Kova Haftalık Burcu Yorumu (22-28 Ekim)

Bu haftanın gündemi; Kova burcu olmanın en zor sürecini geride bıraktın: Derin bir nefes aldırıyorsun.

Kim rekabeti hak ediyor?

Yılın ikinci yarısı asıl şimdi başlıyor dediğimiz tarihler senin için de geldi çattı. Ekim ayının son haftası olan bugünlerde birkaç gezegen gibi Güneş’te sabitleniyor. İkili ilişkilerini, ortaklıklarını etkileyen bu kavuşum ruh halinde dalgalanmalar, sabırsızlık, merak gibi duyguları da tetikleyebilir. Sevgilisi olan bir Kova burcuysan onun isteklerine ve beklentilerine karşı toleranssız bir yaklaşım sergileyebilirsin.

Kararlarına herkes anlayış gösteremeyebilir!

Hafta ortasına geldiğinde 25 Ekim’de Dolunay sabit burçta meydana geliyor. Aile konularını gündeme getirirken alınması gereken ortak kararlara vurgu yapabilir. Taşınma, mekân değişimi, eşyaların düzenini değiştirmek ön planda olacak. Aynı zamanda aileden kalan mirası ya da herhangi bir alım-satım gelirini bölüştürmek, kardeşlerin arasında paylaştırmak zorunda kalabilirsin.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 9397

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA