YENGEÇ BURCU ŞUBAT AYI AYLIK YORUMU

Tutulmaların etkileri devam ederken, şubat ayına yüksek duygularla girebilirsin. Şubat ayının ilk günlerinde bazı insanların dikkat çekecek kaprisleri ve gereksiz davranışlarıyla, meşgul olmak zorunda kalabilirsin. Hayatın tam ortasından geçiyorsun! Yılın en önemli tutulması gerçekleşirken, uzun zamandır beklediğin haberlerin bir anda gelmesi seni şaşırtabilir. Şubat ayı ertelediğin hayallerine destek vermek için hazır. Yurt dışında okuyan yakınların varsa ani değişiklikler yaptıklarını duyabilirsin. Uzun bir ilişki içinde olan Yengeç burcuysan, işler bu ay düşündüğünden de iyi olabilir.

Hayatın netlik kazanacak!

Şubat ayının ilk günlerinde yaşayacağın karışıklıklar tüm aya yayılmayacak, endişe etme. 15 Şubat’ta yaşanacak Güneş Tutulması kariyerin ve mesleğin adına oldukça verimli bir dönemi işaret ediyor. İş yerinde yükselebilir, beklediğin terfiyi alabilirsin. Bu ay hiç olmadığın kadar net olacaksın.

Maddi anlamda destek bulacağın gelişmeler yaşayabilirsin. Bu ay ödeme planlarını yaparken ince detaylara ağırlık vermek durumunda kalabilirsin.  Gök kubbe, şubat ayında hayatının her alanında sorumluluklarının artacağını belirtiyor. Aynı zamanda ek gelir elde etmek için birtakım girişimlerde bulunabilirsin. Bir süredir üzerinde çalıştığın bir proje varsa olumlu sonuçlanabilir. Birlikte çalıştığın kişileri de mutlu edecek, ekip olarak kazanacağınız gelişmelerle yüzün gülecek.


Toplam Görüntülenme : 27507

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!