Yay Haftalık Burç Yorumu (23-29 Nisan)

Bu haftanın gündemi; Mesafe koyman gereken kişiler olabilir. Gerçek yüzlerini görmen bir hatandan dönmeni sağlıyor.

Yeniden göz önündesin.

Haftaya öncü gezegenlerin hâkimiyeti ile başlıyorsun. Özellikle kariyerinle ilgili önemli adımlar atabilirsin. Eğer eğitim sürecini tamamlama aşamasında isen akademik olarak bir teklifi değerlendirmen ve başvurularını yapmak için hız alman gerekebilir. Ancak emin olmadığın konular var;  aileden ya da sevgilinden uzak yaşamak fikri…

Zekânı kullanıyorsan, işler yolunda!

Zevklerini ve dürtülerini yönetmek yerine serbest bırakmaktan yanasın. Bu durum ilişkilerine yansıyor. Kıskançlıklara neden olan iletişimler söz konusu ancak sende dersini aldın ve yerinde duramıyorsun. Kıstasa kıstas yaşamak derdin değil ama öç alma peşine düşebilirsin. Hafta sonuna doğru kaybettim dediğin enerjini geri kazanabilirsin.

İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 5709

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA