BOĞA BURCU NİSAN AYLIK  YORUMU

Doğa ana nasıl ki bir mevsimden diğerine geçerken uyumlu geçişler yaratıyorsa kendine; senin için de bu ay, ilişkileri ve iletişimi yakından ilgilendiren bir süreç olacak. Hatta bu ayda yaşayacağın hemen her olay, ilişkiler ve iletişim üzerine kurulu olacak benden söylemesi.

Bazen alışkanlıklardır, sorunların ilacı.

Merkür’ün geri hareketi 16 Nisan’a kadar kaygılarını tetiklemeye devam edecek. Bu döneme kadar gökyüzünün stresli havasından nasibini almak istemiyorsan, gündelik işlerine ve konularına yönelmende fayda var. Rutin olana devam etmek seni bu ayın kaygısından uzak tutmaya yetecek, diyebilirim. Alışkanlıklarını, zorlanmayacağın şeyleri en iyi sen biliyorsun.  Kaygı, hayatının içine dalıp girse de, kaygıyı yönetmeyi başarır ve içinden çıkıp gitmesini sağlarsan emin ol rahatlayacaksın.

Bu dönem yakın çevren sana, beklentinin dışında sorumluluklar yükleyebilir.  Özellikle gençler ve çocuklar konusunda önerilen bu sorumluluklara nazikçe “hayır” demen, sakinliğini ve duruşunu koruman adına daha iyi bir yol olacak. Nasihat içeren ve dikte edildiğini düşündüğün konuşmalar hoşuna gitmiyor. Fakat üslupları yanlış olsa da, nasıl söylediklerine değil ne söylediklerine odaklanman, bazı önyargılarının kırılmasını sağlayabilir. Bu süreçte kendini fazlasıyla korumaya çalışman gayet doğal. Ancak kendine yöneldiğin bu ayda yakınlarından da sevgini esirgememelisin. 

İçinden çıkamadığın sorunlarda, elini uzat gerçek dostlarına.

16 Nisan’da ateş grubunda meydana gelen Yeniay, bilinçaltını etki altına alıyor. Korktuğunun başına gelmemesini istiyorsan, bilinçaltındaki vesveseleri bu dönem kontrol altına alman gerekecek. Bu vesveseyle tek başına mücadele etmek belki de senin için çok zor olacak. Sana tavsiyem başını kaldırıp başka ufuklara doğru bakabilmen. Belki eski bir dost, belki bir aile büyüğünün desteğiyle bu ruh halinden çıkabilirsin. Bu kontrolü sağlamak içine değişim tohumları serpecek.


Toplam Görüntülenme : 19623

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA