Yay Haftalık Burç Yorumu (18-24 Haziran)

Bu haftanın gündemi; İdeallerin uğruna gemileri yakabilirsin.

İşlerin yoluna girmeye başlıyor.

Haftanın ilk günü gökyüzünde su burcunda meydana gelen bir Neptün Retrosu var.  Bu etki seni başarıya götürmeye hazırlanırken amaçların konusunda net fikirlere sahip oluyorsun. Maddi anlamda huzura ermene yardımcı olurken hizmet sektöründe çalışan biri isen işlerine yetişemeyecek kadar hızlı bir akış meydana gelebilir.

Hayatına odaklanıyorsun!

Perşembe günü meydana gelen Venüs-Mars karşıtlığı altyapısı sağlam olmayan iletişim odaklı iş yerlerinin sıkıntılar yaşayabileceğini işaret ediyor. Cumartesi günü hayallerin peşinde gitmeye hazırlanıyorsun. Beklediğin eğitim haberi ya da seminere kabulün heyecanına neşe katabilir.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 830

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA