KOÇ BURCU KASIM AYLIK YORUMU

Gezegenler bu dönem ateş ağırlıklı yolculuklarına gökyüzünde devam ediyor. Dünyayı nasıl etki altında bıraktığı ve dolayısıyla insanların hayatlarına düşen paylarının nasıl onlara sunulduğunu, herkes aşağı yukarı deneyimledi. Bir Koç burcu olarak bu kadar etki altında kalıyor olman çok normal; senin neden bir türlü ruhsal olarak yerinde duramadığına da açıklık getiriyor bu durum. Güven, sorumluklar ve başta güçlü olmanın sınavını sonbaharın tam ortasında hissetmeye başlayacaksın. Kaygılarını ne kadar örtebildin ekim ayında?  Şimdi, kasım ayına neleri taşıdığını göreceksin. 

Merkür, Satürn çatışması…

Askıya aldığın bazı konuları hatırlamana neden olacaktır bu karşıtlık etkisi, özellikle aile ve ev hayatında bazı düzenlemelere gitmen gerektiğini vurguluyor. Hedeflendiğin bazı noktalar varken, hayatının tam ortasında yer alan özel yaşamını bir kenara atıyormuş gibi görünmen, sevdiklerine sıkıntı yaratıyor olabilir. Bu durumun bir krize dönmeden senin kontrolüne geçmesi gerekiyor. Burada toparlayıcı faktör sen olabilirsin.

7 Kasım’da Venüs ateş burcuna geçiş yapıyor ve sen de etkisini en yakın hissedenlerden birisi olacaksın. İdealistliğini, işi, romantizmi ve aşkı da yanına alarak kasım ayına çoktan başlangıç yaptın bile… İlişkilerde oluşacak hassasiyete dikkat çekiyor gökyüzü. Eşinle ya da sevgilinle ilişkilerini toparlaman gereken bir dönemi işaret ediyor.

Bu yılın başından beri yaşadığın finansal sıkıntılar ay ay senin yakanı pek bırakmamış olabilir. Borçlarını toparlamaya çalışırken, yenileri ile karşılaşmanın seni domerolize etmesine izin vermiyorsun. Bu aydan itibaren farklı arayışlardaki iş bağlantıların ve yılmaman seni yeniden küllerimden doğuyorum psikolojisine çekecektir. Belki de bu dönem sana hiç yabancı gelmeyecek. Bundan bir süre önce aynı döngülerden geçtiğini hatırlayınca kendindeki hataların üzerine gitmeye başlayacaksın.

Venüs etkisiyle estetik düşkünlüğün artıyor. Bu ay aşırı harcamalar yapmak isteyebilirsin, paranı sağlıklı değerlendirmen konusunda seni gökyüzünün uyardığını bir kez daha hatırlatmak isterim.

Keyifli bir ay dilerim…

 

 


Toplam Görüntülenme : 22724

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!