BALIK BURCU ŞUBAT AYI AYLIK YORUMU

Şubat ayına geçtiğimiz günlerde yaşadığın sıkıntıları unutarak başlayacaksın. Geçen ayın son günlerinde meydana gelen ateş burcundaki tutulma, seni duygusal olarak yormuş olabilir. Ancak amaçlarını hayatının felsefesi yapmış Balık burçları için bu ay durmak yok, çalışmak var. Hem kendini hem de etrafını en iyi şekilde organize edeceğin bir ay yaşayacaksın. Bu durum senin oldukça planlı hareket etmeni sağlayacak. Sosyal olarak da yoğun günler seni bekliyor bu ay. İnsanları bir araya getirme, etkinliklerde öne çıkma ve topluluklar içinde belirleyici olmak sana düşecek.

Paylaştıklarınla mutlu olacaksın…

Duygularını samimiyetle ortaya çıkaran bir burç olduğundan hiç şüphe yok. Şubat ayında ise senin için paylaşım çok önemli. İhmal ettiğin insanlara daha çok zaman ayırmak isteyebilirsin.  Onların gündelik koşturmacalarına yardımcı olmak sene minnet duymalarına sebep olacak. Son yıllarda yaşamla mücadeleyi iyi kavramış bir burç olarak insanların yaşamlarını kolaylaştırıyorsun. Ancak ikili ilişkiler konusunda yardım alma istemeyeceksin diyor gök kubbe. Karşılıklı emek ve değer anlayışını bu dönem hayata geçirmen senin için çok önemli.  Son günlerde kafan bazı konularda karışmış olabilir. Özellikle 2016 yılında evlendiysen, kendini bu dönemde yalnız hissediyor olabilirsin.

Gökyüzünün kırılmalarını burcunda misafir etmiyorsun. Bu da stresi az, kazancı çok bir ay demektir. Ketum karakterinle bu ay gurur duyacaksın. Çünkü çevrende öyle garip olaylar olduğunu fark edeceksin ki sırlarını zamanında söylemediğin için bir kez daha kendini tebrik edeceksin. Eğer geçmişten gelen bir miras veya para meselesi var ise bu ay çözülebilir. Sevgilinle eğlenceli ve keyifli zamanlarına 15 Şubat’tan sonra geri dönebilirsin. Sevildiğini hissettiğinde senden keyiflisi olmayacak.


Toplam Görüntülenme : 23872

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!