BALIK BURCU EKİM AYLIK YORUMU

Sonbaharın ruhuna bugünlerde Venüs Retro’su eşlik ediyor. İnanmak zor gelir ya, işte ekim ayı ruhunda hazır olmadığımız sürprizleri barındırıyor. 2018 yılı birçok Balık burcu için yenilik anlamına geldi. Bu dönüşümün içinde düşünce yapın ve fikirlerin de vardı. Bu ay bir kez daha değişimin tadını çıkarıyorsun. Mücadele etmek, gelişmelere iyi anlamda yön vermek bu ayın teması olacak. Ancak sahiplenme duygun da artacak. Zekânı ve kişisel yaşam tarzındaki farklılığı çevrene de yansıtacaksın.

Ekim ayının ilk haftasında etkili olan su burcundaki Venüs Retro’su kişisel gelişiminde çok etkili oluyor. Hayata dair bakış açına farklı bir perspektif katan Venüs’ün geri hareketi yıllardır yapmak istediklerini yeniden aklına sokuyor. Eğer yazın son dönemlerinde ciddi yol ayrımları yaşadıysan, geriye dönmeden ileriye bakmak isteyeceksin. Planların arasında yurtdışında yaşamak, eğitime devam etmek, akademi için fırsat kollamak olacak. Eski bağlantılarını bu aşamada kullanmak isteyeceksin. Sonbaharın hüznüne kapılmadan hedeflerine odaklanmak önemli olacak. Çevrenden, eşinden, işinden ayrılan bir Balık burcu olarak hayallerinin peşinden gitmek var. Bu dönem “Ben bunları hak etmiyorum” tarzında savunmalardan vazgeçiyorsun. 

Yapıcı adımlar atacaksın.

Yaşamı reel adımlarla sorgulayan bir Balık burcuysan, 1998-2002 yılları arasında doğan ailedeki gençlere eğitim konularında destek vereceksin. Eğer sen bu yaş aralığında doğduysan aynı durum senin için de söz konusu. Ailen kanalıyla gelen destekle yurtdışında bir süreliğine eğitim görmeniz mümkün olabilir. Fedakârlık yönün bu dönem yükselirken; fikir ayrılıklarına dair yapıcı adımlar atacaksın. Ebeveynleri Balık olanlar içinde bu ayrım belli konularda karar aşaması gerektirebilir. Boşanma, evlilik, nişan gibi yaşamı kökten değiştiren konularda onlarla aynı fikirde olmadığını göstereceksin.

Derin düşüncelere kapılacaksın.

Ailendeki gelişmeler sadece seni ilgilendirmiyor; yeni evlilerin ilişkideki problemlerine, mahkeme süreçlerine, yurtdışında yaşama fikrine, global şirketlerde çalışan yakınlarının iş feshine kadar birbirinden farklı konular gündeme gelebilir. Yıllar önce çocukluğunda yaşadığın bir olayla yüzleşmen de seni derin düşüncelere götürecek. Aklının bir köşesinde kalan insanların ortak arkadaşların olduğuna inanamayacaksın. Adrenali yüksek, konuşmaların derin, fedakârlıkları ise yoğun olduğu bir ekim ayındasın.

Gelelim 2018 yılının ekim ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?


Toplam Görüntülenme : 31619

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA