Balık Haftalık Burç Yorumu (23-29 Nisan)

Bu haftanın gündemi; ne kadar yalnız kalmak istesen de bu sıralar pek mümkün olmayacaktır.

Adapte olmakta sıkıntı yaşayabilirsin.

Hayatının bir film şeridi gibi geçtiğini görüyorsun bu sıralar. Çünkü şimdi de Plüton'un geri hareketi devrede... Ama sanki bu senaryo sana yabancı değil!  Kendini harika bir şekilde ortaya koyabileceğin günlere işaret ediyor. Yeni fikirlerin sayesinde çevrene kendini kabul ettirebiliyorsun.

Dışa dönük yaşamalısın.

Bu aralar popüler olduğunun farkında değilsen, etrafına biraz bakmanda fayda var. Venüs-Chrion 60'lığı dikkat çekici duygusal geliştirmene işaret edecek. Seninle ilgilenen birileri var ve görmezden geldiğini düşünebilirler. Hatta biraz ukala bile olduğunu sanabilirler. Eğer evli bir Balık burcu isen çocuklar, kardeşler gibi konularda geçmiş tecrübelerin çok ilham kaynağı oluşturacaktır. Bazı tasarımları kendi elinle karalamak resim aşkını hatırlamanı sağlayacaktır.

İyi haftalar.

 


Toplam Görüntülenme : 8776

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA