Aslan Haftalık Burç Yorumu (19-25 Şubat)

Bu haftanın gündemi; engelleri aşmak ve önüne bahane konulan konularda dile gelmek isteyebilirsin.

Önemli günler!

Şubat ayının gündeminin tam anlamıyla oturduğu bu önemli haftada senin için yazdıklarımı dikkatlice okumanı öneririm. Bu hafta itibariyle Güneş su burcunda yer alıyor. Bu geçiş ilişkisi olan Aslan burçlarının önümüzdeki günlerde partnerleri ile olan ilişkisinde dengeleri değiştirebilir. Ayrıca yakın bir arkadaşınla ilişkinin aşka dönüştüğüne tanıklık edebilirsin...

Fikirlerin değişiyor!

Önümüzdeki günlerde konuşma becerilerin çoğalacağı gibi etki altına almak istediğin her kişiyi bu dönem yanına çekebilirsin. Cumartesi günü ihtişamlı giyinmiş ve her zamankinden fazla süslü görünüyor olman mümkün! Cesaretinin zirvede olduğu ama ayın da etkisiyle zaman zaman huysuzlaştığın bir gün geçiriyor olabilirsin.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 13993

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!