Yengeç Haftalık Burç Yorumu (18-24 Haziran)

Bu haftanın gündemi; cesaret edemem dediğin konularda başarı ve azim seni bekliyor olacak.

Konsantre olmakta zorlanabilirsin ama çözümsüz de kalmıyorsun. 

Zihnin uyanık olmaya ihtiyacı var! Haftanın ilk günleri çevrenle ilgili kişiler; komsu, ailen, kardeşler birebir yanlış anlaşmalara neden olan konuşmalar yapabilirler. Çünkü Neptün Retrosu piyasaya çıkıyor ve senin gibi su burcu olanları daha çok etkisi altına alıyor.

Beklediğin kişi geliyor!

Henüz yeni evlenmiş bir arkadaşının mutsuz olduğunu öğrenmen şaşırmana neden olacaktır. Eğer ilişkinde aranıza giren şey ego’nuz ise bunu aşmak senin elinde. 22 Haziranda gerçekleşen Ay-Uranüs ilişkisi uluslararası bağlantılarda önemli imzalar atılmasına ramak kaldığını işaret ediyor. Güneşinde burcuna yerleşmesi önceliği kendine ayıracağın konuları belirliyor.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 1028

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA