KOVA BURCU AĞUSTOS AYLIK YORUMU       

Yoğun, tempolu bir ağustos ayı seni bekliyor, hazır mısın? Son iki aydır seni ruhsal olarak yıpratan gökyüzü, bu ay yoğun bir temponun içine düşeceğine işaret ediyor. Bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek 11 Ağustos’ta sabah saatlerinde yaşanacak parçalı Güneş tutulması ilişki evinde etkili olacak. Tutkuların yükselecek ve bir yandan da maddi kaynakların artacak. Çevrende en çok zekânla konuşulacaksın. 2018 yılının en önemli Güneş tutulmasıyla birlikte hızlı hareket eden sosyal yanını tam anlamıyla ortaya koyacaksın.

Sosyal hayatın renklenirken; yaratıcılığın artacak.

Ağustos ayında ailenle ilgili mesain oldukça yoğun olacak. Ailedeki erkek kardeşlerin kariyerinde dönüm noktaları yaşanabilir. Aynı zamanda sağlıklarıyla ilgili önemli haberler alabilirsin. Yakın akrabalarının son 7 yıldır uğraştıkları konularla ilgili nihai sonuçlar aldıklarını göreceksin. Gezegenlerdeki etkiler sevgi evini harekete geçirdiği için sosyal hayatın ağustos ayında renklenebilir. Bu ay ilgi çekici olan temel alanlar; sevgi ve sosyal yaşam, manevi eğitim, hayattaki olumsuzlukların ortadan kaldırılması ve yaratıcılık olacak.

Kendini güçlü hissediyorsun.

Zaman zaman duygularındaki iniş çıkışlar hayatındaki bazı sorunları büyütmene, hatta abartmana sebep olabilir. Öyle ki ortada hiçbir şey yokken kendini sorunların içinde boğuluyormuş gibi hissedebilirsin. Ancak bu sorunların bazılarının başkalarının sorunları olduğunu sen de fark edeceksin.  Problemleri genellikle yok sayarak çözen sen, bu sefer olaya el atarak belki doğru sandığın bir şeyi yapıyorsun. Fakat zamanlama yanlış! Hayatının farklı bir noktaya doğru ilerlediğini aslında birkaç aydır gözlemliyorsun. Fakat bu ay, bazı gelişmeler ve aldığın kararlar belirsizlik kavramını ortadan kaldıracak! Düşüncelerin net; kendini çok daha güçlü hissedeceksin. Güven depoladığın bu günlerde, fazla ego yapmamaya dikkat et derim… 

Haksızlıklara göğüs geriyorsun.

Artan güvenine karşın ailenle ilgili konularda daha hassas olabilirsin. Mesela çekirdek aile değil, büyük aile içinde sorunlar varsa; olaya müdahale eden ve şiddetli bir şekilde kendi ailesini savunan bir hale bürünebilirsin. Yani bu günlerde ailende yaşanan her şey ilgini çekiyor olacak. Onlara karşı korumacı davranırken, haksızlıklara tahammülün olmayacak. Adaletten şaşmak istemeyerek, her konuyu düzene koymak isteyeceksin. Ancak bu süreçte fazla baskıcı davranmamaya ve sözlerinin keskin olmamasına dikkat etmelisin. Haklıyken haksız duruma düşmek istemezsin değil mi?

Gelelim 2018 yılının ağustos ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?

 


Toplam Görüntülenme : 36360

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA