BALIK BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Haziran ayında hızını kesecek, motivasyonunu kıracak gecikmeler yaşayabilirsin. Geçen ayın rahatlığını bu dönem pratikte bulamayabilirsin. Bu ayın planlarını yeniden değerlendir, çünkü birçok alanda etkili olacak bir Mars gerilemesi ve Kirli Dolunay seni karşılıyor. Tüm ayın genelini etkisi altına alacak mücadele gezegeni Mars ve Kirli Dolunay’a bir yandan yönetici gezegeninin geri hareketi eşlik edecek. Büyük düşünmek, değerlendirmek, gözlemlemek için ideal olabilir ancak karar almak ve uygulamak açısından sıkıntıları barındırıyor. Bu yüzden fikir üretmekten kaçınma, sadece uygulama kısmını ileri bir tarihe al, derim.

Yapmam dediğini yapabilirsin.

2012 yılından bu yana yönetici gezegenin burcuna eşlik ediyor. Gökyüzünün su burcundaki hâkimiyetine hava ve toprak elementleri dâhil oluyor. Bu yüzden bazı konularda hedeflerin askıya alınabilir. Eğer inatçılığını ve savunmalarını yönetebilirsen, beklediğinden daha sakin bir haziran geçirebilirsin. Düşünmediğin, tahmin edemediğin olayları yaşayacaksın, yapmam dediklerini de yapacaksın. Nostalji ise bu dönemin neredeyse modası haline gelecek.

Sakinliğini koruyorsun.

Mücadele gezegeni Mars, Retro yaparken bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek kirli Dolunay, can sıkıcı konuları gündeme getiriyor. Uzak yollardan gelen haberler arasında; hastalık, ani kayıplar ve yasal sorunlar olabilir. İnsanların bir değil birden fazla sorunla baş etmek zorunda kaldıklarını göreceksin.  Kaygıları ve yaşam savaşını aynı anda oluşturan gökyüzünün bu sıra dışı gündeminde, sakinliğini koruyarak etrafındakilere yardımcı olmanla, büyük takdir toplayacaksın.

Sakin ol, fırsatları kaçırmayacaksın.

Hayal kırıklığı! Haziran ayına eşlik eden bir duygu olacağa benziyor önümüzdeki günlerde. İnsanlardan kolay kolay beklentiye giren biri değilsin. Fakat bu ay uzun zamandır sana vaatte bulunan insanların ve onların söylemleri doğrultusunda planlarına eklediğin bazı konuları, toptan kafandan çıkarabilirsin. Haziran ayında da vaatler, sözler havada uçuşacak. “Nasıl böyle konuşabiliyor?” dediğin insanlar da olacak, sorgusuz sualsiz sana inandırıcı geleceklerde olacak. Ama dediğim gibi kim ne derse desin, gerçekçi olmaya çalış. Olayların doğruluk payını ölç, biç. Hiçbir fırsatı kaçırmıyorsun, merak etme.Bu ay aynı zamanda, bakış açına şekil veren ise Mars Retro’su ve kirli Dolunay olacak. Bu döngüde akrabalarının ya da yakınlarının çarpık ilişkiler yaşadıklarına tanıklık edebilirsin. Küslükler, kırgınlıklar, biten ilişkiler, duygusal olarak aldatılan insanlarla bu dönem mesain artabilir. Bir psikolog gibi yapıcı ve sakin olmanı sağlayan ise yönetici gezegenin Neptün olacak. Yardım etmek, insanların yalnızlıklarına, çaresizliğine derman olmayı ise görev ediniyorsun.

Bu ay kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı yoruma gidebilirsiniz.

 


Toplam Görüntülenme : 28918

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA