TERAZİ BURCU EKİM AYLIK YORUMU

Güneş doğmaya devam ettikçe yeni bir gün, umut vadetmeye devam eder. 2018 yılının yavaş yavaş sonlarına yaklaşmaya hazırlanırken, ekim ayı yeni başlangıçlar için hiçbir zaman geç olmadığını sana keskin bir şekilde göstermeye hazırlanıyor. Mevsim dinlenmeye doğru gitse de senin olduğun yerde saymaya hiç niyetin yok. Evet, anlayacağın yüreğinde ve hayatında taşlar yerine oturmaya başlıyor. Peki, kalbinin sesine hiç bu kadar yakından kulak vermiş miydin?

Dünya nimetlerinin, aşkın, sanatın, hazzın temsilcisi yönetici gezegenin Venüs, su burcunda geri gidiyor. Güvendiğin dağlara kar mı yağıyor?  Yoksa gözünün perdesi mi aralanıyor? Ekim ayıyla birlikte hepsini deneyimliyorsun. Yönetici gezegenin su burcunda Retro yapması takıntılarını anlamanı sağlayacak. Para evinde geri giden yönetici gezegenin koşullarını yeniden kontrol etmende sana yardımcı olacak. Birikimlerini ve kazançlarını korumak için bu ay biraz daha tasarruftan yana olacaksın. Derdini, sevgini yönetmek ekim ayında biraz zor olabilir.

Somut adımlar atacaksın.

Detaycı ve somut eylemlerle kendini göstermek isteyebilirsin. Örneğin uzun zamandır çalıştığın işine ani bir istifa ile veda etmek gibi zorlayıcı tarafın ön plana çıkarırken, başka insanların dayatmalarına göre hareket etmekten hoşlanmadığını… Ekim ayının ilk günlerinde aklının ve yüreğinin tozlu raflarına kaldırdığın mevzuları yeniden açmak isteyeceksin zaten. Ama acele etme… Bazı konuların bir sonuca varması için zamanın takdirine ihtiyacı vardır.

Keskin ve ani kararlar pişmanlık getirebilir.

Zihnin ekim ayında hiç durulmayacak. Niye mi? Çünkü daha önce hiç bu kadar güvensizlik, eksiklik duygusunu güçlü bir şekilde hissetmemiştin. Bu duygunun sana eylül ayının sonlarından beri hâkim olduğunu da çok iyi biliyorsun. Ancak bu gökyüzü kaygılı, karamsar bir Terazi burcunun neler yapabileceğini keskin bir şekilde gösterecek. Sözü geçen bir konumda çalışıyorsan, çalışanlarına kök söktüreceğine hiç şüphe yok. Herkesin senin kurallarına ve düzenine göre hareket etmesini beklerken aslında sen bile kendi kurallarını ve düzenini sorgulayabilirsin. Hayatında sorunlara, çözüme gitmeyen hiçbir şeye yer vermek istemediğin bir döngüden geçiyor olacaksın. O halde eğer işlerin daha da arapsaçına dönmesini istemiyorsan; sevgilinle, ortağınla ve aynı çalışma ortamını paylaştığın insanlarla ilgili aldığın kararları ertele. Kendinle ilgili yaşadığın güvensizliği etrafındaki insanlara yansıtmamalısın…

Dinginliğe kucak açacaksın.

Merak etme, ekim ayının güzel haberleri de var! Toplum zihniyetini yöneten Plüton, düz seyrine giriyor. Nisan ayının sonundan itibaren evinle ilgili seni köşeye sıkıştıran konular tek tek ortadan kalkacak. Bu açıdan ekim ayına duygusal olarak dingin girebilirsin. Gündelik düzeninde oturttuğun konular seni kış dönemine hazırlayacak. İş düzenin, aile fertlerinin mutluluğu, eğer varsa çocuklarının okul süreci gibi konularda kontrol senin eline geçecek. Burcunda meydana gelen Yeniay’la birlikte gökyüzünün desteği artacak.

Gelelim 2018 yılının ekim ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?


Toplam Görüntülenme : 31577

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA