirsiniz. Hayatın zorlayıcı tarafları karşısında daha soğukkanlı bir tutum sergilemeye çalışabilirsiniz. Keza bu ay sevdiklerinize karşı ayrıca sorumluluk duygunuz artacak. Onları yönlendirebilir, maddi destekte bulunabilir ve duygusal geçişlerinde yanlarında olabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte nisan ayında sık sık kendinize ben eskisi gibi değilim derken bulabilirsiniz. İçsel değişimi deyim yerindeyse iliklerinize kadar hissedebilirsiniz. Gök kubbe, dünyayı sıkıştırırken, belirsizliğin ya da gelecek kaygısının sizi güçten düşürmesine izin vermemelisiniz.

Ayrıntılı aylık yorumunuzu okuyarak nisan ayının detaylı gündemini öğrenebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 25487

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR