Yay Haftalık Burç Yorumu (19-25 Şubat)

Bu haftanın gündemi; enerjini boşaltman için konuşmaya ve düşündüklerini paylaşmaya ihtiyacın var! Susmak senin için kısa süreli bir çözüm…

Başkalarını tanımak istiyorsun… 

Eğer bir ilişkin yoksa evde pinekleme ve dışarı çık… Güneşin mevsim geçişinde olması ve su burcuna geçmesi seni miskinleştirmesin. Geçmişi geçmişte bırakmanın en doğrusu olduğunu düşünüp, seninle ilgilenen insanlara şans vermek isteyebilirsin. Gökyüzü kendini çalışma arkadaşlarına göre biraz daha üstün görmene neden olabilir.

Maneviyat en büyük sığınağın!

Merkür’ün de bu su burcunda yer alması senin gibi değişken bir ruhu çok yakından ilgilendiriyor. Yeni bir gündeme artık çok yaklaştığımızı iyice gösterecek. Önümüzdeki günlerde yaşam alanına olan düşkünlüğün artabilir.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 11037

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!