OĞLAK BURCU ŞUBAT AYI AYLIK YORUMU

Gökyüzü, bu ay seni aşka davet ediyor. Şubat ayında kendi hayatın için devrim niteliğinde kararlar almaya hazırlanacaksın. Senin başarılarından beslenen, faydalanmaya çalışan insanlar etrafında dönmeye devam edecek. 15 - 26 Şubat tarihlerinde duyacaklarına inanmakta güçlük çekebilirsin. Ancak endişelenmene çünkü karmaşıklar sana zarar veremeyecek.  Uzun zamandır aşk hayatını sorguluyorsan bir Oğlak burcuysan, zihnini susturacak, mükemmele yakın bir ilişkinin içinde bulabilirsin kendini. Şubat ayı sana rüyaların da gerçek olabileceğini göstermeyi hedefliyor. Yeter ki bu sefer hayatı akışına bırak…

Sevgi dolusun!

Şubat ayına Ay tutulması etkisi altında girdiğimizi hatırlatmak isterim. Geçen ayın son gününde yaşanan ateş burcundaki Ay tutulması ve Dolunay ilişkilerine dair daha gerçekçi ve kararlı olmanı sağladı. Bu etkiyi şubat ayında da yaşamaya devam edeceksin. İnsanlarla hesaplaşmak yerine hayatında kimlerle yola devam etmek isteyeceğine karar vereceksin. Sevgini hak ettiğini düşündüğün kişiye vermekte, sevgin için emek vermekte tereddüt etmeyeceksin. Seni bu açıdan destekleyen Güneş Tutulmasıysa hava burcunda 15 Şubat’ta meydana gelecek. Hava burcunun hâkimiyetine teslim olan gökyüzü bambaşka çevrelere girmeni sağlayacak.  Kalıplaşmış düşüncelerden, tavırlardan kurtulacağın bu ayda hayatında fazlalık olan kişilerden de kurtulacaksın. İş yaptığın insanlardan tut, ailene kadar bu etkiyi yaşamında hissedeceksin diyor gök kubbe.

Otoriter yapını yapıya sahip, senin kadar disiplinli insanlarla mesain artabilir. Kendini anlamak ve çözmek için harika deneyimler yaşayabilirsin. 


Toplam Görüntülenme : 24101

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!