YAY BURCU ŞUBAT AYI AYLIK YORUMU

Bu ayın düzen kuranı sensin! Şubat ayında, geçen ayın yoğunluğunun tam aksine duygusal ve toparlayıcı bir döngüye giriyorsun. İlişkisi olan bir Yay burcuysan, sevgini evlilik kararıyla taçlandırabilirsin.15 Şubat’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması yaşamında köklü adımlar atman için destekçin olacak. Duygusal, toparlayıcı ve naif bir ruh haliyle çevrendekileri kendine hayran bırakacaksın. Geçmişte takılıp kalan konuların yavaş yavaş düzeldiğini görecek, alışkanlıklarını ve zaaflarını daha iyi yönetebileceksin.  

Düzen bu ay senden sorulur!

Seni yoran alışkanlıklarından kurtulmak için şubat ayında yeni adımlar atabilirsin. Hava burcunda gerçekleşen parçalı Güneş tutulması burcunun niteliği olan ateşi yükseltecek ve keskin kararlar almanı sağlayacak. Senin için tam anlamıyla yükselişler ve seçimlerle dolu bir ay olacak. Bu ay gerçekleşecek tutulmanın etkisiyle hayatın için çok önemli kararlar alacaksın. Son 3 yıldır seni yoran Satürn, kararlı tavrında destekçin olacak. Yüreğindeki kırgınlıkların bir bir dağıldığına şahit olacaksın. Yaşam enerjini arttıracak yolculukların yanı sıra varsa kilo problemlerinin de üstesinden gelmek için yeni yöntemler bulacak ve bu yöntemleri kararlılıkla uygulayacaksın. Bu ay ilişkini ya da evliliğini gölgeleyen konuların da çözüme ulaşabileceğini göreceksin.  

1984 – 1998 yıllarında doğan bir Yay burcuysan, işinin eğitim alanına daha çok ağırlık vereceğini işaret ediyor gök kubbe. Çalışma hayatında destek görmen, kariyerin anlamında sana fazlasıyla fayda sağlayacak ve önün açılacak. Üstlerinle iletişimine bu çok dikkat etmelisin. Çünkü iş hayatındaki ilişkilerin her zamankinden daha yoğun ve işlevsel olabilir.


Toplam Görüntülenme : 22226

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!