Kova Haftalık Burç Yorumu (19-25 Şubat)

Bu haftanın gündemi; sosyal hayatın aranan insanı olmaktan asla vazgeçmiyorsun. Eğlenceli hallerin, espri anlayışın bu dönem inanılmaz karizma edinmene vesile oluyor.

Özgür olduğunu bilmek seni motive ediyor!

Şubat ayının en hareketli günleri seni de çok yakından ilgilendiriyor. Güneşin burcundan çıkması sende bireysel hareket etme isteği uyandırabilir. Örneğin, yaşam alanını değiştiriyorsun, ev arkadaşın varsa bazı şartlar koyuyorsun. Ya da aile evinden ayrılmak için bazı girişimlerde bulunabilirsin. Sürekli birileriyle iç içe olmak bir zaman sonra seni boğabilir.

Kendini yeni bir şeyler katmak önceliğin olacak!

Gökyüzünün baskın açıları; seni bir anda duygusal, bir yandan mantıklı, bir yandan Aşk’tan gözü kör olmuş, bir yandan çabuk sıkılan ve kaçan biri yapabilir. Uzun zamandır kendine bir bütçe planı yapmak istiyorsan bugünleri değerlendirmeni öneririm. 

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 10718

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!