Aslan Haftalık Burç Yorumu (23-29 Nisan)

Bu haftanın gündemi; bu günlerde gizlilik içinde hareket etmekten yanasın.

Rüzgâr senin yönünde esmeye başlıyor!

Plüton geri hareketi ile haftaya giriş yapıyoruz. Hem kariyer hem de ilişkilerin için dengeler yerine oturuyor. Uzun zamandır hak ettiğin primi almak senin için önemli ama pozisyon konusundaki değişim daha çok sevinmene neden oluyor. Eğer evli bir Aslan isen ve ilişkinde sıkıntılar olduğunu düşünüyorsan, sevgine ve yaşanmışlıklara kıymet vererek ona şans vermek istiyorsun.

Sürekli eski hesaplar mı açılıyor

Değmediğini düşündüğün bazı sahte arkadaşlıkların seni huzursuz ediyor. İnsan kaybetmek sana göre değil ama onlardan uzak durmak isteyebilirsin. Çıkar ilişkilerinden rahatsız oluyorsun. Dürtülerin bir yanda seni ilginç bir şekilde yeni heyecanlara da çağırıyor. Birilerinden etkilenmeye ve ilgi görmeye başladın. Kafan bu konuda karışabilir.

İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 7119

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA