YAY BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Değişim kelimesi hayatının hemen her bölümünü sarmışken, Haziran ayında da bu kelime ile karşılaşmak emin ol seni hiç şaşırtmayacak. Dış dünyayla olan etkileşimin biraz daha azalırken, günlük hayatını daha kolay hale getirmek adına ufak tefek alışkanlıklar edinebilir, değişiklikler yapabilirsin. Özellikle maddi anlamda sana sürekli sorun çıkaran bazı konularda yeni düzenlemeler söz konusu olabilir. Hiç kullanmadığın eşyalarını sağa sola dağıtabilir, yaşam alanını daha pratik hale getirebilirsin.

Zaman kavramını önemseyeceksin.

Zaman tıpkı bir su gibi aktıkça; iyileştirir, değiştirir... Haziran ayında da zaman kavramı senin için bir hayli önem kazanıyor. Yoğun bir gündemin var ve “işin içinden çıkamayacağım galiba” diye düşüneceğin anlar da olacak. Bunlara şimdiden hazırlıklı ol ve bunların her birinin bir sürecin parçası olduğunu, bir gün biteceğini kendine hep hatırlat. Gündemini süzgeçten geçirirken önceliklerine odaklanman kendini iyi hissetmene neden olacak.

Adaletten şaşmıyorsun.

Bu ay aynı zamanda hiç olmadığın kadar detaylardan beslenmek isteyebilirsin. Gözlem gücünü de işin içine katman, insanları analiz etmen konusunda epey işine yarayacak. Adaletten şaşmak istemeyen yanın baskın hale gelerek, etrafındaki haksızlıklara müdahale etme gereği duyabilirsin. Günün sonunda başını yastığa rahatça koyma istediğin seni her zamankinden saha kararlı yapabilir.

Maneviyata sığınacaksın.

Haziran ayında yaşayacağın, tanık olacağın gelişmeler, hayata bakış açında bazı değişiklerin olmasını sağlayacak. Özellikle yakın arkadaşlarının ya da akrabalarının yaşayacağı sağlık sorunları ya da hayata karşı çektikleri zorluklardan dolayı kendi hayatın üzerine bir kez daha düşünebilirsin. Şu anki hayatından ve konumundan ister memnun ol ister olma ‘buna da şükür’ demekten geri kalmayacağın haziran ayında manevi duygular seni daha da güçlü kılacak.Son günlerde çok radikal kararlar almış ve kendine yeni bir yol bir çizmeye çalışan bir Yay burcuysan, gökyüzü sana yeni fırsatlar sunabilir. Özellikle ilişkisi ya da evliliği henüz bitmiş ya da yine belli hukuki süreçleri ardında bırakmış bir Yay burcuysan bu dönemde çok radikal kararlar alabilirsin. Fakat aynı sorunların yeniden karşına çıkmayacağından emin olman gerekiyor. Alacağın kararları bu doğrultuda şekillendirmen faydalı olabilir.

Bu ay kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı yoruma gidebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 40124

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA