Yay Haftalık Burç Yorumu (13-19 Ağustos)

Bu haftanın gündemi; değişim yavaş yavaş gerçekleşir ama hiçbir şeyi eskisi gibi bırakmaz, dertlenme…

Kendine karamsar düşünceleri yasakla!

Mars’ın gücünü ikiye katladığı bu döngü senin içinde oldukça etkili oluyor. Aslında uzun vadede hayatında ciddi dönüşümlere sahne olacak bu süreçte bardağın biraz daha dolu tarafından bakman gerektiriyor.  Ayrıca kendini oldukça üşengeç hissettiğin bu dönemde tatil yolu bile gözünde büyüyebilir.

Arkadaşlık ilişkileri ve kariyer!

Çalışan bir Yay burcuysan yeni bir işe girmen ya da sana uzun vadede birçok kapı açacak yeni bağlantılar kurman olası. Girdiğin bu yeni yapılanmanın yurt dışı bağlantıları olabilir ya da alacağın iş teklifi yurt dışından gelebilir. Eski dostlarını ve uzak akraba kuzenleri görme zamanı geldi.

Bu hafta kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı haftalık yoruma gidebilirsiniz.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 16139

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA