Balık Haftalık Burç Yorumu (13-19 Ağustos)

Bu haftanın gündemi; sağlığına ve günlük rutinini ilgilendiren konularda önemli ve işlevsel değişiklikler yapacaksın.

İşlerine odaklanmada sorun yaşayabilirsin...

Gökyüzünün etkisiyle yerinde duramayacak ve her zamankinden daha tahammülsüz bir ruh haline bürüneceksin. Özellikle de iş yerinde! Eğer çalışan bir Balık burcuysan, bu hafta süresince her zaman yerine getirdiğin günlük rutin görevlerin sana her zamankinden daha ağır ve sıkıcı gözükecek.

Sakin ol ve derin derin nefes al!

Sağlığını yöneten evde etkili olan Jüpiter-Neptün ilişkisi geçmişte yaşadığın problemleri bu dönem bertaraf ediyor. Panik ve telaşlı hallerini soğukkanlı tavrınla idare edebileceksin. Çok başarılı olduğun konularda bile iş sana düştü mü nasıl paniklediğini çok iyi biliyorsun. Şimdi sahip olduğun niteliklerin daha çok farkına varma zamanı senin için. Ayrıca eksik olduğun noktaları da geliştirmeye başlayabilirsin.

Bu hafta kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı haftalık yoruma gidebilirsiniz.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 12946

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA