AKREP BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Bu ay iletişimin ne kadar önemli olduğunu anlayacağın bir ay olacak. Aklını karıştıran kişilere net bir tavır almalısın. Eğer iş arkadaşınla ya da kardeşinle sorunları açık açık konuşman gerektiğine inanıyorsan, kimsenin konuşmaktan kaçmasına izin vermemelisin. Sorunların, kaçarak çözülmeyeceğini çok iyi biliyorsun ve bazılarının da bunu artık öğrenmesi gerekiyor. 

Sözlerinde kararlı olmalısın.

2012 yılından bu yana etkili olan Neptün, su burcunda aralık dönemlerde geri gitmeye başlıyor. Bu da aile ilişkilerinde bakış açını değiştirmen gerekebileceğine işaret ediyor. Sorumluluk verdiğin insanların, görevlerini yerine getirmemesi canını sıkabilir. İnsanlara yapılması gerekenleri anlattıktan sonra bir de üstüne takip etmenin gerekiyor olması seni çileden çıkarabilir. Bu nedenle önlemini önceden almalı ve kararlı olduğunu onlara hissettirmelisin.

Gardını kuşanıyorsun.

Mayıs ayından beri karşı karşıya geldiğin insanlara karşı fikirlerin netleşirken, onlara adeta savaş ilan edebilirsin. Öz saygı senin için çok önemli ve buna tehdit oluşturacak kim varsa gardını kuşanmaya hazırsın. Ve bu tarihten itibaren gardın egon olurken, kendi fikirlerini uygulamakta ısrarcı, otoriter davranmaya çalışan insanlara karşı savunma geliştirebilirsin. Kural koyan insanlara bu ay tahammülün pek yok!

Sıfırdan başlaman an meselesi.

Genel yapında bağlanmak ve emek vermek olsa da, rutinine inmek isteyip, kendini bir süre ortaya koymaya hiçbir şekilde niyetlenmeyeceksin. Şu dönemde emeklerini elinin tersi ile silmeye kalkman da bu psikolojiden geliyor olabilir. Büyümek ve kendini bir şekilde başka bir oluşumun içinde görmek için gerekirse sıfırdan başlayabilirsin bile!

Arkadaşlıklara şans veriyorsun.

Bu ay aynı zamanda arkadaş çevren genişlerken kendini sürekli kalabalıkla bir arada hareket ederken bulabilirsin. Adım attığın her yerde yeni bir insanla tanışabilir, ondan yeni bir şeyler öğrenebilirsin. İnsanlardan ve tecrübelerinden beslenmek önceliğin haline gelirken, işini şansa bırakmayıp hayatına farklı renk katacak her insana bir şans verebilirsin. Eğitimine devam eden bir Akrep burcuysan haziran ayında akademik karışıklara maruz kalabilirler. Sınav günün ve saatin değişebilir, diploma törenin ertelenebilir.Sevgilinin seni yeterince sahiplenmediğini düşünüyorsan, bu ay ciddi ciddi ayrılığı düşünebilirsin. Çünkü hayat zor ve sen her anlamda destek olduğun sevgilinden aynı karşılığı bekleyeceksin. Kendini isteklerin konusunda suçlamamalısın. İsteklerinden ve hislerinden vazgeçemezsin. Kendi benliğini korumak, kendini es geçmemekten geçer.

Bu ay kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı yoruma gidebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 29543

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA