KOVA BURCU ARALIK AYI YORUMU

Yoğun bir yılı geride bırakıyorsun. Bu yıl, hızlı ve tempolu hareket ederek yaşamın için önemli değişiklikler yaptın. Yeri geldi oldukça karışık aylar yaşadın yeri geldi yaşadığın ayların hızına yetişemedin. Evet, karışık bir yılı geride bırakıyorsun. Geçen ay da dediğim gibi seni yalnızca çok çalışmak kurtaracak. Bütün yeteneklerini ortaya koyabileceğin bir üretim biçimi… Bu organizasyon yeteneğin olur, artistik kabiliyetlerin olur ya da zihninin herkesten farklı çalışmasından faydalanmak olur, ne olursa olsun fark etmez! Aslında sen de içten içe biliyorsun harekete geçmen gerektiğini ama nasıl yapacağını veya nereden başlayacağını bilemiyorsun. Sen yeter ki çaba göster! Emin ol nasıl yapacağını hayat bir şekilde gösterecek sana. Bu nedenle o gözü kara cesaretini bunun için kullanmaya ne dersin? Cesaret dolu bir ay yaşarken, daha önce yapmam, asla dediğin olaylarla da karşılaşacaksın. Anlayacağın yılın son ayı oldukça iddialı bitecek senin için. Bu olumsuz bir durum mu diye sorarsan, hayır. Tadını çıkarmaya bak. Hayat artık sana farklı bir yüzünü göstermeye çalışıyor.

Eksiklerinle vedalaşma vakti.

7 Aralık’ta ateş burcunda gerçekleşecek yılın son Yeniay’ı ailede otorite olan figürlerle karşı karşıya gelmene neden olurken, her şey yaşanıp bittikten sonra iyi ki diyeceksin. Dediğim dedik tavırlar, kaprisler ve despot tutumların söz konusu olduğu bir döngü yaşarken sen de oyunu kendi kurallarına göre oynayacaksın. İhtişamlı karakterinle böyle bir tutum içerisine girersen, karşındakiler zorlanabilirler. Sen her zaman çatışmaya hazırsın ancak yılın son ayı kimsenin kalbini kırmak istemezsin değil mi? Bu ay inada inat hareket etmek yerine empati duygunu ortaya koymalısın. Çünkü bu ay karşında olan kişiler 2019 yılının ilk aylarında artık yanında yer alacaklar. Sence de bu çok önemli değil mi?

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 28469

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?

BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?
BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?

2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY
2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY

URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ
URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ