TERAZİ BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Mayıs ayı tatlı bir esinti gibi geride kaldı. Oldukça sakin geçen mayıs ayının tersine Haziran ayı, senin için oldukça tempolu başlayacak! Çalışma hayatından tut da özel hayatına varana dek birçok meseleyi paralel bir şekilde ilerletmeye çalışacaksın. Bu yazın gündeminin ne kadar sıcak olacağını bu ay net olarak hissedeceğini de söylemeliyim.  Değişen kararlar, iptal edilen işler, tutulmayan sözler bu günlerin modası. Düzeni ve idare etmeyi seven ve böyle huzur bulan bir Terazi burcu olarak, gündelik problemlerin artmasından hoşnut olmayabilirsin. Tüm bunlar biraz canını sıkacak olsa da, hedeflerine ve kişisel gelişimine odaklanarak, olumsuzlukların üstesinden gelebilirsin.

Haziran ayı seni biraz zorlayabilir.

Gökyüzü, iki etkili gezegenini haziran ayında devreye sokuyor. Neptün, su burcunda geri gitmeye başlayacak ve aynı zamanda mücadele gezegeni Mars, hava burcunda geri hareketine başlıyor. Hava ve su elementi ağırlıklı gökyüzü öncü burçları bu süreçte zorlayabilir. Zor meselelerle savaşmak senin yapında var; ancak bu kez ruhun biraz yorulabilir. Öncü etkide meydana gelen kirli Dolunay son dakika sürprizlerini de beraberinde getirecek.

Sakin ve akılcı davranmalısın.

Yeniay fazı kendini ilk haftadan itibaren gösteriyor. İletişimin piri Merkür’ün bu esnada alıngan bir etkide yer alması iletişimde huzurun kaçacağını işaret ediyor. Bu ay, huysuz ve alıngan tarafını yönetmekte zorluk çekebilirsin. İnsanların seni anlamadığı fikrine kapılabilirsin. Yeni girdiğin işyerinde ya da sosyal ortamlarda kendini ifade etmekte zorlanabilirsin. Kendini çaresiz ve korunmasız hissederken, küçük aksaklıklarını gözünde büyütebilirsin. Tüm alanını kaplayan bu huysuz hava, haziran ayı boyunca devam edecek. Sana tavsiyem, karşılaşacağın olaylarda fevri davranmaman. Sakinliğini korur ve olaylar karşısında akılcı bir şekilde hareket edersen, bu zorlu ayından da hakkından gelebilirsin. Geçmişte yaşanan ilişkiler bu dönem arkadaşlığa dönüşürken, keyfini kaçıracak duyumlar seni bazı kişilerden soğutabilir. Samimiyetsiz bulduğun, dedikodudan beslenen, bir söylediği bir söylediğini tutmayan kişilerin hayatında olmasını istemeyeceksin.  Bu ay aynı zamanda, çocukların sorumlulukları, mahkeme kararıyla alınan tedbirler ya da nafaka gibi konular yeniden gündeme gelebilir. Mars’ın ilişki evinde yarattığı etkide karşı cinsin seni anlamadığını düşünebilirsin. Özverilerinin ve emeklerinin görünmediğini düşünmen seni farklı insanlara yönlendirebilir.

Bu ay kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı yoruma gidebilirsiniz.

 

 


Toplam Görüntülenme : 31757

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA