AKREP BURCU ARALIK AYI YORUMU

Önemli bir yılı geride bırakıyorsunuz. Jüpiter ve Venüs’ün burcundan geçişi ilişkilerinde gerginlik yaşamana sebep olmuş olabilir. Merkür de yaşamında bir parça gerginlik yarattı; ancak 6 Aralık’ta gökyüzü toparlanmana yardımcı olacak. 23 Aralık’ta su burcunda gerçekleşecek Dolunay’da ise kendini harika hissedeceksin. Bu yıl manevi olarak bir şeyler kaybettiğini düşünsen de kendin için doğru olanı yaptın. Seninle yola çıkanların seni yarı yolda bırakmaları seni yolundan çevirmedi. Yeniliklere, değişimlere her zaman açık hâlin seni birçok olumsuzluktan da korudu. Şimdi yılın son ayını yaşarken geriye dönüp bakacaksın ve tüm iyikilerini yanına alacaksın.

Kendi dünyanı yaratıyorsun ve başkalarına bağımlı değilsin.

Hedeflerine ulaşmak için artık karşına büyük zorluklar çıkmayacak. Aralık 2018'de insanları ve durumları avantaj haline getireceksin. Kişisel çıkarlarını önemsediğin bir döngüdesin. Mutluluğunda kendi hayatına ne kadar odaklanabildiğinle ilgili olacak. En önemlisi de iç huzurunu sağlamak için aldığın kararların arkasında durmalısın. Çevrendeki kişilere güvenmekten vazgeçip, kendi başına yol almalısın. 7 Aralık’ta ateş burcunda gerçekleşecek Yeniay sana bunu öğretirken, tatsız deneyimler yaşayabilirsin. Ancak yaşayacağın olaylara iyi tarafından bakacak ve bu yılın sana kazandırdıklarının yanına ekleyeceksin.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 31957

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?
120 GÜNDE TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?

BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?
BİR VENÜS MASALINA HAZIR MISINIZ?

2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY
2018 BOĞA BURCUNDA DOLUNAY

URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ
URANÜS KOÇ BURCUNA GERİ GELDİ