KOVA BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Her ayın kendi içerisinde ön plana çıkardığı bir konu, bir süreç vardır. Haziran ayı senin için bu anlamda çizgilerini önceden çekilmiş, kaderi belli bir ay! Yani bu ay karşılaşacağın olaylar sana çok yabancı gelmeyebilir. Ocak- Şubat aylarında ailene ve ev hayatında dair aldığın kararları hatırlıyor musun? Önümüzdeki günlerde her birine dair sahiplenici bir rol üstlenmekten yorulduğunu fark edebilirsin. Mayıs ayında bunun savaşını yeterince verdin zaten. İnsanlara artık laf anlatmak yerine, onlara vazgeçebilecek kadar cesur olduğunu da gösterebileceksin.

Güvenini sorgulayacaksın.

Evet, son aylarda içinden çıkamadığın tüm duyguları yaşamana sebep olan gökyüzü konumlarının, iç sesini adeta psikolojik baskı altına aldığı bir dönemi geride bırakıyorsun. Geçtiğimiz ay birçok konunun asgariye düşmeye devam etmesine rağmen, çoğu konuda kendi zihnin hayatındaki insanları sorgulamıştı. Kendi ruhsal güvenliğin için kimi neden sorguladığını düşünürken,  yaşadığın sorunların çevrendeki insanların gözünün önünde olmasından kaynaklandığını sen de biliyorsun.  Mayıs ayının son haftalarında girdiğin ortamlarda sorgulanmak sana kıskanıldığını görmene sebep oldu. Şimdi ise haziran ayından geçmeye hazırlanırken,  ‘Ben bu insanlara güvenebilecek miyim?’ sorusu ile karşı karşıyasın. Gerçi bu soru, ayın son günlerinde hayallerinin de üstünde kararlar almanı sağlayacak.

Derdini paylaşmalısın.

Bu ay aynı zamanda araştırmacı yönünü de yeniden keşfedeceksin! Dünyada iddialı olaylar yaşanırken, kendini korktuğun, kaygılandığın konularda kimin doğru kimin yanlış olduğunu araştırırken bulabilirsin. Bu döngüde seni anlayan kimsenin olmadığını düşünebilir, korkularının bilinçaltını esir aldığını fark edebilirsin. Derdini anlatmayan derman bulamaz derler, içine kapanıp sorunlarına çözüm bekleme. Evet, kimseyi dertlerinle boğacak bir insan değilsin, kimseye yük olmak da sana göre değil. Ancak bazı konular da konuşulmadan dağılmıyor. Üzerindeki karabulutları dağıtmak için derdini paylaşmalısın.Gökyüzü, bu ay ne istediğini bildiğin bir dönemden geçmediğini vurguluyor. Estetik, imaj ve stil değişikliği gibi konularda, hayatının diğer alanlarında olduğu gibi cesur davranmamalısın. Ruhsal olarak her şeyin üst üste gelmesi zamanın kalitesini biraz bozabilir. Bu anlamda birlikte olduğun kişiden destek bekleyebilirsin. Ondan alacağın motivasyon kendini daha iyi hissetmeni sağlayacak. Tabii sevdiğin kişinin dertleri de bu aya denk gelmezse… Kendini duygusallığa kaptırma derim, çünkü bu ay büyük bir işe imza atabilirsin. Eğer miras ve haklarla ilgili beklediğin bir para varsa haziran ayı içinde bir haber alabilirsin. Haziran ayında planlama yapmaya gayret edersen daha iyi sonuçlar alabileceğini belirtiyor gök kubbe.

Bu ay kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı yoruma gidebilirsiniz.

 


Toplam Görüntülenme : 25622

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA