BOĞA BURCU ARALIK AYI YORUMU

Hızlı ve yoğun bir yılı geride bırakmak üzeresin. Yıl boyunca hayatını düzenlemek için uğraşırken, bazı karışıklıklarla da uğraşmak zorunda kaldın. 2018 yılının son dört ayında birçok sorunla ve konuyla tek tek uğraşman gerekti. Kimi zaman umutsuzluğa kapılsan da asla pes etmedin ancak bazı sorunların da üstesinden gelemedin. 2019 yılına girmeden hayatını düzene sokmak istemekte çok haklısın. Ancak biliyorsun ki hayat her zaman bize istediklerimizi vermiyor. Merkür Retro’su ile başlayacağımız bu ay senin için oldukça hareketli olacak. Özellikle yanlış anlaşılmalara, kendini yanlış ifade etmemeye özen göstermeni tavsiye ederim. Herkesin hataları olabilir, bazen sağ duyulu yaklaşmak ya da hiçbir yorum yapmamakta bir kazanımdır. Bu ay bu durumu kendine sık sık hatırlatmalısın.

Yılın son ayı umut vadediyor.

7 yıldır devrim gezegeni başka bir seyirde hareket ederken, kaygılarını ve endişelerini belirginleştirmişti. Şimdi ise kişiliğini, benliğini, kabiliyetlerini, olmazları olduran tavrını destekleyecek. Yani sana cesaret verecek. 7 Aralık’ta ateş burcunda gerçekleşecek Yeniay, yeniliklerin kapısını aralarken 2019 yılına bambaşka biri olarak gireceksin. Bu süreçte seni zorlayacak olan 3 Aralık’ta yine karşıt burcunda konumlanacak Venüs. Biliyorsun Venüs her burçta rahat edebilen bir gezegen değil. Karşıt burcunda da kendisini çok iyi hissetmeyecek ve bunu yansıtmaktan da çekinmeyecek. Bu anlamda biraz dikkatli olman gerekli. İş ilişkileri, aile ilişkileri, ikili ilişkiler hem Merkür Retro’sunun hem de Venüs’ün etkisi altında olacak. Bu durumu kendine çevirmek istersen düşünmeden hareket etmemeni tavsiye ederim.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 38290

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?

BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?
BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?

2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY
2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY

URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ
URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ