Terazi Haftalık Burç Yorumu (13-19 Ağustos)

Bu haftanın gündemi; bu bir vazgeçiş değil, fark etmenin öyküsü… Bu haftadan itibaren hayatında yeni bir sayfa açılıyor.

Yoğunluğun sebebi belli oluyor!

O kadar yoğunsun ki, kendini aynı anda birden fazla işle ilgilenirken yakalıyor olabilirsin. Seni harekete geçirecek olan ise yeni kazançlar ve güncel sorumluluklar olacak. Mars’ın Retro etkisi bu konularda hareketlenmeni sağlıyor. Kendi içine dönüyor, davranışlarını ve alışkanlıklarını sorgulamaya başlıyorsun.

Gökyüzü sana çevreni sorgulatacak!

15 Ağustos Ay burcunda yer alırken kendi isteklerinizi ve önceliklerini önemsiyor olacaksın.  Eğer çalışan bir Terazi burcuysan iş yerinde,  çalışmıyorsa da toplumda kendini yabancı hissedebilir, “Ben bu insanların arasında ne yapıyorum?” diye düşünebilirsin.

Bu hafta kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı haftalık yoruma gidebilirsiniz.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 17583

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA