BOĞA BURCU EKİM AYLIK YORUMU

Güvenmek ve sadakat aramak bu ayın temel konusu olacak. Aşk ve cazibe gezegeni, senin de yönetici gezegenin karşıt burcunda Retro yapmaya hazırlanıyor. Ayın ilk haftasında Venüs’ün geri hareketi biletini şimdiden satın almış seyirci gibi olmanı sağlayacak. Görmedik, duymadık, fark etmedik neredeyse hiçbir konunun kalmayacağını işaret ediyor. Evet, bu ayı farklı kılan Venüs Retro’su olacak. Aynı zamanda ekim ayının ruhuna eşlik eden sabit burç şöleni doğruyu, eğriyi ayırmana yardımcı olacaktır.

Öfke ile kalkan zararla oturur!

Boşuna dememişler bu atasözünü bir kenara yaz şimdiden. Çünkü sakinliğine ve durağan hayatına çanak çömlek oynatacak bir gökyüzü hareketi seni bekliyor… Yaklaşık 10 aydır yaptıklarını, düzenlediklerini bir çırpıda sınava tabi tutmaya çalışabilir. Özellikle ilişkilerinde yaralar alabilirsin. Yönetici gezegenin Venüs,  7 Ekim’den 18 Kasım’a kadar karşıt burcunda Retro halinde olacak. Üstelik kendini en tutkulu, en marjinal ve en sezgisel burçta ifade etmeye çalışacak. Temel gündeminde sen, kişisel tercihlerin ve ilişkilerin olacak. Net olmak isteyeceksin ama zorlanabilirsin. Güvenmek isteyeceksin ama karşılık bulamayabilirsin.

Aman dikkat!

Bu ay senin için söylenecek çok şey var. Ama içlerinden birisi hayli kafanı kurcalamaya yetecek. İlişkiler, aşk, ortaklıklar konusunda bir neticeye varman bu sıralar zorlaşabilir. Gel sen beni dinle; her duyduğuna atlama, her söyleneni ciddiye alma, hele öfkeyi gündelik hayatından tamamen uzaklaştır. Eğer 1984-1998 yılları arasında doğan bir Boğa burcuysan bu söylediklerimi kesinlikle dikkate almanı isterim, benden söylemesi.

Gelelim 2018 yılının ekim ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?


Toplam Görüntülenme : 32461

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA