Oğlak Haftalık Burç Yorumu (23-29 Nisan)

Bu haftanın gündemi; Yeni başlangıçlar yapmak için elinde kozlar var!

Nisan ayının son haftasına girerken...

 Plüton seni karşılıyor. Üstelik yönetici gezegenin ve senin burcundayken geri hareketine başlıyor. Üstüne üstelik Satürn'de burcunda geri hareketine başladı. Bir takım değişimlerin için son günler olduğunu düşünüyorsun. Bu sıralar üzerindeki tembellik ve hayaller rüzgârından kurtulman şart. Finansal konuları hem büyütme hem de hafife almamalısın. Büyük olmasa da küçük bir yatırım için girişimde bulunabilirsin.

Duyduk duymadık demeyin!

27 Nisan, ülke gündemi için hareketli bir dönemi işaret edebilir. Bilmediğiniz sırlar ve gizemli konuların açıklanması senin de yakın takipte olduğun sektörleri ilgilendirebilir. Çevrendeki bazı insanların kendileri için aldığı radikal kararları bu günlerde çok sık işitmeye başlıyorsun. Zayıflamak için her yöntemi denememelisin. Uygulamayacağın kürlerin metabolizmana uygunluğunu tartmalısın.

İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 5883

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA