Yengeç Haftalık Burç Yorumu (26 Şubat-4 Mart )

Bu haftanın gündemi; kariyer yaşamında aniden beliren sorunlar, seni epey peşinden sürükleyebilir.

Sevdiklerin tarafından eleştiri alabilirsin!

Kısacası hızlı ve değişken bir gündem seni bekliyor. Genç bir Yengeçsen eğer, hayata dair isteklerin ön plana çıkacaktır. Geleceğe yönelik düşüncelerin kimileri tarafından sıra dışı olarak tanımlanabilir. Evli Yengeçler ise eşlerinin hatalarını büyütebilir ve kibirli bir yapı sergileyebilir.

Bu hafta için sana tavsiyelerim;

Özel eşyalarına dikkat etmelisin. Mart ilk günü Dolunay ile karşılaşıyorsun. Bu karşılaşma senin 3. evini etkilerken aslında güçlü bir iletişim olacaktır. Yakın arkadaşlarınla ve akrabaların ile bu hafta yoğun bir program içinde olacaksın.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 430

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!