Koç Haftalık Burç Yorumu (19-25 Şubat)

Bu haftanın gündemi; güçlü ve kendine karşı daha bilinçli olduğun bir pozisyondasın, önemli değişiklikler yapacağın bir süreç başlıyor…

“Bugünlerde kimse için “Onunla asla olmaz” deme...

Değişken burca geçen Güneş’in etkisi ilişkilerinde romantizm yerine akıl arayan tarafını ön plana çıkarıyor. Aşk demek bu günlerde senin için mantıklı iki kişinin birbirini anlaması demek… Göz önünde iş yapan bir Koç burcu isen, her yaptığın dikkatle seyredilecek.

Kafanı karıştıran konuların derinine inmelisin!

Merkür, Uranüs uyumsuzluğu Cumartesi günü sahnelerin tozunu attırırken teknoloji ile sınavın başlıyor olacak. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi aile hayatında bazı aksaklıklar yaşamana neden olabilir.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 13404

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!