OĞLAK BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Sana kendini ve hayatını baştan uca yeniden tanıtacak bir aya hazır mısın? Bu ay, uzun zamandan beri seni sorgulayan, yüzleştiren, hesaplaşmalara götüren konuları gündemine alıyorsun. Artık hayatında neyi isteyip neyi istemediğini ifade edeceksin. Nazlı ve sitemkâr olmana neden olan gökyüzü bugünlerde seni oldukça destekliyor. Hayatından elemek zorunda olduğun insanlar olacağını sen de hissediyorsun. Haziran ayında sosyal ilişkilerini düzenlemekte biraz zorlanabilirsin.

Değerlerini gözden geçireceksin.

Haziran ayı beklenmedik değişimleri ve bireysel konuları temsil ediyor. Ayın son haftasında meydana gelen kirli Dolunay'la birlikte hareket eden Mars’ın geri hareketi, gündemin hızını belirleyecek. Aileyle ilgili konular dışında, çevrenle yaşadığın sorunların artabilir. İletişim evinde gerginliğin arttığı bir döngüdesin. Geçen yıl başlayan ilişkilerin güce dayalı olduğunu fark edeceksin. Yaşantının gidişatını ve ilişkilerini tekrar gözden geçireceksin. Geçmişte konuşmamayı tercih ettiğin sırların bu dönem açıklıkla paylaşılması gerektiğini düşüneceksin.  Sen de değişiyorsun; katı ve tabu gibi koruduğun değerlerin üzerinden yeniden geçeceksin.

Kendinle inatlaşmamalısın.

2016 yılından beri seni yakından ilgilendiren kirli Dolunay'ın, üçüncüsü yaşanacak. Bu evrede seni ve yakın çevreni oldukça iddialı günler bekliyor. Etrafında ilginç konular gelişirken, duyacaklarına yüksek tepkiler verebilirsin. İki kişinin bildiği sır değildir mantığıyla yaklaşan insanlar, bugünlerde sırlarını başkaları ile paylaşabilir. İnsanlara karşı güvenini sorgularken, nasıl davranman gerektiğini bilemeyebilirsin. Kendine karşı inatçı olursan, mutsuz olman kaçınılmaz. Bu yüzden gereksiz inatlaşmaları bir kenara bırakmanı tavsiye ederim.

Özelini kendine sakla!

Bu ay aynı zamanda, insanların birbirlerinin açığını ortaya çıkarmak için neler yapabileceklerine şahit olacaksın. Ailenle ve özel yaşamınla ilgili konuların gün gelip sana karşı koz olarak kullanıldığını fark edeceksin. Özellikle arkadaş çevrene karşı güvensizliğin artarken, kiminle ne konuştuğuna dikkat etmelisin. Özel eşyalarını itinayla yanından ayırmamanı tavsiye ederim. Tüm bunlarla birlikte ben merkezli, abartılı, aşırı duyarlı olmana neden olan Mars Retro’su, kirli Dolunay'la el ele veriyor. Kendini tanımakta zorlanıyor ve ilişkine dair endişelerini deşifre ediyorsun. Bugün verdiğin karar ileride senin aleyhine dönüşebilir. Duygusal ağırlığı yüksek olan haziran ayında haksızlığa tahammülün olmayacak. Sen zaten hak ve adalet üzerine kafa yoran bir burçsun; inançlarına, değerlerine, yaşam stiline kafa tutan kişilere eleştirilerin ağır olacak.

Bu ay kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı yoruma gidebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 27232

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA