TERAZİ BURCU ARALIK AYI YORUMU

Yaşadığın çoğu şeyin üzerine geldiğini düşündüğün bir yılı geride bırakıyorsun. Gezegenlerin onumu bu yıl oldukça yoğundu. Bu yoğunluk yılın son ayında da devam edecek. 2019 yılına girmeden kendini tazelemek, bu yıl her ne yaşadıysan arkanda bırakmak istiyorsun. Bu isteğine cevap verecek olan gökyüzü güzel günler görmene sebep olacak. Sadece biraz daha zaman ve sabır diyor. Daha ne kadar bekleyeceğim diye kendi kendine soruyor olabilirsin. Ancak unutmamalısın ki hiçbir ödül kolay kazanılmıyor. Öncü burç olmanın verdiği sabırsızlık ve tez canlılık bu ayda üzerinde olacak. Her şeyi yapmalıyım, halletmeliyim tavrın seni psikolojik olarak zor durumda bırakabilir. Kendine baskı yapmamalısın.

Kararlarınla aya imzanı atacaksın.

Sen üzen hiç kimsenin gözünün yaşına bakmayacağın bu ay kendi adına radikal kararlar alacaksın. Yaşam alanından iş alanına kadar birçok konuda aynı kalmamaya oldukça niyetlisin. Ani kararlarını uygularken hiçbir çekince duymayacak, aileni ve yakın dostlarını da şaşırtacaksın. Bugüne kadar hayatına belirli ölçülerde müdahale etmiş kişilerin sözlerini kula ardı etmen ise adeta şok etkisi yaratacak. Kendi kararlarımla, doğrularımla, yanlışlarımla ilerleyebilirim diyeceğin bu ay her şey sandığından çok daha hızlı gelişecek. 7 Aralık’ta ateş burcunda gerçekleşecek Yeniay bu süreçte destekçin olurken, aldığın kararlar da yeni yılının temelini oluşturacak.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 31669

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?

BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?
BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?

2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY
2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY

URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ
URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ