Kova Haftalık Burç Yorumu (23-29 Nisan)

Bu haftanın gündemi; Yüce gönüllü bir âşık olarak bu hafta olaylara damganı vuruyorsun!

Hırslarından arınıyorsun!

Hafta başını Plüton'un geri hareketi ile başlıyoruz. Senin gibi birini yüreklendirmesinin yanında kendine dönük olanda yardımcı olacaktır. Bir süreliğine hırslarından arınarak yaşamak istemen ne kadar sana uygun olur, bilinmez ama hedeflerine ulaşması için birilerine yardım etmekle başlayacaksın. Gökyüzü iletişim ağını örerken neleri, nasıl kaçırdığını sana göstermeye hazırlanıyor. Ve eski aşklar gündeme geliyor.

Can yaktın ise …

Hafta sonuna gelmeden Satürn ve Plüton'un etkilerini ağır bir şekilde hissedeceksin. Dürtülerini tetikleyecektir: “İçinden bir ses ona mesaj at diyor” denir bu iç sesin hali. Eğer insanı tarafın ağır basacaksa bu süreçte özür dilemek isteyeceğin insanlar da olabilir. Bütçeni düzenlemeden girişimlerde bulunmamanda fayda var. Havaların iyice ısınması seni artık tatile çağırıyor. Sorumluluklarından bir parça uzak kalmak sana iyi gelecektir.

İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 5274

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA