İkizler Haftalık Burç Yorumu (22-28 Ekim)

Bu haftanın gündemi; zamanın daha hızlı akmasını istiyorsun.

Gözlemle!

Plan-program yapma haftasında hiç değiliz! Bu yüzden arkadaşların ve yakın çevren sana kısa süreli küslükler yaşayabilir. Ancak tolere etmek için de hemen gönül almalara başlayabilirsin. Eski iş arkadaşlarından öğrendiğin bazı gelişmeler mutlu olmana neden olabilir. Yıllar önce sana yapılan haksızlığı görmeyenler bugün sana hak veriyor.

Yeni insanlara bir şans tanımalısın…

Her ne kadar hafta sonu yaklaşırken tatilin tadını çıkarmak için daha programlı hareket etmeye özen göstersen de, gökyüzü bu hafta pek izin vereceğe benzemiyor. 25 Ekim’de Ay, Boğa burcunda ve Dolunay meydana geliyor. Bugüne tamamlamak için bıraktığın işlerin varsa yine son dakika çıkan aksilikler yüzünden planların suya düşebilir.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 18346

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA