Başak Haftalık Burç Yorumu (22-28 Ekim)

Bu haftanın gündemi; toparlayıcı faktör sen olabilirsin.

Zamana mı yoksa geleceğe mi tutunmak.

Güneş bu haftanın ilk yarısında su burcunun sabitinde yer alacak. Sende etkisini en yakın hissedenlerden birisi olacaksın. İdealistliğini, işini, romantizmi ve aşkı da yanına alarak Kasım ayına çoktan başlangıç yaptığını hissetmen normal… İlişkilerde oluşacak hassasiyete dikkat çekiyor gökyüzü. Eşinle ya da sevgilinle ilişkilerini toparlaman gereken bir dönem yaşayacaksın.

Kararsızlıklar seni yoruyor.

Bu yılın başından beri yaşadığın finansal sıkıntılar bu ay senin yakanı pek bırakmadı. Sabit burçta Dolunay meydana gelirken maddi konularda güvence ön planda olacak. Yeni bir ay gelirken farklı arayışlardaki iş bağlantıların ve yılmaman seni yeniden küllerimden doğuyorum psikolojisine çekecek. Hafta sonu iletişimde öncelik sıralamaları belirlemek açısından sana bazı fikirler ve dersler vermeye başlayabilir.

İyi haftalar.


Toplam Görüntülenme : 10622

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA