AKREP BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Zaman zaman birçok şeyin altından kalkamadığınızı ve yeterince güçlü olamadığınızı düşünebilirsiniz. Sorumluluk duygunuzun duraksamaya uğradığını ve planlarınızın istediğiniz gibi gitmediğini ister istemez aklınıza getirebilirsiniz.  Ancak unutmamanız gereken şey içinizdeki motivasyon ve savaşma gücünün varlığıdır. Her zorluğu atlatmanın başlangıcında sorunu atlatabilmeye inanmak gelir. Son 30 günde üst üste üç tutulma yaşandı. Geçtiğimiz ay gibi bu ay da tutulma gerçekleşecek. 2020 yılının şifrelerini çözen noktası da aslında burası olacak. 5 Temmuz’da toprak burcunda gerçekleşecek Ay tutulması Türkiye’den gözlemlenmeyecek. Ancak bu 30 gün içerisinde yaşanan ikinci Ay tutulması olacak. Tarihte az rastlanan bu üst üste tutulmalar hepimizin hayatında baş döndürücü etkiler bırakırken; size de ne kadar azimli olduğunuzu, yeri geldiğinde büyük çıkışlar yaşadığınızı gösterecek. 

Rehberiniz, Kalbiniz.

Yönetici gezegeniniz, sadece savaşı temsil etmiyor. Mantığa ve zekâya da oldukça önem  veriyor. Bu dönemde bunların tam tersi söz konusu olabilir. Bunun sebebi  Mars’ınızın ateş burcunda   yükseliyor olması sizi daha savaşçı ve daha keskin yapacak. Tabi ki  yoğunluğunuz takdire şayan olsa da oldukça titiz davranmanız sizden başka herkesin gözüne batabilir. Bunu unutmamalısınız.  

Gök kubbe bu ay yaşayabileceğiniz durumların değişim gösterebileceğinin üzerinde duruyor. Kalbiniz ise yaşayabileceğiniz zorluklara karşı tek rehberiniz olacak! Yaşantınızdaki önemli kırılmalar belki de kararsızlığın doğurduğu çeşitli duygu karmaşalarını da beraberinde getirebilir. Temmuz ayında kalbiniz ve mantığınız arasında kalabileceğiniz birçok durumla burun buruna kalmak da söz konusu... Gökyüzü, sonuç ne olursa olsun sonuca ulaşmanın sizi rahatlatacağını işaret ediyor. Aklınızdaki çözüme ulaşamadığınızı düşündüğünüz anda kendinize alternatif çözümler bulmaktan da geri kalmayacaksınız. Dolayısıyla kimi zaman kimsenin tahmin etmediği farklı kararlara da imza atabilirsiniz. Her zamankinden daha pratik olmaya eğilimli bir yapınız var. Kararlı bir yapıya bürünerek gönlünüzdeki kişiyi üzecek olsanız da vicdanınız rahat olacak ve kimseye verecek bir hesabınız da kalmayacak.

Dikkat Kesilmeniz Gereken Tarih Hangisi?

Temmuz ayında dikkat etmeniz gereken tarih ise 20 Temmuz olacak. Bu tarih itibariyle üst üste gelen tutulmalardan ziyade Satürn ile Güneş birbirlerine meydan okuyacaklar. Bu da enteresan haberleri ve ani değişimleri beraberinde getirecek. Buna hazır olup olmadığınızı o gün geldiğinde daha net göreceksiniz. Gökyüzü dikkatli davrandığınız müddetçe sizin saflarınızda.

Temmuz ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 29222

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR