İKİZLER BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Gökyüzü bu ay seni motive edecek! Hayata dair gücünü artıracak, kendini yeniden doğmuş gibi hissedeceğin haberler almaya hazır mısın? Gökyüzündeki şölen, burcuna doğru akıyor. 13 Haziran’da burcunda etkili olan Yeniay hedeflediğin, amaç edindiğin her şeyi farklı bir boyuta taşıyacak. Gökyüzü, maddi anlamda önüne fırsatlar çıkarırken, ilişkilerle ilgili kaygılarını çözmene de yardımcı olacak. Para evini de yönetmen gereken haziran ayında borca girebilirsin. Gökyüzünün kaygı evindeki etkisini bertaraf etmek istiyorsan, sana yük olacak borçlardan kaçınmalısın. Yeni bir aya başlarken, mayıs ayının son günlerinde aslında her şeyi bitirmiş, bir sonuca bağlanması gereken konuları çoktan ardından bırakmış olduğunu düşünerek girebilirsin. Ama şu kadarını söyleyebilirim ki gerçekten hiç öyle değil. Yılın en kritik ayı ve piyonlar senin de mensubu olduğun değişken burçlar... Dolu dolu bir haziran ayına hoş geldin o halde! Haziran ayında gökyüzü sadece hava grubuna teslim olmuyor, toprak burcunda gerçekleşecek kirli Dolunay bilmediğin konuları öğrenmeni de sağlayacak. Son 2 yıldır Plüton ile iş birliği yapan kirli Dolunay, bu ay da etkili olacak. Aynı zamanda Satürn ile iş birliği yapması çevrendeki insanların seninle ilgili ne düşündüklerini öğreneceğini vurguluyor. Özellikle kendi işini yapan bir İkizler burcuysan, işinle ilgili engelleri kaldırıp, orijinal fikirlerini hayata geçirebilirsin. Bu evrede insanların farklı huylarını ya da zaaflarını da öğreneceksin.  Ayın son günlerinde gökyüzünün cesur yüzleşmelerine eşlik edersen, ileriye dönük adımlar atabilirsin. Senin için farklı bir döngünün başladığını göreceksin.

Tesadüfler hayatını yönlendirecek.

Ayın son günlerinde Mars gerilemesine yakalanacaksın. Uzun zamandır tanıdığın ama sık görüşmediğin kişilerle yolculuk ya da organizasyonlarda karşılaşabilirsin. Eğer işin turizm ya da benzer bir alan ise sana ilginç gelebilecek teklifler alabilirsin. Ancak değerlendirme aşamasında Mars gerilemesi seni kararsızlığa itebilir. Heyecan duymana rağmen detayları irdeledikçe ilk duyduğun andaki kadar cazip gelmeyebilir. Mars’ın hava grubunda geri hareketi senin mizacını daha da ortaya çıkaracak. Aynı zamanda kararsızlıklarını da tetikleyecek. Eğer özel sektör çalışanıysan 1970- 1984 doğumlu olan yöneticilerinin ani iş değişikliği ile karşılaşabilirsin. Böyle bir gelişmeden sonra tepkilerini çok iyi yönetmen gerekecek.

Aslında bu dönemde özellikle evliliği ya da ilişkisi olan İkizler burçları zorlanabilir. Karşı tarafın sana karşı olan sevgisini sorgulayabilir, onun tavırlarına hiç yapmadığın halde çok fazla anlam yükleyebilirsin.

Bu ay, her ayın rutini haline gelmiş Yeniay-Dolunay döngüsü dahi ezber bozan türden. Yani bugünlerde kafana koyduğun ne varsa adım attığında sanki sorunları çözmek isteyen sen değilmişsin gibi omuzlarına daha çok yük binebilir. İyi niyetlerle bir amaç doğrultusunda hareket etmenin, pek te istikrarını koruyamadığı bir ay Haziran. Bu durumu en net olarak 5 Haziran’da, İkizler burcunda gerçekleşen Yeniay ile tecrübe edebilirsin. Bu döngüde sonuç odaklı davranabilir, bütün kartlarını açıkça oynayabilirsin. Belirsizlikten hoşlanmadığını, her davranışın gösterecektir zaten. Fakat sorun şu; insanlar seni bu dönemde gerçekten çok yanlış anlayabilir. Önyargılı biri değilsin İkizler burcu fakat bugünlerde kötümser düşünceler içerisinde olmak, olaylara çok keskin ve olumsuz sonuçlar biçmene neden olabilir. Eleştirilerin ise beklemediğin kadar sert etkiler yaratabilir dile getirdiğin insanlar üzerinde. Düşüncelerini dile getirmeden önce karşı tarafla empati kurmanda fayda var.

İkizler burcu artık hayatında daha ağır sorumluluklar aldığın bir dönemden geçiyorsun. Bu dönemde de aile içerisinde daha etkin bir rol üstlenirken, eve ve evdeki diğer aile bireylerine çeki düzen vermek seni zorlayabilir. Hayatına bir düzen oturtmak istediğini herkese öğreteceksin. Aile içerisinde üstlendiğin konular seni olgunlaştıracak ve farklı tecrübeler katacak. Ama biraz sabırlı olman gerekli…

Bu ay kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı yoruma gidebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 34314

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA