Terazi Haftalık Burç Yorumu (18-24 Haziran)

Bu haftanın gündemi; gökyüzü bu hayalleri gerçekleştirmenden yana değil. Ancak temellerini oluşturman konusunda tam destek verebilir.

Güneş ışığı yürekleri aydınlatıyor!

Gökyüzü rotasını hassas yapılı Yengeç burcuna çeviriyor. Artık bazı gerçeklerle bütünleşme zamanın gelmiş olabilir. Ancak aile ve düzen konusunda alacağın kararlar güzel resmi çabuk görmene neden oluyor.

Tutarlı ilişkiler…

23 Haziran gününde gökyüzü, bir süredir kaybettiğin itibari finansal olarak geri kazanmana yardımcı oluyor. Eğer dizginleri ele aldıysan yurtdışı bağlantılı işlerde başarılı olma ihtimalin gelişebilir. Hafta sonunda meydana gelen Merkür-Plüton açısı zevklerine uyacak derecede hobiler edinmene yardımcı olabilir.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 928

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA