İkizler Haftalık Burç Yorumu (13-19 Ağustos)

Bu haftanın gündemi; evhamlanmayı bırak ve artık miadını doldurmuş konuları arkanda bırak.

 ‘Onu göster, sana kim olduğunu söyleyeyim’

13 Ağustos’ta toprak burcunda gerçekleşecek Mars Retrosu hayatındaki insanlarla ilgili önemli değişiklikler yaşayacağını vurguluyor. Dostlarına ve arkadaşlarına iyi bak. Çünkü 2018 yılının son aylarında hayatını onlar değiştirecek!

Duygusal ilişkiler…

Mars’tan sonra Merkür bir yandan burç değiştiriyor. Egoların şahı sabit burca geçmeden etkisini göstermeye başlıyor. Aile ve yakın arkadaşlık, komşuluk ilişkilerinin yanı sıra, duygusal ilişkilerini de yakından ilgilendiriyor. İlişkisi olan bir İkizler burcuysan bu günlerde partnerin senin desteğine ihtiyaç duyabilir.

Bu hafta kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı haftalık yoruma gidebilirsiniz.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 16200

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA