BAŞAK BURCU EKİM AYLIK YORUMU

Ekim ayında zihinsel yeteneğini çok verimli kullanacaksın ve becerikli yönünü ortaya koyacaksın. Şimdiye kadar gösterdiğin performansın üstüne çıkıyorsun. Para konusunda mantıklı adımlar atman seni bu ay rahatlatacak sevgili Başak. Her şeyi yoluna koymak sana güven ve huzur verecek. Ancak Venüs, bazı konularda huzurunu bozabilir. Sorgulamak, yargılamak, duygularının yükselmesiyle birlikte seni bambaşka âlemlere götürebilir.

Amaçsız yaşamak senin için adeta imkânsız. Ama yakın çevrende de böyle kişiler olsun istemiyorsun. Hatta bu tarz kişilere ve yaklaşımlara tahammülün yok. Gel gelelim döngü bu konularda seni sınava tabi tutmaya meyilli olacak. Bu yüzden en yakınlarınla tartışma boyutuna ulaşacak diyaloglar gelişebilir. Venüs Retro’su bu durumu körüklüyor da körüklüyor…  Akıl hocalığından tut da her konuda uzman olduğuna kadar, bunca zaman yüzüne söylenmeyen itiraflara hazır olmalısın.

Gelecek endişesiyle çok çalışabilirsin.

Planlarını sürekli işine göre ayarlaman özel hayatında sıkıntı yaşamana neden olabilir. Venüs, aşk ve ilişkiyi temsil eder, bir yandan ilişkilerde oluşturduğun metodu ve yöntemi belirlemene yardımcı olur; ancak bu dönem ikili ilişkileri yönetmekte zorlanabilirsin. Bir yandan iş sorumluluğu bir yandan ilişkilerle ilgili kararsızlığın belirgin sıkıntılar yaşamana neden olabilir. İş yerinde yaşanan aşklar dedikodu kazanının tam ortasına düşmene neden olabilir.

Programında çokça konu var.

Uzun yolculuklara çıkmaya niyetin olmayabilir. Ama döngü seni beklenmeyen seyahatlere hazırlayabilir. İş ve aile kaynaklı bazı kısa dönemli planlamalar yapmak zorunda kalabilirsin. Sürpriz tanışmalar ve organizasyonlar için bir araya gelebilirsin.  Eğer ev ya da araba satın almak istiyorsan yatırım amaçlı ailenin yaşadığı şehirden bu tür getirileri olan masraflar çıkabilir. Yoğun, çok konulu ve ilişki odaklı bir ekim ayı seni bekliyor.

Gelelim 2018 yılının ekim ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?


Toplam Görüntülenme : 34098

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA