İkizler Haftalık Burç Yorumu (23-29 Nisan)

Bu haftanın gündemi; her şey yolunda derken önüne çıkabilecek engellerden ürkmemelisin.

Aşk bugünlerde ilk sırada olabilir.

Haftanın ilk günü Plüton geri hareketi ile gündeme başlıyoruz.  “İstersen eğlence istersen mücadele” diyebilir, gökyüzü sana. Bugünlerde hangi konuda kararlılık gösterirsen başarılı olabilirsin. Eğer evli bir İkizler burcu isen ya da bir ilişkin var ise; bu durumdan en karlı çıkan yine eşin ya da sevgilin oluyor. Enerjini ya da potansiyelini göstermek için çabalıyorsun.

 Biraz daha sakin!

Venüs-Satürn ilişkisi sayesinde küçük bir hatanın nasıl büyütüldüğünü de görebilirsin. Sen yinede mütevazı olmaktan yana kullan oyunu.  Ailene ya da sevgiline karşı sorumluluklar, tavır ve davranışlar konusunda her zamankinden biraz daha fazla hassassın. Fevri çıkışlar yaşayabilirsin. Yaratıcılığını ortaya koymak konusunda biraz zorlanabilirsin.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 6438

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA