TERAZİ BURCU AĞUSTOS AYLIK YORUMU

Bu ay alacağın kararlar, yaşamında uzun yıllar etkili olacak! Ağustos ayı için en önemli tavsiyem, vesveseyi bırakman ve özellikle ayın 11’ine kadar kendinden emin bir şekilde ilerlemen olacak. Çünkü Uranüs gerilemesi bir nevi hayatı yavaşlatmak için sırasını bekliyor. Tutulma döneminin devam ettiğini bir kenara not et; hedeflerini büyüttüğün, olasılıkları fazla olan, hiç ummadığın konularda önemli gelişmelerin yaşanacağı bir ay seni bekliyor. Kendini geliştirmek istiyorsun! Bu sebeple yeni hobiler edinmekte zorlanmayacak, kurslara yazılarak seni bir adım öteye taşıyacak her türlü bilgiye açık olacaksın. İddialı ve yüksek temponla uyum içinde olan gezegen konumları sana farklı kararlar aldırabilir.

Sezgilerin ışığın olacak.

Geçen ayın son günlerinde hava burcunda yaşanan Ay tutulması, özellikle ilişkilerle ve ortaklıklarla ilgili kafanın karışmasına, karar verme mekanizmanın kısa süreli durmasına sebep olmuştu. Karar verdiğini düşündüğün konular, ağustos ayında sana çok mantıklı görünmeyebilir. Uranüs’ün devreye girmesiyle birlikte bu düşünceni destekleyen gelişmeler yaşayabilirsin. Mantık mı, duygu mu derken, sezgilerinle hareket etmeyi tercih edeceksin.

Karamsarlıkların üstesinden geleceksin.

Uranüs Retro’su; bitiş, başlangıç, yenilenme, dönüşüm, ortak paralar gibi konuları düşündürebilir. Kendini yeterince özgür hissetmeyen bir Terazi burcuysan bu ayı zorlayıcı bulacaksın. Ama kısa vadede çözüm üretmek için parçalı Güneş tutulmasının desteğini de göreceksin. Yönetmek, idare etmek, organize olmak gibi sana yeni düzen getiren motivasyonu nihayet yakalıyorsun. Karamsar olduğun bir dava sürecin varsa ağustos ayında sonuçlanabilir.

Kendine özgü bir dünya inşa edeceksin.

Havai duygular, bireysellikten grup çalışmasına geçiş ve hareket! Ağustos ayının en seveceğin tarafı belki de kimseyi takmadan, hareket edecek olman. Kalabalığın içinde kendine ayrı bir dünya inşa ederken; hem yararlı olduğunu hissedeceksin, hem de özgür… Girdiğin ortamlarda kendini göstermen çok kolay. Geri planda kalmak zaten sana göre değil, fakat bulunduğun ortamlarda hoşlanmadığın insanlar varsa sessizliğe bürünebiliyorsun. İnsanlar seni sürekli gülerken görmeye alışkın ve bu ay da öyle görmeye devam edecekler. 

Gelelim 2018 yılının ağustos ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?

 


Toplam Görüntülenme : 39451

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA