İKİZLER BURCU ŞUBAT AYI AYLIK YORUMU

Gökyüzünün seni olabildiğince desteklediği şubat ayına hoş geldin! Tüm gözlerin üstünde olacağı bir ay yaşamaya hazır ol diyor gök kubbe. Son 3 yıldır seni yoran Satürnyen etkilerden kurtuluyorsun. Bu ay gerçekleşecek Güneş Tutulması sosyal hayatına ağırlık vermeni sağlarken, seni önemli kişilerle de tanıştıracak. Tutulmanın ilişki evine desteği ile daha huzurlu hissettiğini göreceksin. Bu ay, sevdiğin kişiyi can kulağıyla dinle, üçüncü kişiler, aranızı hiç olmadık sebeplerle bozmaya çalışabilir. Burada yapman gereken, sevdiğin kişiyi doğru anlamak ve aynı şekilde onun da sana karşılık vermesi…

Bu tutulma başka tutulma!

15 Şubat’ta yaşanacak tutulma, bambaşka etkilerle gündemine girecek. Çünkü Satürn’ün ilişki evindeki hâkimiyeti son buldu ve sana rahat bir nefes aldırmaya başladı. Kendini tam olarak ortaya koymak isteyeceğin ve cesur olmanızı sağlayacak bir tutulma etkisinde olduğunu özellikle belirtmek isterim.  Keyfini artıracak, bazı sorumlulukları üzerinden alacak fırsatlar doğarken, bazı insanların anlayışlı yönlerini de görme fırsatı bulacaksın. Uzun zamandır alışık olmadığınız bu tutum sayesinde daha iyi hissedeceksin. Bu ay seyahatlerini sakince organize edebileceksin. Ayrıca bu dönem sık sık kısa yolculuklara çıkabilir ve organizasyonlara dâhil olabilirsin. Farklı ülkelerle de iletişim kurmak, sana iyi gelecek. Ufkunun genişlediğini ve bazen anlamsız sorunların, detayların içinde hapsolduğunu anlayacaksın. Detayları önemli ama bazen gereksiz detaylarla ilgili günlerce düşünebiliyorsun. Bazen o anın büyüsünde kaybol diyor gök kubbe. Kendini unutarak yaşama ve ne yap yap hayallerini bu ay erteleme.


Toplam Görüntülenme : 25353

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!