BOĞA BURCU ŞUBAT AYI AYLIK YORUMU

2018 yılının en güçlü günlerine giriyorsun. 15 Şubat’ta gerçekleşecek Güneş Tutulması sana keskin bir dönemin başlangıcını temsil ediyor. İçgüdülerin her zamankinden daha önemli olacak. Çevrendeki insanların fikirlerini alsan da kendi bildiğinden şaşamayacağını vurguluyor gökyüzü.

Hayatını değiştiriyorsun…

Güneş Tutulması, para evinde etkili olacak. 2016 yılının ağustos ayından bu yana aklında olan bir iş varsa, şubat ayında önüne yeni fırsatlar çıkabilir. Ve sonunda işle ilgili hayal ettiğin konuları hayata geçirebilirsin. Eğer uzun zamandır kendi işinin patronu olmak istiyorsan kendi şirketini faaliyete geçirmek için girişimde bulunabilirsin. Güneş Tutulmasının verdiği cesaretle sözlere değil kendi programına, planlarına odaklanacağını vurguluyor gök kubbe. Bu döngüde kendi başınıza hareket etme isteğin, geçmişte yaşadığın tecrübelerden kaynaklanıyor olabilir. İş ve kariyer evini temsil eden Güneş Tutulması hayatındaki düzeni değiştirmen konusunda en büyük destekçin olacak.

Çocuklar ve ilişkilerinle ilgili köklü bir ay geçireceksin. Eğer çocuk sahibi bir Boğa burcuysan, büyük değişimler için destek göreceksin. Var olan eğitimin yanı sıra ek çalışma yöntemleri, kurs ya da burs gibi destekler için bütün çevreni seferber edebilirsin. Ancak odaklandığın konu genelde bu ay iş olacak.

Son zamanlarda kendini ifade etmeye çalıştığın tüm konularda büyük çözümlerin gelecek olması işini kolaylaştıracak. Uzun zamandır görüşmediğin insanlarla aynı ortama gelebilirsin. Görüşmediğin insanlarla yeni paylaşımların, sohbetlerin, katıldığın aktiviteler bazı şeyleri yapmayı ne kadar özlediğini sana yeniden hatırlatacak. Eski arkadaşlarınla anılarını yâd edebilir, aldığın mutlu kararları onlarla paylaşabilirsin. Bu ay seni sevindiren gelişmeleri sevdiklerinle paylaşacaksın.


Toplam Görüntülenme : 31215

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!