ASLAN BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Geride bıraktığımız günlerde en çok sevdikleri tarafından kısıtlanmış bir Aslan burcu olarak, bu ay arkana yaslanma sırası sende. Haziran’a taze bir başlangıç yapıyorsun çünkü gündemin baştan aşağı değişiyor. Artık domestik meseleler değil daha ciddi sorumluluklar gündemini meşgul etmeye başlıyor. Ev içerisindeki ufak tefek problemlerin sürekli planlarını ertelemene sebep olduğu bir gerçek. Kendi kısıtlanmış hissetmekte de haksız sayılmazsın. Ama şimdilik sana şunu söyleyebilirim ki haziran ayında bunların hiçbiri aklına dahi gelmeyecek... Şimdi geleceğinle ilgili önemli bir dönem başlıyor!

Bu ay hayatının en verimli döngüsünde olduğunu vurguluyor gökyüzü. Ancak toplumsal olarak zor bir ay ve gündelik sorumluluklarına geri dönüyorsun. Haziran ayının Yeniay’ı 13 Haziran’da gerçekleşecek. Beklenmedik bir şekilde arandaki iletişimin koptuğu insanlar tekrar karşına çıkabilir; ancak bunlar çok tatlı tesadüfler olmayabilir. Çünkü değişken burçtaki Yeniay, gökyüzünde geri hareketi devam eden gezegenlere meydan okuyor. Haziran ayının ilk haftasından itibaren karşına çıkacak insanlar, sıkıntılı konularla seni meşgul edebilir. Cesaretin, hayatın zorlu dönemlerinde sana yardımcı oluyor. Bu süreç seni zihinsel anlamda zorlayabilir. Kafa karışıklığından kurtulmak adına radikal kararlar alabilirsin. Kardeşlerinle ya da akrabalarınla aranın açılmasına sebep olacak dedikodu niteliğindeki bilgileri ciddiye alabilirsin.

Kendine sorduğun soruların cevaplarını bulacaksın.

İletişim gezegeni Merkür ayın ortasından itibaren hassas ve duyarlı yönünü ön plana çıkaracak. İletişimde anlayışlı olan taraf sen olacaksın. Sosyal yaşamında aynı fikirde olduğun arkadaşlarınla zaman geçirmek, onlarla kısa yolculuklar planlamak sana iyi gelecek.  Zamanı ve sevgiyi paylaşmak, karşılıklı anlayış ikili ilişkilerine düzen getirecek. Ancak Mars Retro’su bu yaz sonuna kadar belirsiz giden ilişkileri zorlamaya devam edecek. Eğer adı konmamış bir ilişkin varsa bu ay ayrılık kararı alabilirsin. Evliliğinde güven problemi olan bir Aslan burcuysan eşini suçlamadan yapamayabilirsin. İkna edilmek için karşı taraf çok çaba sarf edebilir.

Haziran ayının en çok da bu tarafı seni cezbedecek; olayların sürekli senin kararına kalması. Haziran ayı aslında cezbedici bir ay değil. Fakat son günlerde rutinden ve detaylardan çok sıkılmış bir Aslan burcu olarak, haziran ayının biraz maceraperest tarafı hoşuna gidebilir. Haziran ruhunu tam anlamıyla hissetmeye başladığın ilk ise 13 Haziran. Hava burcunda gerçekleşecek Yeniay, sana cesaret katıyor ve kişisel anlamda kendini daha çok ortaya koyabileceğin olayların içine sürüklüyor seni. Önceliğin hiçbir zaman sahnenin yıldızı olmak, olmadı. Fakat aslında yıldız olmanın da belli getirileri olduğunu enteresan tecrübelerle öğrenebilirsin.

Yeniay’la birlikte rüyaların temsilcisi Neptün, su burcunda geri hareketine başlıyor. Bu dönem aile mirası, hukuksal boyuta taşınmış tazminat konuları, kredi borcu gibi konular gündemine gelebilir. Ayrıca Mars’ın bu süreçte ateş burcunda geri gitmesi tartışmaları yüksek, aile konularını işaret ediyor. Nafaka, boşanma sürecinde yaşanacak mal bölüşümü gibi konularla ilgili bireysel kararlar alman güçleşebilir. Enerjini alıp götüren Mars’ın geri hareketi ve Neptün’ün devreye girmesi zihinsel olarak yorgun düşmene neden olabilir. Uzun zamandır her şeyi karşılamaya alışık olan bünyen bu evrede hasar görebilir, kendine bakmayı ihmal etmemelisin.

Bu ay kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı yoruma gidebilirsiniz.

 


Toplam Görüntülenme : 33098

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA