Boğa Haftalık Burç Yorumu (13-19 Ağustos)

Bu haftanın gündemi;.kendi hayatınla ilgili değişimleri yine kendin kontrol ettiğin günlerdesin.

Aileni ve evini mercek altına alıyorsun…

Bu haftanın odak noktası Mars olacak. Geri giderken duygularının her zamankinden daha yoğun olduğu bu dönemdesin, özellikle yaşadığın alan ile ilgili kendi içinde ciddi sorgulamalar yaşayabilirsin

Duygularına söz geçirmek

Bu hafta yaşadığın duygu yoğunluğu, aynı zamanda kendi etrafında ördüğün duvarların da yıkılmasına sebep olabilir. 16 Ağustosta meydana gelen Ay-Uranüs karşıtlığı korkularınla yüzleştirecek, onlarla baş etmekten başka çaren olmadığını kabul edeceksin. Yolculuk için kontrolleri aksatmamalısın.

Bu hafta kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı haftalık yoruma gidebilirsiniz.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 15843

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA