OĞLAK BURCU ARALIK AYI YORUMU

Sabrını, şansını, imkânlarını, benliğini yöneten Satürn bu yıl sana çok şey öğretti. Yılın geri kalanını düşündüğünde geride bıraktığın kişilere ve olaylara üzülmüyorsun. Hatta kazanımların bu yıl daha çok. Maddi ve manevi büyümenin miğferi olan Satürn senden yana hakkını kullandı ve yolun aydınlandı. Önüne çıkan engellerin kimler tarafından yapıldığını ve nedenlerini çözdün. Şimdi bir köşeden bakıp hayatın sana kattıklarının keyfini çıkar.

Kendini 2018 yılında yeniden keşfettin.

2018 yılında birçok problemini çözmekle kalmayıp sevdiğin insanlardan da desteğini esirgemedin. Satürn’ün sana olan desteğini hayatının her alanında hissederken sağ duyulu davranmak için de elinden geleni yaptın. Sen zaten her zaman adaletten ve iyi niyetten yana oldun. Kimi zaman bu konularda olumsuz olaylar yaşasan da girdiğin yoldan kolay kolay vazgeçmedin. Yılın son ayında ise maddi, manevi gücünü ortaya koyacağın olaylar yaşayacaksın. 6 Aralık itibari ile geri hareketine bir son verecek olan Merkür, yeni bir yıla rahat girmeni sağlayacak. Bu süreçte iletişiminin bozulduğu her kim varsa sorunları da ortadan bir bir kaldıracaksın. Kimi zaman çevrendeki insanlar tarafından eleştiriliyorsun ve bu eleştirilerin çoğu risk almadığın yönünde oluyor. Aslında biraz haklılar ancak es geçilmemesi gereken bir konu var. Yöneticisi gezegenin Satürn ve sen ders vermeyi, sağlam adımlar atmayı çok seviyorsun. Düşünceli davranmanın her zaman kazandırdığını 7 Aralık’ta gerçekleşecek Yeniay ile bir kez daha herkese ispat edeceksin. Her yeni ayda biraz daha kendini iyi hissetin ve şimdi kendini harika hissedeceğin bir ay daha yaşayacaksın.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 33260

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?

BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?
BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?

2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY
2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY

URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ
URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ