Yengeç Haftalık Burç Yorumu (22-28 Ekim)

Bu haftanın gündemi; Dönüm noktası…

‘Uzun zamandır böyle huzurlu olmadım’ diyeceğin günler kapıda!

Ekim bütünlüğü olan bir ay! 25 Ekim’de Dolunay, sabit burçta etkisini gösteriyor. Zaman zaman senin de kafanın dağılacağına işaret ediyor. Finansal şartlarınla ilgili gelişmeler, seni yanlış harcamalar yapmaya itebilir. Bozulan uyku düzenine kavuşabilir ve “Oh, uzun zamandır böyle uyumuyordum.” diyebilirsin. Beklemediğin telefon ya da mesajlar sık sık dışarıda zaman geçirmene neden olabilir.

Kim varsa hepsini geçmişin raflarına kaldırabilirsin.

İlişkisi olan veya evli olan bir Yengeç burçları; bu hafta tüm sorunları masaya yatıracakları günler yaşayacaklar. Özellikle evlilik kararı alan Yengeç burçları kararlılıklarını gözler önüne sererken, ilişkisi yeni başlayanlar ise arada kaldıklarını hissettirecekler.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 20109

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA