YAY BURCU ARALIK AYI YORUMU

Güzel duygularını yeniden hatırlayacağın, aralık ayında hayatında olumlu gelişmeler yaşayacaksın. Değiştirmek istediğin konularda kendini daha güçlü hissedecek, yeni adımlar atma noktasında cesur olacaksın. 2018 yılının muhasebesini yaparken, insanlarla ilgili yanıldığını düşünebilirsin. İyilik yaptığın, derdini dinlediğin arkadaşlarının sana vefasızlık yaptığını görebilirsin. Bu nedenle de onlardan uzaklaşmak isteyebilirsin. Hareket alanının kısıtlı olduğunu düşünüyorsan, bu ay kendini daha özgür hissedebileceksiniz. Yeni bir yıla girmeye hazırlanırken, ruhunun da yenileceğinden hiç şüphen olmasın.

Aralık ayında Jüpiter’in burcunuzdaki hareketini daha derinden hissetmeye başlayacaksın.

7 Aralık senin için mükemmel bir gün! Burcunda Jüpiter’i, Yeniay’ı ve Güneş’i misafir edeceksin. Bu az rastlanır bir açı olduğu için ayın 7’sinden itibaren zamanını dilediğin gibi geçirmeni tavsiye ederim. Fırsatları iyi değerlendir ve önemli konuşmalarını bu tarihte yap. 6 Aralık’ta Merkür Retro'su bitiyor; ailenle, yakın arkadaşlarınla bozulan iletişimin bu tarihten itibaren düzelebilir.

Aile meseleleri ve kişisel mutluluğun bu ay senin için birinci sırada olacak. Kariyer ve maddi durumunla ilgili konular ise arka planda kalacak. Geçmişi irdelediğin aralık ayında, bugünü yaşamayı unutabilirsin. Geçmiş zamanı sürekli bugüne taşımak ilerlemene ve geleceğe odaklanmana engel olabilir. Bu yıl hemen hemen her konuda belli tecrübeler kazandın. Hedeflerin konusunda güzel adımlar attın. Eski defterleri de kapatabilirsen, gökyüzü yaşamın senin için daha güzel akacağını işaret ediyor.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 34304

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?

BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?
BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?

2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY
2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY

URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ
URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ