YENGEÇ BURCU AĞUSTOS AYLIK YORUMU

Ağustos ayı devrim niteliğinde olacak; yeni bir aya Uranüs’ün geri hareketiyle başlıyoruz. Dönüşüm evinde etkili olan devrim gezegeni Uranüs’ün geri hareketi yaşam alanlarını sorgulatıyor. Önümüzdeki 5 ay boyunca toprak burcunda geri hareketine başlayan bu etki, 2019 yılının ilk dönemlerine kadar hâkimiyetini kuracak. Dünyada etkilerinin de yüksek olacağını göreceğiz.

Sadece bireysel hayatında değil yakın aile içinde konuşulmayan konular gündeme gelebilir bu ay. Evlilikleri, birliktelikleri, yaşam alanındaki değişiklikleri beklenenin aksine çok sancılı ve zor geçtiğini öğreneceksin. Değişmez dediğin insanların bu süreçte yaşadıkları farklılıkları gözlemleyeceksin. Eğer yakın tarihte çocuk sahibi olan bir tanıdığın varsa, anne- baba olarak ne kadar değiştiklerini görebilirsin. Hiç beklemediğin olayları ve gelişmeleri bu ay takip edeceksin.

Geçmişini hatırlayacaksın.

Gökyüzü, 11 Ağustos’ta yaşanacak tutulmanın bir benzerini sana geçen yıldan hatırlatıyor. Temmuz ayının son günlerinde yaşanan tutulmaysa iki güçlü etkinin arasında kaldığını gösteriyor. Bu yüzden sıra dışı, ilginç, şimdiye kadar tanık olmadığın olaylar ve gelişmeler yaşayabilirsin. İnsanların neden bu kadar ilginç kararlar aldığını ayrıca düşüneceksin.

Mars Retro’sunun son 1 aydır üzerinde yarattığı baskıdan kurtuluyorsun. Öfkenin, sinirinin, tahammülsüz hallerinin nedenlerini daha net görebileceksin. Haziran ayından beri abartılı tavırlarını, aldığın kararlardaki belirsizlikleri çözebilme imkânın olacak. Bu günlerde daha sakin kalmanı sağlayacak gökyüzü konumları, 15 Ağustos’tan itibaren dikkatleri yakın çevrene yöneltmeni sağlıyor.  İnsanların bu dönem aldıkları kararları dikkatle takip edeceksin.

Kendine sorduğun soruların cevaplarını alacaksın.

“Ne bu kargaşa” demeye hazır ol! Çünkü yılın ikinci yarısında adeta etrafındaki insanların düşünceleri birbirinden çeşitli ve ilginç! Fikir çatışması yaşamaktan nefret eden sen, herkese cevap vermeye çalıştıkça daha çok yorulabilirsin. İşte bu yüzden, insanları yönlendirmekten ve kendi düşüncelerini sorgusuz sualsiz kabul ettirmekten en azından bu ay vazgeç… 

Özellikle 11 Ağustos’ta ateş burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması gürültü günler geçirebileceğini işaret ediyor. Her kafadan ses çıkıyor olması, senin aynı anda binlerce işle uğraşmana sebep olabilir. Ağustos ayında kariyer hayatındaki gelişmeler yüzünü güldürürken, bu dediğimi hatırlarsın umarım. Maddi konularda şansına güvenebilirsin fakat bu her şeyi şansa bırak anlamına gelmiyor. Öncelikle bu ay oldukça yoğun ve sürekli bir yerlere yetişme çabasında olduğun bir ay.

Kendin için yaşamaya ne dersin?

Ailenle iletişimini kuvvetlendirmen için de oldukça olumlu gökyüzü etkileri var. Aranın bozuk olduğu bir aile büyüğü varsa, ilk adımı atmaktan gocunmayacaksın. Kin tutmak söz konusu olduğunda sayabileceğim son burçlar arasında yerini alıyorsun. Kardeşlerinle aranda uzun zamandır küslük varsa, gel bu sefer büyüklük sende kalsın. Eğer barışmak istiyorlarsa, en azından dinlemek için de olsa onlarla buluş. Herkes hata yapabilir, fakat aile bağlarının bu kadar zayıf olmasına izin vermemelisin.

Geçtiğimiz yıl yaşanan Güneş tutulması senin hayatına önemli insanları soktu. Kendini daha güçlü ve etkili hissettiğin bugünlerde aldığın kararları tekrar değerlendirmek isteyeceğin tarih ise 11-25 Ağustos tarihleri arası olacak. Güneş tutulması ilişkilerini güçlendirirken, annenle ilgili bazı konularla ilgileneceğini vurguluyor. Ya da aile bireyleri içindeki diğer kadınlarla… Eğer ailede sağlık sorunları varsa bunlarla ilgili olumlu gelişmeler seni sevindirecek.

Gelelim 2018 yılının ağustos ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?


Toplam Görüntülenme : 47238

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA