Kova Haftalık Burç Yorumu (18-24 Haziran)

Bu haftanın gündemi; nihayet gökyüzü çözüm önerilerini hızlandıracak etkilere sahip.

Her şey aydınlığa kavuşabilir.

 “Nasıl olacak bu” diye merak ediyorsun, değil mi? Güneşin konumu sakin bir atmosfere bürünerek seni daha sağduyulu yapmayı başaracaktır. Eğer yeni mezun biri isen akademik olarak devam etmen için teklif alabilirsin. Beklemediğin kadar övgü alman sosyal hayatında güzel ambiyanslar yakalamana neden oluyor. 

Sağlığına bu sıralar dikkat etmelisin.

21 Haziran itibariyle Güneş Yengeç burcuna geçiş yapıyor ve sana biraz kenarı çekilip, kafanı toplaman adına zaman tanıyor. Arkadaş derdin mi var? Bundan dolayı sınanan biri isen onların dışında yapacağın günlük sosyal faaliyetler bireysel tercihin olarak görünecektir.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 843

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA