YENGEÇ BURCU ARALIK AYI YORUMU

Kazananın da kaybedenin de belli olduğu bir ay, aralık. Yıl biterken koşturman da eksik olmayacak. Maddi düzenlemeler, kısa tatil programları, aile içinde gelişen olaylar derken koca bir yılın nasıl bittiğine inanamayacaksın. Hayatının en önemli dönemini biraz huzurla biraz da hüzünle kapatabilirsin. Evine, ailesine, çocuklarına düşkün olan Yengeç burçları bu ay sevdikleriyle bol bol vakit geçirecekler. Acılarından beslenen ya da ajitasyon yapmayı alışkanlık edinen insanları bu dönem hayatında istemeyeceksin.  

Artık senin için geçmişi sorgulamak değil, geleceği inşa etmek var.

2018 yılında tutulmalar burcunda gerçekleşirken sen de birçok değişim yaşadın. Evinden işine kadar aldığın keskin kararlar kimi zaman sana zarar verse de hep bir ders çıkarmayı bildin. Şimdi ise bu zorlu yılın son ayındayız ve sen kararlarına devam ediyorsun. Üçüncü kişiler tarafından sıkça yönlendirilmeye çalışıldığın günleri geride bırakırken yılın son ayının senin için sürprizleri olacak. Ayın ilk haftası geri hareketine son verecek olan iletişim gezegeni Merkür rahatlamana yardımcı olurken, 7 Aralık’ta yılın son Yeniay’ı sana yeni bir ufuk kazandıracak. Geçmişte kızdığın, kırıldığın her kim varsa onları artık arkanda bırakacak ve yeni yılına taşımayacaksın. Zodyak takım yıldızının en duygusal en hassas burcu olmanın bedelini artık ödediğini düşünüyorsan çok haklısın. Bu ay burcunda gerçekleşecek Yeniay sana haklılığını bir kez daha kanıtlayacak. Hazır ol!

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 38863

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?

BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?
BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?

2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY
2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY

URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ
URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ