Kova Haftalık Burç Yorumu (13-19 Ağustos)

Bu haftanın gündemi; tutarlı gelişmeler yaşamıyoruz, insanlar hakkında karar vermeden önce bunu da bir düşün…

İlişkilerine damgasını vuran gökyüzü

Bu hafta içinde çok yoğun bir enerji var ve bu enerjiyi nasıl kullanacağın tamamen senin elinde. Mars’ın üzerindeki sebep olacağı asabilik ile bu enerjiyi en sevdiklerine kontrollü yansıtman gerekebilir. Bu şekilde ilişkilerinde oluşabilecek kırıcı tavırların önüne geçebilirsin.

Geçmiş defterleri tekrar açılıyor…

Merkür’ün sabit ve karşıt burcuna geçişi ile çözüme ulaşmış, kapanmış defterler yeniden açılabilir. Ailedeki uzun süreli küslüklere sebep olmuş bir konu olabilir. Artık tatlıya bağlandığını ve tamamen unutulma aşamasına gelmesi seni mutlu ediyor. Çoktandır bitirmeye karar verdiğin ilişkilerin hakkında yeni gelişmeler öğrenebilirsin.

Bu hafta kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı haftalık yoruma gidebilirsiniz.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 13509

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA