Terazi Haftalık Burç Yorumu (23-29 Nisan)

Bu haftanın gündemi; hata aramakta üstüne yok! Düzenli giden ilişkine bile kulp bulabilirsin.

Yalnız olanlar birkaç gün gözlerini dört açabilirler.

Haftanın ilk günü gökyüzünde Plüton gerilemesi başlıyor. Aynı zamanda öncü gezegenlerin etkisi de çok fazla. Bu etkiler ise; çocukların ve ailenle ilgili gelişmeler gün içinde koşturman gereken işlerin olduğuna işaret edecek. Bir yandan şaşkınlık içindesin, bir yandan ne kadar şanslı olduğunu düşünebilirsin. Uzun süredir emek verdiğin bir konuda geri dönüşler gerçekleşebilir.

Haftaya başka bir gerileme ile başladın!

İş ve çalışma ortamın ön plana çıkmaya başlıyor; tembellik veya yavaş hareket etmekten kaçınmakta yarar var. Birlikte çalıştığın kişilere yardım ve destekte bulunabilirsin. Arada çıkan sorunlar olacaktır ancak teknoloji oyunbozanlık yapabilir. Özel ilişkinde düşüncelerine ve hislerine ivme katmak ihtiyacı duyacaksın. Eski ilişkiler önem kazanabilir senin için ve bugünün pişmanlığını yaşayabilirsin.

İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 6399

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA