Aslan Haftalık Burç Yorumu (22-28 Ekim)

Bu haftanın gündemi; duyguların nihayet sana özgürlüğünü geri veriyor…

Şartlarını korumaya başarabilirsin.

Bugün insanın derdi de dermanı da yine insan. İletişim kurmaya çalışırken çevrendeki kişilerin aceleci davranması hatta seni dinlememesi sinirlerinin gerilmesine neden oluyor. Gelişmeler özellikle aşk hayatına, evliliğine damga vuracak. Çünkü her zaman orta yolu bulmaya çalışan tavrından eser kalmayacak.

Her şeyi, herkesle konuşma…

25 Ekim Dolunay sabit burçta meydana geliyor; seni isteklerinle ve şartlar arasında ikilemde bırakıyor. Bugünlerde kafandan çok şey geçiyor biliyorum. İkili ilişkilerinde bu döneme kadar gözlemlediğin konuları masaya yatıracaksın. Evli veya ilişkisi olan bir Aslan burcuysan bu süreçte oldukça ciddi yaklaşımlar içinde bulunabilirsin. Eğer geçmişini bir türlü düzenleyemeyen biriyle birlikteysen bu sürüncemedeki ilişkiyi kalbinden söküp atabilirsin.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 19412

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA