OĞLAK BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Yılın en enteresan günleri nisan ayının genel temasını oluşturuyor. Yönetici gezegenin Satürn ile Plüton’un burcunda aynı ayda geri hareketine başlaması ilişkiler evinde büyük bir değişimi temsil ediyor. Sadece ikili ilişkilerde değil toplumda yer aldığın her alanda değişime kucak açacaksın. Kontrollü olmayı ve kontrol etmeyi seven bir burç olarak gönlüne göre davranmak insanları şaşırtabilir. Ancak bugünlerde çok değiştiğini gösterecek ve insanların bu değişime ayak uydurmaları gerektiğini düşüneceksin. “İş işten geçti” dediğin konularda geri dönüşler olurken, hiçbir şey için geç kalmadığını göreceksin.

Gökyüzü bugünlerde kazançlarının artmasını seyahatlerin çok olmasına bağlıyor. Yurtdışı ve yurtiçi yolcukların bu dönem sıklaşabilir. Buralarda karışılacağın gündelik problemler her ne kadar canını sıksa da gözünde büyütmeyeceksin. Özellikle demiryolu, karayoluyla yapılan seyahatlerde mevsim şartlarına göre hareket etmek isteyeceksin.

Yaşamının zincirlerini kırıyorsun.

Bu ay hız kazanacak olan iş hayatın sana bazı sorumluluklar da yükleyebilir. 15 Nisan’da son bulacak olan Merkür Retro’su iletişim açısından seni biraz rahatlatırken, yönetici gezegenin Satürn 18 Nisan itibariyle geri hareketine başlayacak. Zorlu bir sürece girerken aslında verdiğin sınavlarla ne kadar güçlü olduğunu da ispat edeceksin. Özellikle çevrendeki insanların anlam veremediğin hareketlerine maruz kalırken, hayatının geri kalanında kim seninle, kim seninle değil çok daha iyi anlayacaksın. Bu ay tanıştığın insanlara çok dikkat etmeni tavsiye ederim. Kendi işini düzenlerken, birilerinin senden faydalanmaya çalıştığına da şahit olabilirsin.  Bu ay ani iş organizasyonları ve toplantılarla yoğun bir ay geçirebilirsin. Kendine verdiğin sözleri bir bir tutarken, gönlüne söz geçiremediğin durumlarla karşı karşıya gelebilirsin. Bu da seni ani kararlar almaya itebilir. Sorunlara biraz daha zaman verirken, aslında insanlara da şans vermiş oluyorsun. Bu son şansı, değerlendirebilenler kazanacak.

Maddi, manevi düzenlemeler yapacağın bu ay aslında kârlı çıkan sen olacaksın. 23 Nisan’da geri hareketine başlayacak olan Plüton, Satürn geri hareketine eşlik edecek ve çoğu kişinin hayatına dokunacak. Bunlardan biri de sen olacaksın sevgili Oğlak burcu. Eğer 1970-1984 yılları arasında doğmuş bir Oğlak burcuysan hayatının eksik alanlarını bu ay çok daha iyi görebileceksin. Özellikle bir süredir mevcut düzenini bozduysan ve kendi hayatın adına yeni bir yapılanma içine giriyorsan, önüne fırsatlar çıkacağının altını çiziyor gökyüzü.


Toplam Görüntülenme : 17835

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA