Yengeç Haftalık Burç Yorumu (23-29 Nisan)

Bu haftanın gündemi; muazzam bir farkındalık yaşayabilirsin. Böylelikle güçlendiğini hissediyorsun.

Beklenmeyen yerden gelen soru!

Plüton bu sefer karşıt burcunda geri gitmeye başlıyor. Hayatın bazen nereden yol alacağını bilemeyiz sevgili Yengeç, bu yüzden arkamıza dönüp bakmakta yarar var. Senin gibi her işi detaylı ve kontrollü biri için bu söylediğim şey rasyonel gelmeyebilir ama hiç ummadığın bir durum ile karşılaşabilirsin. Senden kaynaklanmaya bilir ama iş yerindeki bir eksiklik, raporlamada atlanılan herhangi bir durum firmanın sıkı bir denetimden geçmesine neden olabilir. Şeker, tansiyon, baş dönmesi gibi konuların varsa dikkat etmelisin.

Geçmişe dair verdiğin sözler var.

Kimseye gönül borcun olmadığını düşünebilirsin. Ama tarzın o kadar farklı ki birileri bunu yanlış algılamış olabilir. Ailen ve onların düzeni gibi konularda biraz daha dikkatli olman gerekebilir. Yıllar önce yaşadığın problemin bir benzerini karşında bulmak istemiyorsan. İlgini ve şefkatini çekirdek ailene göstermelisin. Birlikte bir şeyler yapmak ve ortak hobiler yaratmak için harika bir mevsimdesin.

İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 5205

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA