Başak Haftalık Burç Yorumu (13-19 Ağustos)

Bu haftanın gündemi; sadeliğin ve mütevazılığın başarılarını büyütürken bir yandan insanları daha yakından tanıyacaksın.

Önümüzdeki günlerde odak noktan ailen…

Bu haftanın gündemini Mars’ın geri hareketi olacak. Etkilerini en çok ailen hakkındaki hislerinde göreceksin. Özellikle evli bir Başak burcuysan üzerinde diğer burçlara kıyasla daha çok hissedeceksin. Ayrıca ailen ile ilgili vermen gereken kararlarda handikaplar yaşayabilirsin.

Duygularına söz geçirmekte zorlanıyorsun...

Dört yıldır üzerinde emek verdiğin uğraşlarının birçoğunun karşılığını aldın, fakat bu hafta kendi başarılarını ve vermiş olduğun kararları sorgulayabilirsin.  Yönetici gezegenin Merkür’ün bir sabit burç’a geçişi iç dünyanı kontrol etmeni zorlaştırıyor. Karamsarlığa kapıldığında kendine son iki yılda kat ettiğin yolu hatırlat ve sonuçlardan memnun değilsen kendine yeni bir yol çizmek için geç olmadığını unutma.

Bu hafta kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı haftalık yoruma gidebilirsiniz.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 16933

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA