Boğa Haftalık Burç Yorumu (23-29 Nisan)

Bu haftanın gündemi; mücadeleci, bir yandan heyecan dolu günler seni bekliyor.

Ne umdun, ne buldun!

Hafta başlarken Plüton’un geri hareketinden etkilenmemenin mümkün olmadığını göreceksin. Satürn'de bir yandan etkili bu süreçte. Bu yüzden her şey gözünde ağır aksak gidiyor olacak. İnatlaşmalar, sözlü sataşmalar sanki artıyor gibi gelecek. Biraz daha sakin olmak asıl sorumluluğun olmak durumunda. Önemli çalışmalar içinde isen kesinlikle dosyalarını başka bir yerde garanti altına alman gerekebilir.

Bu hafta senin için tavsiyem;

Ailenin yanında olmasını istediğin bir durumun var ise, fikirlerine saygı duymalısın. Kendini kısıtlanmış gibi hissedebilirsin ancak sende ne istediğine bu dönem karar vermelisin. Şifa vermek gibi insanlara iyi gelen yönlerin var, bu tarz konulara eğilim yeniden gösterebilirsin.

İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 6027

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA