KOVA BURCU EKİM AYLIK YORUMU

Şimdi biraz soluklanma zamanı! Yazdan kalma günleri, gökyüzünün de sana desteğiyle orta şekerli bir eylül ayının ardından, sonbahar rüzgârlarının yüreğinde ve ruhunda esmeye başladığı bir ekim ayı seni bekliyor. Geride bıraktığımız günlerde gökyüzündeki kalabalık seni uzun soluklu kararlar almaya iterken, sonuç almak konusunda bir o kadar da sabırsızdın… Yüreğini yoran günlerin ardından, hedeflerine sıkıca sarılmaya karar vermen hiçte şaşırtıcı değil aslında! Şimdi ise sana sabırlı olmayı, gökyüzünün ise bir nizamı olduğunu gösterecek günler kapında… Geçmişe sünger çekip çekmemek değil senin meselen… Ama kimsenin yüreğini sürüncemede bırakmasına izin vermeyecek kadar kendini seviyor ve güveniyorsun. Ekim ayı ise düşüncelerini yansıtan somut sonuçlarla, “isteyince oluyormuş” dediğin günlerle yüzünü güldürecektir…

Geçmişte yaşananlar yeniden dillenecek.

Venüs gerilemesinin su burcunda, para evinde etkili olması ailedeki maddi sorumlulukları tekrar konuşacağını belirtiyor. Geçmişten gelen borçları ve sorumluluklarını diğer aile üyeleriyle paylaşabilirsin. Ailendeki kadınlar, ruhsal olarak karışık bir dönemden geçecek. Özellikle 1960 – 1969 yılları arasında doğan kişilerin evlilikleri ve ilişkileriyle ilgili çelişkiler yaşanırken, geçmişte yaşananlar, yeniden gündeme gelebilir. Keskin bir ay yaşayacağını söylemeden geçemeyeceğim. O nedenle stresten ne kadar arınırsan, mücadele gücünü de o kadar artıracaksın.

İhtiraslı günlere hazır ol!

Dolunay gerçekleşirken, sağlam tavrını ortaya koyman gerektiğini ve kendine odaklanman gerektiğini işaret ediyor gökyüzü. Bahaneler üretmek için uygun fakat sorun çözmek için uygun bir zaman değil. İlişkilerin ve ihtirasın çok konuşulduğu ekim ayında çok sevdiğin insanların evlilikleriyle ilgili problemler duyabilirsin. Aynı zamanda çevrende yalnız olan kişilerin de bir anda yeni ilişkilere başlayabileceğinin de altını çiziyor gökyüzü. Sevenleri zorlayan, yalnızların yüreğini ısıtan Venüs Retro'su sana da işyerinde ve ilişkinde ihtiraslı günler yaşatacak.

Gelelim 2018 yılının ekim ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?


Toplam Görüntülenme : 27428

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA