KOÇ BURCU ARALIK AYI YORUMU

Yılın üçüncü Merkür Retro’su sabit etkideki su grubunda oluşurken, seni de oldukça yakından ilgilendirecek. Senin gibi aynı yönetici gezegen tarafından kontrol altında olan sabit burcun ruhuna bürünmeye hazır olun!  Eğer hazır değilsen şimdiden uyarılarım olacak. Çünkü yılın en son ayından geçerken, 2018 yılına başlarken sen konuşuldun, yine yılı kapatırken sen konuşulacaksın.

Tavrın, tutumun koca bir yılda dönemsel olarak dikkat çekerken, ilişkin, aldığın kararlar ve kariyer hayatınla da konuşulacaksın. Özellikle şehir değiştirmeyi düşünen Koç burçları bu dönemde fikirlerini hayata geçirebilir ve birçok kişiye de bu durum büyük bir sürpriz olabilir. Kararlarında huzur ve güven unsurları ön planda olacak.

Son 3 yıl hiç kolay geçmedi.

Son üç yıldır hem özel hayatınız hem de ülke gündemi oldukça hareketliydi. 2018 yılının da beklediğinin altında geçmesi hayal kırıklığı yaşamana neden olmuş olabilir. Ancak bilmelisin ki son üç yılın gezegen hareketli ülkemiz açısından oldukça etkiliydi. Şimdi ise yeni bir devri kapatırken bu aydan itibaren kendini yenilenmiş hissetmekle kalmayacak, bir şeyleri değiştirmek için de daha çok çabalayacaksın. Bu satırları okurken daha ne kadar çabalayabilirim ki demiş olabilirsin ancak sende çok iyi biliyorsun ki birçok işini yarım bırakmayı tercih ettin. 7 Aralık’ta gerçekleşecek Yeniay bu yarım işleri önüne getirirken yılı fırsatlarla dolu kapatmana da yardım edecek. Sosyal ilişkilerinden, kariyerine kadar hayatının birçok alanında etkisini hissedeceğin bu Yeniay 9. evini etkisi altına alırken sana da kısa süreli seyahatler yapmak düşecek.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 31454

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?

BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?
BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?

2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY
2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY

URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ
URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ