ASLAN BURCU ŞUBAT AYI AYLIK BURÇ YORUMU

Şubat ayında gökyüzü sana ummadığın sürprizler sunacak. Ardı ardına yaşayacağın olaylar, şaşırmana neden olsa da sevincini gizleyemeyeceksin. Hayat sana sevdiklerine daha fazla hoş görülü olma gücü verecek. İlişkilerde toparlayıcı olman güçlü kararlar almanı sağlayacak. Bu yıl, kişisel yatırımların ön plana çıkarken, hem maddi hem manevi birikimlerin geleceğe dönük olacak.

Yarım kalmayacaksın!

Aklında cevaplanmamış sorular varsa, hiçi endişe etme çünkü sorularının cevaplarını bu ay bulacaksın. Söylenmemiş, yarıda kalan ne varsa tamamlayacaksın.  Sevdiğin kişilere yardım ederken,  kendini kaybolmuş hissetmiş olabilirsin ama bu ay sevdiğin kişiyle; özel planlar yapacak ve kendini tam hissedeceksin. Şubat ayında yakın çevren tarafından senden bir şeyler saklandığını öğrenmek bazı konuları daha net görmeni sağlayacak. İki tutulma arasından geçerken, kendini fazlasıyla şımartmak isteyeceksin. 15 Şubat’ta gerçekleşecek tutulma, son zamanlarda şehir veya ülke değiştirmeyi düşünüyorsan, önüne büyük bir fırsatlar sunabilir. Cesur tavrını ortaya koyma vakti!

Şubat ayında, kendi iç dünyana ayırdığın vakit kadar ailene de zaman ayırmak isteyeceksin, bu da iç huzuru bulmanı sağlayacak. İtibarın, toplumdaki yerin ve kararların seni bir adım öteye taşıyacak. Bu ay vereceğin kararlar, geleceğinde önemli etkiye sahip olacak. Şubat ayının başından itibaren, iş ortaklıklarını sorgulamana sebep olacak bir Güneş tutulması var.


Toplam Görüntülenme : 29775

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!