Oğlak Haftalık Burç Yorumu (13-19 Ağustos)

Bu haftanın gündemi; hatalardan ders çıkarmanın ne demek olduğunu çok iyi bildiğini gösterdiğin bir aydan geçiyorsun.

Maddi paylaşımlar, ödemeler…

Ruh halinden çıkıp biraz daha somut konulara dönecek olursak… Maddi konularda dengeleri, sürpriz gelişmelerle değiştirmeyi hedefliyor. Bir yerden alacağı olan ve bu paradan umudunu kesmiş bir Oğlak burcuysan hazır ol, aniden bu para sana geri dönebilir. Ya da ufak tefek işlerden çok büyük olmasa da ufak kazançlar elde edebilirsin.

Fevri kararlara dikkat!

Hala aşkı bulamadım diyen bir Oğlak burcuysan, ruh ikizini girdiğin arkadaş ortamlarında ya da çıkacağın seyahatlerde bulman mümkün... Geçmişten birini hayatına almıyorsun, öncelikle bu konuda anlaşalım…

Bu hafta kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı haftalık yoruma gidebilirsiniz.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 14567

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA