ASLAN BURCU AĞUSTOS AYLIK YORUMU

Fırsatlar ayına hazır olmalısın. Bu hızlı dönemi en iyi şekilde değerlendirmek için ise yapman gereken şey belli; kendine inanman. Sen yeter ki amaçlarına ulaşmak için adımlarını at, gökyüzü zaten sana gerekli desteği sağlıyor olacak.  Özellikle bu ay hepimizin yaşamına baskınlığı olacak olan ve burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması, “çatışarak anlaşmayı tercih ederim” diyen bir hava katacak sana... Çatışan fikirlerden harika işler çıkacağına eminim. Hatta belki de harika aşklar!

Tutulmanın sana mesajı var!

Burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması, önemli konuları masaya yatırmanı sağlıyor. Eğer geleceğini göremiyorsan, 11 Ağustos’tan itibaren toparlanma süreci başlıyor. Zor koşulları geride bırakırken başarıya giden yolda Güneş tutulmasının sana katkısı olacak. Yeni iş görüşmeleri, yeni ortaklıklar ve anlaşmalar gibi konular gündeme gelebilir. Bu yılın geri kalanında kendine yeni hedefler koymak, yarım bıraktığın işleri tamamlamak ve düşünce yapını şekillendirmek için uygun zaman yaratabileceksin.

Güçleniyorsun!

23 Ağustos’a kadar Güneş’in burcunda hareket edecek olması sana güç verecek. Her ne kadar ilişkilerde tutkusuz olduğun yönünde eleştirel alacak olsan da önce zihinsel yönden tatmin olman gerektiğini onlara rahatça söyleyebilirsin. 11 Ağustos’ta Yeniay gerçekleşeceği için, şansının yaver gittiğini hissedebilirsin. Evli bir Aslan burcuysan, eşinle birlikte şehir dışına çıkmak isteyebilirsin. Ya da uzun zamandır araştırdığı arabayı almak için yeterli parayı toparlayabilir. Eğer hayatına eğlence katmak istiyorsan, sürekli görüştüğün insanlar yerine farklı bir çevreye gir derim. Bu sözüm özellikle de bekâr Aslan burçlarına… Karşı cinsin gözü üzerinde olacak, bu tüyo seni harekete geçirebilir. Yeniay ile birlikte macera arayışın artacak. Doğa sporlarına ya da hobi kurslarına yazılabilir; iş hayatında ise riskli işlere imza atabilirsin. Gözü pek davranışların zaten rakiplerinin bir adım geri çekilmesini sağlayacak.

Yaşamının her alanı gökyüzünün etkisi altında.

Farkındalığını, sağlığını, yaşamdan beklentini formüle eden ateş burcundaki tutulma seni çok yakından ilgilendiriyor. İnsanların hakkındaki düşüncelerine, konuşmalarına ciddi anlamda mesai harcayacaksın. Çünkü işin içinde ilişki evinde oyun oynamaya devam eden Mars’ın geri hareketi var. Son aylarda uğraştığın alanlarda güzel başarılar geliyor. Biraz silkelenmeye zaman ayırabilirsen, yaratıcı yönünü bu dönem ortaya çıkarabileceksin. Son dakika iptal etmek zorunda kaldığın organizasyonlar için de “iyi ki katılmamışım” diyebilirsin. Yaz ayının en sıcak döneminde serin yerlere seyahat etmek isteyeceksin.

Tutulmalar ayında aşk, kariyer ve sağlık alanında seni neler beklediğini merak ediyor musun?


Toplam Görüntülenme : 54754

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA