Yengeç Haftalık Burç Yorumu (13-19 Ağustos)

Bu haftanın gündemi; adım attığın her konunun filizlenip, hayatına dâhil olmasına alışmaya başlasan iyi edersin.

Maddi konular uzun bir süre gündeminde!

Mars Retrosu yeniden kendinden söz ettiriyor. Finansal konuları gündemine taşıyor. Bu süreçte maddi destek aldığın bir aile üyesiyle, ya da aranda çıkar ilişkileri bulunan bir iş partnerinle çıkar çatışmaları yaşayabilirsin. Gündem sana ilişkilerin hakkında yeni bir bakış açısı sunuyor. Tüm dengelerin değişebileceğini tekrar tekrar vurgulayan bir gökyüzü söz konusu

Her şeye hazırlıklı olmak lazım!

Ay-Uranüs karşıtlığı bu haftanın diğer dikkatli açısı olacak. Sinirlerinin bozulmaya çok yatkın olduğu bu dönemde ilişkilerindeki küçük sorunları gereksizce büyütebilir, acımasızca yargılayabilirsin. Döngü öncelikle ev ve iş hayatın arasındaki dengenin değişebileceğini vurguluyor. Yeni bir iş teklifi alabilir ya da maaşına zam gelebilir.

Bu hafta kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı haftalık yoruma gidebilirsiniz.

 İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 16489

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA