KOÇ BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Bahar ayının hem tatlı hem dem de sert esintisini hissedeceğin Nisan ayına hazır ol! Ruhunun derinliğinde duran potansiyeli yavaş yavaş açığa çıkarmak için, kendini ve etrafındakileri yeniden tanımlayacağın bu ay sana çok şey öğretecek.

Kendini ve çevreni yeniden tanımlarken; güçlenmeye var mısın?

Bu ay,  toprağın öncüsünde toplanan gökyüzünün, hem Satürn Retro’sunu hem de Plüton Retro’sunu misafir etmesi, hayatında güven duygusunu tekrar sorgulayacağını vurguluyor. İhtiyaç duyduğunda bazı kişilerin yanında olmamasına gücenebilirsin. Yaşadığın bu zor durumla kendini yapayalnız hissetsen de, her şey sakin bir hal aldığında, tek başına güçlü durabiliyor olmanın gururunu yaşayacaksın. Çevrendeki insanların sağlıklı davranmadıklarını gördüğünde keskin kararlar alabileceğini de belirtiyor gök kubbe. Bu süreçte kim gerçek dost, kim yük, net bir şekilde görebileceksin. Gerçeklerin ortaya çıktığı Nisan ayında hayatı sorgulayan tavrın iç dünyanda ses bulabilir. Biliyorum ki, ister istemez bu durum seni içten içe üzüyor. Hele ki senin için dostluk zor kazanılıyorken… Fakat unutmamalısın ki; hayatını sil baştan yaratmak; belki de samimi olmayan dostlardan çok daha iyidir. Yenilenecek ve yeni dostluklara kucak açacaksın. Merak etme.

Kontrol sende!

‘İpler artık benim elimde olmalı!’ diyerek hayata karşı daha kontrollü ve özverili yaklaşmaya karar verebilirsin. Artık hayatın bazen tesadüflere yer vermediğini kavrayarak ve kendin için mücadele ederek, hayatını şekillendirmek isteyebilirsin. Hayatının hâkimi olmak adına aynı zamanda kendini, kendindeki eksiklikleri derinden sorgulayacaksın, diyebilirim.


Toplam Görüntülenme : 18870

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA