İKİZLER BURCU EKİM AYLIK YORUMU

Yorgun ruhuna bir esinti aramak isteyeceksin. Ancak ekim ayının sinerjisi şimdilik bu duruma yatkın değil. Yine de tuttuğunu koparan ekim gündemi senin için bir başka olacak. Gökyüzünün ilk belirtileri aşk ve sevgi gezegeni Venüs’ü harekete geçiriyor. Güçlü, ilişkilere dair kararlı olunması gereken bir ay seni bekliyor. Ekim ayının ilk haftasından itibaren iletişim evine hâkim olan Venüs Retro’su, birçok konuyu aynı anda yönetmen gerektiğini işaret ediyor.

En iyisini yakalamak isteyeceksin.

Hava grubu Terazi burcunda meydana gelen Yeniay, gökyüzünün gündemini yumuşatmaya çalışırken, itibar ve çocuk konulu meseleler gündeminde yer alacak. Ne zamandır okulların başladığı bu dönemde ailedeki genç bireylerin ve varsa çocukların sağlıklı gelişimi ön planda olacak. Yeni yöntemler ve gelişmeleri yakından takip etmek isteyebilirsin. Kulaktan kulağa iletilen araştırmalara çok tamah etmemen, yakın çevrenden eleştiri almana kadar uzanabilir.

12. evinde gerçekleşen Dolunay ise gizli ilimlere merakının artacağını işaret ediyor. Yaşam ve bitiş arasındaki dengeyi, doğanın değişimini, genetik gibi biyolojiyi ilgilendiren konulara bir anda merakın artabilir. Senin gibi yeniliği yakalamayı seven, öğrenmeye açık bir burç için Dolunay’ın yansıttığı ışık verimli olacaktır. Bu sırada inanılmaz aşk ilişkileriyle ilgili bazı bilgiler de edinebilirsin. Bir türlü çözemediğin konularda gelişmeler olacak. Bunları aşk bölümünde daha detaylı aktaracağım.

Gelelim 2018 yılının ekim ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?


Toplam Görüntülenme : 33357

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA