Oğlak Haftalık Burç Yorumu (22-28 Ekim)

Bu haftanın gündemi; kendine belli konularda çeki düzen vermek isteyebilirsin.

Aklımda deli sorular…

25 Ekim’de sabit burçta meydana gelen Dolunay seçici davranmanı sağlıyor. Sana güven veren insanlarla bir arada hareket etmek isteyebilirsin. Geçmiş ilişkilerindeki insanların seninle bir şekilde iletişime geçmesi seni bir hayli şaşırtabilir. Hiç tarzın olmadığı halde bir anda seni eski sevgiline döndürebilir!

Ufak bir not…

Bu birkaç ay aile bireylerinin, özellikle de varsa eğer kardeşlerinin, sorunları gündeminde yer alacak. Onların koşullarına ve iş konularına yardımcı olabilirsin. Sağlıkları ile bizzat ilgilenmek isteyebilirsin. Takım oyunu, ortaklaşa işler ilgini çok fazla çekecek.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 9671

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA