YENGEÇ BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Bahar ile birlikte, doğa kendini yenileyip gücüne güç katarken; baharın bu gelişi sana da güç katacak. Bu ay, kendini güçlü mü güçlü ve iddialı kararlar alırken, sürprizlerle dolu bir döngü içinde bulacağından hiç şüphen olmasın. Baş döndürücü etkilere kollarını alabildiğine aç!

Bazı duygu yoğunluklarını geride bırakmanla, kaygıların da yavaş yavaş azalacak. Biliyorsun ki; fazla kaygılı olmak beraberinde; kararsızlık, emin olamama gibi birçok olumsuz duyguyu da beraberinde getiriyordu. Neredeyse en basit konularda bile gereksiz karmaşalar yaşıyordun. Bu ayın sana kattığı en güzel şeylerden biri olacak belki de kaygılarını yönetebilmek. Bu sayede hayatına daha sağlıklı ve sakin bir yön vereceğini göreceksin.

İyi niyetin yanlış anlaşılabilir!

Güneş, Merkür ve Uranüs’ün son derecelerinde hareket etmesi şehir ya da yurtdışında yaşayan yaşıtların ya da gençler hakkında inanamayacağın haberler alacağına işaret ediyor. Bu konulara müdahil olmaya çalışırken, kendini arada kalmış gibi hissedebilirsin. İyi niyetinden şüphe yok elbette fakat karşı tarafın sert sözleri kendini kötü hissetmene neden olabilir. Bu yüzden sakinliğini korumalı, gerek duymadıkça meselelerin içine girmezsen yararına olacaktır.

Gökyüzü öğretirken, büyük değişimlerin tanığı olacaksın!

Gökyüzünün en öğretici ayından geçiyoruz. Toplum değerlerinin bu değişim sürecinde çok baskın etkiler bıraktığını sen de fark edeceksin. Etrafında gelişen olaylara tarafsız ve eleştirel bakmaya çalışırken, bazen isyankâr bazen de umutsuzluğa kapılabilirsin. Bu senin çevrene karşı ne kadar çok duyarlı olduğunla ilgili ve bu duygu hali seni bazen yorsa da aslında bu duyarlılığın ne kadar insani olduğunu bilmen, sana güç veriyor.

Keskin kararlarının arkasında aslında ne kadar naif hayallerinin olduğunu bir bilseler! dediğin olacak içten içe. Yakınlarının seni anlamalarını bekleyeceksin ancak onların seni daha net anlamaları için; kendini onlara biraz daha açmalısın bence. Böylece aranızdaki bağın kuvvetlenip samimiyetinizin de arttığını göreceksin.


Toplam Görüntülenme : 20211

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA