BALIK BURCU AĞUSTOS AYLIK YORUMU

Kendini son derece değerli hissettiğin bir yıl. Koşullarının geçen yıllara göre rahatlaması sana ayrı bir güven veriyor. 7 yıl aradan sonra imkânlarını istediğin kaliteye getirmek mutluluk verecek. Ağustos ayına devrim gezegeni Uranüs’ün geri hareketi ile başlıyoruz. Gökyüzü bir süredir üzerinde durmaktan itina ettiğin kardeş ve yakın arkadaş konularına dikkat çekiyor. Rahat bir nefes almanı sağlayan gök kubbe miras ve para konularında rehberin olacak. Toprak hâkimiyetindeki gökyüzü sana sağlam adımlar attırıyor. Geçmişte yaşananları unutmak için insanlara ikinci bir şans veriyorsun. Bazı konularda yol almak için senin kararını bekleyen insanlar olacak.

Kendi menfaatlerine odaklanacaksın.

Bu dönem yaş ve bilgi olarak senden büyük olan kişilerin düşüncelerine önem verirken kendi menfaatini ön plana alacaksın. Bunca yıl geçmesine rağmen hak talep etmediğin konularda isteklerin olacak. Bu ay sosyal olarak da aktif olman uzak şehirlerde ya da farklı ülkelerde yaşayan akrabalarınla iletişimini güçlendiriyor. Onlardan duydukların bazı konuların senden saklanmış olduğuna işaret edecek. Ateş burcunda meydana gelen Güneş tutulması ve Yeniay hukuksal bazı süreçlere başlayabileceğini işaret ediyor. Ani tepkiler ve kararlar vermeden önce taraflar ile görüşmen sana belli bir yön verebilir.

Geleceğe umutla bakıyorsun.

Bu ay aynı zamanda sahip olduğun her şeyin değerini daha iyi anlayacağın bir ay olacak.  Geçmişten bu zamana kadar yaptığın, emek verdiğin, hayata geçirdiğin her şey senin için daha da önemli bir hal alacak.  Hatta kendine kocaman bir aferin vereceğine de eminim. “Neler başarmışım ben ya…” diyerek mütevazılığı elden bırakman da mümkün. Kendi kendini motive ederken, geleceğe daha umutla bakacağına eminim. Şimdiye kadar nelerin üstesinden geldim, bundan sonra da daha güçlü, daha kararlı adımlarla ilerleyeceğim notunu al ve ne zaman güçten düşecek gibi olursan kendine hatırlat.  

Gelelim 2018 yılının ağustos ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?

 


Toplam Görüntülenme : 41069

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA