İKİZLER BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Bu yılın senin için en coşkulu, en tuttuğunu koparan, en hareketli ayı nihayet geldi çattı Sevgili İkizler burcu. Sağlam, inançlı ve kendine güvenerek atacağın her adımın geri dönüşü muhteşem olacak! Bunun yanında egoyu ve nefsi temsil eden Plüton’un toprak burcundaki geri hareketi yaklaşık 5 ay boyunca etkisini gösterecek. Süreci iyi bir şekilde değerlendirmen, hayata bakış açında değişim ve yenilenme sağlayacak. Bir anlamda ego ve nefsini terbiye ederek, içsel bir olgunluk kazanacaksın, diyebilirim.

Hayallerin uğruna köklü değişimlere kollarını açıyorsun.

Daha güçlü bir ay olması adına keskin adımlar atmak isteyeceksin. Hayatında köklü değişiklikler yapmayı arzulayabilir, hayallerini gerçekleştirmek için daha farklı yollar deneyebilirsin. Aslında şimdiye kadar verdiğin mücadelenin karşılığını artık somut olarak almak istemen şaşırtıcı değil bence. Üstelik meraklı ruhun, gelecekte yaşayacakların üzerine de çok düşünüyor. Gelecek hayatının bir fragmanı olsa defalarca izlerdin değil mi?

Yönetici gezegenin Merkür’ün 16 Nisan’da düz seyrine girmesiyle birlikte haftanın ilk çeyreğinden itibaren geçen ay yaşadığın birtakım kargaşanın üstesinden gelebileceğini işaret ediyor gökyüzü. Bunun yanı sıra çevrendeki çeşitli dağınıklıkları da düzene sokabilme fırsatın olabilir. Gereksiz yük haline gelen dağınıkları düzene sokarak, daha ciddi ve önemli meselelere kafa yormada oldukça kararlı olacaksın. Bu aşamada gözü kara olacağım derken yıkıcı olmaman gerektiği konusunda seni uyarmadan edemeyeceğim. Çünkü bu süreçte sana ihtiyacı olan bir yakınını istemeden de olsa dikkate almaman, daha sonra üzülmene sebep olabilir.

Ailenizde 1949 - 1959 yılları arasında doğan yakınlarının sağlık problemleri oluşabilir. Uzun zamandır yaptığınız planları değiştirmen gerekebilir. 1984 - 1998 yılları arasında doğan kişilerle iletişimini başka bir boyuta taşıyacaksın.

Zaman, fark edip anlamanı sağlayacak.  

Ayın son günlerinde gerçekleşecek su burcundaki Dolunay; tutkunu, azmini, kayıplarını peşi sıra da kazançlarını sana net bir şekilde gösterecek. Retroların şaha kalktığı ilk dört ayda aslında birçok konuyu da çözümleyerek ilerleme şansı elde etmiştin. Şimdi bunu daha da net göreceksin, diyebilirim.


Toplam Görüntülenme : 19831

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA