Oğlak Haftalık Burç Yorumu (19-25 Şubat)

Bu haftanın gündemi; sana faydası olan insanları hayatına sokacaksın! Alışık olmadığın duygular kafanı karıştırıyor.

Hedeflerine hiç te uzak değilsin!

Pazartesi günü kimliğimizi ifade eden Güneş, su burcu Balık’a geçiş yapacak. İki tür Oğlak görebiliriz bu süreçte. Birincisi, partnerinden beklentisi yükselen ve kendini onun dünyasında odak noktası haline getirmeye çalışan, ikincisi sosyal ortamların aranan isim olan…

Maddi konular, odak noktan haline geliyor!

Güneş, Balık burcuna geçiş yaparken bir yandan kuvvetli açılara eşlik ediyor. Kendini bu geçişte zinde, daha enerjik hissedebilirsin. Sabit ve uzun soluklu bir şirkette çalışıyorsan, önüne gelecek işleri zevkle bitirirken yurtdışı bağlantılı konular gündemde olacak.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 10929

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!