YAY BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Nisan ayında kafanı dinlemeye, aklındaki sorulardan bir nebze olsun uzaklaşamaya hazır mısın? Geçen ay seni yoran konuların etkisini bu ay hissetmeyeceksin. 15 Nisan’da Merkür gerilemesi sona eriyor. Geçen aydan bu yana zihnini kurcalayan sorular nisan ayında seni özgür bırakacak. Ateş elementinde etkili olacak Yeniay ise karşına güzel fırsatlar çıkaracak sevgili Yay burcu. Karamsar fikirlerden uzaklaş ve kötümser dostlarını da yakınında tutma.

Nisan ayı oldukça hızlı bir ay olacak. 16 Nisan’da gerçekleşecek olan Yeniay hayatının önemli alanlarına etki edecek. Özellikle 24 Nisan’da karşıt burcuna geçecek olan aşk gezegeni Venüs yaşamını da hareketlendirecek. Bir süredir işlerin istediğin gibi gitmediğini düşünüyorsun geriye dönüp baktığında fakat aslında tüm bu durumların bu ay gerçekleştireceklerine zemin hazırladığını fark edeceksin. Korkularına, şüphelerine, olumsuz düşüncelerine ket vuracağın bu ay adeta kendini bulacaksın. İçinden mümkün değil dediğini duyar gibiyim, ancak inan bana güzel günler çok uzak değil. 18 Nisan itibariyle geri hareketine başlayacak olan Satürn, kariyer alanında destek olacak etkileri de senin için beraberinde getirecek.

Senin olan her şeye, herkese sahip çıkmalısın.

Her ay farklı etkiler yaratan Yeniay ve Dolunay bu ay da senin hayatında daha önce tatmadığın duyguları tatmana neden olacak. Bunlar neler olacak dersen; eğer evli kardeşi bulunan bir Yay burcuysan kardeşinin bebek sahibi olabileceğini öğrenebilirsin. Eğer 1948 doğumlu bir yakının varsa onunla ilgili haberler alabilirsin. 1970-1984 yılları arasında doğmuş bir Yay burcuysan bu zamana kadar başarmak isteyip belirli sebeplerden dolayı gerçekleştiremediğin işler için zemin hazırlayabilirsin.

Hayat o kadar da zor değil sevgili Yay burcu, kendine inanmaya, geçmiş kırgınlıklarını bir kenara bırakmaya, hayata dört elle sarılmaya ne dersin?


Toplam Görüntülenme : 18097

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA