KOÇ BURCU ŞUBAT AYI AYLIK YORUMU

İddialı bir aya hazır mısın? Ay tutulması 31 Ocak’ta meydana gelirken şubat ayının ilk yarısına kadar iddialı bir gündem yaşayacaksın diyor gök kubbe. Hiç beklemediğin bir anda sürpriz bir haber alabilirsin. Ailendeki bazı kişilerin, hayatlarıyla ilgili önemli kararlar aldığına tanık olabilirsin. Evli bir Koç burcuysan, eşinin terfi haberiyle birlikte düzenini değiştirebilir, farklı bir şehirde ya da ülkede yaşamaya başlayabilirsin.

Kalbin “aşk” diyecek!

Yalnız bir Koç burcuysan, aşk hayatında hayallerini ve beklentilerini karşılayacak biriyle tanışabilirsin.  Özellikle 1970 - 1984 yılları arası doğumluysan, şubat ayında aşktan yana şanslı olacağından hiçi şüphen olmasın. Bu yılın en önemli tutulması 15 Şubat’ta gerçekleşecek. Aradığın aşkı ayın ikinci yarısında bulman, an meselesi! Kalbinin sesini es geçemeyeceğin, duygularını yoğun yaşayacağın bir dönemdesin. Aynı zamanda ilişkilere eskisi gibi bakmadığını da fark edebilirsin. Zaman yaralarını sararken, beklentilerini de değiştirdiğini göreceksin. Etkileyici tavrını belki de uzun zamandır ön plana çıkartmıyorsunuz, ya da senden etkilenen insanları görmezden geliyorsun. Bu dönemin kapandığını, gönül pencereni sonuna kadar açacağının haberini vermek isterim.  

Bu ay sosyal hayatında hareketli günler seni bekliyor. Arkadaş gruplarının arasında kalabilir, özellikle 15 Şubat itibariyle hangi organizasyona katılacağını şaşırabilirsin. Aynı zamanda insanlara yardımcı olmak için çaba sarf edebilirsin. Çevrendeki insanların bu ay senden beklentileri, ihtiyaçları bitmek bilmeyecek.


Toplam Görüntülenme : 25645

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!