Akrep Haftalık Burç Yorumu (18-24 Haziran)

Bu haftanın gündemi; yapıcı etkiler sayesinde moralin düzeliyor.

Yeni şeyler keşfetmeli…

Aynı zamanda Güneş yönünü sakin bir yapıya döndürüyor. Hem hislerin kuvvetleniyor hem de kararlı adımlar atman etrafına da güç veriyor. Sosyal ortamın kalabalık organizasyonlar içinde yer almanı sağlıyor. Tanışacağın insanlardan beslenmen, yaşamına renk katacaktır.

Güzel günlere hazır ol!

Yaz tatili geçirmek için plan yaptığın kişiler seni yolda bırakabilir. Sen yine de düzenini bozma ve aldığın izin tarihlerini değiştirme şu sıralar yeni arkadaşlıklar ya da eski dostlar hayatına aniden girebilir. Ailene karşı daha hassas olmalısın. Onların önerilerine açık ol!

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 1054

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA