ASLAN BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Bahar ayı kendine zaman ayırmanı sağlayacak.

Arzularını, isteklerini ve hoşlandığın birçok şeyi gündelik hayatına da uygulayabileceğin, yansıtabileceğin Nisan ayı nihayet geldi çattı Sevgili Aslan. Haftalardır süren iş yoğunluğundan başını kaldırıp, istediklerini tam anlamıyla yapamamıştın. ‘Öyle ki arada sırada hayatım sadece işten mi ibaret olacak? Kendime hiç mi zaman ayırmayacağım?’ serzenişlerinde bile bulunmuştun. Bu serzenişlerin son buluyor, desem? Evet, üstelik bu çoğunlukla senin sayende gerçekleşecek.

Bu ay, geçen ayın dağınıklığını toparlamak için son derede kararlı olacağın bir ay olacak. Cesaretli ruhunla bir çırpıda birçok işini hallederek, hayatını daha da düzenli hale getireceksin. Bazı konularda denge kavramının çok önemli olduğunu kavrayacağın bir ay olabilir.

İnsanların beklentilerini sorgularken…

İnsanların zaafları ve beklentileri seni rahatsız edebilir. Üstelik bunu alelade ve fütursuzca yapmaları seni daha da rahatsız edecek. Nasıl bu kadar rahat olduklarını sorgularken, söylemek istediklerini içinde tutmakta zorlanabilirsin. Ola ki söylemek istersen; bunları dile getirirken, kullanacağın üsluba dikkat edersen, haklıyken haksız duruma düşmemiş olursun.

Duruşunla, tüm varlığına sahip çıkacaksın!

Nisan ayının ilk haftalarından itibaren az da olsa geleneksel bir havaya bürünmüştün.   Satürn, 19 Nisan’dan itibaren gökyüzünde geri hareketi ile süzülmeye başlarken tahmin ettiğinden daha fazla gelenekçi bir ruha sahip olduğunu göreceksin. Özellikle arkadaş ortamında çizgini belli etmek için Satürn’ün sert havasından faydalanacaksın. Düşüncelerine, karakterine sahip çıkıyor olman bu ay insan ilişkilerinde çok şeyi değiştirecek. Bu değişim karşısında sen bile şaşkınlığını gizleyemeyeceksin, diyebilirim.

Bir tartışma ortamında, kendini keskin bir şekilde ifade ederken bulabilirsin. Son 1,5 yıldır burcunda etkili olan tutulmalar, yaşamında değişimleri de beraberinde getirdi. Bu durumu özellikle çevrende daha çok deneyimledin. Bununla birlikte hayatta her şeyin olabileceğini bir kez daha anlamış oldun aslında.


Toplam Görüntülenme : 19343

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA