BOĞA BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Yılın en sakin ve huzurlu ayını geride bırakırken yılın ilk 5 ayında oldukça köklü değişiklikler yaşadın. Çoğu zaman kendini yorulmuş gibi hissetsen de istediğini elde edene kadar asla vazgeçmediğini her ikimizde biliyoruz. Haziran ayının ilk günlerindeki ruh halinden Haziran’ın sonlarına doğru pek eser kalmıyor. Kafanda daha iyimser duygular var ve sürekli irdelediğin meseleler artık o kadar da enteresan gelmiyor. Artık büyük resmi görmek istiyorsun. Güven bana bir ay boyunca sana böyle yapmak çok daha iyi gelecek. Yaz okuluna kalan bir Boğa burcuysan, hiç üzülme. Baharda kendinde bir türlü yakalayamadığın çalışma azmini önümüzdeki günlerde bulabileceksin.

Boğa burcu, hızlı ve toparlayıcı bir mayıs ayını geride bıraktın. Haziran ayının genelinde üstünde bir rehavet hissedebilirsin. Özellikle duygusal anlamda çelişkiler içinde olabilirsin. Geçen ay aldığın iddialı kararlardan emin olmana rağmen huzursuzluk hissetmene neden olan Neptün’ün geri hareketi, 13 Haziran’da Yeniay’la birlikte şimdiden artıyor. Toplumda yer aldığın konumu, arkadaşlık ilişkilerini ve bakış açını yeniden düşünmeye başlıyorsun.

Gücünü her ne kadar Jüpiter’in ilişki evindeki etkisinden alsan da Uranüs’ün burcuna yerleşmek için yaptığı hamlelere hâlâ alışamamış olabilirsin. Gökyüzünün belirsizlik etkisi seni belli konularda kabuğuna çekebilir ve yaptığın fedakârlıkları bir kez daha gözden geçirmene neden olabilir. Yakın dostluklar, yasal konular ve sözleşmelerle ilgili yeni düzenlemelere olan ihtiyacın artacak.

Bu dönem evine düşkünlüğün ise artacak. İçindeki huzursuzluğu yönlendirmek için evin ile ilgili girişimlerde bulunabilir, evinde yapmak istediğin değişimlere ya da tadilatlara zaman ayırmak, isteyebilirsin. Bu yaşına kadar yapmadığın harcamalar için cömert davranabilirsin.

Bu ay dünyanı değiştirebilirsin.

Haziran ayında çok farklı insanlarla görüşebilirsin. Senden yaşça büyük ya da küçük bireylerle ortak paydada buluşman, tesadüfi tanışıklıklara sebep olacak ve aynı yolda hareket etmenizi sağlayacak. Örneğin; işyerinde, oturduğun sitede ya da sokakta, resmi işlerin için bir devlet dairesinde bu tarz bir karşılaşma yaşaman mümkün olabilir. Özellikle stilin, saçın, cilt bakımın gibi konularda değişimler geçirebilirsin.

Ailendeki gençlerle (1984- 1998 doğumlu) inatlaşmalar söz konusu olabilir. Onları yönlendirmek için birtakım yöntemlere başvurabilirsin. Eğitimlerine, kariyer hedeflerine ya da erken evlilik gibi radikal kararlarına müdahale etme ihtiyacı duyabilirsin. Aile içinde otorite gibi görünmene neden olan gökyüzü etkilerini bu dönem ailene fazlasıyla yansıtabilirsin.  

Duygularını alt üst eden gökyüzü, 13 Haziran’da hava burcunda gerçekleşen Yeniay ile birlikte senin istediğin yöne dönüyor. Fiziksel anlamda kendini daha sağlıklı ve zinde hissederken, gireceğin sosyal ortamlarda da rengini belli edeceksin. Fedakâr, toparlayıcı ve zevkli yapın gündelik sohbetlerine de yansıyacak. Uzun yıllara dayanan dostlukların varsa, 28 Haziran’da toprak burcunda yaşanan kirli Dolunay esnasında bu kişilerin ailelerinde yaşanacak ani rahatsızlıkları ve kayıpları duyabilirsin. Sevdiğin insanlara yardımcı olmak için çaba sarf edeceksin. Kendini bir anda birçok yerde seyahat ederken bulabilirsin. Sık sık yapacağın yolculukların bir kısmı iş diğer kısmı da tatil amaçlı olabilir.

Gökyüzünün cömert, çalışkan ruh hali seni sarıp sarmalarken Neptün Retro’su alışkanlıklarını değiştirmene yardımcı olacak. Sosyal, politik yönünü, yardımsever tarafını, grup içinde hareket etme biçimini, hayvanlara karşı hassasiyetini yeniden toparlayacaksın. Gece uykularını bölen alışkanlıklarını da bu dönem kontrol altına alabilirsin. Geç saatlere kadar televizyon ya da bilgisayar karşısında vakit geçiren bir Boğa burcuysan, bu alışkanlıklarını azaltabilirsin.

Bu ay kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı yoruma gidebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 33695

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA