İKİZLER BURCU AĞUSTOS AYLIK YORUMU

Şans insanın ayağına bir kez geliyorsa, sana genellikle birkaç kez geliyor. 2017 yılında gökyüzündeki sert açılar hayatını yıkıp kavururken, sen bir köşeden sadece izleyebilmişrin. Belki de en kötü huyun, kendinde başardıklarının farkına varmaman ve kafandaki kaygılara zemin hazırlaman. Bu satırları okurken bile eminim ben şanslı değilim ki diyorsun. Ancak geçmişe dönüp baktığın zaman üstesinden geldiğin olayların ve kişilerin hiç de kolay olmadığını görüyorsun. Ama sen başardın! Kendini eğer gerçekten şanssız görüyor ve son yıllarda yaşadıklarının, hayatındaki değişimlerin değerini anlayamıyorsan; 2018 yılının ağustos ayında bu konuyu uzun uzun düşüneceğin olaylar yaşayacağına eminim.

Hayatta öyle seçimler yap ki; kazandığın şeylere değsin.

Satürn’ün öğreten, dizginleyen etkisinden kurtulduğun günler yaşarken, gökyüzünde ateş elementi hâkim olacak. Son 3 yıldır yönetmekte zorlandığın ilişkileri, bu süreçte yeniden gündemine alacaksın. Gökyüzünün sana keskin mesajları olduğu kadar, yapıcı ve onarıcı dönüşümleri de olacak. Ağustos ayının ilk evresinde çevrenle uyumun neredeyse mükemmel; ancak aynı şeyi yakın ailen için söylemek zor olabilir. Özellikle ebeveynleri konusunda geçen yıldan beri dertleri olan 1984- 1998 doğumlu bir İkizler burcuysan tavır ve kararlarınla ile herkesi şaşırtabilirsin. Satürn’ün geçmiş yıllarda öğreten havasından nasibini alan sen, bu süreci en iyi şekilde değerlendirmek isterken eğitimine ve kariyerine odaklanacaksın.

Tabi ki mutlu olacaksın.

Mars’ın toprak burcundaki geri hareketi, yenilikçi evde etkili olması bakış açından, kurduğun ilişkilere kadar her detayı revize edecek. Bu süreçte çevren değişebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsin. Farklı bir ülkenin kültürünü bu ay tanıyabilirsin. Yurtdışında bazı alışkanlıklarını özleyeceğini ama yeniliklere de açık olacağını vurguluyor gökyüzü. 2017 yılının ikinci yarısından bu yana sana destek olan dostlarına da özlem duyabilirsin. Onlardan geçici ya da kalıcı olarak uzak kalmak seni üzebilir.

Dünyaya başka bir penceren bakmaya başladığın için uzak yolculuklar ilgini çekecek. Aynı zamanda aile organizasyonu, yıllık toplantılar, kutlamalar ve aniden gelişen düğün ya da nişan haberleri bu ayın 12’sinden itibaren seni yollara dökebilir. Mutlu haberler alırken, bir yandan hiç tahmin etmediğin çiftlerin evlilik ya da ilişki problemlerini öğrenebilirsin. Şu hayatta hiçbir şeyin garanti olmadığını bir kez daha içten içe düşündüren konular gündeme gelebilir.

Aklına gelen başına gelecek.

7 Ağustos’ta aşk gezegeni Venüs hava burcuna geçiş yapacak ve sosyal hayatında yeniliklere açık ve yardımsever tarafın ön plana çıkarken; herkese yetişme çabası içinde olacaksın. Çok yönlüsün desem daha doğru bir tabir olabilir. Etrafta olup biten her şey ilgini çekecek, hatta komşularının yaşamlarına bile dikkat kesilebilirsin. Onlarla olan iletişimin artarken, zorlandıkları konularda fikir vermek hoşuna gidecek. Hatta apartmanda seni söz sahibi kişi bile ilan edebilirler, yöneticilik vasfına en uygun kişi olduğunu düşünebilirler. Tekliflere açık olsan da bu sorumluluğu üstüne almak özellikle de yoğun bir çalışma temposunun içindeyken bunu yapmak sana cazip gelmeyebilir. 

Dünyaya öyle bir sarıl, öyle bir sarıl ki gören dargın zannetsin. 

Ağustos ayının gökyüzü teması içgüdünü kuvvetlendirecek. Bu sadece sevdiğin insanlar için değil, varsa eğer evcil hayvanın için de geçerli. Onun bakımını yaptırmak isteyebilir, biraz daha fazla üstüne titreyebilirsin. Aynı zamanda bu ay evinde yapmak istediğin bazı değişiklikleri hayata geçirebilirsin. Kimi zaman evinin yolunu unuttuğun oluyor, öyle değil mi? Fakat bugünlerde evine daha bağlı olacak, aynı şekilde ailenle daha fazla vakit geçireceksin.

Gelelim 2018 yılının ağustos ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?


Toplam Görüntülenme : 44844

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA