TERAZİ BURCU ŞUBAT AYI AYLIK YORUMU

Şubat ayını unutmak ne mümkün! Hafızalara kazınacak günleri yaşamaya hazır mısın? Bu ayın gündemi hava burcunda meydana gelen Güneş Tutulması olacak. Tutulma sana bol bol cesaret aşılayacak. Bu ay, kendini daha çok düşünecek, bireysel kararlar alacak ve hayatın keyfini çıkaracaksın. Aynı zamanda sana ayak bağı olan, yaşam kaliteni düşüren kişilerden tek tek kurtulacaksın.

Yaşamın keyifli anlarına odaklanacaksın!

Ocak ayının son gününde yaşanan Ay tutulması ile Güneş tutulması birbirine karşıtlık yapıyor. O nedenle rahatlıkla söyleyebilirim ki bu döngü sana sıradan kararlar aldırmayacak. 2018 yılına olumlu etkilerle başlamanın faydasını şubat ayında görebileceksin. Kaygı ve endişe bu dönem senden uzak olacak. Son 2,5 senedir edindiğin tecrübeler sayesinde beklenmedik konulara karşı temkinli olacaksın diyor gök kubbe.

Sevgi olmadığı yerde sen de yoksun. Gökyüzü şubat ayında önceliklerinin değişeceğini işaret ediyor. Yılın ilk Güneş ve Ay tutulması özel hayatını ve aileni etkisi altına alacak. Şubat ayı kendine dönmeni sağlarken, sevmeyi, kendine vakit ayırmayı ertelediğini fark edebilirsin. Seninle birlikte olmak isteyen kişiye tüm kalbinle, içinde hiç şüphe olmadan; “evet” diyebilirsin. Eğer çocuk sahibi olmayı düşünen bir Terazi burcuysan, bu ay hoş bir sürprizle karşılaşabilirsin.  20 Şubat’tan itibaren iş hayatınla ilgili ikileme düşersen, iç sesine kulak ver derim.


Toplam Görüntülenme : 25578

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!