BAŞAK BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Biraz mükemmeliyetçi, biraz yorgun, biraz inatçı ve biraz da özgür hissedeceğin bir ay seni bekliyor. Açıkça söylemem gerekirse, bu ay birden çok duyguyu yaşayacak olman seni biraz zorlayacak. Zaman zaman pes edecek duruma dahi gelebilirsin. Ama üstesinden gelmeyi de başaracaksın. Bu zorlayıcı ayı ne kadar sağlam ve iyi bir şekilde atlatırsan gelecek ayların sana sunacağı fırsatları hiç ummadığın kadar kolay bir şekilde değerlendirebileceksin.

Olumsuzlukların karşısında güç kazanırken…

İdeallerinin pekiştiği bu ayda geleceğe dönük kararlar almak isteyeceksin. Çünkü artık hayatına daha sağlam ve belirgin bir şekil vermek istiyorsun. Hayatının acaba, keşke, belki de üçgeninde dönüp durmasını kim ister ki? diye düşündüğünde bile bu durumdan çıkmanın yollarını arayacaksın kendine. Bu seni olumsuz düşünmeye ve umutsuzluğa kaptırmasın. Hayatınla ilgili her şeyi fark edebilmek öyle kıymetlidir ki… Her şeyi tüm saflığıyla görmek.  İşte budur insanı harekete geçiren. Ve sen de kendi geleceğine hazırlanmalı kendi geleceğini yaratmalısın.

İnsanları değerlendirmeye alacağın bu süreçte yeni tercihlerde bulunabilirsin. İnsanlar konusunda daha seçici ve eleştirel davranman gayet doğal değil mi? Ne de olsa geçmiş sana oldukça öğretici davrandı. Bu ay, yakın çevrenin bazı tepkileri seni şaşırtacak olsa da artık nasıl davranman gerektiğini biliyorsun, merak etme.

Fakat şunları da söylemeden geçemeyeceğim; ayın ikinci haftasında yavaşlamaya başlayan yönetici gezegenin önünü açacak Sevgili Başak. Yeniay’ın devreye girmesiyle birlikte cesur mu cesur tavırlar sergileyeceksin. İş yapış şeklinden karar alışına kadar sana müdahale eden kişi ya da sistemlere karşı kendini ispat edeceksin. Her şeyin iç içe geçtiği bu ay sana daha da soğukkanlı ve savaşçı olmayı öğretecek, desem yeridir. Güneş’in yön değiştirdiği bu mevsimde gökyüzü duygu ve düşünce evinde sana gelgitler yaşatabilir. Her ne kadar sorumluluklarını birbirine karıştırmış olsan da toparlaman zor olmayacak.

Organizasyon, ev partileri, aile toplantıları seni ayın son günlerinde sık sık mutfağa sokacak. Tüm hünerlerini göstereceğin bu birkaç günlük süreçte sevdiklerinin yanında mutlu olacaksın. 

 


Toplam Görüntülenme : 20573

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA