Başak Haftalık Burç Yorumu (23-29 Nisan)

Bu haftanın gündemi; Bazen kazanmak için vazgeçmekte gerekebilir.

Değişim denince akla sen geleceksin…

23 Nisan haftanın ilk günü itibari ile gökyüzü gündemin yoğun olacağının sinyallerini veriyor. Plüton ve Satürn yoğun etkiler bırakıyor. İş toplantıların, mevkisi kıdemli söz sahibi insanlar ile tokalaşabileceğin bir günlerdesin. Hızlı olmak konusunda sıkıntıların var çünkü etrafta her şey ağır aksak gidiyor.

Ve Plüton 'geldim' der!

“Eyvah yine mi Retro” diyebilirsin. Bu sefer panik olmana gerek yok, sayesinde yeni iş teklifleri ve hiç düşünmediğin sosyal fırsatlar oluşabilir. Kendi potansiyelini görmene de vesile olacaktır bu süreç… Ayrıca, sağlığına ve görünümüne de önem vereceğin günleri işaret ediyor. Güzellik ve bakım konularında ise Cumartesi gününü değerlendirmek isteyebilirsin.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 6378

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA