KOÇ BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Bu ay artık duygularında yeni bir sayfa açmaya hazırsın. Mayıs ayının sakin günleri son bulurken gönlünü biraz olsun dinlendirebildin. Şimdi ise yeni bir ay başlıyor. Hem kararlarını hem de hedeflerini gözden geçirmek isteyeceğin bu ay her şeyin mükemmel olması için uğraşacaksın. Senin için hayat 2016 yılından sonra değişmeye başladı. Hayatından gidenler de oldu, kalmayı tercih edenler de… O halde şimdi onlara sıkıca sarıl. Hayatın bir elekten geçti ve sen kötü gün dostlarını da gördün. 2018 yılının en sakin ayını arkanda bırakırken gök kubbedeki güçlü Retrolarla etkilerine devam ediyor. Şaşıracağın, yeni tecrübeler edineceğin bu ay umduğunun üzerinde olaylar yaşayabilirsin. Gökyüzü gündeminin dolu dolu olduğu bu ay değiştim demeye dahi vaktin olmayabilir. Evet, çok yoruldun ve artık gerçekten de bir şeylerin yoluna girmesini istiyorsun. Sabırsız ruh halini bu ay çok daha baskın hissederken her şerrin bir hayra açıldığını da göreceksin.  Özellikle bu anlamda dikkat etmen gereken günler de olacak. Aylık burç yorumunun devamında bahsedeceğim bu önemli günleri not almanı tavsiye ederim.

Haziran ayının son günlerinde geri hareketine başlayacak olan yönetici gezegenin Mars, 15 Haziran’dan itibaren seni zorlamaya başlayacak. Özellikle sosyal çevren ile ilgili yeni kararlar alırken hem üzülecek hem de kendi adına büyük adımlar attığının farkına varacaksın.

Zaman geçse de vicdan yükü hiç hafiflemiyor, değil mi?

13 Haziran’da değişken burçta meydana gelecek olan Yeniay’ın etkisi ile hayatın içerisindeki karışıklığın zihnimize yansımalarına tanıklık etmeye başlıyoruz. Özellikle kararsızlığıyla nicelerinin sabrını taşırmış bir Koç burcu olarak bu ay önündeki seçenekler artarken, kararsızlığın da zirve yapabilir. En çok da sahiplendiğin fikirler konusunda değişiklikler yaşayabilirsin. Bu zamana kadar “bu hep böyledir” dediğin her konuda enteresan gelişmelerle karşılaşabilir ve bazen de hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Haziran ayı özellikle eğitim hayatı devam eden Koç burçları için çok önemli. Ay boyunca yüksek eğitim, yurt dışı eğitimi konuları mutlaka gündeminde olacak. Ayrıca uzun soluklu hukuki davaları devam eden bir Koç burcuysan, bu davalarda çok keskin bitişler yaşanabilir, uzun bir sürecin sonuna gelinebilir.

Merkür 13 Haziran itibariyle su burcunda hareket ederken sadece görüş alanını değil, kalp gözünü de açmayı hedefliyor. Haksızlık ettiğini ya da haksızlığa uğradığını düşündüğün insanlar varsa onların içinde bulunduğu durumu elinden geldiğince tersine çevirmek adına uğraşabilirsin. Bol retrolu gökyüzü, geçmişe atıfta bulunmadan bitirir mi haziran ayını? Mümkün değil. 2017 yılının son aylarında haksızlık ettiğini düşündüğün ya da çabuk gözden çıkardığın insanlar varsa aklına düşebilir. Onlarla iletişime geçmek isteyebilirsin.

Bu ay kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı yoruma gidebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 29129

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA