YENGEÇ BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Geçen ay kafanın dingin olması ve isteklerine odaklanman seni oldukça huzurlu kılmıştı. Birtakım konularda attığın adımların dönüşleri de seni sevindirdi ve önünü görmeni sağladı. Bu ay birçok gezegen yeniden ilişki evinle temas kuruyor. Senin dışında gelişen bazı konulara vakıf olman ilk günlerde kolaylaşabilir. Ayrıca çevrendeki insanların beklentilerini net bir şekilde görebileceksin. ‘’Kazanmaya bu kadar yaklaşmışken, nereden çıktı bu geçmişin kaygıları?’’ diye sormakta haklısın. Geride bıraktığımız günlerde kendinden emin bir şekilde adım attığın girişimlerin kendini rötara alması, bir türlü bir sonuca bağlanmaması seni gerçekten çok sıkmış olabilir. Her yeni bir güne kafanda bir önceki güne ait düşüncelerle uyanmanın zihninde yarattığı ağırlığı tarif etmeye kelimeler yetersiz kalır! Peki ya Haziran? Merak etme, Haziran gerçekten çok hızlı ve çok yönlü bir ay. Fakat ne kadar sonuç odaklı olduğunu konusu biraz muamma…

Kim haklı, kim haksız…

13 Haziran’da burcuna geçecek olan iletişim ve zekâ gezegeni Merkür sosyal çevrenle olan iletişimini düzenlerken, kim haklı kim haksız ortaya çıkaracak. Eğer 1970-1984 yılları arasında doğmuş bir Yengeç burcuysan ve yaklaşık 2,5 yıl önce yaşadığın ve haksızlığa uğradığını düşündüğün bir olay varsa hiç merak etme hakkını alacaksın. Haziran ayının son günlerinde 21 Haziran’da burcuna geçecek olan Güneş, bazı konularda destekçin olmaktan geri kalmayacak. Özellikle son 2 yıldır yaşadığın yorgunlukları göz önüne alırsan rahat edebileceğin günlerin çok uzak olmadığını söylemek isterim. Ancak biraz daha sabretmen gerekli. Gökyüzü son derece hareketli günler yaşatmaya hazırlanırken hem bireysel hem de toplumsal olayları etkisi altına alacak. Senin için karar vermenin zor olacağı bu ay belki de mevcut sorunların üzerine yoğunlaşmalı ve bir çözüme kavuşturmalısın.

28 Haziran’da Mars’ın kaygı evinde geri hareket etmesi sağlıkla ilgili bazı haberleri gündemine taşıyor. Ailenden kaynaklı bu haberler, seni aynı anda birkaç duygu durumuna sokabilir. Haziran ayının ikinci yarısından sonra kırgınlıklarını, bireysel küslüklerini yönetmen senin için faydalı olacak. Çünkü merhametli ve iyicil tarafın sağlık haberleriyle birlikte sana “hayattaki en kıymetli şey sağlık” dedirtecek. Ayın son günlerinde sevdiklerine gücenmemen gerektiğini tecrübe edeceksin.

Son 3 yıldır Plüton ile iletişim kuran Kirli Dolunay’ın etkileri sana yabancı değil. Benzer konuları gündemine taşıyan gökyüzü, seni bu sefer daha açık yürekli ve kararlı yapacak. Her ne kadar kırılgan tarafını tetikleyen bir gökyüzü de olsa yine de kabuğuna çekilmek yerine mücadeleye devam et. Kazanan eninde sonunda sen olacaksın.

Bu ay kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı yoruma gidebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 41410

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA