BAŞAK BURCU ŞUBAT AYI AYLIK YORUMU

Kendini bu ayın en mutlusu ilan edeceksin! Yıla güçlü ve kendinden emin girmen bu ayı kafanda belirlemene yardımcı olacak. Gökyüzünün desteğiyle çok yönlü, sosyal, iletişimi yönetecek bir ay geçireceksin. Bu ay iki tutulma arasında kalırken, ufak pürüzler dışında kendini iyi hissedeceğini söylüyor gök kubbe. Sosyal hayatının tüm avantajlarından yararlanan, çalışkan bir Başak burcuysan, yeni ilişkilerin yeni girişimler için önemli bir rol oynayacak. Ayın ilk haftasına kadar Merkür, kendinden emin olmanı sağlayacak ve hava burcunda yer alması yetenekli, açık sözlü ve girişimci yönlerini ön plana çıkaracak.

Şimdi atılım zamanı!

Şubat ayında yeni iş başvuruları ve projeler için yeni fırsatlar yakalayabilirsin. O yüzden bu ay sana durmak yok! Özellikle yayıncılık, medya ve teknolojinin birleştiği alanlarda uzun zamandır beklediğin bir haberi şubat ayında alabilirsin.  Ocak ayının son gününde meydana gelen ateş burcundaki tutulma seni yakından ilgilendiriyor. Kararsız kaldığın konularda kendinize yön vermeniz kolay olacak.

Mucizelere inanmaktan vazgeçme…  Şubat ayında gerçekleşecek Ay Tutulması sayesinde hem şaşıracağın ve gözlemci kalacağın olaylara şahitlik edeceksin. İş hayatındaki düzensizliklerin üstesinden gelmek için verdiğin çabanın karşılığını almana çok az kaldı. Bu ay gökyüzünün seni desteklediğini görürken, tesadüflerin çok anlamlı olduğunu düşünebilirsin.  Emeklerini asla küçümseme! Çünkü şubat ayında aklın ve kalbinle aldığın kararların yanlış olmadığını daha iyi görme fırsatı bulacaksın.


Toplam Görüntülenme : 29838

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!