YAY BURCU EKİM AYLIK YORUMU

Sevgi ve iletişim gezegeni geri gidiyor! 7 Ekim’de başlayacak Venüs Retro'su 18 Kasım’a kadar 40 gün boyunca seni kasıp, kavuracak. Korktuğun şeyler başına gelsin istemiyorsan, bu ayı iyi yönetmelisin. Özellikle evli ve uzun ilişki sürdüren bir Yay burcuysan, ekim ayında aldığın kararlara çok dikkat etmelisin. Gökyüzü, fevri davranışlardan uzak durman konusunda seni özellikle uyarıyor.

Bazen kendini ikna etmek zordur, gördüklerin yaşadıkların sanki üstüne bir sis bulutu gibi oturmuştur.  Hedeflerinden çok hayatı nasıl idame ettiririm derdine düşersin.  İşte, böyle duygularla adeta bir korku tünelinden geçiyorsun etkisini gösteren ekim ayını geride bırakmak bile seni mutlu etmeye yetebilir.

Zorlukları geride bırakıyorsun.

Ekim ayının ilk haftalarında kendini ifade etmekte zorlandığını görebilir, yukarıda söylediklerimin hayatına yansımadığını düşünebilirsin. Bana güven! 2018 yılının en zor ayını geride bırakıyorsun. Evet, bir şeyleri öğrendiğini söyleyeceğim ve sen bana çok kızacaksın. Bunu bilmeme rağmen yazıyorum. Gökyüzü, son 1 yıldır çevrenin arkadaşlarının ne kadar değiştiğini görmene sebep olacak. Öyle ki; senin için çok önemli yeri olduğunu düşündüğün kişi veya kişilerle, tesadüfen aynı ortamlarda karşılaşabilirsin ve bir süre kimse bu kişi ya da kişiler, bu karşılaşmanın etkisinde kalabilirsin.

Kaderini seçebilecek misin?

Farkındaysan, kaderini seçiyorsun!  Kendin için doğru olduğunu düşündüğün kararları, keskin bir şekilde almaya çalışıyorsun. Tavsiyem, koordinasyon alt yapılı işlerde çalışıyorsan, ekim ayının ilk haftasını iyi yönetmeye çalışmalısın. Sosyal ve günlük iletişimde, pozisyonundan kaynaklı problemler yaşayabilirsin. Ve bundan dolayı farklı yüzleşmelere maruz kalma riskin var. Bunlar neler mi? Örneğin; aldığın bir eğitim programını ya da yapacağın sunumu ileri bir tarihe erteleyebilir, evden çalışarak işlerini yönetmek isteyebilirsin. Madem ki evdesin, tembellik yapmak yerine elindeki programı tamamlamanı tavsiye ederim. Eğer yine ertelersen, bir daha bahane yaratma şansında kalmayacaktır. Sorumlu olduğun kişilerle problem yaşaman çok olası... Aman dikkat!

Gelelim 2018 yılının ekim ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?

 


Toplam Görüntülenme : 29351

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA