BOĞA BURCU AĞUSTOS AYLIK YORUMU

Yönetici gezegenin yoğun ve aktif olduğu yıldan geçiyorsun. Geleceğini zorlanmadan kuracağın döneme hoş geldin. Bu ay yeteneklerini geliştirecek, hedeflerini hayata geçirebileceksin. Değiştirmek istediğin özelliklerini bu ayla birlikte deneyimlerine dâhil edeceksin. Son iki yıldır tabiri caizse hayattaki duruşunu korumak için çok uğraştın. Bu ay hayatını bir kez daha gözünün önüne getir ve kendine şunu söyle; önemli olan düştüğünde kalkabilmek! Ağustos ayında beni neler bekliyor diye merak ediyorsan, yılın yarısını bitirmişken bu ay sorumlulukların ön planda olacak. Ayın 11’inde gerçekleşecek Güneş Tutulması, gürültünün hâkim olacağı günler yaşayacağını işaret ediyor. Aklına hemen olumsuz durumlar gelmesin lütfen. Aksine bangır bangır bağıracağın, haklılığını ortaya koyacağın, kimseye eyvallahının olmayacağı bir ay yaşayacaksın ve emin ol kârlı çıkan da sen olacaksın. Sorumluluğunu aldığın insanlar üstünde daha fazla hâkimiyet kurabilir, onları tabiri caizse hizaya getirmeye çalışabilirsin. 

Hakikat sırrını bilir.

Ağustos ayında çocuklarınla ilgili önemli kararlar alabilir; onların kişisel gelişimine katkıda bulunacak adımlar atabilirsin. Örneğin, özel ders almaları için kursa gönderebilir ya da sportif aktiviteler için onları teşvik edebilirsin. Fakat bu ay hatalara karşı tahammülün sıfır olacak! Evet, insanların dertlerini dinliyorsun ama onları sert bir şekilde eleştirmekten de vazgeçmiyorsun. Bu duyguyu ayın ilk günlerinde sert bir şekilde hissedeceksin. Kendini gaddar biri olarak görme, ama gereğinden fazla çıkış yaptığını bilerek hareket etmeyi dene. Kim bilir belki de çevrendeki insanlar senin tepkilerinden çekindiği için, yanlışa düşüyorlardır. Onları korkutmadan uyarmanı tavsiye ederim. 

Kim bilebilir kimin halini.

Sana bir şey emredilmesinden nefret ediyorsun. Sabit bir burç olman da inatçı yönünü ortaya çıkarıyor. İstemediğin sürece şuradan şuraya adımını atmazsın öyle değil mi? Peki, sana zayıf noktanı buldukları bir tarih vereyim o zaman; 7-12 Ağustos tarihleri arasında sevdiğin insanlara “hayır” diyememene sebep olacak olaylar yaşayacaksın. 26 Ağustos’ta su burcunda Dolunay gerçekleşecek. Evinde değişiklik yapmak, taşınmak, dekorasyon değişikliği yapmak için uygun dönem. Özellikle Dolunay’dan önceki birkaç gün evin için alışveriş yapmak hoşuna gidecek. Zaten yapacağın değişiklikleri mutlaka ayın 26’sına kadar hallet derim.

Hayat yoklama alıyor.

Ağustos ayının ikinci yarısında aile içinde önemli gelişmeler yaşanabilir. Eğer evden uzakta olan bir akrabanız varsa, onlardan duyduğunuz haberler içinizi ısıtacak. Ya da sen ailesinden uzakta yaşayan bir Boğa burcuysan, onları çok özlediğini hissedebilirsin. Toprak grubu olmanın sana kattığı duygusallıktan cesaret alarak, onlara küçük sürprizler hazırlayacağına eminim. Ağustos ayında yaşamını düzenlerken, gökyüzünde toprak ve ateş elementleri baskın olacak. Artık eskisi kadar çevrende kaynaklanan konulara kafa yormayacaksın. Seni ne yapsan kıskanan, sana özenen insanlara öğüt verircesine başka yöne savrulmalarını sağlayacaksın. Açıkçası bu dönem kıskanç insanları, gereksiz kriz çıkaran kişileri ciddiye almayacağının altını çiziyor gökyüzü.

2018 yılının ağustos ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylarda seni neler beklediğini merak ediyor musun?


Toplam Görüntülenme : 42066

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA