BAŞAK BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Yılın senin için en önemli aylarından birine hoş geldin! 2018 yılının ilk yarısı senin için hiç de hiç sakin geçmedi. Bu ay ile beraber daha da hareketleneceğini bilmelisin. Haziran ayı şu an hayatındaki olayların yönünü tamamen başka bir yöne çeviriyor. Hiçbir şey şu an düşündüğün gibi olmayacak. O yüzden şimdi kendini biraz zamanın akışına bırak. Çünkü kaderi önceden belli, çok güçlü bir ay haziran ve müdahaleyi kesinlikle kabul etmiyor. Şimdi gardını bir kenarı koy, hayatında yeni bir dönem başlıyor.

Sürprizlerle dolu bir ay seni bekliyor! Hava, toprak ve su burcunun etkin olduğu haziran ayında enerji olarak yükselişe geçiyorsun. Bu süreçte, yaptığın çalışmaları ya da hobileri paraya çevirebilirsin. Ek gelirler elde edebilir, mevcut mal varlıkların ya da yatırımların kanalıyla kazanç elde edebilirsin. Bilişim, iletişim, seyahat, yabancı ülkelerle bağlantılı projeler, eğitim, okul, yayıncılık türünde işler kârlı sonuçlar getirebilir. Ödemen gereken borçlar varsa haziran ayında rahatlama şansı bulabilirsin.  Bu ay ağırlıklı olarak finans ve para evini toparlamak için yerinde durmayacaksın. 13 Haziran’da değişken burçta gerçekleşecek Yeniay hayatında keskin etkiler yaratırken, sende hayatınla ilgili yeni kararlar alacaksın. Aynı gün yönetici gezegenin Merkür’ün Zodyak en duygusal burcuna geçecek olması da iletişim anlamında mantığını bir süreliğine de olsa arka plana alacak. Gökyüzünün yoğun gündemi yaşamını etkisi altına alırken 14 Haziran’da aşk gezegeni Venüs’ün de burç değiştirmesi ilişkilerinde detaycı yönünü öne çıkarırken bu tarihten itibaren çıkacağın seyahatleri çok daha neşeli bir hâle getirecek.

Kaderini yeniden yazabilirsin.

Hava burcunda etkili olan Yeniay, haftanın ikinci yarısında sana yaşatacaklarına inanamayacaksın. İtibar evinde etkili olan Yeniay uzak akrabaları ve çevrende gelişen konuları işaret ediyor. Anne baba ilişkisini yeniden masaya yatıran bir Başak burcu olarak, bu dönem miras ya da mal bölüşümü gibi konularda talepkâr olabilirsin. Hakkını savunmak için açılan davaların sonuçları tüm aile içinde bir dedikodu konusu haline gelecek. Aleyhine işliyor gibi görünen bu süreçte kazançlı olan sen olacaksın. Gökyüzü, bu olaylardan ders çıkarmanı ve ısrarlı davranışının sonuçlarını er ya da geç alacağını işaret ediyor. Aynı zamanda tüm yaşamı iş odaklı bir Başak burcu olarak bu süreç yakından ilgilendirecek. Aile şirketinde çalışan bir Başak burcuysan; ayrışmalar, alınan kararların netliği, verilen sözlerin gerçekleşip gerçekleşmediği gündeme gelecek.

Hayatınla ilgili yeni tecrübeleri omuzlandığın çok önemli bir döngüden geçiyorsun. Haziran ayında da aile hayatındaki çok yönlü olaylar, seni bu alanda belli düzenlemeler yapmaya itebilir. Özellikle 13 Haziran ve sonrası bu anlamda çok baskın bir süreç olacak. İkizler burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor ve aile içerisinde konumunu yeniden belirliyor. Bu dönemde ailendeki insanları çok şaşırtacak kararlar alabilirsin. Uzun zamandır ailesiyle yaşayan bir Başak burcuysan ailenin yanından ayrılma kararı alabilirsin. Bu dönemde düşüncelerin sürekli hayatınla ilgili yeni kararlar almak üzerine. “Memnun olmadığım ne çok şey varmış hayatımda!” farkındalığı ise geçici, aklında bulunsun. Aile içinde 2016 yılından süre gelen sorunları da bu ay halletmek isteyeceksin.

Bu ay kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı yoruma gidebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 39431

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA