Akrep Haftalık Burç Yorumu (19-25 Şubat)

Bu haftanın gündemi; Para değil dostluk, arkadaşlık bir de aşk lazım diyen bir Akrep burcuysan, taleplerin önümüzdeki günlerde karşılık bulabilir.

Affetmek büyüklüktür...

Pazartesi günü itibariyle kim olduğumuzu temsil eden Güneş, senin gibi bir su burcunda yerini alacak. Bu da demek oluyor ki, bu süreçte oldukça flörtüz ve girişkensin. Bu dönemde yalnız Akrep burçlarının karşısına ruhuna hitap edecek yeni bir aşk çıkacaktır.

Sessizliğini bozacağın konular olacak!

Cuma gününden itibaren Ay değişken burçta hareket etmeye başlıyor. Ruhunun arındığını ve bazı hırslarından vazgeçtiğini fark edebilirsin. İlişkine olan bakış açın yenileniyor bile diyebilirim. İş yerindeki dedikodulara kulak aşmamanı öneririm.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 13219

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!