Başak Haftalık Burç Yorumu (19-25 Şubat)

Bu haftanın gündemi; daha aklı başında kararlar almakta fayda var. Laflarına takılacağın kişiler olabilir bu süreçte.

Kariyer yaşamına destek gökyüzünden geliyor!

İş seyahatlerin önümüzdeki günlerde itibariyle artabilir. İş arkadaşlarınla daha uyumlu olduğun bu ay, sürpriz aşklar da yaşanabilir. Karşıt burcuna geçen Güneş, ilişkiler evini yakından ilgilendirecek. Aşk evlilik ve ortaklıklar konusunda yeni gelişmelere hazırlıklı olmalısın.

Bu dönem seni çok yakından ilgilendiriyor!

Merkür ve Güneş’in karşıt burcun Balık’ta hareket etmeye başlaması rotasını senin de mensubu olduğun değişkenlere çeviriyor. Ruh hali olarak güçlendiğini hissedebilirsin. Manevi değerleri her zaman ön planda tutsan da, parasal konular önem kazanabilir.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 13030

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!