YENGEÇ BURCU EKİM AYLIK YORUMU

Bir önceki ay, yaz aylarına göre sükûnetli geçti. Huzuru biraz da olsa buldun ve istediğin gibi yönetebildin. Bu ay ise aşk ve cazibe gezegeni Venüs seni hiç beklemediğin yerlerden sınava tabi tutmaya hazırlanacak. Neyin nasıl olduğuna şaşıracağın bu döngüde, inandığın tüm değerleri yeniden sorgulamak zorunda kalabilirsin. Gökyüzünün ekim ayında hâkimi su ve sabit elementler olurken, yürekler susmayacak ve kafa karışıklığı hemen dinmeyecek.

Duymadık, görmedik, bilmiyoruz!’

Etrafında üç maymunu oynayan insanların sayısı bu dönem artabilir. Hiç tahmin etmediğin kişilerin yaşadığı ilişkileri adlandırmak kolay olmayacak. Sen de kalbine bu dönem söz geçiremeyebilirsin. Asla yaşamam dediğin neredeyse hiçbir şey kalmıyor. Sıra dışı, sansasyonel, şaşırtıcı bir ay seni bekliyor. İlişki odaklı bir ay olmasının asıl sebebi Venüs. Bu huzur ve neşe dağıtan gezegen su burcunun en sert akışında Retro yaparken çok da mutluluk vaat etmiyor.

Aynı zamanda aile ilişkilerini ve itibarını yakından ilgilendirmesi seni temelden yorabilir. Çocuklar yine bu ay özel konun olacak. Onların sağlığı, gelişimleri, eğitim yaşamları, huzursuzlukları, arkadaş çevreleri ile yakından ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Bir şekilde kişisel gelişimine ve hedeflerine de engel koyarken tatsız birkaç sürprizle karşılaşabilirsin.

Her şey onlar için…

Eğer çocukların varsa onlar için bazı şeyleri göze almaktan vazgeçiyorsun. Kaygı üretmek yerine bir şeylerin peşine düşmek, araştırmak, sorgulamak, yüzleşmek isteyeceksin. 2009 yılında evlenen bir Yengeç burcuysan, Venüs Retro’su sırasında itibarını zedeleyen konularla karşılaşabilirsin. Başına gelenlere şans ya da şansızlık demek için henüz erken olabilir. Kasım ayının ortasına kadar inişli çıkışlı duygularla baş etmek durumunda kalabilirsin.

Gelelim 2018 yılının ekim ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?


Toplam Görüntülenme : 35449

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA