Akrep Haftalık Burç Yorumu (23-29 Nisan)

Bu haftanın gündemi; parasal beklentilerinde beklemede ancak sabırlı oluşun kazanmanı sağlayacaktır.

Kardinal gezegenlerin yaşamına etkileri!

Plüton'un geri hareketi ile birlikte üç gezegen aktif olarak Retro yaptığı bir dönemdesin. Dinlenme, kendi kabuğuna çekilme ve alışkanlıkların ile mücadele etmek için fırsat köşesi başladı anlamına gelebilir. Eğer kilo vermeye odaklandın veya sigaradan kurtulmaya çalışıyorsan bu süreci değerlendirebilirsin.

İletişimde bazı aksamalar başlayabilir.

 Sevgilinle arana giren anlamsız soğukluğun nedeninin peşine düşebilirsin. Şüphelerin seni yanlış hedefe yöneltebilir. Sürekli başında boza pişirir gibi yapman onu bunaltacaktır. Yeni bir ilişkinin arifesinde isen bu kişinin senin hayatında ne kadar etkili olabileceğini görebileceksin. Bir yandan yeni kapılar açarken diğer yandan bazı kapıları kendi tercihlerinle kapattığını deneyimleyebilirsin.

 İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 6253

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA