KOÇ BURCU AĞUSTOS AYLIK YORUMU       

2018 yılının değişim yılı olduğunu birçok kez kaleme aldım. Şimdi ise bu değişimin temellerini atacağın aya giriş yaptın. Uzun zamandır gönül kırgınlıklarını dile getirmeyen sen haziran ayı itibari ile artık söylemeye hatta deyim yerindeyse insanların yüzüne vurmaya başladın. Yaz aylarına keskin bir giriş yaparken ağustos ayı senin için çok daha net olacak. Gökyüzü tutulmalar etkisinde akışına devam ederken şansım döndü diyeceğin olaylar yaşayacaksın.  Öncü burç olmanın yararlarını gördüğün kadar, zorluklarını da yaşadın. Yaşadığım her şey benim için bir deneyimdi diyerek yoluna devam etmekten asla vazgeçmeyen bir Koç burcu olarak senin için ağustos ayı tüm fırsatlarını sunacak.  2018 yılının hafızanda yer edineceği bu ayı yaşarken kaderine boyun eğmeyecek ve yaşamdan istediklerini alacaksın. Temmuz ayı itibari ile peş peşe yaşadığımız iki tutulmanın üçüncüsü de 11 Ağustos’ta yaşayacağımız Güneş Tutulması ile tamamlanacak.

Bu ay başladığı gibi bitmeyecek!

Ağustos ayının ilk günlerinde seni, düşünceli ve zaman zaman kıskanç görmek mümkün. Ancak ayın ilk yarısında gerçekleşecek olan tutulma ağustos ayını başladığın gibi bitirmeyeceğinin de mesajını verecek. Çevrende yaşanan olayların hızı başını döndürebilir. İnsanların bu kadar aceleci olmasına anlam vermekte zorlanabilirsin. Özellikle kendine yol arkadaşı ettiğin bazı dostlarının bu ay sana acı hatıralar bırakacağına şahit olabilirsin. Sabırsız yönünü törpülemekte zorluk çekerken, aslında bazen acele alınmış kararların en doğruları olabileceğini de göreceksin. Ancak bu noktada dikkat etmen gereken husus ise bu durumu bir alışkanlık haline getirmemen gerektiği. 26 Ağustos’ta semada yükselecek olan Dolunay ışığı ile hayatını aydınlatırken 2018 yılının da nasıl biteceğinin işaretini verecek. Eğer uzun zamandır ailen ve iş arkadaşların ile ilgili sorun yaşıyorsan bu ay bazı şeylerin kendiliğinden yoluna gireceğini fark edebilirsin.

Radikal değişimler yaşamaktan çekinmeyeceksin.

Ağustos ayının güzelliği bununla da bitmeyecek aşk hayatına da değinecek ve bu ayın radikal kararlar alanı sen olacaksın. Birlikte olduğun kişi neden, nasıl, niçin diyemeden beklentilerini bir bir sıralayacak ve tereddüt dahi etmeden var mısın, yok musun diyeceksin. 7 Ağustos’ta karşıt burcuna geçecek olan Venüs sana bu cesareti verirken, aşkta eşitlik ve adalet arayacaksın. Venüs’ün karşıt burcunda hareket edecek olması riskli işlere kolay atılacağını ve çevrendekilerin sözlerini dikkate almayacağını vurguluyor. Seni uyarmak isteyenlere karşı alıngan tavırlar sergileyebilir, aranızdaki fikir ayrılıklarını dünya meselesi haline getirebilirsin. Bazen deyim yerindeyse Koç burcu inatçılığın tutacak.

Ağustos ayında popülariten artarken, bazı kişiler seni amaçlarına ortak etmek isteyebilir. Mars gerilemesi bu yoğun tempoda sakarlıklarına dikkat etmen gerektiğini işaret ediyor. Ağustos ayının 10’undan sonra bastığın yerden emin olmalısın. Eğer yoğun spor yapan bir Koç burcuysan, bu tarihten sonra daha temkinli hareket etmen gerektiğini vurguluyor gökyüzü.

Gelelim 2018 yılının ağustos ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?


Toplam Görüntülenme : 41046

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA