Akrep Haftalık Burç Yorumu (22-28 Ekim)

Bu haftanın gündemi; çevrendeki haksızlıklara karşı sessiz kalma ve hakkını ara.

Sabrın sonu ferah yollara çıkar!

Haftanın ilk günlerinde bir Güneş gibi parlıyorsun. Burcunda yükselen Güneş bir ay boyunca seninle birlikte olacak. Venüs ve Merkür’ün handikaplarını aşabilirsen iş, kariyer, kişisel gelişim, bireysel tercihler için güzel dönemleri işaret edecek. Dengeli ilişkiler kurmak istiyorsun özellikle otoriter kişilere güven duyma ihtiyacı duyabilirsin.

Yalnız kalmaya çok ihtiyacın var.

Sevgilisi olan Akrep burcu, sevdikleri insanın ailesindeki erkeklerle ilgili haberler alabilirler. Her ne kadar olaylara dâhil olmak istemesen de kontrolsüz giden konuşmaların içinde bulabilirsin kendini. Öfke kontrolü yapmaya özen göstermeni öneririm. Merkür’ün konumu iletişimde gergin ve duygusal bir ruh halinde olmana neden olacak. Dolunay karşıt burcunda yer alırken ilişkiler adına karar vermen kolaylaşabilir.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 12360

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA