TERAZİ BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Alışılmışın dışında hareket etmek bu ayın teması olacak. Nisan ayı abartıyı seviyor ne de olsa! Karışıklıkları tetikleyen gökyüzü, ateş etkisinde nisan ayına giriyor. Aynı zamanda iki önemli gezegenin Retro hareketleri başlıyor. Öğreten ve sorgulayan iki gezegenin toprak burcunda başlayan geri hareketi, yoğun ve iddialı konuların gündeme geleceğini işaret ediyor. Bu ay yeni başlangıçlar için sert kararlar alabilirsin. Mart ayının ruhunu aratmayacak bu ay içinde ayrılıklar, iptal edilen sözleşmeler, çıkılamayan yolculuklar gündelik rutinini bozabilir. 18 Nisan’da geri hareketine başlayacak olan disiplin gezegeni Satürn, hayatın birçok alanına el atarken, senin için de hareketli günlerin başlangıcının startını verecek. Eğer çevrende 1960-1969 doğumlu birisi var ise bu aya onun maddi manevi sorunları damga vurabilir. Her ne kadar elinden geleni yapmak istesen de mantığının almadığı olaylar da olacak.

Mutlu olacaksın.

Nisan’ın 16’sında karşıt burcunda gerçekleşecek Yeniay, hem ilişki hem de kariyer alanında reform yapman gerektiğinin altını çiziyor. Sosyal hayatından keyif almadığın sürece iç sıkkınlığının son bulmayacağını bilmelisin. Süreç içindeki farklılık kariyer evini de etkileyecek. Sorumluluklarının bilincinde olmalısın. Yapman gereken ne varsa zamanında yapmaya gayret etmen gerekebilir. Üşengeçliği desteklemeyen gökyüzü, ayın ortasından itibaren Satürn ve Plüton’u yaşamına sokacak. Ev ve haneni yakından ilgilendiren Satürn’ün geri hareketi üzerine Plüton’un geri hareketini katması ev ve düzeninle ilgili belli kaygıları ortaya çıkarıyor. Öğreten gezegen Satürn, değişimi şart koşuyor. Evini, yuva gibi gördüğün semtini, işyerini bu süreçte değiştirebilirsin. Değişimi tetikleyen konular, aile içinde alınan kararlar, öğrenilen sırlar, ortak mal bölüşümü, şahsa özgün konular, üstü kapalı meseleler bu ayın gündemini oluşturacak.

Senin için, Nisan ayı bir şeylerin gerçekten değiştiği bir ay olacak. Hayatının dönüm noktalarını yaşarken, kendi hayatın ile ilgili birçok şeyi de netleştireceksin. Sorumluluğunu aldığın herkesin, her işin hakkını vererek yerine getirmenin ödülünü bu ay alacaksın. Yeni bir ay için heyecanlanmakta oldukça haklısın. Şimdi kazanma zamanı…


Toplam Görüntülenme : 20445

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA