AKREP BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Mücadelenin galibi sen olacaksın. Hayatını ve geleceğini kazanmak adına girdiğin büyük uğraşların kazananı sen olacaksın. 2016 yılından itibaren çok sabrettin ve artık bu ay değişimi hissetmeye başlayacaksın. Hayatta hiçbir şey belki senin için kolay olmadı ancak sen de mücadeleden hiçbir zaman vazgeçmedin. 2018 yılının büyük bir yıl olacağından sürekli bahsediyorum. Ve sen de bu büyüklükten nasibini alacaksın. Şans gezegeni Jüpiter’in geçen ay burcunda geri hareketine başladığını söylemiştim. Bu ay da gökyüzü gündemi en az mart ayı kadar yoğun. 15 Nisan’da son bulacak olan Merkür geri hareketi, senin adına olumlu etkiler yaratmaya başlayacak. Ancak bu ay dikkat etmen gereken iki adet Retro hareketi var.  18 Nisan’da disiplin gezegeni Satürn ve 23 Nisan’da yeraltı gezegeni Plüton neredeyse eş zamanlı olarak geri hareketine başlayacak ve hayatında ertelediğin tüm konuları gündemine getirecek. Bunlar neler olacak dersen; uzun zamandır görüşmediğin, küs olduğun bir akraban ya da eski bir dostunlar karşılaşabilirsin. Bir süredir ödemelerini aksattığın borçlarınla yüzleşmen gerekebilir. Her ne kadar olumsuz bir durum gibi görünse de işin özünde hayatındaki sorunları çözmek adına adımlar atacaksın.

Dedikodular, gerçeği yansıtmayacak!

Komşundan tut da uzak akrabalarına kadar akla hayale gelmeyecek şeyleri bu ay duyabilirsin. Kesin kanıya varmadan ve yorum yapmadan önce iyi düşünmen gerekiyor. Çünkü sonradan gelişecek olaylarda, ortaya çıkan gerçeklerde suçlu bulunabilirsin.  Ayın başında verdiğin randevulara, katılacağın organizasyonlara yoğunluğundan dolayı gidemeyebilirsin. Nisan ayında kısa yolculuklar planladıysan, ayın 19’undan sonra iyi organize olmalısın. Ayın son haftasında yeraltını yöneten, nefsi temsil eden gezegen Plüton’un geri hareketi başlayacak. 2012 yılında aldığın kararlar yeniden gündemine oturabilir. Eğer 2012 yılında hayatını değiştirecek hamleler yaptıysan, bu konuları yeniden düşünmek ve güncellemek isteyebilirsin.

Bu ay sosyal hayatın ön plana çıkarken, peşin hükümlü insanlarla karşılaşmak seni yeniden “az ama öz insan” anlayışını benimsemeye itebilir. Fakat şunu da bilmen gerekiyor; peşin hükümlü olan sadece onlar değil, bu ay biraz da sen öyle olabilirsin. Bazı insanları ve olayları olduğu gibi kabul etmeyi başarabilirsen, gerçekten çok keyifli bir nisan ayı geçirebilirsin. Nisan ayında arkadaş çevrenin aranılan ismi olacaksın Akrep burcu! Arayanının, soranının çok olacağı nisan ayında telefonun elinden düşmeyecek.


Toplam Görüntülenme : 20667

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR
KALBİNE GÜVEN AŞK HALA VAR

BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR
BÜYÜK HESAPLAŞMA BAŞLIYOR

En Çok Okunanlar
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA
2018 JÜPİTER RETRO'SU AKREP BURCUNDA

2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA
2018 MERKÜR RETRO'SU KOÇ BURCUNDA