Koç Haftalık Burç Yorumu (13-19 Ağustos)

Bu haftanın gündemi; geçmişte yalnız geçirdiğin günlerin intikamını almıyorsun.

Her zamankinden daha cesursun!

Bekâr bir Koç burcuysan, bu hafta kalbini aniden birine kaptırabilirsin! Eğer uzun zamandır seni yoran, sorunlu bir ilişkin varsa artık yeteri kadar özveride bulunduğuna ve başka insanların sorunlarıyla daha fazla uğraşmak istemediğine karar verebilirsin.

Uzun soluklu ilişkisi olanlar…

Üzerindeki bu pozitif enerji ile arkadaş ortamlarının da aranılan kişisi olacaksın! Sosyalleşmeye, hobilerine ve yeni insanlarla tanışmaya oldukça açıksın.Arkadaş çevrende kırgınlık yaşadığın insanlara zeytin dalı uzatabilir ve aranızdaki buzları eritebilir.

Bu hafta kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı haftalık yoruma gidebilirsiniz.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 15654

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA