OĞLAK BURCU EKİM AYLIK YORUMU

Yaşanmışlıklar insanın önceliklerini değiştirmesine yeter mi? Dönüşüm temasının ağırlığını koyduğu günlerden geçerken, benimsediğin ne varsa vazgeçmenin ya da ardında bırakmanın hiçte zor olmadığı anlamaya başlamış olmalısın. Neden? Çünkü eylül ayının gölgesinde başlıyoruz ekim ayına… Daha doğrusu iç dünyamızı sorgulamamıza sebep olan, “devrim içeriden başlar” mesajını veren gökyüzünün etkisi altında… Ekim ayını eylül ayının yarattığı sebeplerin bir sonuca bağlandığı bir ay olarak görebilirsin. En çokta ailen, evin, duyguların, ilişkilerin, dostluklarına yönelik gelişmeler gündeminde olacak. Ama sana şunu söyleyebilirim; hiçbir şey artık eskisi gibi olmayacak senin için. Ekim ayı bunu sana nazikçe ama etkin bir şekilde tecrübe ettirmeye hazırlanıyor!

Gönlünün kırılmasına izin vermeyeceksin.

Sevgi, paylaşım, duygusal kökleri yöneten Venüs, su burcunda geri hareketine başlıyor. Kasım ayının ortasına kadar devam edecek bu süreçte birçok ilişki gözlem altında olacak. Yılın başından beri yakaladığın cesareti ve özgüveni bu dönem kullanıyorsun. Uyum senin için her zamankinden daha önemli olacak. İlişkilerde kalıcılık ve destek arayışı devam edecek. Emin olmadığın insanlarla yolları ayırdığın çok oldu. Sana dönmek isteyenlereyse şans vermeden önce ince eleyip sık dokuyacaksın. Ekim ayı üretken, yaratıcı, cesaretli ve girişken olmanı da sağlıyor. Sosyal olarak etkini ve gücünü fark ediyorsun. Senin gibi güçlü, karakter sahibi insanlarla yola devam etmek taraftarı olacaksın. İster iş, ister özel hayat olsun gönlünün kırılmasına müsaade etmeyeceksin.

Aile evinde etkili olan Venüs Retro’su senden yaşça büyük olan erkek ya da kız kardeş evliliklerini gözden geçirecek. 1970-1984 yılları arasında doğanların ilişkileriyle ilgili çıkmazda olduklarını öğrenebilirsin. Durumu toparlamak için aracı olmak sana düşecek. Eğer 2015 yılında senden küçük yaşta evlenen kardeşin varsa ilişkilerindeki fikir ayrılıklarına şaşıracaksın. Dışarıdan görülen izlenimin yaşadıklarıyla aynı olmaması seni düşündürüyor. Bu dönem ilişkileri sarsılmaya yüz tutmuş, kafası son derece karışmış kişilerle mesain artabilir. 

Gelelim 2018 yılının ekim ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?


Toplam Görüntülenme : 31373

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA