BAŞAK BURCU ARALIK AYI YORUMU

Hiç bitmeyecekmiş gibi başladığımız bu yılın da son ayına geldik. Bütün bir yılın yorgunluğunu hissetmek ise aralık ayının şanındandır. 2019 yılına yenilenerek girmek isteyecek, yorgunluklarını arkanda bırakmak için mücadele edeceksin. 7 Aralık’ta gerçekleşecek Yeniay sana yılın son ayında şansının döndüğünü göstermekle kalmayacak, yeni yıl ile ilgili de mesajlar verecek. Etkili ve zorlayıcı bir yılı arkanda bırakırken kazanmaya hiç bu kadar yakın olmadığını düşüneceksin. Hayatın yokuşları hiç bitmiyor maalesef ancak sen güçlü yönünü ortaya koyarak pek çok sorunu bu yıl bertaraf etmeyi başardın. Kimi zaman yenildiğini düşünsen de pes etmeyen ruhun seni her zaman bir adım daha ileriye taşıdı. Şimdi ise kendini yeniliklere hazırlama zamanı.

Hayatını değiştirmek istiyorsan, harekete geçmelisin.

Ayın ilk haftalarında geri hareketine son verecek olan Merkür, iletişim alanında birçok konuyu düzenlerken. Sosyal ilişkilerinle ilgili de toparlamanı sağlayacak. Bir süredir devam eden yanlış anlaşılmalara sence de bir son vermenin zamanı gelmedi mi? Aslında çevrendeki çoğu kişinin niyetinden şüphe etmiyor ve insanları tanıdığını düşünüyorsun. Ancak unutmaman gerekir ki insanlar sandıklarından çok daha çabuk tavırlarını değiştirebilirler. Sorunu sürekli kendinde görmemeli, çevrendeki kişilere de sorumluluklar yüklemelisin. 7 Aralık’ta ateş burcunda gerçekleşecek Yeniay hayatının bu alanlarını düzenlerken, bu yıl aslında ne kadar çok insanın sana yük olduğunu da fark edeceksin.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 37589

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?

BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?
BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?

2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY
2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY

URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ
URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ