ASLAN BURCU ARALIK AYI YORUMU

2018 yılını yorgun bir şekilde arkanda bırakmaya hazırlanırken, 2019 yılından oldukça umutlu olacaksın. Gökyüzü umudunu kaybetme diyor. Gelecek yılın avantajlarını son iki aydır gösteren gökyüzü, ileriye dönük planlar yapmanı sağlayacak. Geçen ayın ikinci yarısından sonra temponu artıracak gelişmeler yaşaman bu dönem kazanımlarını da artıracak.

Ayın ilk haftasında meydana gelen ateş burcundaki Yeniay’a, Merkür’ün su burcundaki geri hareketi eşlik ediyor. Ateş odaklı gökyüzü, yüksek temponun devam edeceğini işaret ediyor. Yeni bir döneme başlamak senin için çok heyecan verici olacak. İlişkilerinde, aile yapısında ve sosyal alanlarda yenilenen Aslan burçları kazanımlarını bu ay itibarıyla daha net görecekler. 2019 yılına taşıyacağın sorumluluklar konusunda kendinden oldukça emin olacaksın.  Çevrenin şartlarına göre yaşamayacaksın ve insanlar senin merkezinde yer alacak. Kıskançlıklar, dedikodular, asılsız sözler ve iddiaları ekim ayında yoğun yaşayan Aslan burçları, bu dönem herkesi susturacak gelişmelere gebe olacak.

Sözünü sakınmayan Aslan burcu!

Arkandan konuşan insanlarla bu dönem yüzleşmek eskisi kadar zor gelmiyor sana. Aman kimse kırılmasın, incinmesin tavrını bu ay bir kenara bırakacaksın. Özellikle son 3 aydır sana yaşatılan her şeyin hesabını sorarken, yeni yıla da farklı bir enerji ile gireceksin. Aralık ayını kendine yatırım yapacağın ay olarak değerlendirebilirsin. Stilini baştan aşağıya yenileyebilirsin.  Evinde de duvar boyasından, koltuk kumaş rengine kadar bazı değişimler yapacaksın. 6 Aralık’tan sonra Merkür düz seyrine girerken, zihnin sana yaratıcılık ve yetenek getirecek. Bu açıdan seçimlerinden emin olabilirsin.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 35266

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?

BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?
BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?

2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY
2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY

URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ
URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ