Yay Haftalık Burç Yorumu (22-28 Ekim)

Bu haftanın gündemi; her şeyde bir hayır vardır sözünü bugünlerde çok sık tekrarlıyorsun.

Kendine güvenmelisin.

23 Ekim’de Güneş’in, Venüs’ün ve Merkür’ün sabit burçta olması; kendine olan güvenini tazeleyeceğini işaret ediyor. Geçmiş günlerde inatlaştığın konularda haklı olduğun ortaya çıkabilir ve kırgınlık yaşadığın insanların geri dönüşlerine şahit olabilirsin. Özellikle de kardeşlerinle ya da sana çok yakın olan insanlarla yapacağın seyahatler ve organizasyonlar seni kendine getirecek.

Hatıraları silmek o kadar kolay mı?

25Ekim’de meydana gelen Dolunay muhakeme gücünü tetikleyecek. İlişkiler konusunda kendini sorgulamaya başlayacaksın. Eğer boşanmış ya da ilişkisi bitmiş bir Yay burcuysan bu dönemde geri dönüşler yaşayabilirsin. ‘Nerede hata yaptım.’, ‘Onun hataları vardı!’, ‘Sonuna kadar direndim mi?’ gibi düşüncelerin içinde boğulabilirsin.

İyi haftalar.


Toplam Görüntülenme : 15663

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA