AKREP BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Sen toplamayı, biriktirmeyi seversin. Geçmişin kıymetini, değerini bilirsin. Sinema, uçak, otobüs, konser bileti, notlar, fotoğraflar, hediyeler derken ihtiyacın olmadığını bildiğin halde sevdiğin kişilerden gelen şeyleri bir köşeye depolamakta üstüne yok! Ve eylül ayı adeta yaşamına bir koleksiyon edasıyla sinecek. Detaycı ve plancı yanını, çalışkan ve hatır bilir yanını yansıtmaktan geri kalmayabilirsin.  Yoluna, yeni hedeflere ve hayallerinin peşine gitmek için cesaret veren bir gökyüzü ile buluşuyorsun. Sevdiğin şeylerin peşinden giderken türlü bedeller ödedin. Bu ay geri hareketi ile Uranüs karşı burcunda hedefte ilişkileri göze sokuyor. Geçmiş sayfalar, anılar, eski ilişkiler, evlilikler için mizahı ve hüznü bol anıları önüne getirebilir. Yanlış ilişkileri, olmayacak duaya âmin diyenleri uyarmaktan da geri kalmayabilirsin.         

Eylül ayının ilk gününden itibaren kendini iyi hissedeceksin.

Hayatını tümüyle değiştirmeye hazırlanan gök kubbenin etkileri sana kendini toparlama şansı verecek. İlişkilerinde çocuk ve aile konularında yapıcı bir döneme giriyorsun. Mevsim değişken ve aileci bir burçta hareket ederken, aileye yeni dâhil olacak bir bebek haberi alabilirsin. Gök kubbe, yeni başlangıçlar yapman için bu ay seni destekliyor ancak zorlayıcı etkilerin de olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Eylül ayının ilk haftasından sonra çalışma ortamında ya da eğitim hayatında iletişiminin arttığını ve yoğunlaştığını görebilirsin. Geçtiğimi aylar da ilişkinde, arkadaşlıklarında veya aile iletişiminde kırılmalar yaşamış olabilirsin. Şimdi 14 Eylül’de yaşanacak Dolunay büyük etkilere gebe olacak. Geçmişte yaptıkların tekrar karşına çıkacak! Bunun yanı sıra fırsatlar da kapını çalacak. Bu da seni seçim yapmak zorunda bırakıyor. Her neyi seçersen seç girmiş olduğun sınavların sonuçlarını alacak ve yeni değişimlere doğru bir yola çıkacaksın. Önemli olan mesafeli tavrını koruyabilmen. Olaylara daha geniş bir perspektiften bakabildiğin sürece karar alırken daha rahat olacaksın.

Geçmişi silmekle başlayabilirsin!

Karşıt burcunda hareket eden Uranüs’ün seni ne kadar baskıladığını ne kadar keskin bir hale getirdiğini, öfkenin hiç olmadığı kadar anlık tepkilerle yükseldiğini eylül ayında fark etmeni sağlayabilir. Eylül ayının seni bir su grubu burcu olarak nasıl desteklediğini göreceksin. Hatıralarını kucakladığını gibi hatalarını da kabul edeceğini vurguluyor.  Yazın ilk çeyreğinde başlayan ani ilişkiler bu dönem sana gereksiz bir yük gibi gelebilir. Umduğunu bulamadığın ya da sana uygun birinin olmadığını net ifadelerle düşüneceksin.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 34275

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI