YAY BURCU AĞUSTOS AYLIK YORUMU

Ağustos ayında etkisi altında kaldığın gökyüzü gündemi çok yoğun! Hem tutulmalar ve hem de mücadele gezegeni Mars’ın toprak burcundaki geri hareketi dikkat çekici olacak. 11 Ağustos’ta yılın üçüncü Güneş tutulması gerçekleşirken kendini bir anda plansız seyahatlere düşmüş bulabilirsin. Daha önce yapamadığın tatili bu ay gerçekleştirebilirsin. Yeni arkadaş çevrelerine girebilirsin. Yeteneklerini keşfedeceğin, özgüveninin yükseleceği bir aydasın. Korkularının üstüne gidip, batıl inançlarından kurtulacağını vurguluyor gök kubbe. Kız arkadaşlarınla ilişkin bu dönem güçlenecek.

Kaygılarından uzaklaşıyorsun.

Ağustos ayında Uranüs’ün toprak burcunda geri gitmeye başlaması, ailende evlenmez dediğin kişilerin düğün davetiyelerini alabileceğini vurguluyor. Yine ailendeki kişiler, işleriyle ilgili önemli kararlar alabilirler. Eğer evcil hayvanı olan bir Yay burcuysan, onun sağlığıyla ilgili birtakım detaylarla uğraşmak zorunda kalabilirsin. İki düzene sahipsen, örneğin farklı şehirlerde iş yapıyorsan ve iki evin varsa, birini hayatından çıkarmak zorunda kalabilirsin. Ailendeki gençlerle ilgili ilginç haberler duyabilirsin. Evlilikleriyle problemleri olan insanların yaşadıklarını bu kez farklı yorumlayacaksın. Son 2,5 yıldır kaygılandığın konuları geride bırakacağını işaret ediyor gökyüzü. Kendini adadığın kişilerin kararları ve yaşamları değişebilir.

Ya gururu bir kenara bırakacaksın ya da kendine cesaret aşılayacaksın.

Gökyüzünün ateşten gömlek giydiği günlerde her zamankinden farklı hareket edebilir, cesur adımlar atabilirsin. Değer verdiğin kişilerle olan ilişkinde toparlayıcı rol üstlenebilirsin. 23 Ağustos’a kadar Güneş’in ateş burcundaki desteği aynı zamanda Mars’ın toprak burcundaki Retro’su toplumda iddialı olaylar konuşulurken, uzun yolculuklar yapabileceğini işaret ediyor. İçinde bitiremediğin, düşünüp düşünüp bir sonuca bağlayamadığın şeyler var. Bunları çözemediğin sürece de, orda durup zaman zaman seni rahatsız etmeye devam edecekler. Artık gururu mu bir yere bırakırsın, cesaret mi aşılarsın kendine bilmiyorum ama pes etme ve üstüne git diyerek tavsiyemi vereyim sana…

Gelelim 2018 yılının ağustos ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?


Toplam Görüntülenme : 39115

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA