Terazi Haftalık Burç Yorumu (22-28 Ekim)

Bu haftanın gündemi; önemli olan karşına çıkan durumları iyi değerlendirmen.

Kariyer yaşamında önemli adımlar…

23 Ekim’de Güneş su burcu sabit etkiye teslim oluyor. Kalabalık bir gündeme hazır olmalısın. İşlerin yoğunluğu ve kalabalık durumu, çevreni ve iş arkadaşlarını da ilgilendiriyor. Bazen karar vermekte sıkıntı çıkar ya, işte tam böyle bir noktada olabilirsin.  Özel işlerin konusunda bireysel hareket etmek isteyebilirsin.

Bu hafta gezegenler ‘beni ve çevremi değiştirmedi’ diyemezsin.

Duyacağın, göreceğin her türlü şey seni tarih kitapları okumaya teşvik edebilir. Aynı zamanda internet bağlantısı ve sosyal medya gibi çok sık kullandığın alanlardan biri ise gün içinde sık sık aksaklıklar yaşayabilirsin.  Hayatının adım adım değiştiğini görmen seni cesaretlendirsin. Yeni bir iş, yeni bir şehir, hatta belki evlilik ya da boşanma! Kısacası hayatındaki bazı noktalara yön vermek isteyebilirsin.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 11517

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA