Akrep Haftalık Burç Yorumu (13-19 Ağustos)

Bu haftanın gündemi; sana gerçekten engel olan ne? Bu sorunun cevabını işte bu haftadan itibaren bulmaya başlıyorsun.

Hiç biri için hala geç kalmış sayılmazsın…

Bu hafta Mars’ın ikinci defa burç değiştirerek Retro yapmasına şahit olacaksın.  Öncelikle hayatında aniden ortaya çıkan, yeni ve önemli sorumluluklara hazır olmalısın. Kariyer evin üzerinde etkin olacağından, bu dönemde gerek iş hayatında gerek aile içerisinde sorumlulukların artabilir.

Ketumluk bazen iyidir!

Çok uzun süredir yakınların adına kendi isteklerini ikinci plana atıyor, özverilerde bulunuyordun. Bu dönemde ise özellikle eğitim ve iş alanında kendi ideallerine odaklanacak ve bu alanlardaki ilişkilerinde her zamankinden çok daha kolay hayır diyebileceksin. Herkesin senin kadar iyi niyetli olmadığını aklında bulundurmalısın.

Bu hafta kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı haftalık yoruma gidebilirsiniz.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 16269

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA