İkizler Haftalık Burç Yorumu (19-25 Şubat)

Bu haftanın gündemi; uzun zamandır beklediğin işlerin yolunda gitmesi seni motive ediyor.  

Ruh halin sakin!

Güneş, 19 Şubat Pazartesi gününden itibaren resmen senin gibi değişken bir burçta konumlanıyor. Gündemin ise büyük oranda değişmeye başlıyor. Kariyerin açısından süper bir günler diyebilirim! İş arayanlar bugünlerde telefonunu kontrol etmeyi unutmasın.

Önümüzdeki günlerde çok konuşulacaksın!

Yönetici gezegenin bu hafta oldukça hareketli; Merkür bir yandan Plüton’a kafa tutuyor, bir yandan Uranüs ile anlaşamıyor. Bu durum senin muhalif tarafını ortaya çıkaracak. Sert, disiplinli, savunmaları yüksek diyaloglara girebilirsin. Eğer kalbi boş bir İkizler burcuysan; yakın arkadaşların ısrarıyla tanışacağın kişiyle, yeni bir ilişkiye başlayabilirsin…

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 12393

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!