İKİZLER BURCU ARALIK AYI YORUMU

2018 yılını uğurlarken, geride hiçbir şey bırakmak istemiyorsun. Ama ne mümkün! Geçen ayın ortasından bu yana geri giden yönetici gezegenin, gündemini sürekli değiştiriyor. Bir de üstüne yenilerini getiriyor.

Hizmet alanlarını işaret eden gökyüzü senin için sosyal yardımlaşmayı tetikliyor. Aşevleri, yardım kuruluşları, sokak hayvanları gibi konularda ekstra çalışmak ya da çevreni örgütlemek isteyebilirsin. Sosyal güdülerine bu kadar odaklanmanın bir nedeni ise; gereksiz konuları aile içinde büyütmemek olabilir. Aslında tartışmaktan kaçınıyor olman bu dönem senin için avantajlı olabilir. Kendine yatırım yapmak isterken, bu ay sık sık geçmişe olan özlemin artabilir. Nede, nasıl, niçin sorularının cevapları sende. Hayatının sorumluluğunu daha da üstelenerek yeni bir yıla gireceksin. Bu ay değişimi hissetmemen mümkün değil.

Baş etmesi zor ama imkânsız olmayacak bir aydasın.

2018 yılının, ilk aylarına nasıl şanslı ve huzurlu başladıysan hiç merak etme biterken de bunu hissedeceksin. Yüreğinden ve hayatından kopup gidenlere üzülmekten vazgeçeceksin. Bazı şeyleri oluruna bırakmak sana yakışır bir duruş olacak.

Ateş burcunda etkili olan Yeniay, 7 Aralık’ta gündemini değiştiriyor. Kardeş ya da kardeş kadar sana yakın kişilerin evlilikleri ile ilgili duydukların onlar için bir şeyler yapma ihtiyacı doğurabilir. Ebeveyn olmaya hazırlanan yakınların için de organizasyon gibi konularda yardımcı olmak isteyebilirsin. Ailelerin bu tarz konulara müdahale etmesi fikir çatışmasını bir kez daha ortaya çıkarabilir.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 35483

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?

BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?
BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?

2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY
2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY

URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ
URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ