BALIK BURCU ARALIK AYI YORUMU

2018 yılı biterken, kendinden çok emin olacaksın. Atılımları ileriye dönük, yaşam garantisi yüksek, potansiyelini her alanda gösterdiğin bir dönem geçirdin. Değişken burçları destekleyen gökyüzü hayatına çok şey kattı. 2018 yılında son derece başarılı izler bıraktın. Yılın ilk Dolunay’ı su burcunda meydana gelirken 2018 yılını yolcu ediyorsun. Sosyal yaşamdaki yerin, ailen, çocuklar ve eğitim gibi konularda sonuç odaklı gelişmeler yaşıyorsun. Kafandaki birçok soruya cevap bulduğun 2018 yılında pişman olduğun neredeyse hiçbir şey kalmıyor.

Aralık ayının gündemi oldukça yoğun olmakla beraber senin de gündemin yoğun olacak. Özellikle Balık burcunun ilk 10 gününde doğan biriysen Jüpiter’in burç değişikliğinden çok çabuk etkilenecek ve keskin kararlar almaktan çekinmeyeceksin. Balık burcunun son 10 gününde doğan bir Balık burcuysan şan bana gülmüyor söylemlerine kısa sürede daha devam edeceksin. Ancak bu ay asla umutsuzluk yok. Şans gezegeni elini değişken burçların üzerinden çekmeyecek.

Ayın ilk günlerinde iletişim gezegeni Merkür’ün, Retro yapması kısa bir süreliğine huzurunu kaçırabilir.

Eğer tatil planın varsa organizasyon firması ya da turizm acentesiyle bazı konularda tartışmalar yaşayabilirsin. Beklentinin üzerinde gelen fatura keyfini kaçırabilir. Gerekli muhatapları bulmak için telefonda çok zaman geçirmen gerekebilir. Vize, pasaport, yeni kimlik başvurusu gibi konularda aksaklıklar yaşaman da mümkün. Bu sürecin kısa süreli aksaklıkları kapsayacağını bilmelisin. Aralık ayının ikinci haftasından itibaren çok daha keyifli günler yaşarken yeni yılın heyecanına da erken kapılacaksın.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 31770

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?

BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?
BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?

2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY
2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY

URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ
URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ