OĞLAK BURCU AĞUSTOS AYLIK YORUMU

Son iki yılda edindiğin tecrübeleri yazsan kitap olurdu. 2018 yılı da senin için oldukça iddialı başladı. Yılın başından beri cevap bulmaya çalıştığın konularda kararlı olacaksın. Artık rahat bir nefes almana çok az bir zaman kaldı. Bu dönem Merkür gerilemesi tutulma döngüsüne eşlik edecek. Bir parça daha sabırlı olman gerekebilir. Özellikle ilişkilerini toparlamada çok çaba sarf eden bir Oğlak burcuysan, son 2 ayın rövanşına hazırlanacağını söylemeden edemeyeceğim. Bu yüzden olabildiğince sükûnetli olmak sana çok şey kazandıracak.

Yorgunluklara mola vereceksin.                                                    

Yılın başından beri burcunda ve karşıt burcunda etkili olan tutulma ve Dolunay, hayatını çarpıcı bir biçimde ters yüz etti ve seni duygusal olarak yordu. Birçok konunun kontrolünün dışında gerçekleşmesi alışık olduğun bir durum değildi. Artık bu günleri yavaş yavaş unutmaya hazırlan. Hedeflerini gözden geçirmek ve yakın geçmişini değerlendirmek için zihin yorgunluğuna mola vereceksin. Yeni imajına uymayan hiçbir şeyi içselleştirmek istemeyeceksin.

Doğru insanlar kalıcı olacak. 

11 Ağustos’ta meydana gelen Güneş tutulması, ateş burcunda meydana geliyor. Bu aşamada Merkür Retro’sunun sürece eşlik etmesi seni gergin ve çaresiz hissettirebilir. En iyi anlaştığın insanlarla, köklü dostluklar kurduğun kişilerle anlaşmazlıklarını büyütmek istemeyeceksin. Ancak senin için çoktan bitmesi gereken sahte dostluklar var ve gerçek yüzlerini gösteriyorlar. Seni dinginleştirmeye hazırlanan gökyüzüyse; verdiğin kararların arkasında durmanı sağlıyor. Huzur ve güveni telkin edecek olan gök kubbe doğru insanların hayatında kalıcı olacağını gösterecek.

Gelelim 2018 yılının ağustos ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?


Toplam Görüntülenme : 41640

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA