Boğa Haftalık Burç Yorumu (22-28 Ekim)

Bu haftanın gündemi; insan ne kadar kendi gerçeğinden kaçabilir sevgili Boğa burcu?

Bitmedi gitti şu aileyle ilgili meseleler…

Güneş zaten sabit etkideydi, 25 Ekim’de ise Dolunay aynı grupta meydana geliyor.  Özellikle ailendeki kadınlarla yaşadığın fikir çatışmaları çoğalabilir. Evine yönelik ise lüks harcamalarda bulunabilirsin. Geçtiğimiz ay zaten çok fazla bütçenin dışına çıktın. Şimdi biraz daha hesaplı davranmanın sırası değil mi sence de? İhtiyaç alışverişine odaklanmak bugünlerde daha mantıklı olabilir.

“Ya tamam ya devam” deme zamanı şimdi…

Sarsılmış özgüvenin artık yerine geliyor. Uzun zamandır sevilmediğini, hak ettiğin ilgiyi görmediğini düşünüyordun. Özellikle evli ya da ilişkisi olan bir Boğa burcuysan artık duygularını açık etmenin tam zamanı! Ya tamam ya devam! Gerçeği önce kendine sonra birlikte olduğun kişiye söylemelisin.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 19234

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA