Aslan Haftalık Burç Yorumu (13-19 Ağustos)

Bu haftanın gündemi; hiç kolay olmadı senin için, ama hayattan beklentilerini daha ne kadar görmezlikten gelebilirsin ki?

Yaşama değişiklik vermek!

Pazartesi etkisini yansıtacak Mars Retrosu seni korkutmasın! Bu döngü senin için oldukça iyi gelişmelerin habercisi. Eğer kendi işini yapan bir Aslan isen bu hafta işlerin artacak ve kazancın normalden çok daha fazla olacak. Eğer kurumsal bir şirkette çalışıyorsan, bu hafta lider kişiliğin ve pratik iş bitiriciliğin ile göz önünde olacak.

Bir olgunlaşma dönemine giriyorsun…

 Gökyüzünde 1. evinde gerçekleşen Merkür geçişi benlik duygusunu kavram olarak yeniden ele almana neden olabilir. Görüntünü değiştirmek, kendin için yenilik yapmak zamanının geldiğini düşünebilirsin. Oyunun kuralına göre oynamak istiyorsan, kariyer evinde oluşacak etki istisnai bazı gelişmelerin oluşmasına, özellikle sanayi, ticaret gibi anlaşmaları hızlandırabilir.

Bu hafta kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı haftalık yoruma gidebilirsiniz.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 17378

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA