Balık

Günün Ruh Hali: İlgi Odağı Sensin

BalıkYarın Güneş Tutulması burcunda gerçekleşiyor, bohem bir bakış açısıyla aşka yaklaşacağın kesin! Tutulmanın etkileri aylar içerisinde ortaya çıkacak olsa da güçlü bir enerjinin içine balıklama daldığını bu tarihten itibaren anlayabilirsin. İlgi odağı olma, rahat iletişim kurma ve sözünü dinletme konusunda oldukça rahat olabilirsin. Saçını, stilini ve sahip olduğun maddi varlıkları (araba, ev vb.) değiştirmek isteyecek, para harcarken çok da fazla korkmayacaksın. Birikimlerini, daha kaliteli bir yaşam için seve seve harcarken için oldukça rahat olacak.

Aşk Uyumu

  BALIK, ÖĞRENMEYİ ÇOK SEVERSİN!

  BALIK, ÖĞRENMEYİ ÇOK SEVERSİN!   Su grubunun en yaratıcı burcusun! (19 Şubat-20 Mart)   Yıldızın: Neptün (Hayalleri temsil eder) Grubun: Su, negatif Niteliği: Değişken Burcunun cinsiyeti: Dişi Burcunun türü: Canlılık Üstün yeteneğin: Başkalarına karşı ilgili ve şefkatli olmak Emelin: ...
  Devamını Oku >

  Zeynep Turan Hakkında

  Zeynep Turan

  Astroloji bir yol haritasıdır.
  Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
  Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
  Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

  Zeynep Turan'a Sor

  Ayrıntılı Yorum

  2016 YILININ EN KRİTİK GÜNLERİNDE BURÇLARI NELER BEKLİYOR?2016 YILININ EN KRİTİK GÜNLERİNDE BURÇLARI NELER BEKLİYOR?

  Koç Burcunda Kanlı Ay TutulmasıKoç Burcunda Kanlı Ay Tutulması

  En Çok Okunanlar

  BEN MARS!BEN MARS!


  YILIN İLK AY TUTULMASI ASLAN BURCUNDA GERÇEKLEŞECEKYILIN İLK AY TUTULMASI ASLAN BURCUNDA GERÇEKLEŞECEK


  20 Marttaki Güneş Tutulmasının Burçlar Üzerine Etkileri20 Marttaki Güneş Tutulmasının Burçlar Üzerine Etkileri