KOÇ BURCU EKİM AYLIK YORUMU

Eylül ayının hazin esintisi hiç bitmeyecek gibiydi; yorulduk, dinlendik, uzun bir tatilden çıktık. Yazı hızlı ve kararlı kapatan bir Koç burcu olarak bu ay iş ve sosyal hayat temposunu derinden hissedeceksin. ‘Bir elin nesi var, iki elin sesi var’ diyen Koç burçları ayın ilk günlerinde yardım ve paylaşımdan yana olacaksınız.  Merkür’ün karşıt burçta konumlanması iletişim ve ilişkiler adına sana çok anlam kattığını fark ettirecek. Özellikle ayın ilk haftasında kafan karışabilir. Yoğun ilgi beklerken talepkâr olabilirsin. İlişkileri tam düzene sokmuşken kendini çıkmaz bir sokağın labirentinde hissedebilirsin. 7 Ekim’den sonra gelgitler yaşadığın yeni ilişkinde işler istediğin kıvamda gitmeyebilir.

Retro gönül kapılarını zorluyor!

7 Ekim’de meydana gelen Venüs Retro’su, Merkür’ü de yanına hizalayarak, anlaşmazlıkları başka bir boyuta getirebilir. Kaygı evinde etkili olan bu geri hareket evliliğinde, sosyal yaşantında, ikili ilişkilerde elinden geleni yapmanı sağlıyorken,  bir de üstüne Retro meydana geliyor.  7 Ekim’den 24 Ekim’e kadar sezgileri yöneten evinde toz duman misali hedeflerini değiştirmene neden olabilir. Bilmediklerini, öğrenemediklerini, ortak kazançları bir nevi merceği altına alacak.

Aile konularının yoğunluklu gündeminde olmasına çok şaşırmamalısın… Konulara dâhil olmak istemesen de birileri seni bazı meselelerin içine çekebilir. Büyük başın büyük derdi olur sözünü bir kenara not etmelisin. İş hayatında ummadığın insanların ummadığın konuşmalarına şahit olabilirsin. Yatırım için seni destekleyen kişilerin, zorlandığında sana destek olmamalarına bozulabilirsin. Uzak akrabalardan hastalık haberleri gelebilir. Aniden araba ile uzun bir yola çıkman gerekebilir.

Gelelim 2018 yılının ekim ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?


Toplam Görüntülenme : 28853

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA