KOVA BURCU ŞUBAT AYI AYLIK YORUMU

Şubat ayının en iddialı kişisi hiç şüphesiz sen olacaksın! Şubat ayında gündeminin ilk sırasında “aşk” olacak diyor gök kubbe. Hayatını şekillendireceğin bir ay yaşayacaksın. Eğer yeni bir ilişkiye başladıysan, bu ay kendini huzurlu ve dinamik hissedebilirsin. Geleceğe dair planlarına ise biraz daha hız katacaksın. Evli Kova burçları ise şubat ayında ilişkileriyle ilgili sorunları daha rahat konuşabilecekler. Burcunda parçalı Güneş Tutulması gerçekleşirken köklü değişikler yapacaksın. Hayatının anlamını değiştirecek etkiler yaratmak için büyük yansımalar olacak. Kendini tam anlamıyla ortaya koyacaksın!

Geleceğin bu ay yön bulacak!

Gökyüzünde yılın en iddialı Güneş tutulması burcunda gerçekleşirken, yaşamın rutinin dışında akacak. Hayat seni sarıp sarmalamak istiyor. Yeter ki geçmişin yaralarını bir kenara bırak ve kendi hayatına odaklan. 15 Şubat’ta burcunda misafir edeceğin tutulmayla birlikte, görünüşünden, yaşadığın şehre ve kariyerine kadar birçok konuda netlik kazanacaksın. 2018 yılı senin için asıl şubat ayında başlayacak.

Kurumsal bir firmada çalışıyorsan, yöneticilerinde değişiklikler olabilir. Kendini hayatının her alanında göstermeyi başaracaksın. Yönetici bir Kova burcuysan, planlarını hayata geçirirken, zorlanmayacaksın. Tutulma önümüzdeki 60 gün boyunca hayatında etkisini sürdürecek.  Önümüzdeki günlerde aklını ince eleyip sık dokuyarak ortaya koyacaksın. Gökyüzü, çevrende gelişen olaylara net tepkiler vereceğini, kimseden lafını esirgemeyeceğini anlatıyor. Şubat ayında herkesin seni daha fazla ciddiye almasını bekleyeceksin.  


Toplam Görüntülenme : 23577

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!