Balık Haftalık Burç Yorumu (19-25 Şubat)

Bu haftanın gündemi; bakış açın, sosyal yaşamın her anlamda şekilleniyor. Bir yandan hayal ettiğin ve gitmek için can attığın yerlere seyahat edebilirsin!

Aşkta gözü pek ve atak olmaya var mısın?

Güneş artık seninle birlikte bir ay boyunca hayatına renk katacak. Mevsimin artık ılık rüzgârlar estirmeye başladığı bu günleri coşku ile karşılayabilirsin.  Eğitimle ilgili işi olan Balıklar keyifli ve verimli araştırmalar yapabilir. Yeni iş arayan biriysen, umduğundan daha güzel olanaklı bir işe sahip olabilirsin.

Şimdi senin dönemin başlıyor!

Karşı tarafla ortak nokta bulmak önceliğin olurken, aşk sözcükleri duymaktan büyük zevk alacaksın. İlişkisi olmayan bir Balıksan, özgüvenini arttıracak ve kendine adeta yeni teknikler geliştireceksin. Her gün gördüğün biri ya da bir şekilde haberleştiğin kişiyle dostluk boyutunda yaşadıkların duygusal alana taşınabilir.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 12368

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!