BALIK BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Bu ay eleştiri kabul etmen zor olacak. İletişimi yöneten Merkür Koç burcunda geri hareket ediyorken;  çevrenle kuracağını iletişimde güçlükler yaşayabilirsin. Ancak kişisel gelişiminde ve para kazanma hanende ilerlemeler var. Bu açıdan kaynaklarını yönetmek kolay olacak. Nisan ayında yeni bir çevreyle iletişimi hızlandırabilirsin. Sana sürekli aynı konuları ve problemleri getiren insanlarla yollarını ayırmak, net çözümlemelere neden olacak.  Geçmişinden ders çıkarmak gündemini rahatlatıyor. Bu ay inatlaşmak ise sana zorluk çıkarır, bilgine.

Ateş burcunda etkili olan Yeniay’la birlikte devrede olan Merkür Retro’su ister istemez çevre koşullarını işaret ediyor. Özel hayatın gizliliğine önem veren Balık burçları bu süreçte yaşadığın sosyal hareketliliği engelleyemiyorsun. Özellikle ailende ya da birinci derece yakınların arasında 1965- 1969 doğumlu kişilerin dağınık giden diyaloglarını yönetmek, pratik ve yapıcı olmalarını sağlamak seni de rahatlatacak.

Zincirlerini kırıyorsun.

Şartların seni yönlendirmesinden artık kurtulma zamanın geldi. Yeni bir ay senin için de yenilikleri temsil edecek. Bu ay önüne çıkacak fırsatları en iyi şekilde değerlendirirken birtakım aksilikler de yaşayabilirsin. Bu bahar, senin için üretme ve kazanma zamanı. Etrafındakilere ve hayata bir şeyler katabildikçe mutlu olan bir yapın var. Geride bıraktığımız günlerdeki kontrolsüzlük duygusunu bu ay da üreterek üstünden atabileceksin.

18 Nisan’da geri hareketine başlayacak olan disiplin gezegeni Satürn, mart ayında sorun yaşadığın insanlarla yüzleşmeler yaşamana sebep olacak.  Bu ay evren genişliyor ve Nisan ayında nereye gidersen git, sana bir kısır döngü içerisinde olduğunu hissettiren şartlardan kurtuluyorsun. Zor günleri geride bırakacağın bu ay hayatının tüm alanlarını düzenleyeceğin şartları oluşturacaksın. Bu ay içgüdülerine kulak vermeyi unutmamalısın. Çünkü kendin adına en doğru kararı yine sen vereceksin.


Toplam Görüntülenme : 17678

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA