Balık Haftalık Burç Yorumu (18-24 Haziran)

Bu haftanın gündemi; bir kalemde kafandaki tüm olumsuz havayı silmeye hazır ol!

Tatil hazırlıkları şimdiden başladı…

19 Haziranda burcunda Neptün Retrosu gerçekleşiyor. Bu hafta aslında bazı konular hayatında şekil alıyor. Şöyle ki; melankoliye bağladığın yalnızlığına son bulabilirsin. Seninle ilgilenen bir kişinin aslında iyi bir aday olduğuna ikna oluyorsun.

Özel günler….

Yılın en uzun günü için bir planın var mı? Güneş Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Bugün mutlaka kalabalık bir arkadaş grubuyla eğlenceli bir program organize etmelisin. Haziran güç koşullarla geçmiş olabilir ama 21 Hazirandan itibaren sular nispeten durulmaya başlıyor. Sosyal duyarlılığın artabilir ve farklı çevrelerle bir arada olacağın etkinlikler düzenlemek ya da katılmak söz konusu olabilir. Eğer ilgini çeken biri varsa ne duruyorsun yazın harika bir aşk yaşayabilirsin.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 11827

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA