Koç Haftalık Burç Yorumu  (23-29 Nisan)

Bu haftanın gündemi; sosyal olarak renkli bir hafta olacak.

Haftaya, sıkı konular ile başlıyorsun!

Plüton'un geri hareketi devrede olacak. Bu da senin hem karanlık tarafını hem de mücadele gücünü göstermene yardımcı olacaktır. Baş etmek zorunda olduğun bazı işlerin var ve uzun zamandır üzerinde çalışıyorsun. Eğer bekâr bir ebeveyn isen, unuttuğun bazı duygularını yeniden keşfedebilirsin.

İş ve çalışma ortamın ön plana çıkmaya başlıyor.

Yönetici gezegenin Mars-Plüton ile ilişkide; tembellik veya yavaş hareket etmekten kaçınmakta yarar var. Birlikte çalıştığın kişilere yardım ve destekte bulunabilirsin. Ekip ruhunu kaybettiğini düşünüyorsan birlikten kuvvet doğacağına onları da ikna etmen gerekebilir. Evli bir Koç isen çocuk sahibi olmak için eşini ikna etmek için çabalayacağın bir süreç başlayabilir.

İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 5897

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA