AKREP BURCU AĞUSTOS AYLIK YORUMU

Yılın son tutulması yaşanırken, ağustos ayında kendin için güzel planların olacak! Bu ay sevdiklerinle doya doya vakit geçirirken, duygusal anlar yaşayabilirsin. Ne zamandır bir araya gelmediğin uzak akrabalarınla hasret giderebilirsin. Güzel günlerden sonra akrabalarınla ilgili alacağın haberler canını sıkabilir. Duydukların, seni hayatı sorgulamaya itebilir. Hayatta her ihtimal var, bunu belki de en iyi bilenlerden biri de sensin. Önüne geçemeyeceğin durumlar yaşanmış olsa da manevi desteğini, akılcı yaklaşımlarını sevdiklerinden esirgemeyerek, onların dertlerine ilaç gibi geleceksin.

Sorunların üstesinden geliyorsun. 

Az ama öz seven yapın, her ne kadar hayal kırıklıklarını dibine kadar yaşamış olsa da yoluna devam etmek için kendinde o gücü hep buldun. Hatıralar biriktirdin, tecrübeler edindin, kimin gerçek dost kimin sahte olduğunu gördün. En önemlisi de bu düş kırıklıklarını yeniden bir araya getirdin; parçaları birleştirip, yoluna yeni hedefler ve hayallerle gitmeye devam ettin. Hayat zorlarken aslında sana çok şey öğretti. Kimsenin seni yıkılmış ya da kabuğuna çekilmiş gördüğünü hiç sanmıyorum. Bu ay da kendi sorunlarını kendi içinde halletmeye uğraşacaksın. Kendi başına ayakta durabildiğini, sorunların üstesinden gelebildiğini görmen gücüne güç katacak.

Bambaşka çevrelere dâhil olacaksın.

Senin için bu ay toparlanma ayı… Sorunları arkada bırakmış olmanın rahatlığı ve kendini işe vermek… Ağustos ayının düzenleyici tarafı birçok açıdan sana iyi gelecek. Para kazanmak için tüm imkânlarını kullanırken, 2018 yılında kendini kariyer açısından bir tık ileride görmek isteyeceksin. Bu durum sosyal açıdan da hareketli günler geçirmeni sağlayacak. Yeni tanışacağın kişilerle kuracağın iletişimin etkisiyle ilerleyen zamanlarda başka çevrelere dâhil olabilirsin. Aile içinde maddi konularla alakalı sorunlar varsa, kendinden feragat ederek onlara destek olmak isteyebilirsin. Yardım ederken, bir yandan da söylenmemelisin. İnsanların maddi durumu sürekli aynı ilerleyemez, bunu sen de biliyorsun. Aile de işte böyle günlerde birbirine destek olmalı. 

Sınırlarından ve önyargılarından uzaklaşıyorsun.

Kendine koyduğun kurallar yetmezmiş gibi, bir de çevrendeki insanları adeta kategorilendiriyordun. Herkesin senin gibi olmasını beklemen başlı başına yanlışken, inandığın gerçekleri inatla savunman karşı tarafa itici gelebilir. Fakat bu ay insanlarla iletişimin daha rahat akacak, onların da haklı olduğu konular olduğunu fark edeceksin. Körü körüne bağlı olduğun ve inandığın bazı konuları da bu ay sorgulayabilirsin.

Gelelim 2018 yılının ağustos ayında aşk ve kariyer hayatındaki detaylara, bakalım bu ay seni neler bekliyor?


Toplam Görüntülenme : 44088

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA