AKREP BURCU ŞUBAT AYI AYLIK YORUMU

Şubat ayının aranılan ismi olacaksın! Ağır bedeller ödeme döngüsünü geride bırakıyorsun. Bu ay gökyüzündeki düello tanıdığın herkese iddialı kararlar aldırabilir. Bu da planlarını değiştireceğini işaret ediyor. Eğer uzun süredir planladığın bir seyahatin varsa, iptal edebilirsin. Son dakika değişiklik yaparak kendini bazı konuların dışında bırakmak isteyebilirsin. Bu ay ilişkine ve kendine odaklanırken, bazı kişileri de aldığın kararlarla şaşırtabilirsin. Şubat ayında duygularınla hareket etmek sana çok iyi gelecek.

Kararlarınla geleceğin aydınlanacak!

Ufak tefek aksilikler canını sıkmasın çünkü bazı konuları erken fark etmen kararlarında olumlu etkisi olacak. Geleceğe dair net adımlar atabileceksin. Kaygılarının karşısına yaşamının gerçeklerini koyduğunda ruhsal olarak rahatladığını fark edeceksin.

Kariyerin açısından da olumlu gelişmeler yaşayacağını vurguluyor gök kubbe. 15 Şubat’ta yaşanacak Güneş tutulması ailede ortak mülklerinle ilgili değişimler yaşayabileceğini işaret ediyor. Şubat ayında senin lüks ihtiyaçların, yakınlarının da sana olan ihtiyacı artabilir.  Zevklerin için daha fazla yatırım yapmak isteyebilirsin. Yapacağın harcamalar, stilinle, ev dekorasyonuyla ilgili olabilir.

Eğer ticaretle uğraşıyorsan, yeni fırsatlar yakalayabilirsin. 2014 – 2015 yıllarında yaptığın işlerin benzerini yapabileceğini işaret ediyor gök kubbe. Güneş tutulması bir yandan kazançlarına, emeklerine sıkı sıkı sahipleneceğini anlatıyor. Bu döngüde finansal anlamda kârlı çıkabileceğin gelişmeler yaşayabilirsin. Çalışmaların takdir görecek ve isteklerine adım adım yaklaşacaksın.


Toplam Görüntülenme : 24836

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
BEN MARS!
BEN MARS!