KOVA BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

2018 yılı tüm hızıyla yaşanırken, nisan ayı da diğer aylardan geri kalmayacak. Bolca Retroların bulunduğu bu ay sen de yaşamını iki ileri bir geri düzenlemeye çalışacaksın. Hayatındaki herkesi gözlemleyeceğin bu ay kendi içine çekilip, çevrendeki insanları gözlemlemeyi tercih edeceksin. Bunu neden yapıyorum diye kendine sorduğunda ise aslında cevabını bulmak çok da zor olmayacak. Özellikle son aylarda güvendiğin insanların hiç de göründükleri gibi olmadığını fark ettin ve hayal kırıklıklarına yenilerini ekledin. Ancak unutmamalısın ki yaşam yeni deneyimlerle dolu ve bu ay sana bunu gösterecek. Neler olacak dersen 18 Nisan’da geri hareketine başlayacak olan disiplin gezegeni Satürn her ne kadar hayatını alt üst edecek gibi görünse de hatta öyle hissetsen de yerinde oturmamış taşları, yerine oturtmanda yardımcı olacak. 15 Nisan’da geri hareketi bitecek olan Merkür, geçmişte yaşanan ancak çözüme kavuşamayan bir sorunu, nisan ayının ikinci yarısında halletmene yardımcı olacak. Yeni başlangıçların gerçekleşeceği bu ay senin adına olumlu etkiler yaratacak. Yapman gereken ise önüne çıkan fırsatları sağduyulu bir şekilde analiz etmen. Aile hayatında ve ev yaşamında daha fazla sorumluluk üstlenmeni gerektirecek gelişmeler de ayın büyük bir bölümünde gündemini meşgul edebilir. Fakat bu ay aslında üstlendiğin, bir sonuca bağlamak adına ele aldığın her konuda gerçekten de verimli sonuçlar elde edebilirsin.

Temposu yüksek bir ay.

Bu aya tempolu başlayacaksın. Nisan ayının ilk iki haftasını çok yoğun ve karışık geçirebilirsin. 15 Nisan’da Merkür gerilemesi bitiyor ve nihayet yoğun gündemin sona eriyor. Derin bir nefes alabilirsin. Günlük hayatında yaşam alanını düzenleyeceğini, işyerinde ise ciddi kararların alınacağını vurguluyor gök kubbe. Kafanı kurcalayan konuları içselleştirmeyi çok seviyorsun. Ancak bu durum nisan ayında seni ruhen yorabilir. Yeteneklerin tartışılmaz, ama sabırsız yanını iyi yönetmen gerekiyor. Sırf, her şeyin bir an önce çözülmesini istediğin için işleri sarpa sardırabilirsin.

Haksızlığa hiç gelemiyorsun. O yüzden de çevrende yaşanacak olaylara bu ay sessiz kalamayacaksın. Çok yakın bir dostunun evliliğinde uğradığı haksızlıklar için bir şeyler yapmak isteyeceksin. Ona akıl verirken bir yol göstereceksin ama sonrasında her şey değişebilir. Yorumlarında temkinli olman daha iyi olabilir. Duydukların ne kadar ağır olsa da dostun yaşadıklarına zamanla alışabilir.


Toplam Görüntülenme : 16249

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA