BAŞAK BURCU AĞUSTOS AYLIK YORUMU

Güzel şeyler hep beklemediğin anlarda olur! Fakat sen hep bekliyorsun ve bunu kendine bile itiraf edemiyorsun. İyi bir eş, romantik bir sevgili, seni el üstünde tutacak insanlar, çok çalışmadan fazla para kazanmak… Ağustos ayında bu düşüncelerin daha da hareketlenirken kendin için yeni yollar çizeceksin.

2018 yılının herkese adil davranmadığını en iyi deneyimleyenlerden biri sensin.

Ağustos ayında artık değişim zamanı diyecek ve bu kararının da arkasında duracaksın. Ufak yorgunluklarla yılmayan ruhunun artık yorulduğunun farkındasın ve kendine güvenli bir liman bulup dinlenmek istiyorsun. Aklında kalan yaşanmamışlıklar geçmişte yaşadığın anılar bu ay bir bir hafızanı yoklarken emin olan ağustos ayından çok daha güçlü çıkacaksın. 11 Ağustos’ta ateş burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması bu anlamda en büyük destekçin olacak. Kendine yöneleceğin, kendi isteklerini ön plana alacağın, çevrendeki kişilerin yargılarına kulak asmayacağın günler yaşayacaksın. Özellikle kendi ayaklarının üzerinde durmaya özen gösteren bir Başak burcuysan ağustos ayı hayatının ayı olmaya aday olurken her anlamda dönüşüm yaşayacaksın.

Gökyüzü sana kendini hatırlatacak.                                                   

Ağustos ayında ne kadar değerli ve önemli olduğunu bir kez daha hissedeceksin. Gökyüzü sosyal alanlarda önemli yerlere gelmeni sağlayacak. Aynı zamanda motivasyonunu yüceltecek insanlar ile tanışacaksın. Tüm bunlar yönetici gezegenin Merkür’ün Retro hareketi ile gelişecek. Kariyerin adına güzel gelişmeler peşi sıra gelecek. Mesleki bilgisi, imtiyazı ve donanımı olan kişilerden fikirler alacaksın. Sosyal açıdan çok hareketli ve verimli günler seni bekliyor. Ağustos ayı içinde önemli iş bağlantılarını atlamamanda fayda var.

26 Ağustos’ta karşıt burcunda gerçekleşecek Dolunay, gün içerisinde bir anda hareketlenip bir anda yavaşlayan bünyeni bugünlerde dengeye sokacak. Duygusal açıdan seni üzmeye devam eden fazlalıklarını bir kenara bırakmak isteyebilirsin.  Mesela odanda hala sakladığın eskiye dair bazı hatıralar varsa, haydi al eline bir çöp torbası ve hiç düşünme bile…

Gözler senin üzerinde…

Aklı bir karış havada bir Başak burcuna alışık olmayan çevren, kafa karışıklığın ve dağınıklığın konusunda seni eleştirecek. Unutulan doğum günü, tanışma yıldönümü gibi etkinlikler sana son dakika planlar yaptırabilir. Elin ayağına karışırken mükemmeli yakalamak isterken, eksik ve yanlış seçimler yapabilirsin. Merkür bu evrede yapacağını yapıyor ve seni organizasyonlarda ve etkinlilerde yalnız bırakıyor. Arkadaş çevresi geniş olan bir Başak burcuysan, bu dönem bol bol kalabalık topluluklar içinde yer alacaksın. Eğer tatil için kalabalık bir grubu tercih ettiysen, eğlenceli ve neşeli halinle herkesin sevgilisi olacaksın.

Gelelim 2018 yılının ağustos ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?


Toplam Görüntülenme : 46410

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA